ویزای والنسیا، یکی از مهمترین ملزومات سفرهای خارجی داشتن ویزای ورود به کشور مورد نظر می‌ باشد و هر کشوری بسته به قوانین و شرایط خود با دریافت مدارکی ویزای ...

هر چه لازم است درباره ویزای والنسیا بدانیم

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

ویزای والنسیا، یکی از مهمترین ملزومات سفرهای خارجی داشتن ویزای ورود به کشور مورد نظر می‌ باشد و هر کشوری بسته به قوانین و شرایط خود با دریافت مدارکی ویزای …

ویزای والنسیا (Valencia visa) یکی از مهمترین ملزومات سفرهای خارجی داشتن ویزای ورود به کشور مورد نظر می‌ باشد و هر کشوری بسته به قوانین و شرایط خود با دریافت مدارکی ویزای ورود به کشور را برای مسافران صادر می‌ کند.

ما در این مطلب سعی داریم نحوه دریافت ویزای والنسیا و مدارک مورد نیاز برای این امر را به شما معرفی کنیم تا در زمان مراجعه به سفارت اسپانیا با مشکل نقص مدارک روبرو نشوید و بتوانید به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی ویزای سفر به اسپانیا را دریافت کنید. پس لطفا برای داشتن اطلاعات کامل و درست با ما همراه باشید.

هر چه لازم است درباره ویزای والنسیا بدانیم | سایت ویزا

ویزای والنسیا

والنسیا سومین شهر بزرگ کشور اسپانیا است و در بخش مرکزی خودمختار اسپانیا واقع شده است. این شهر زیبای اسپانیایی به دلیل داشتن شرایط مناسب آب و هوا در طول سال شاهد حضور توریست‌ های فراوانی می باشد و به یکی از مهمترین مراکز گردشگری دنیا تبدیل شده است.

شهر ساحلی والنسیا دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار زیادی است و این جاذبه ها در کنار شرایط مناسب آب و هوایی و ساحل زیبای والنسیا این شهر را کانون توجه توریست ها قرار داده است. بخش بزرگی از اقتصاد این شهر ساحلی  وابسته به صنعت توریسم می باشد.

اگر شما هم تصمیم دارید که به کشور اسپانیا و شهر والنسیا سفر کنید باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزای والنسیا کنید. به این دلیل که اسپانیا عضو کشورهای اتحادیه اروپا می‌ باشد برای سفر به آن باید ویزای شینگن داشته باشید. شما با داشتن ویزای شینگن می‌ توانید به راحتی به والنسیا و سایر کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنید.

انواع ویزای والنسیا

به طور کلی ویزای والنسیا را می‌توان به چند دسته تقسیم بندی کرد که بسته به نیاز و شرایط خود می‌ توانید یکی از ویزاهای والنسیا را دریافت کنید. اگر هدف شما از سفر به والنسیا شرکت در نمایشگاه‌ های بسیار متنوع این شهر می‌ باشد با دریافت ویزای نمایشگاهی والنسیا می‌ توانید به راحتی به این شهر زیبا سفری داشته باشید.

شاید دلیل سفر شما به والنسیا ایجاد روابط تجاری با شرکت‌ های معتبر و موفق این شهر و سرمایه گذاری در کشور اسپانیا مباشد که به دلیل اقتصاد موفق و با ثبات این کشور تجار بسیاری تمایل به سرمایه گذاری و انجام فعالیت‌ های تجاری در این کشور را دارند. برای این امر نیز با داشتن دعوتنامه‌ ای از سوی یک شرکت اسپانیایی می‌ توانید در کمترین زمان ممکن ویزای والنسیا را دریافت کنید و فعالیت‌های تجاری خود را با شرکای اسپانیایی خود آغاز کنید.

دانشجویان و علاقمندان به ادامه تحصیل نیز با دریافت ویزای والنسیا می‌ توانند در این کشور با بهره مندی از بهترین شرایط تحصیلی ادامه تحصیل دهند و از تمامی امکانات رفاهی و آموزشی این کشور که در سطح بالایی در دنیا قرار دارد استفاده کنند. شاید بتوان گفت این روش ساده‌ ترین و راحت‌ ترین روش دریافت ویزای والنسیا از طریق سفر به این شهر می‌ باشد. با دریافت ویزای توریستی شینگن در مدت زمان کمتر از ۱۵ روز می‌ توانید به والنسیا سفر کنید و از جاذبه‌ های تماشایی این شهر دیدن کنید.

انواع ویزای والنسیا | سایت ویزا

دریافت وقت سفارت اسپانیا

اولین کاری که برای دریافت ویزای والنسیا باید انجام دهید دریافت وقت سفارت می‌باشد. شما با دریافت وقت سفارت و مراجعه به آن می‌توانید فرم درخواست ویزا را دریافت کنید و اطلاعات لازم در آن را به طور دقیق تکمیل نمایید و به همراه تمامی مدارک که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد به سفارت ارائه دهید تا ویزای والنسیا برای شما صادر شود.

دانستن این نکته نیز ضروری است که وقت سفارت اسپانیا فقط و فقط به صورت حضوری تعیین می شود و از طریق تلفن دریافت وقت امکان پذیر نخواهد بود. اگر سفر شما به والنسیا به صورت دسته جمعی و خانوادگی باشد، همانگونه که گفتیم تمامی اعضای خانواده باید برای دریافت ویزای والنسیا شخصا حضور داشته باشند.

معمولا پروسه دریافت ویزای والنسیا به مدت ۱۵ روز زمان لازم دارد و شما باید حداقل یک ماه قبل از سفر خود برای دریافت ویزای والنسیا اقدام کنید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای والنسیا

برای دریافت ویزای والنسیا با در دست داشتن مدارک زیر به صورت کامل و مراجعه به سفارت اسپانیا می‌ توانید موفق به دریافت ویزای والنسیا شوید. دریافت ویزای شینگن اسپانیا برای هموطنان ما کمی با سخت گیری از سوی سفارت اسپانیا همراه است و حتما سعی کنید در روز مراجعه به سفارت اسپانیا تمامی مدارک را به صورت کامل همراه داشته باشید، تا مجبور به دریافت وقت دوباره برای سفارت و پرداخت هزینه اضافی نشوید.

 • اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
 • عکس تمام رخ ۴*۶ با زمینه سفید
 • مدرک بانکی معتبر که تضمین کننده تمکن مالی شما برای سفر به والنسیا باشد. با ترجمه انگلیسی
 • ارائه پاسپورت که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد و در صورت داشتن پاسپورت های قبلی نیز ارائه آنها الزامی است.
 • فرم درخواست ویزا
 • اسناد تعیین وضعیت مالی که شامل حکم کارگزینی برای کارمندان و گواهی اشتغال به کار برای بخش خصوصی می‌ باشد.
 • ترجمه سند مالکیت ملک تجاری یا خانه
 • کودکانی که به تنهایی قصد سفر به والنسیا را دارند باید اجازه کتبی و رسمی والدین و یا قیم قانونی خود را ارائه دهند.
 • ترجمه رسمی جواز کسب برای مشاغل آزاد.
 • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رزرو بلیط هتل در والنسیا
 • داشتن بیمه مسافرتی که تا مبلغ ۳۰۰۰۰ یورو را پوشش دهد.
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

نکاتی درباره دریافت ویزای والنسیا و شهر والنسیا

 • برای دریافت ویزای والنسیا فرد متقاضی شخصا باید به سفارت اسپانیا (Embassy of Spain) مراجعه کند و نسبت به دریافت ویزای والنسیا اقدام نماید.
 • در زمان تکمیل فرم درخواست ویزا مدت زمان اقامت خود در والنسیا را به صورت دقیق مشخص کنید چون قبل از پایان مدت زمان مشخص شده شما باید خاک کشور اسپانیا را ترک کرده باشید و مجاز به ماندن بیش از مدت تعیین شده نیستید.
 • آدرس سفارت اسپانیا در ایران در شهر تهران، دروس، بلوار شهرزاد، خیابان کماسایی، کوچه اول شرقی و پلاک ۱۰ می‌ باشد. و شما در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر می‌ توانید به سفارت اسپانیا در تهران مراجعه کنید.
 • هزینه بررسی مدارک دریافت ویزای والنسیا برای هر نفر ۶۰ یورو می‌باشد و اگر بنا به هر دلیلی با درخواست ویزای والنسیا موافقت نشود این مبلغ باز گردانده نخواهد شد.
 • شهر والنسیا بیشتر از ۱۰۰۰ سال قدمت دارد و از مهمترین آثار تاریخی این کشور می توان کلیسای جامع اسپانیا و برج های سرانو را نام برد .
 • در شهر والنسیا در ایام مشخصی از سال جشنواره ها و فستیوال های بسیار بزرگ و باشکوهی برگزار می شود که مسافران زیادی از سراسر دنیا برای بازدید از این جشنواره های معروف و بزرگ به والنسیا سفر می کنند. از معروف ترین این فستیوال ها فستیوال خیابانی فالاس را می توان نام برد.
نکاتی درباره دریافت ویزای والنسیا و شهر والنسیا | سایت ویزا

سوالات متداول ویزای والنسیا

برخی از مدارکی که برای دریافت ویزای والنسیا لازم است، شامل چه مواردی است؟

معمولا پروسه دریافت ویزای والنسیا چقدر طول می‌کشد؟

اولین کاری که برای دریافت ویزای والنسیا باید انجام دهیم، چیست؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

سفر به اسپانیا اسپانیا کشوری است که به علت داشتن بناهای تاریخی زیبا، آداب و رسوم و فرهنگ های متفاوت...

شهر بارسلونا (Barcelona) یکی از شهر های توریستی و بزرگ کشور اسپانیا می باشد که بعد از شهر مادرید در...

بلیط اسپانیا بلیط اسپانیا یکی از پرفروش ترین بلیط هایی است که در سرتاسر دنیا به فروش می رسد، سالانه...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر