مرجع کامل ویزای کشور های دنیا - سایت ویزا

ویزای فرانسه

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 4 میانگین: 5]

ویزای فرانسه

ویزای فرانسه به‌صورت کوتاه‌مدت، بلندمدت و ترانزیت فرودگاهی قابل دریافت است. برای دریافت ویزای فرانسه می‌بایست از طریق سفارت‌خانه این کشور اقدام نمایید. با ما در سایت ویزا همراه باشید.

سفر با ویزای فرانسه

اگر قصد سفر به بهشت اروپا را در سر می‌گذرانید ما به شما توصیه می‌کنیم به فرانسه کشور دیدنی‌ها سفرکرده و از تمام نقاط دیدنی این کشور بهره‌مند شوید. دیدن برج ایفل در فرانسه و یا دروازه پیروزی از هیجان خاصی برخوردار است که شاید برای کمتر کسی این امر امکان‌پذیر باشد. دهکده‌های زیبا با ساختاری روستایی در گوشه و کنار این کشور میزبان توریست و گردشگران بسیاری است که برای سفر به این مناطق روزشماری کرده‌اند.

برای رفتن به این کشور علاوه بر اراده و توانایی مالی مناسب نیازمند دریافت ویزای فرانسه از سفارت‌خانه این کشور خواهید بود. درواقع بدون دریافت این ویزا اجازه ورود به کشور فرانسه و دیگر مناطق دیدنی آن را نخواهید داشت. این قانون در اکثر کشورهای خارجی برقرار بوده و اتباع خارجی می‌بایست با ویزای کشور فرانسه به این مکان دیدنی سفر کنند.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه 88851080-021

ویزای فرانسه

برای سفر به کشور زیبایی همچون فرانسه می‌بایست در ابتدا به دریافت ویزای این کشور اقدام کنید. ویزای فرانسه از ملزومات سفر به مناطق دیدنی و گردشگری این کشور محسوب می‌شود، بنابراین دریافت آن نیز در اولویت امور سفر قرار دارد. این ویزا در انواع مختلفی صادر می‌شود که در ادامه توضیحات کامل‌تری در رابطه با این موضوع به شما عزیزان ارائه خواهیم داد؛ اما برای دریافت این ویزا می‌بایست از طریق سفارت‌خانه این کشور که در ایران نیز دایر است اقدام نمود.

فرانسه عضو کشورهای شنگن می‌باشد که می‌توانید از این نوع ویزای این کشور نیز برای سفر به پاریس و دیگر شهرهای این کشور استفاده نمایید. دریافت ویزای فرانسه ملزم ارائه مدارک و هزینه مشخصی است که در ادامه در رابطه با این موضوعات نیز اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. همچنین در ادامه در رابطه با دریافت ویزای فوری فرانسه نیز صحبت‌هایی خواهیم نمود. پس اگر قصد سفر به کشور فرانسه را دارید توصیه می‌کنیم برای دریافت ویزای این کشور از اطلاعات این مطلب استفاده نمایید.

وقت سفارت برای دریافت ویزای فرانسه

برای اینکه بتوانید ویزای فرانسه را دریافت کنید می‌بایست از طریق سفارت این کشور اقدام کنید. ابتدا می‌بایست با ما تماس گرفته و اطلااعات کافی در این خصوص را کسب نمایید. پس از تکمیل اطلاعات و مشخص نمودن نوع ویزا مسئولین در این شرکت زمان مناسبی برای مصاحبه شما تعیین می‌کنند که این زمان را از طریق آدرس الکترونیکی شما برایتان ارسال خواهند نمود.

 پس از انجام این مراحل شما می‌بایست برای مصاحبه و پاسخگویی به برخی از سؤالات به این سفارت‌خانه مراجعه نمایید. همچنین می‌بایست مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای فرانسه را نیز آماده نموده و در زمان مصاحبه همراه خود داشته باشید. برای پرداخت هزینه توصیه می‌شود پول نقد همراه خود داشته باشید تا بتوانید مراحل دریافت ویزای خود را به‌سرعت به انجام برسانید. در پاسخگویی به سؤالات عجله نکرده و با دقت کافی به آن‌ها پاسخ دهید تا در دریافت ویزای خود دچار مشکلات احتمالی نشوید.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه 88851080-021

هشدار در رابطه با دریافت ویزای فرانسه

برای دریافت ویزاهای بسیاری از کشورها این امکان وجود دارد که افراد کلاه‌بردار بسیاری برای سودجویی و دریافت هزینه‌های هنگفت از افراد به بیان مطالب کذب و غیرقانونی بپردازند. یکی از این موارد این است که این سازمان‌ها ادعا می‌کنند زیر نظر سفارت‌خانه این کشورها فعالیت دارند و کار آن‌ها کاملاً قانونی است. در رابطه با ویزای فرانسه نیز این امکان وجود دارد که چنین افرادی با الفاظ غیرقانونی و واقعی به فریب افراد بپردازند و شما با پرداخت هزینه‌های سنگین دیگر نتوانید ویزای خود را دریافت کنید چراکه فریب این دست از افراد را خورده‌اید.

بنابراین توصیه اکید ما به شما این است که به‌هیچ‌عنوان فریب این افراد را نخورده و از افراد باتجربه در آژانس‌های کاملاً معتبر درخواست نمایید. هیچ مرکز قانونی که مورد تأیید سفارت‌خانه فرانسه باشد وجود ندارد و تنها این سازمان امکان صدور روادید این کشور اروپایی را دارد.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

انواع ویزای فرانسه

ویزای فرانسه به‌مانند دیگر ویزاهای اروپایی از انواع مختلفی برخوردار است که هریک از این موارد از شرایط منحصر به خود برخوردار می‌باشند؛ اما انواع ویزای این کشور که می‌توانیم در این مطلب جای دهیم عبارت‌اند از ویزای بلندمدت، کوتاه‌مدت و ویزای ترانزیت فرودگاهی این کشور؛ اما با توجه به اینکه افراد بسیاری برای ویزای بلندمدت فرانسه اقدام می‌کنند در رابطه با این ویزا اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

بسیاری از سفرهای مختلف به این کشور برای بازدید و گردش از مکان‌های تاریخی و دیدنی آن است که نیازمند دریافت ویزای توریستی است و این ویزا جزء ویزاهای بلندمدت این کشور می‌باشد. اگر برای تحصیل و یا تجارت نیز به این کشور سفر می‌کنید می‌بایست نسبت به دریافت ویزای تحصیلی و ویزای کار اقدام کنید. این ویزاها نیز ازجمله ویزاهای بلندمدت این کشور می‌باشند. ویزا برای سفرهای پی‌درپی به این کشور برای معالجه و دیگر امور نیز در این دسته‌بندی قرار دارد. در رابطه با ویزای کوتاه‌مدت نیز به این نکته اشاره‌کنیم که ویزاهایی که برای دیدن خانواده و تحصیل نیز صادر می‌شوند در این دسته جای دارند.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

ویزای شینگن فرانسه

در میان ۲۵ کشور عضو پیمان شینگن می‌توانید نام فرانسه را نیز مشاهده کنید. این کشور به دلیل عضو بودن در اتحادیه عضو شینگن امکان صدور ویزای فرانسه به ص شینگن را دارد و شما می‌توانید از این نوع ویزا برای سفر به کشور فرانسه استفاده کنید. درواقع با داشتن هر یک از ویزاهای کشورهای عضو این پیمان می‌توانید به فرانسه نیز سفری داشته باشید، البته با رعایت شرایط مشخصی که یکی از این موارد این است که اولین سفر شما به کشور مبدأ بوده و سپس به‌عنوان سفر دوم از ویزای شینگن فرانسه استفاده کنید.

بلژیک، آلمان، اتریش، استونی، دانمارک، اتریش، فرانسه، فنلاند، ایتالیا، یونان، مجارستان، لوکزامبورگ، لتونی، مالت، لیتوانی، پرتغال، هلند، لهستان، اسلوونی، جمهوری چک، اسلوواکی، سوئیس، نروژ، سوند و ایسلند کشورهای عضو پیمان شینگن می‌باشند.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مدارک ویزای فرانسه

همان‌طور که در بالا اشاره نمودیم فرانسه جزء کشورهای عضو شینگن بوده و برای سفر به این کشور می‌توانید از ویزای شینگن استفاده کنید؛ اما برای دریافت ویزای فرانسه می‌بایست مدارک موردنیاز را تهیه نموده و در زمان وقت سفارت همراه خود داشته باشید. این مدارک به شرح زیر می‌باشند: ترجمه و کپی از تمامی صفحات شناسنامه و همچنین کارت ملی، گذرنامه که دارای اعتباری شش‌ماهه از زمان صدور روادید باشد و از برگه اول و برگه‌هایی که در آن مهر شینگن خورده است یک کپی تهیه نمایید.

 برای چاپ عکس بر روی ویزا نیازمند عکس کاملاً جدید، رنگی، پشت زمینه سفید ۴*۶ خواهید بود، تعداد عکس برای ویزا سه عدد می‌باشد. به همراه داشتن اسناد مالی، ملکی و همچنین شغلی لازم می‌باشد. ارائه بلیط دوطرفه (رفت‌وبرگشت) فرانسه، رزرو هتل، بیمه مسافرتی جمعی و یا فردی، دعوت‌نامه و چند مورد دیگر. با توجه به این‌که نوع ویزای شما می‌تواند متفاوت باشد، بنابراین مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای این کشور نیز می‌تواند کم و یا زیاد شود.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

ویزای توریستی فرانسه

یکی از انواع ویزای فرانسه نوع توریستی آن است که افراد بسیاری برای گشت‌وگذار در شهرها و مناطق مختلف فرانسه از این نوع ویزا استفاده می‌کنند. در سفر به فرانسه به این نکته دقت کنید که تنها با هدف گردشگری می‌توانید از ویزای توریستی این کشور استفاده کنید و در صورت کار و یا ادامه تحصیل می‌بایست به دریافت ویزاهای دیگر اقدام کنید.

اما مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای توریستی فرانسه که در مبحث قبلی به آن اشاره نمودیم برای دریافت این ویزا نیز صدق می‌کند؛ اما برای دریافت ویزای این کشور به‌منظور گردشگری توصیه می‌کنیم در زمان وقت سفارت فرانسه حتماً قصد خود را از سفر به این کشور اعلام کنید و از پاسخ‌های غیرمنطقی و بیهوده اجتناب نمایید تا بتوانید سریع‌تر ویزای خود را برای سفر به فرانسه دریافت کنید.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

ویزای تحصیلی فرانسه

یکی از دلایلی که افراد تصمیم می‌گیرند در فرانسه به ادامه تحصیل بپردازند رایگان بودن دانشگاه‌های این کشور می‌باشد. همچنین برای دریافت تخفیف از رستوران و مراکز دیگر این کشور با ارائه کارت دانشجویی این امر امکان‌پذیر خواهد بود؛ بنابراین جای هیچ‌گونه تردیدی برای افرادی که قصد تحصیل در این کشور را دارند وجود نخواهد داشت. در این کشور این امکان فراهم‌شده است که در هفته به میزان بیست ساعت دانشجویان به کارهای نیمه‌وقت اقدام نموده و درآمدزایی نمایند.

 البته در برخی از دانشگاه‌ها افراد با توجه به نوع رشته می‌بایست ۱۵۰ تا ۴۰۰ یورو پرداخت کنند. برخورداری از مدرک زبان فرانسه در دانشگاه‌های رایگان این کشور الزامی است. شما در این کشور می‌توانید مدارک لیسانس، فوق‌لیسانس و دکترای را در مدت‌زمان‌های مختلف کسب کنید. با توجه به مطالب ارائه‌شده می‌بایست به دریافت ویزای فرانسه به‌منظور تحصیل در این کشور اقدام کنید و نمی‌توانید از ویزای توریستی این کشور برای این امر استفاده نمایید.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

ویزای تجاری فرانسه

فرانسه جزء کشورهای اروپایی است که افراد بسیاری برای کار و تجارت به این کشور سفر می‌کنند. برای اشتغال در این کشور می‌بایست ویزای فرانسه مرتبط با کار را از طریق سفارت‌خانه فرانسه در کشور مبدأ تهیه نمایید؛ اما برای اینکه بتوانید در کشور زیبا و اقتصادی فرانسه به کار و فعالیت بپردازید نیازمند این امر خواهید بود که دعوت‌نامه‌ای از سوی کارفرمای فرانسوی در این کشور دریافت کنید و نمی‌توانید بدون این دعوت‌نامه به این کشور برای کار سفر کنید.

افراد بسیاری تصور می‌کنند که می‌توانند با ویزای توریستی به فرانسه سفرکرده و سپس ویزای خود را تغییر دهند. در رابطه با این تفکر باید اشاره‌کنیم که این امکان وجود ندارد و شما تنها از سفارت‌خانه این کشور می‌توانید ویزای دیگری را دریافت کنید و به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانید نوع ویزا را در کشور فرانسه تغییر دهید؛ اما راه دیگری نیز وجود دارد و آن این است که از طریق ویزای تحصیلی وارد کشور فرانسه شده و با یافتن شغل مناسب به کار بپردازید.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

ویزای فوری فرانسه

یکی از امکاناتی که در رابطه با دریافت ویزای فرانسه به‌مانند دیگر کشورهای دیگر اروپایی و خارجی برای افراد برقرار است، دریافت فوری این ویزا از طریق سازمان و مراکز معتبر می‌باشد؛ اما قبل از اشاره به این موضوع به نکته مهمی باید پرداخت و آن این است که این امر به معنی داشتن امتیاز در سفارت‌خانه برای دریافت سریع و زودتر از موعد وقت مصاحبه نمی‌باشد. درواقع بسیاری از افراد سودجو با ذکر این موضوع که از سوی سفارت‌خانه فرانسه می‌توانند ویزای فوری را برای شما تهیه نمایند به کلاه‌برداری می‌پردازند.

به‌ هیچ‌عنوان فریب این دست از شایعات را نخورده و تنها به خبرهای موثق از سوی سفارت‌خانه این کشور توجه نمایید؛ اما منظور از دریافت ویزای فوری این کشور این است که شما می‌توانید کارهای دریافت این ویزا ازجمله پر کردن فرم، آماده کردن مدارک و پیگیری‌های لازم جهت اخذ وقت سفارت را به افراد خبره و کار بلد سپرده و خود دیگر اقدامات سفر را فراهم کنید. درواقع با این امر می‌توانید در زمان خود صرفه‌جویی کرده و دغدغه دریافت ویزا و طی کردن مراحل آن را به افراد ماهر در این زمینه بسپارید.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

 دریافت ویزای فرانسه از طریق آژانس

دریافت ویزای فرانسه به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. به‌عنوان‌مثال شخصاً می‌توانید به دریافت این ویزا اقدام کنید. راه دیگر واگذاری مراحل دریافت ویزا به افراد کار بلد و باتجربه در این زمینه می‌باشد؛ اما راه‌حل سوم مراجعه به آژانس‌های مسافرتی و جهانگردی معتبر است که می‌توانند در کنار دیگر خدمات به دریافت ویزای فرانسه اقدام کنند.

با این امر خیال شما نیز از دریافت این ویزا راحت خواهد بود، چراکه کارشناسان در این آژانس‌ها تمامی پیگیری‌های لازم جهت دریافت ویزا را انجام داده و به شما گزارش می‌دهند. شما همچنین می‌توانید از امکانات دیگر ازجمله سفر با تورهای مسافرتی فرانسه نیز بهره‌مند شوید و با استفاده از این ویژگی سفری دل‌نشین را تجربه نمایید.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

دریافت ویزای فرانسه از کارگزاری

این مجموعه به نام شرکت VFS در مرکز خرید هروی سنتر می‌باشد که طبق گفته‌ها توسط سفیر فرانسه آقای فرانسوآ سنه مو نیز افتتاح‌شده است. در رابطه با دلایل ایجاد این مرکز و چرایی‌هایی که در رابطه با این امر وجود دارد نمی‌توان اظهاراتی داشت و به این مقدار مطالب اکتفا می‌کنیم.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

نکات مهم در رابطه با ویزای فرانسه

  • برای دریافت ویزای فرانسه می‌بایست از طریق سفارت‌خانه این کشور اقدام کنید. فرم دریافت ویزا را از سایت اینترنتی این سفارتخانه دانلود نموده و اقدامات لازم را به انجام برسانید.
  • به‌هیچ‌عنوان به افراد کلاه‌بردار و سودجو در رابطه با دریافت ویزای فوری چندروزه اعتماد نکنید.
  • از طریق سازمان و آژانس‌های معتبر به دریافت این ویزا بپردازید.
  • هزینه‌های این ویزا در زمان وقت سفارت‌خانه فرانسه به شما عزیزان اعلام خواهد شد.
  • تمامی مدارک خود را به‌صورت کامل و بدون هیچ‌گونه کم‌وکاستی آماده کرده و درزمان مصاحبه همراه خود داشته باشید.
  • برای دریافت هر نوع ویزایی می‌بایست فرم مربوط به آن را از بخش دریافت ویزا تکمیل نمایید.
ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

ویزای دیدار دوستان و خانواده فرانسه

یکی از نمونه‌های جالب از ویزای فرانسه نوعی است که افراد برای دیدار خانواده خود از آن استفاده می‌کنند؛ اما این امر از شرایطی برخوردار است که به آن خواهیم پرداخت. چهار دسته از افراد می‌توانند از این ویزا بهره‌مند شوند. همسر فرانسوی، کسانی که همسرشان فرانسوی تبار است. کسانی که در شرف ازدواج با یک فرانسوی هستند. کسانی که فرزندشان فرانسوی بوده و یا همسر فرزندشان فرانسوی است و کسانی که دارای خویشاوندی از اتباع اروپایی باشند می‌توانند از این ویزا برای سفر به کشور فرانسه استفاده نمایند.

ویزای فرانسه | اخذ ویزای فرانسه | شرایط دریافت ویزای فرانسه ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

ویزای پزشکی فرانسه

یکی از موارد مهم در رابطه با ویزای فرانسه دریافت کوتاه‌مدت این ویزا برای معالجات پزشکی است که می‌بایست افراد مدارک موردنیاز برای این امر را تهیه نمایند. در کنار تمامی مدارک لازم که در بخش‌های قبلی به آن اشاره نمودیم می‌بایست افراد برای دریافت این نوع ویزا به ارائه برگه قرار ملاقات از سوی پزشک و بیمار بپردازند که در آن مدت‌زمان درمان و بستری از سوی پزشک ذکرشده باشد.

می‌بایست تعهدنامه‌ای به‌عنوان پرداخت تمام مخارج به موسسه درمانی در فرانسه، تهیه شود. تمامی فاکتورهای که در دوره درمان پرداخت‌شده و همچنین بیمه پزشکی نیز جزء این دست از مدارک می‌باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی سفری دیگر مجری مستقیم وبی واسطه در خصوص وقت سفارت فرانسه ، ویزای فرانسه و سفر به فرانسه. تلفن تماس ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
تهران، خیابان میرزای شیرازی، بالاتر از کریمخان، بین کوچه ۴ و ۶، پلاک ۷۶، طبقه دوم
021-88851080