ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا را می توان از جمله ویزا های پرتقاضا کشور دانست که این ویزا ها را می توان به انواع مختلف دسته بندی نمود. توجه داشته باشید که پس از انتخاب نوع ویزا باید نسبت به فراهم کردن مدارک و اخذ وقت سفارت اقدام نمایید. برای اخذ وقت سفارت راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت و بهترین روش را می توان مراجعه به وب سایت های معتبر دانست. مسئولین این وب سایت به دلیل آشنایی کاملی که با راه های اخذ ویزا دارند می توانند در کمترین زمان ویزای شما را ارائه کنند. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

ویزای اسپانیا

اسپانیا یکی از کشور های گردشگر پذیر می باشد و به دلیل داشتن فرهنگ غنی و جاذبه های متنوع مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. قبل از سفر به اسپانیا باید با مواردی آشنایی داشته باشید تا دچار هیچ گونه سردرگمی نشوید. ابتدا باید بدانید چه زمانی برای سفر به اسپانیا مناسب می باشد تا بتوانید بیشترین لذت را از سفر خود ببرید.

اسپانیا مانند ایران دارای 4 فصل متفاوت می باشد و در فصل بهار میزان بارش بیش از سایر فصول می باشد و رفته رفته با نزدیک تر شدن به فصل تابستان شرایط جوی مناسب خواهد شد و تابستان دمای هوا گرم تر خواهد شد. در فصل پاییز دمای هوا مناسب خواهد بود و به همین دلیل گردشگران بسیاری این فصل را برای سفر انتخاب می نمایند. در فصل زمستان دمای هوا پایین تر خواهد آمد و به همین دلیل کمتر کسی این فصل را برای سفر انتخاب می کند. اما آشنایی داشتن با اقدامات اولیه برای سفر به اسپانیا ضروری خواهد بود. قبل از سفر باید نسبت به اخذ پاسپورت و ویزای اسپانیا اقدام نمایید.

ویزای اسپانیا

آشنایی با ویزای اسپانیا

ویزا یکی از مهمترین مواردی است که حتما باید نسبت به اخذ آن اقدام نمایید. ویزا به منزله مجوز خروج از کشور و ورود به خاک اسپانیا می باشد. اسپانیا از جمله کشور های عضو اتحادیه شینگن می باشد و به همین دلیل با اخذ ویزای اسپانیا امکان تردد در تمامی کشور های این منطقه وجود خواهد داشت. جهت اخذ ویزای اسپانیا فرد باید شرایط خاصی داشته باشد و بدون داشتن شرایط کافی برای دریافت ویزا، امکان ارائه آن وجود نخواهد داشت.

مراجعه به سفارت برای دریافت ویزا ضروری خواهد بود و باید حتما نسبت به اخذ وقت سفارت اسپانیا اقدام نموده و سپس مراحل اخذ را پشت سر بگذارید. لازم به ذکر است که ویزای اسپانیا به انواع مختلفی دسته بندی می شود که هر شخص می تواند متناسب با نوع ویزا درخواستی خود اقدام نماید. ویزای اسپانیا در حالت کلی به دو نوع کوتاه مدت و بلند مدت دسته بندی می شود که بی شک اخذ ویزای بلند مدت دشوار تر خواهد بود. سفارت اسپانیا از جمله سفارت های پر تردد در ایران می باشد چرا که شرایط زندگی در این کشور مناسب بوده و موقعیت های شغلی سبب جلب توجه بسیاری شده است.

ویزای اسپانیا

انواع ویزا اسپانیا

ویزای اسپانیا را می توان از جنبه های مختلفی به انواع مختلفی دسته بندی نمود که یکی از مهمترین دلایل تفکیک ویزای اسپانیا را می توان مدت زمانی دانست که فرد با داشتن ویزا می تواند در این کشور اقامت داشته باشد و به همین دلیل این ویزا را می توانید در انواع کوتاه مدت و بلند مدت مشاهده نمایید و البته شرایط اخذ هر یک از انواع این ویزا ها با یکدیگر متفاوت می باشد.

ویزا ها از نظر دلیل سفر نیز به انواع مختلف دسته بندی می شوند و به همین دلیل اولین قدم برای اخذ ویزای اسپانیا را می توان مشخص کردن دلیل سفر دانست. در حالت کلی ویزا های اسپانیا را می توان به انواع: ویزا تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، نمایشگاهی، ازدواج و… دسته بندی نمود. توجه داشته باشید که برای اخذ هر یک از انواع ویزا ها فرد باید شرایط مختص آن نوع ویزا را داشته باشد و بدون داشتن شرایط مورد نیاز امکان اخذ ویزا وجود نخواهد داشت. ابتدا باید با انواع ویزا ها آشنایی داشته باشید که ما در ادامه توضیحات کاملی در رابطه با هر یک از انواع ویزای اسپانیا ارائه نموده ایم:

انواع ویزا اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا: اسپانیا به دلیل داشتن جاذبه های توریستی فراوان هرساله میلیون ها گردشگر را به سوی خود جذب می کند؛ و سال ها است که توانسته رتبه بالای خود را در جدول کشورهای توریست پذیر حفظ کند. تمام گردشگران و توریست ها به قصد سفر به کشور اسپانیا می روند که باید از قبل ویزای توریستی اسپانیای خود را تهیه نمایند زیرا بدون داشتن ویزای توریستی اسپانیا حق ورود توریستی به اسپانیا را نخواهند داشت؛ و ویزای توریستی اسپانیا یکی از ویزاهای شنگن این کشور می باشد؛ که شما می توانید آن را از سفارت اسپانیا در کشور خود تهیه کنید.

ویزای تحصیلی اسپانیا: کشور اسپانیا را می توان یکی از کشور های فعال در عرصه علم و دانش دانست و به همین دلیل دانشگاه ها و مراکز علمی متعددی در این کشور آماده ارائه خدمات به دانشجویان نخبه هستند و از این رو بسیاری تمایل به تحصیل در این دانشگاه ها دارند. اما باید بدانید که برای اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا  فرد باید شرایط خاصی داشته باشد و از جمله این شرایط می توان به داشتن سابقه علمی مناسب اشاره کرد.

امکان تحصیل در کلیه مقاطع در دانشگاه های اسپانیا وجود خواهد داشت و به همین دلیل کلیه دانشجویان می توانند تحصیل در دانشگاه های اسپانیا را انتخاب نمایند اما توجه داشته باشید که گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا کار ساده ای نخواهد بود و از جمله ویزا های پر تقاضا این کشور می باشد. علاوه بر اینکه مدارک احراز هویت خود را ارائه نمودید باید نسبت به آماده سازی مدارک تحصیلی خود اقدام نمایید و کارنامه های کلیه سال های تحصیلی را باید حتما ارائه نمایید. ارائه آخرین مدرک نیز از جمله ضروریات خواهد بود. مقاطع دانشگاهی اسپانیا مانند ایران بوده و سال های درس نیز مانند کشور خودمان سپری خواهند شد.

ویزای تحصیلی اسپانیا

دیگر انواع ویزای اسپانیا

ویزای کاری اسپانیا: اسپانیا را می توان از جمله کشور هایی به شمار آورد که از نظر شرایط اقتصادی در رتبه خوبی قرار گرفته و به دلیل صنایعی که دارد موقعیت های شغلی مناسبی نیز ایجاد کرده است و به همین دلیل بسیاری از مردم تمایل دارند که ویزای کاری اسپانیا را اخذ نمایند.

با داشتن ویزای کاری اسپانیا فرد می تواند در این کشور اقدام به کار کردن نماید اما برای اخذ ویزای کاری اسپانیا ، باید حتما مورد تایید یکی از کارفرمایان این کشور قرار بگیرید چرا که در غیر اینصورت امکان ارائه این ویزا وجود نخواهد داشت و به همین دلیل است که این ویزا را می توان از جمله ویزا هایی دانست که دریافت آن سخت خواهد بود اما این کار غیر ممکن نیست و امکان اخذ آن وجود خواهد داشت. افراد متخصص بیشتر شانس انتخاب شدن دارند و به خصوص در صورتی که تخصص آنها در یک زمینه خاص باشد این فرد می تواند در مدت زمان کوتاهی مورد تایید کارفرما قرار گیرد. برای اخذ ویزای کاری اسپانیا ، حتما باید دعوتنامه ای از طرف کارفرما در دست داشته و ارائه نمایید.

 ویزای کاری اسپانیا

ویزای سرمایه گذاری اسپانیا: جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری اسپانیا می توانید از راه های مختلفی اقدام نمایید و یکی از پر تقاضا ترین روش اخذ این ویزای اسپانیا را می توان خرید ملک تجاری و یا مسکونی در این کشور دانست. علاوه بر این مورد، در صورتی که یک حساب بانکی در اسپانیا افتتاح نموده و مبلغی مشخص را در حساب خود قرار دهید امکان اخذ ویزا برایتان وجود خواهد داشت.

برای اخذ ویزای اسپانیا از نوع سرمایه گذاری، همانطور که از نام آن پیداست فرد باید حتما مبلغ کافی برای سرمایه گذاری داشته باشد و این مبالغ بستگی به نوع انتخاب وی متفاوت خواهد بود. خرید سهام یک شرکت نیز یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در اسپانیا می باشد و با این کار علاوه بر اخذ ویزا می توانید بر سود شرکت نیز شریک باشید. افرادی که تمایل به تاسیس شرکت در اسپانیا داشته باشند بسیار مورد استقبال قرار می گیرند اما باید حتما تمکن مالی برای راه اندازی یک شرکت را داشته باشند. توجه داشته باشید که حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در اسپانیا 1 میلیون یورو می باشد.

 ویزای سرمایه گذاری اسپانیا

با ویزای نمایشگاهی اسپانیا آشنا شوید

نمایشگاه های متعددی در سطح کشور اسپانیا برگزار می شود و این کشور را می توان یکی از مهد های نمایشگاهی جهان به شمار آورد. نمایشگاه های اسپانیا به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که هر یک از این نمایشگاه ها موضوعات خاصی دارند. بسیاری تمایل به بازدید از این نمایشگاه ها دارند و به خصوص شرکت های تجاری که می خواهند محصولات خود را در این نمایشگاه ها به نمایش بگذارند باید نسبت به اخذ ویزای نمایشگاهی اقدام نمایند.

با داشتن ویزای نمایشگاهی فرد اجازه اقامت کوتاه مدت در این کشور را خواهد داشت و پس از اتمام زمان نمایشگاه باید به کشور خود بازگردد و به دلیل مدت زمان کوتاهی که این ویزا دارد اخذ آن نیز دشوار نخواهد بود و به راحتی می توانید نسبت به اخذ آن اقدام نمایید. نمایشگاه های اسپانیا فرصت خوبی برای کسانی است که می خواهند محصولات خود را به نمایش بگذارند و رونق بیشتری به کسب و کار خود بخشند. جهت اخذ ویزای نمایشگاهی اسپانیا  باید حتما در موعد برگزاری نمایشگاه در آنجا حضور داشته باشید.

با ویزای نمایشگاهی اسپانیا آشنا شوید

ویزای ازدواج اسپانیا: ازدواج یکی دیگر از راه های مهاجرت می باشد که برای مهاجرت از این طریق فرد متقاضی باید شرایط خاصی داشته باشد. همانطور که از نام این مهاجرت پیداست، اخذ این ویزا برای کسانی امکان پذیر خواهد بود که یکی از زوجین در اسپانیا زندگی نماید.

اخذ ویزای اسپانیا از طریق ازدواج به گونه ای است که فرد باید اثبات نماید که در طی 5 سال گذشته حداقل 2 سال به همراه همسر خویش زندگی کرده است و به دلیل اینکه بسیاری اقدام به ازدواج های صوری جهت مهاجرت نموده اند، بررسی های دقیق بر سر این موضوع انجام خواهد شد و در صورت عدم اثبات وابستگی بین زوجین امکان اخذ ویزا وجود نخواهد داشت. برای اینکه فرد بتواند از این طریق به اسپانیا مهاجرت نماید، فرد ساکن اسپانیا باید حتما تمکن مالی جهت امرار معاش و گذراندن زندگی را داشته باشد و مجبور است که فرد مهاجر را از هر نظر تضمین نماید.

 ویزای ازدواج اسپانیا

راه های اخذ ویزای اسپانیا

جهت اخذ ویزای اسپانیا راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که در حالت کلی این راه ها را می توان به دو نوع حضوری و غیر حضوری دسته بندی نمود که منظور از روش حضوری مراجعه به آژانس های سطح شهر می باشد و به صورت حضوری می توانید به سفارت این کشور در تهران نیز مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که این راه مشکلات بسیاری خواهد داشت و به همین دلیل کمتر مورد توجه قرار گرفته است و جای خود را به مراکز اینترنتی داده است. مراکز اینترنتی را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که از میان آنها باید بهترین مرکز را انتخاب نمایید تا هیچگونه مشکلی برای اخذ ویزای اسپانیا برایتان پیش نیاید. توجه داشته باشید که با مراجعه به وب سایت های معتبر اخذ ویزا، می توانید پشت سر گذاشتن کلیه مراحل را به مسئولین شرکت بسپارید. یکی از شرکت های معتبر در این زمینه را می توان وب سایت شرکت ما دانست. مسئولین این شرکت با آشنایی کاملی که با راه های اخذ ویزای اسپانیا دارند می توانند به عنوان بهترین راهنما برای شما باشند. برای اخذ ویزای اسپانیا از این وب سایت تنها چند دقیقه وقت  نیاز خواهد بود و می توانید در کمترین زمان ممکن ویزای مورد نظر خود را دریافت نمایید. امکان گرفتن راهنمایی نیز از مسئولین این شرکت وجود خواهد داشت و مشاوره با آنها می تواند بهترین تصمیم را برایتان به ارمغان آورد.

راه های اخذ ویزای اسپانیا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اسپانیا

همانطور که می دانید ارائه کلیه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اسپانیا ضروری خواهد بود و در صورتی که یکی از مدارک ارائه نشود امکان ریجکت شدن پرونده بسیار بالا خواهد بود. در حالت کلی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اسپانیا را می توان به 3 نوع دسته بندی نمود که در ادامه هر یک از این مدارک را مورد بررسی قرار داده ایم:

–         مدارک هویتی: یکی از مهمترین مدارکی که بدون کم و کاست باید مهیا نمایید مدارکی است که مربوط به خود فرد می باشد و از جمله این مدارک می توان به: کارت ملی، پاسپورت، شناسنامه، عکس و… اشاره نمود.

–         مدارک مالی: داشتن تمکن مالی یکی از مهمترین مواردی است که باید اثبات شود و برای اثبات این مورد باید حتما مدارک دقیقی ارائه نمایید. از جمله مهمترین مدارک مالی می توان به: ارائه گردش حساب بانکی، ارائه سند ملک و املاک، فیش حقوقی و … اشاره کرد.

–         مدارک سفر: یکی دیگر از مهمترین مدارکی که باید ارائه شود را می توان به مدارکی اشاره کرد که مربوط به سفر فرد متقاضی می باشد و از جمله این مدارک می توان به: بلیط هواپیما، رزرو هتل و… اشاره کرد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا

یکی از مهمترین مراحل برای اخذ ویزای اسپانیا را می توان وقت سفارت دانست چرا که حضور در مصاحبه ضروری می باشد و پس از وقت سفارت است که زمان مصاحبه مشخص خواهد شد. وقت سفارت همانطور که از نام آن پیداست به معنی اخذ وقت از سفارتخانه می باشد و برای اخذ وقت سفارت ابتدا باید مدارک کامل خود را ارائه نمایید. سفارتخانه اسپانیا در تهران واقع شده و دسترسی به آن ساده می باشد. توجه داشته باشید که وقت سفارت را حتما باید متناسب با نوع ویزا و درخواست خود ثبت نمایید چرا که در موعد مقرر سوالات مصاحبه از شما پرسیده خواهد شد. برای اخذ وقت سفارت اسپانیا می توانید به وب سایت شرکت ما مراجعه نمایید چرا که مسئولین این شرکت می توانند به صورت تضمینی وقت سفارت اسپانیا را دریافت نمایند. قبل از تعیین وقت سفارت، حتما باید تمامی مدارک خود را بدون کمبود به مراکز مربوط ارائه نمایید.

وقت سفارت اسپانیا

مصاحبه ویزای اسپانیا

یکی از مهمترین مواردی که حتما باید به آن توجه داشته باشید حضور در مصاحبه می باشد چرا که حضور شما در این جلسه می تواند بسیار مهم باشد. پاسخ دادن به سوالات افسر پرونده بسیار ضروری خواهد بود و سعی کنید بهترین و مناسب ترین پاسخ را بدهید. توجه داشته باشید که بهتر است حتما نیم الی یک ساعت قبل از موعد مصاحبه در سفارتخانه حضور داشته باشید و از هر گونه استرس خود بکاهید تا بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید. توصیه می شود که قبل از مصاحبه بهتر است کتاب بخوانید تا هم تمرکز شما بیشتر شده و هم از استرستان بکاهد. توجه داشته باشید که مصاحبه ویزای اسپانیا کار دشواری نخواهد بود چرا که در این جلسه می توانید تمامی سوالات خود را از افسر پرونده جویا شده و هدف خود از سفر را برای وی روشن سازید. لازم به ذکر است که در این روز از فرد انگشت نگاری نیز خواهد شد و فرد باید فاقد هرگونه سابقه جنایی بوده باشد.

نکات مهم درباره اخذ ویزا اسپانیا

برای اخذ ویزا باید با نکاتی آشنایی داشته باشید تا دچار سردرگمی نشوید. ابتدا توجه داشته باشید که نوع ویزای خود را به صورت دقیق انتخاب نمایید چرا که با اخذ هر ویزا امکان اقامت در همان نوع وجود خواهد داشت. ارائه کلیه مدارک ضروری می باشد و توجه داشته باشید که تمامی مدارک مورد نیازی ارائه شده باشد. تمامی مدارک نیز باید به صورت کاملا ترجمه شده به زبان اسپانیایی ارائه شوند. در روز مصاحبه بهتر است یک سری کپی از تمامی مدارک خود به همراه داشته باشید. در اوقاتی که سفارت شلوغ تر باشد بی شک مدت بیشتری برای مصاحبه مورد نیاز خواهد بود. تمامی افراد متقاضی ویزای اسپانیا باید در سفارتخانه حضور داشته باشند و تنها برای افراد زیر 12 سال حضور ضروری نخواهد بود.

نکات مهم درباره اخذ ویزا اسپانیا

هزینه ویزای اسپانیا

یکی از مهمترین مواردی که حتما باید به آن توجه داشته باشید را می توان میزان هزینه هایی دانست که برای اخذ ویزا مورد نیاز خواهد بود و این هزینه ها را نمی توان یک رقم خاص دانست و برای هر یک از انواع ویزا ها می تواند متفاوت باشد. توجه داشته باشید که در صورت سپردن اخذ ویزای اسپانیا به یک شرکت، باید هزینه ای جداگانه به این مرکز پرداخت نمایید و هزینه ویزا جدا محاسبه خواهد شد. در روز مصاحبه نیز حدود 85 یورو پول باید پرداخت شود و این مبلغ تنها به منظور بررسی پرونده ارائه می شود و در صورت تایید و یا عدم تایید ویزا عودت داده نخواهد شد. شرکت ما با سابقه ای که دارد می تواند میزان هزینه های ویزای اسپانیا را به حداقل برساند.

هزینه ویزای اسپانیا

دلیل ریجکت شدن ویزا اسپانیا

توجه داشته باشید که امکان برگشت خوردن ویزای اسپانیا نیز وجود خواهد داشت و ریجکت شدن پرونده می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله مهمترین دلایل آن می توان به عدم اثبات تمکن مالی اشاره کرد چرا که در صورت کمبود یکی از مدارک تمکن مالی امکان ارائه ویزا وجود نخواهد داشت. در صورت داشتن سابقه جنایی نیز فرد امکان اخذ ویزای اسپانیا را نداشته و پرونده وی ریجکت خواهد شد. کمبود تک تک مدارک ها نیز می تواند سبب ریجکت شدن پرونده شود و به همین دلیل در هنگام ارسال پرونده حتما باید نسبت به جمع آوری کلیه مدارک اقدام نمایید.

دلیل ریجکت شدن ویزا اسپانیا

ویژگی عکس ویزا اسپانیا

توجه داشته باشید که برای اخذ ویزای اسپانیا باید عکس بیومتریک ارائه نمایید. توجه داشته باشید که در سفارتخانه اسپانیا و در کنار محل انگشت نگاری یک مرکز حرفه ای وجود دارد که می توانید پس از پرداخت 150 هزار تومان عکس بیومتریک خود را تهیه نمایید. عکس های بیومتریک گرفته شده در خارج از سفارت نیز مورد تایید مسئولین خواهد بود. از جمله مهمترین ویژگی های عکس بیومتریک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         ارائه 2 عکس مربوط به 6 ماه اخیر

–         این عکس رنگی می باشد.

–         بخش سر فرد متقاضی باید تقریبا 70 الی 80 درصد کل عکس را به خود اختصاص دهد.

–         پس زمینه عکس باید روشن و ملایم باشد

–         نگاه متقاضی باید به صورت مستقیم به دوربین باشد.

–         صورت باید بدون لبخند باشد و دهان بسته باشد.

مدت زمان مورد نیاز برای بررسی ویزای اسپانیا

برای بررسی ویزای اسپانیا نمی توان یک زمان دقیق در نظر گرفت و به همین دلیل در حالت کلی باید گفت: برای اخذ ویزای اسپانیا حدود 2 هفته زمان مورد نیاز خواهد بود و البته توجه داشته باشید که این زمان می تواند متغیر باشد و امکان طول کشیدن آن تا 6 هفته وجود خواهد داشت. در مواقعی که میزان درخواست بیشتر باشد مدت زمان بیشتری برای بررسی پرونده مورد نیاز خواهد بود.

پرسش های متداول در خصوص ویزای اسپانیا

مدت زمان صدور ویزای اسپانیا چقدر میباشد؟

مدت مورد نیاز جهت صدور ویزای اسپاینا بین 14 تا 21 روز میباشد

مدارک جهت درخواست ویزای اسپانیا باید به چه زبانر ترجمه شود

مدارک درخواست ویزای اسپانیا باید به زبان اسپانیایی ترجمه گردد

آیا ویزای تضمینی اسپانیا وجود دارد؟

خیر، هیچگونه تضمینی در صدور ویزای اسپانیا وجود ندارد

هزینه ویزای اسپانیا چقدر میباشد؟

هزینه صدور ویزای اسپانیا 60 یورو میباشد، به همراه کارمزد شرکت کارگزاری ( درصورت استفاده از خدمات سایت ویزا هزینه کارمزد نیز اضافه میگردد)

آدرس شرکت کارگزاری اسپانیا کجاست؟

آدرس کارگزاری اسپانیا برج آرتمیس میباشد

آیا میتوان پس از ریجکت شدن ویزای اسپانیا مجدد درخواست ویزا داد؟

بله، ولی توصیه میگردد حداقا بین 3 تا6 ماه فاصله در نظر گرفته شود

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
تبسم غفاری احمدرضا شهابی علی هادی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!