مرجع کامل ویزای کشور های دنیا - سایت ویزا

ویزای هلند

ویزای هلند: امروزه بسیاری از افراد به دنبال اخذ و دریافت ویزای هلند هستند تا از این طریق بتوانند سفر بسیار راحت و بدون مشکلی را به سوی این کشور داشته باشند. افرادی که قصد سفر به کشور هلند را دارند، با اهداف و مقاصد بسیار مختلف به دنبال سفر هستند که این امر نیز سبب شده تا افراد به دنبال دریافت انواع بسیار مختلفی از ویزاهای هلند باشند. برای دریافت ویزای کشور هلند بایستی در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن اقدام لازم را انجام دهید تا بتوانید به پرواز خود رسیده و به این کشور سفر کنید.

در ابتدا به معرفی کشور هلند و ویزای این کشور میپردازیم: آیا شما نیز به دنبال اخذ و دریافت ویزای کشور هلند هستید؟ آیا می دانید که برای اخذ ویزای هلند چه مدارکی مورد نیاز می باشد؟ از شما دعوت می کنیم که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کرده و اطلاعات بسیار ارزنده ای را در این خصوص به دست بیاورید.

کشور هلند یکی از کوچکترین کشورهای اروپای غربی می باشد که با کشورهای آلمان و بلژیک مرز مشترک داشته و پایتخت آن شهر آمستردام بوده که به عنوان یکی از بزرگترین و پرترددترین بنادر قاره اروپا شناخته می شود. این کشور با داشتن حدود 17 میلیون جمعیت از پرجمعیت ترین کشورهای اروپایی به شمار می آید که دین بسیاری از مردم آن نیز مسیحی بوده و حدود یک میلیون نفر نیز مسلمان در این کشور زندگی می کنند. مردم کشورهای دیگر، کشور هلند را با لاله ها و آسیاب های بادی و پنیرهای آن می شناسند. این کشور قطب تولید و عرضه انواع بسیار مختلف از پنیرها و محصولات لبنیاتی هستند و این محصولات نیز سهم بسیار زیادی را در اقتصاد این کشور دارد. کشور هلند یکی از دیدنی ترین و جالب ترین کشورهای اروپایی نیز به شمار می آید که با داشتن جاذبه های بی نظیر و شگفت انگیز خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند.

کشور هلند

توضیحات در خصوص ویزای کشور هلند

کشور هلند یکی از کشورهای عضو شینگن بوده و مسافران و گردشگرانی که قصد بازدید از این کشور را دارند می توانند به راحتی از سفارت خانه این کشور اقدام به دریافت ویزای شینگن این کشور داشته باشند. سالانه هزاران مسافر از کشورهای مختلف برای سفر به این کشور به دنبال اخذ و دریافت ویزای مورد نظر خود هستند تا از این طریق بتوانند به راحتی به سفر خود پرداخته و بهترین لحظات را در این کشور برای خود به ارمغان بیاورند.

تعداد ایرانیانی که قصد دارند به کشور هلند سفر کنند کم نیست و شما می توانید صف های بسیار طولانی را در جلوی درب کنسولگری کشور هلند مشاهده کنید که هر کدام از این افراد برای اهداف بسیار خاصی به دنبال دریافت ویزای مورد نظر خود هستند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع ویزا، مدارک مورد نیاز، مراحل اخذ صدور و نکات مورد توجه برای صدور ویزای هلند توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کنید.

ویزای کشور هلند

آشنایی با انواع ویزای کشور هلند

در بخش های قبلی نیز به این امر پرداختیم که افراد با اهداف و مقاصد بسیار مختلفی به دنبال سفر به سوی کشور هلند هستند و برای این امر نیز بایستی ویزای هلند را تهیه و در دست داشته باشند چرا که بدون اخذ و داشتن این سند، قطعا اجازه پرواز از سوی ماموران فرودگاهی را نخواهند داشت. یکی از مهمترین موضوعاتی که بایستی تمام مسافران عازم این کشور به آن توجه داشته باشند این است که قبل از درخواست ویزای مورد نظر خود، بتوانند نوع سفر خود را مشخص کرده و طبق آن بتوانند درخواست اخذ ویزای خود را اعلام کنند.

اهداف مختلف مسافران سبب شده است که امروزه شاهد صدور انواع ویزای هلند باشیم که بی شک شما نیز می توانید با توجه به هدف سفر خود یکی از انواع این ویزاها را تهیه کرده و به سفر بسیار هیجان انگیز و به یادماندنی خود بپردازید. مراحل و مدارک مورد نیاز برای اخذ انواع ویزاهای این کشور، تقریبا یکسان بوده و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند به همین جهت توصیه می شود که حتما قبل از هر گونه اقدامی در مورد صدور ویزای هلند مورد نظر خود، می توانید راهنمایی ها و مشاوره های لازم را از همکاران ما جویا شده و در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید ویزای کشور هلند را به دست بیاورید. از مهمترین ویزاهای کشور هلند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         ویزای گردشگری کشور هلند

–         ویزای تحصیلی کشور هلند

–         ویزای سرمایه گذاری کشور هلند

–         ویزای اشتغال کشور هلند

–          ویزای ازدواج کشور هلند

–         ویزای نمایشگاهی کشور هلند

معروفترین انواع ویزای هلند

با ویزای توریستی هلند آشنا میشویم: یکی از پرطرفدارترین انواع ویزاهای کشور هلند می توان به ویزای گردشگری این کشور اشاره کرد. گردشگران و مسافرانی که به دنبال بازدید از جاذبه های گردشگری و دیدنی این کشور هستند می توانند قبل از سفر خود درخواست صدور ویزای مورد نظر خود را داشته باشند تا بتوانند در بهترین زمان ممکن سفر خود را شکل دهند. این کشور دارای زیباترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی می باشد و گردشگران بسیار زیادی را از سوی کشورهای مختلف به سوی خود جذب می کند. شما نیز می توانید قبل از سفر خود ویزای توریستی هلند را دریافت کرده و سپس چمدان سفر خود را آماده کنید تا بهترین و هیجان انگیزترین لحظات را در این سفر برای خود به ارمغان بیاورید.

ویزای توریستی هلند

در خصوص ویزای تحصیلی هلند اطلاعات کسب کنیم: کشور هلند با داشتن دانشگاه ها و کالج های بسیار متعدد خود توانسته است توجه بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند. برای مهاجرت تحصیلی به سوی این کشور بایستی از قبل ویزای تحصیلی کشور هلند را تهیه و آماده کرده و به راحتی اقدام به سفر داشته باشید. لازم به ذکر است که ویزای تحصیلی از مهمترین و پر متقاضی ترین ویزای هلند به شمار می آید و تعداد دانشجویان ایرانی که درخواست دریافت و اخذ اینگونه از ویزا را دارند کم نبوده و شما می توانید با دریافت مشاوره ی لازم، در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید.

ویزای تحصیلی هلند

ویزای سرمایه گذاری هلند چیست؟

ویزای سرمایه گذاری هلند یکی از دیگر ویزاهای کشور هلند می باشد که امروزه بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال اخذ و دریافت این ویزا هستند تا بتوانند در بهترین زمان ممکن، در این کشور سرمایه گذاری لازم را داشته باشند. سرمایه گذاری در این کشور یکی از شگفت انگیزترین فرصت هایی می باشد که افراد می توانند آن را به دست بیاورند. افراد می توانند برای اخذ ویزای سرمایه گذاری این کشور، حداقل سرمایه مورد نیاز را تهیه و آماده کنند تا بتوانند در بهترین زمان ممکن ویزای مورد نظر خود را اخذ نمایند.

ویزای سرمایه گذاری هلند

ویزای تجاری هلند چیست؟ از دیگر انواع ویزای هلند می توان به ویزای اشتغال اشاره داشت که این کشور با داشتن زیر ساخت های لازم برای اشتغال در بسیاری از صنایع می تواند، توجه بسیاری از جوانان با مهارت را به سوی خود جذب کرده است. برای اشتغال در این کشور می توانید ویزای تجاری هلند را تهیه کرده و فرصت شغلی به وجود آمده را از دست ندهید. کشور هلند یکی از بهترین گزینه ها برای اشتغال در بسیاری از صنایع می باشد و صحت این امر را می توان در تعداد درخواست های اخذ ویزای اشتغال مشاهده کنید. لازم به ذکر است که ویزای اشتغال از حساس ترین ویزاهای این کشور می باشد که افراد با دردست داشتن این ویزا می توانند به راحتی اقامت موقت این کشور را به دست آورده و در کوتاه ترین زمان ممکن به پیشرفت مورد نظر خود دست پیدا کنند.

ویزای تجاری هلند

بهترین زمان درخواست ویزای کشور هلند

یکی از مهمترین موضوعاتی که مسافران عازم کشور هلند بایستی به آن توجه داشته باشید این است که در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن اقدام به دریافت و اخذ ویزای هلند داشته باشید. توجه داشته باشید که مدت زمان لازم برای صدور ویزای مورد نظرتان در حدود 1 الی 3 ماه می باشد و اگر قصد دارید تا در کوتاه ترین زمان اقدام به سفر داشته باشید می توانید از چند ماه قبل تر درخواست صدور ویزای خود را اعلام کنید چرا که زمان بررسی مدارک ارائه شده، به زمان زیادی لازم داشته و از طرفی نیز تعداد درخواست کنندگان صدور ویزا، در سال های اخیر افزایش یافته و این امر می تواند زمان بررسی درخواست متقاضیان را به طول بینجامد.

بهترین زمان اعلام درخواست اخذ ویزای کشور هلند

مدارک مورد نیاز ویزای هلند

برای اخذ و صدور ویزای هلند نیازمند به برخی از مدارک می باشد که متقاضیان بایستی بتوانند در زمان اخذ وقت سفارت خود تمام این مدارک را تحویل کنسولگری دهند. از مهمترین و اصلی ترین مدارک عمومی مورد نیاز برای اخذ ویزای هلند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         اصل پاسپورت که دارای حداقل 6 ماه اعتبار زمانی باشد.

–         اصل و ترجمه مدارک شناسایی

–         ارائه زبان انگلیسی بسیار معتبر با کسب حداقل نمره قبولی

–         ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه

–         بیمه پزشکی

–         ارائه گردش حساب بانکی

–         ارائه تمکن مالی بسیار مناسب

–         دعوتنامه

–         پر کردن فرم درخواست صدور ویزای هلند

–         رسید هزینه های پرداختی در جهت صدور ویزای مورد نظر

–         گواهی اشتغال

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هلند

نقش دعوتنامه در صدور ویزای هلند

همانطور که در بخش های قبلی نیز  ملاحظه می فرمایید یکی از مهمترین و ضروری ترین مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای کشور هلند، می توان به دعوتنامه اشاره کرد. دعوتنامه سندی می باشد که از سوی یکی از افراد حقیقی و حقوقی مقیم کشور هلند به سوی شما ارسال شده و این سند می توانید زمان صدور ویزای مورد نظرتان را تسریع بخشیده و شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت کنید. معمولا ارائه دعوتنامه به کنسولگری کشور هلند می تواند توجه کارگزاران این سازمان را به سوی خود جلب کند اما احتمال صدور صد در صدی ویزای درخواستی شما با دعوتنامه نیز وجود ندارد و بایستی به تمام مراحل و مدارک صدور ویزای مورد نظرتان توجه لازم را داشته باشید.

نقش دعوتنامه در صدور ویزای هلند

آشنایی مراحل اخذ ویزای هلند

صدور اخذ ویزای هلند نیاز به یک سری برخی از مراحل دارد که از مهمترین این مراحل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         آماده و مهیا کردن تمام مدارک مورد نیاز

–         مراجعه به کنسولگری این کشور و ارائه مدارک مورد نیاز

–         ارائه فرم درخواست صدور ویزای

–         منتظر ماندن برای دریافت پاسخ از سوی ماموران کنسولگری

–         حضور در روز مصاحبه

–         دریافت ویزای هلند

توجه داشته باشید که تمام مراحل مذکور، بایستی به ترتیب و نهایت دقت طی شوند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به دریافت و اخذ ویزای مورد نظر خود داشته باشید. از مهمترین مراحل اخذ ویزای کشور هلند می توان به وقت سفارت این کشور و روز مصاحبه اشاره نمود.

نقش دعوتنامه در صدور ویزای هلند

چگونه وقت سفارت کشور هلند بگیریم؟ یکی از مهمترین و اصلی ترین مراحل مورد نیاز برای صدور و اخذ ویزای هلند، گرفتن وقت سفارت در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن می باشد. وقت سفارت هلند از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بوده و متقاضیان باید بتوانند در فرصت بسیار مناسبی وقت سفارت این کشور را دریافت کنند. متقاضیان برای دریافت وقت سفارت کشور هلند می توانند به دو صورت ذیل اقدام کنند:

–         اخذ وقت سفارت هلند به شکل آنلاین: برای این منظور می توانند از وب سایت اینترنتی خدمات ویزا اقدام کرده و درخواست اخذ وقت سفارت را داشته باشند که برای دریافت جزئیات بیشتر می توانید با همکاران ما در تماس بوده و اطلاعات لازم را از آنها جویا شوید.

–         اخذ وقت سفارت به شکل حضوری: در این روش نیز متقاضیان می توانند به شکل حضوری به کنسولگری این کشور مراجعه کرده و بعد از منتظر ماندن در صف های طولانی بتوانند وقت سفارت مورد نظر خود را دریافت و اخذ کنند که این روش برای افرادی که ساکن شهر تهران هستند معقولانه بود و افراد می توانند از نزدیک جو حاکم بر کنسولگری را نیز مشاهده کرده و از استرس خود بکاهند.

نقش دعوتنامه در صدور ویزای هلند

آدرس سفارت خانه هلند و ویزای هلند

برای دریافت و صدور هر کدام از انواع ویزای هلند بایستی به سفارتخانه این کشور مراجعه داشته باشید تا بتوانید به صورت حضوری مدارک مورد نیاز را تحویل داده و انگشت نگاری های لازم را انجام دهید. اگر ساکن شهر تهران هستید می توانید به راحتی با استفاده از گوگل مپ خود را به کنسولگری این کشور برسانید و اگر قصد دارید تا از شهرهای دیگر روانه تهران باشید می توانید با در دست داشتن آدرس زیر به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به این سفارتخانه برسانید:

–         آدرس سفارتخانه کشور هلند: تهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، خیابان سنبل، نبش ارغوان غربی، پلاک ۷

–         محل انگشت نگاری: تهران، میدان هروی، خیابان موسوی (گلستان ۵)، مجتمع تجاری هروی، طبقه چهارم

–         روزهای کاری کنسولگری کشور هلند: از روز یکشنبه و پنجشنبه

–         ساعات کاری: از 8 صبح تا 17 بعد از ظهر

آدرس سفارت خانه هلند

توضیحاتی پیرامون هزینه های ویزای هلند

یکی از مهمترین مدارک مورد نیاز برای دریافت و اخذ ویزای هلند، ارائه رسید مبنی بر پرداخت هزینه های مورد نیاز می باشد که تمام متقاضیان باید هزینه های لازم را برای صدور ویزای مورد نظر خود را به کارگزاران مسئول در کنسولگری این کشور تحویل دهند. شما می توانید برای آگاهی از میزان هزینه های مورد نیاز برای صدور ویزای مورد نظرتان می توانید از وب سایت اینترنتی کنسولگری این کشور اقدام کرده و اطلاعات دقیق تری را در مورد هزینه های ممکن به دست بیاورید. هزینه های مورد نیاز برای صدور ویزای هلند به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

–         هزینه های مستقیم: شامل هزینه هایی می باشد که برای انگشت نگاری و بررسی مدارک ارائه شده از سوی متقاضیان مورد استفاده می شود.

–         هزینه های غیر مستقیم: هزینه های غیر مستقیم برای افرادی می باشد که از شهرستان های مختلف به تهران سفر کرده و مجبور به پرداخت هزینه های زیادی خواهند بود.

یکی از مهمترین موضوعاتی که در مورد هزینه های صدور ویزای کشور هلند وجود دارد، این است که در صورت عدم صدور ویزای مورد نظرتان، هیچگونه مبلغی را برای شما عودت نخواهند داد و شما نبایستی انتظار دریافت هزینه خود را از سوی کنسولگری کشور هلند داشته باشید.

هزینه های اخذ ویزای هلند

اعتبار ویزاهای کشور هلند چقدر است؟

یکی از مهمترین و حساس ترین موضوعاتی که در مورد استفاده از ویزای هلند وجود دارد، اعتبار زمانی این ویزاها می باشد. یکی از مهمترین موضوعاتی که بسیاری از گردشگران و مسافران به آن توجه ویژه ای ندارند، مدت اعتبار زمانی ویزای درخواستی می باشد. اعتبار ویزاهای کشور هلند با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد و مسافران بایستی به تاریخ آن نهایت توجه را داشته و قبل از به اتمام رساندن اعتبار ویزای خود، کشور مربوطه را ترک کنند. کمترین اعتبار مربوط به ویزای گردشگری و نمایشگاهی می باشد که مدت زمان آن در حدود چند روز تا چند هفته می باشد و طولانی ترین اعتبار آن نیز مربوط به ویزای سرمایه گذاری و ویزای اشتغال هلند می باشد و مدت آن از چند ماه تا چند سال بوده و مسافران می توانند به راحتی اقامت موقت این کشور را به دست بیاورند.

اعتبار ویزاهای کشور هلند

5 دلیل ریجکت درخواست ویزای هلند

توجه داشته باشید که در هر زمانی درخواست صدور و اخذ ویزای هلند امکان پذیر نمی باشد به طوری که در برخی از مواقع شاهد ریجکت درخواست صدور ویزای کشور هلند هستیم که این امر برای افرادی که نتوانند مدارک و مراحل صدور ویزای کشور هلند را آماده و طی کنند، رخ می دهد. از مهمترین دلایل ریجکت و رد شدن درخواست صدور ویزای کشور هلند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         داشتن سوء پیشینه حقوقی و کیفری

–         ارائه مدارک نامعتبر و تقلبی

–         داشتن تمکن مالی بسیار پایین

–         حضور نیافتن در زمان مصاحبه

–         متقاعد نکردن مامور مصاحبه کننده از هدف سفر خود

توجه داشته باشید که تمام مراحل و مدارک را با نهایت دقت آماده و طی کنید تا بتوانید بدون ریجکت شدن، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشید و سفری بودن مشکلی را به سوی این کشور تجربه کنید.

دلایل ریجکت درخواست صدور ویزای هلند

نکات مورد توجه برای اخذ ویزای هلند بدانید

در بخش های قبلی راجع به ویزای هلند توضیحات مورد نیاز را ارائه دادیم و در این بخش نیز سعی بر آن داریم تا در مورد برخی از مهمترین نکاتی که بایستی در اخذ ویزای هلند به آن توجه داشته باشید توضیحاتی را ارائه دهیم. از مهمترین و اساسی ترین نکاتی که بایستی در هنگام اخذ ویزای هلند به آنها توجه داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         حتما از چند ماه قبل اقدام به درخواست اخذ و صدور ویزای مورد نظر خود داشته باشید تا در زمان پرواز به مشکلی برخورد نداشته باشید.

–         توجه داشته باشید که برای اخذ مشاوره و راهنمایی لازم بایستی با افراد بسیار حرفه ای و قابل اطمینان در تماس باشید چرا که در غیر این صورت دچار دام های افراد مختلف شده و در دریافت ویزای مورد نظر خود با شکست مواجه خواهید شد.

–         قبل از سفر خود به این کشور می توانید در مورد فرهنگ، آداب و رسوم مردم هلند اطلاعاتی را به دست بیاورید تا در هنگام سفرتان به این کشور با مشکل ناخوشایندی روی به روی نشوید.

–         حتما به اعتبار ویزای هلند توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید قبل از به پایان رسیدن اعتبار آن، کشور هلند را ترک نمایید تا از سوی ماموران این کشور مورد برخورد واقع شد.

پرسش های متداول در خصوص ویزای هلند

آیا امکان دریافت ویزای تضمینی هلند وجود دارد؟

خیر – با توجه به اینکه فقط سفارت و کنسولگری کشور هلند مسئولیت صدور ویزای هلند را دارد امکان دادن تضمین در صدور ویزا توسط افراد و موسسات دیگر وجود ندارد.

مدارک درخواست ویزای هلند به چه زبانی باید ترجمه گردد؟

ترجمه مدارک باید به زبان انگلیسی و در سربرگ مترجم ترجمه گردد.

آیا بدون دعوتنامه امکان درخواست ویزای هلند وجود دارد؟

بلهف متقاضیان درخواست ویزای هلند میتوانند با رزرواسیون هتل مورد تایید سفارت اقدام به درخواست ویزای هلند نمایند.

اولین وقت سفارت هلند جهت درخواست ویزای هلند به چه صورت میباشد؟

سفارت هلند حدودا 3 ماه جهت درخواست وقت مصاحبه زمان نیاز دارد.

هزینه ویزای هلند چقدر است؟

هزینه ویزای هلند 60 یورو میباشد که هزینه شرکت کارگزاری نیز به آن اضافه میگردد، در صورتی که از خدمات سایت ویزا استفاده نمایید کارمزد ما نیز اضافه میگردد.

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
تهران، خیابان میرزای شیرازی، بالاتر از کریمخان، بین کوچه ۴ و ۶، پلاک ۷۶، طبقه دوم
021-87700067