ویزای تنریف، (Tenerife visa) جزیره تنریف یکی از زیباترین و دیدنی ترین مناطق در کشور اسپانیا می باشد. برای سفر به این جزیره بایست ویزای تنریف را دریافت و اخذ ...

شرایط اخذ و دریافت ویزای تنریف

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

ویزای تنریف، (Tenerife visa) جزیره تنریف یکی از زیباترین و دیدنی ترین مناطق در کشور اسپانیا می باشد. برای سفر به این جزیره بایست ویزای تنریف را دریافت و اخذ …

ویزای تنریف (Tenerife visa) جزیره تنریف یکی از زیباترین و دیدنی ترین مناطق در کشور اسپانیا می باشد. برای سفر به این جزیره بایست ویزای تنریف را دریافت و اخذ نمایید. توجه داشته باشید برای دریافت ویزای مربوطه بایست به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام به اخذ وقت سفارتخانه کنید.

همچنین هزینه اخذ ویزای جزیره تنریف حدود ۶۰ یورو می باشد که بایست در زمان اخذ وقت سفارتخانه هزینه مربوطه را پرداخت کنید در غیر این صورت تقاضای شما ثبت نخواهد شد از دیگر نکات در این خصوص می توان گفت در صورت رد شدن صدور ویزای شما هزینه پرداخت شده به هیچ وجه قابل باز پرداخت نمی باشد.

شرایط اخذ و دریافت ویزای تنریف | سایت ویزا

ویزای تنریف

تنریف یکی از جزیره های زیبای کشور اسپانیا است و با داشتن جاذبه های دیدنی بسیار جذاب و خیره کننده از مهمترین مقاصد جذب گردشگر و توریست ها در این کشور به شمار می آید. برای سفر و ورود به کشور اسپانیا بایست ویزای مربوطه را اخذ نمایید. از این رو بدون داشتن ویزای تنریف (Tenerife visa) حق و اجازه ورود به این شهر را نخواهید داشت.

البته با توجه به انواع مختلف ویزای کشور اسپانیا و با توجه به قصد و هدف سفر بایست ویزای خود را دریافت نمایید. اخذ ویزای تنریف در سال های اخیر بسیار مورد توجه واقع شده است و می توان گفت ویزای توریستی تنریف از جمله ویزاهایی می باشد که بسیار پر تقاضا و پرطرفدار بوده است.

ویزای توریستی و گردشگری تنریف به افرادی تعلق می یابد که با قصد اقامت کوتاه مدت در کشور اسپانیا و به قصد تفریح و گشت و گذار در جزیره تنریف وارد شده اند.

شما می توانید با شرکت و خرید تور تنریف اخذ و صدور ویزای تنریف خود و همراهان خود را بر عهده مسئولین برگزاری تور تنریف بسپارید و از این طریق در کمترین زمان با هزینه بسیار ارزان ویزای تنریف خود را دریافت نمایید. در ادامه مطلب اطلاعاتی در زمینه شرایط اخذ ویزای تنریف اسپانیا و مدارک مورد نیاز در این زمینه برای دوستان علاقه مند ارائه خواهیم کرد. لطفا با ما همراه باشید.

اخذ ویزای تنریف

برا اخذ ویزای تنریف (Tenerife visa) ابتدا بایست اطلاعاتی در این زمینه کسب نمایید. همچنین می توانید با مراجعه به آژانس های مهاجرتی و یا برقراری تماس با مشاورین و کارشناسان مجرب در این زمینه به کسب اطلاعات مفید بپردازید و با راهنمایی های مشاورین می توانید با طی کردن مسیر درست و قانونی در کمترین زمان ممکن ویزای تنریف خود را در دست داشته باشید.

اولین گام برای دریافت و صدور ویزای جزیره تنریف اقدام به گرفتن وقت از سفارتخانه اسپانیا می باشد که در بخش های بعدی در این زمینه اطلاعاتی برای شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

اخذ ویزای تنریف | سایت ویزا

توجه داشته باشید برای دریافت ویزای خود از راه های قانونی اقدام نمایید چرا که برخی از افراد با هدف گول زدن و به دست آوردن سود بیشتر وعده های دروغین در این زمینه می دهند که افراد نباید گول چنین مراکز و یا افراد سودجو را بخورند.

همچنین از دیگر موارد در این زمینه می توان گفت به هیچ وجه اقدام به ارائه مدارک جعلی به سفارت نکنید چرا که سفارتخانه کشور اسپانیا به سیستم تشخیص مدارک جعلی مجهز است و در صورت برخورد با چنین موردی به شدت و جدیت با شما برخورد خواهد کرد. همچنین صدور ویزای تنریف اسپانیا شما نیز رد می شود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تنریف

برای اخذ ویزای تنریف (Tenerife visa) اسپانیا بایست قبل از مراجعه حضوری به سفارت اسپانیا (Embassy of Spain) تمامی مدارک لازم و مربوطه را بدون کم و کسری تهیه و آماده نمایید.

در این بخش به برخی از مدارک لازم برای اخذ ویزای جزیره تنریف خواهیم پرداخت:

  • ارائه کپی و اصل شناسنامه
  • ارائه ۳ قطعه عکس رنگی با زمینه سفید
  • ضمیمه کردن آدرس محل کار و منزل به طور دقیق در میان مدارک
  • اسنادی مبنی بر وضعیت اجتماعی، حرفه ای و تمکن مالی
  • ارائه گواهی اشتغال به کار برای کارمندان بخش خصوصی
  • ترجمه تمامی مدارک ارائه شده
  • ارائه کپی بلیط هواپیما
  • ارائه فاکتور پرداخت شده هتل در جزیره تنریف
  • ارائه بیمه مسافرتی

تمامی این موارد ذکر شده تنها بخشی از مدارک الزامی هستند که باید توسط شما ارائه شوند و متقاضایان بایست با کسب اطلاعات دقیق تمامی این مدارک را مهیا کنند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت سفارتخانه اسپانیا اطلاعات و آگاهی خود را در خصوص مدارک ویزای تنریف افزایش دهید.

هزینه اخذ ویزای تنریف

از دیگر نکات مهم و ضروری در خصوص ویزای جزیره تنریف (Tenerife visa) می توان به هزینه اخذ ویزای تنریف اشاره نمود. به طبع این موضوع برای تمامی مسافران جای سوال می باشد.

در حالت کلی می توان گفت هزینه صدور ویزای توریستی جزیره تنریف 250 یورو به ازای هر بزرگسال و 125 یورو برای کودکان زیر ۱۲ سال خواهد بود.

البته در نظر داشته باشید این هزینه ها با توجه به شرایط اقتصادی می تواند متغیر باشد. این مبلغ اخذ شده جهت رسیدگی به تمامی امور برای صدور ویزای شما می باشد و در صورتی که ویزای شما رد شود و یا با صدور ویزای شما مخالفت وجود داشته باشد هزینه پرداخت شده به هیچ وجه برگردانده نمی شود.

برخی از افراد برای اخذ صد در صدی ویزای مربوطه خود گول برخی از سازمان ها و افراد را می خورند و هزینه های قابل توجهی در قبال اخذ و صدور ویزای خود می پردازند که بایست گفت برای جلوگیری از اینگونه کلاهبرداری ها به هیچ وجه به چنین سازمان هایی مراجعه نکنید.

شما می توانید با اخذ ویزای توریستی تنریف از زیباترین و جذاب ترین اماکن در این جزیره بازدید نمایید. بی شک تنها با یک بار بازدید از زیبایی های تنریف در دفعات بعدی سفر به کشور اسپانیا مشتاق سفر به این منطقه خواهید بود.

هزینه اخذ ویزای تنریف | سایت ویزا

گرفتن وقت سفارت برای اخذ ویزای تنریف (Tenerife visa)

در آخر می خواهیم اطلاعاتی در زمینه گرفتن وقت سفارتخانه به شما دوستان ارائه دهیم. همانطور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم اقدام به گرفتن وقت سفارت اسپانیا از اولین گام هایی است که در اخذ ویزای تنریف بایست برداشته شود.

برای این امر پیشنهاد می کنیم به صورت اینترنتی و آنلاین به وب سایت سفارتخانه کشور اسپانیا مراجعه نمایید و پس از مطالعه راهنمای اخذ وقت سفارت اقدام به ثبت نام و درخواست خود کنید.

توجه داشته باشید که در ثبت و وارد کردن تمامی اطلاعات برای ثبت تقاضای خود بایست بسیار دقت کنید و تمامی موارد را درست درج نمایید تا تناقضی وجود نداشته باشد. همچنین در این مرحله نیز بایست تمامی هزینه مربوطه برای دریافت ویزای خود را پرداخت کنید چرا که بدون پرداخت هزینه مربوطه ثبت نام شما کامل نخواهد شد.

ساعات کاری سفارتخانه کشور اسپانیا یکشنبه تا پنجشنبه از ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر می باشد. در رسیدن وقت سفارت به شما بایست صبور باشید چرا که تعداد متقاضیان دریافت ویزای تنریف اسپانیا بسیار زیاد است و رسیدن وقت سفارت زمان گیر خواهد بود.

نشانی سفارت خانه اسپانیا: دروس، بلوار شهرزاد، خیابان شادی، کوچه اول شرقی، شماره ۱۰


سوالات متداول ویزای والنسیا

چه کسانی باید اقدام به دریافت ویزای توریستی تنریف بکنند؟

هزینه صدور ویزای توریستی تنریف چقدر است؟

برخی از مدارکی که برای اخذ ویزای تنریف لازم است شامل چه مواردی است؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

والنسیا و دانستنی های این شهر: والنسیا، یک شهر قدیمی و پایتخت جامعه خودمختار والنسیا در کشور اسپانیا است. این...

تور اسپانیا برای شرکت در تور اسپانیا و برخورداری از مزیت های این سفر در ادامه ما را همراهی نمایید....

شهر مالاگا یکی از شهرهای تاریخی و بزرگ ترین شهرهای بندری قاره اروپا می باشد. این شهر اسپانیایی با قرار...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر