هتل های اتریش

هتل های اتریش

هتل های اتریش

برای داشتن یک سفر خوب لازم است تا از قبل اقداماتی را انجام دهید. پیدا کردن و رزرو هتل در شهر مقصد یکی از همان اقدامات ضروری می باشد. اگر می خواهید به کشور  اتریش سفر کنید پیشنهاد می کنیم لیست بهترین هتل های اتریش را از دست ندهید. با نگاهی ساده به این لیست می توانید از بین تعداد زیادی از هتل های اتریش یکی را برای اقامت انتخاب کنید و یک سفر خوب را برای خود و خانواده خود رقم بزنید. همراه ما باشید تا شما را با بهترین هتل های اتریش آشنا نماییم.

Vienna Marriott Hotel

اگر از بین تمام هتل های کشور اتریش به دنبال یک هتل در قلب پایتخت این کشور یعنی شهر وین هستید این هتل می تواند انتظارات شما را برآورده نماید. هتل وینا ماریوت از جمله هتل های ۵ ستاره و بسیار لوکس در بین هتل های اتریش می باشد و در مرکز شهر وین قرار گرفته است و از تمام نقاط مهم شهر وین فاصله ای کمتر از یک کیلومتر دارد. برای نمونه می توانید به Vienna State Opera در فاصله .۷ کیلومتری بروید و یا Graben حدود ۰.۷ کیلومتر مسافت را طی نمایید . به سادگی به تمام نقاط شهر وین دسترسی خواهید داشت.

امکانات هتل: سونا، سولاریوم، ماساژ، سالن ورزشی، رستوران، بار، اینترنت، وای فای رایگان، سرویس اتاق/اتاق سیگار ممنوع، سیستم گرمایشی، تهویه مطبوع، اتاق بدون آلرژی، اتاق عایق صدا، آرایشگاه، مرکز تجارت، پارکینگ، صندوق امانات، فروشگاه هدیه، صرافی، خدمات پرستاری، خدمات درمانی، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات خدمتکار روزانه، نگهداری از چمدان ها

آدرس هتل: Parkring 12a, 01. Innere Stadt, 1010 Vienna, Austria

هتل های اتریش

هتل های اتریش

Radisson Blu Style Hotel

از دیگر هتل های اتریش در وین بلو استایل می باشد. این هتل یکی دیگر از هتل های لوکس و ۵ ستاره ازبین هتل های اتریش می باشد و با امکانات رفاهی کامل آماده پذیرایی از شما می باشد. مانند هتل قبلی که معرفی کردیم این هتل نیز در مرکز شهر وین قرار گرفته است از همین رو می توانید با فاصله ای اندک به هر قسمت از شهر وین برسید. برای نمونه Vienna State Opera  در فاصله ۰٫۸ کیلومتری، کلیسای جامع )St. Stephen’s Cathedral) در فاصله ۰٫۵ کیلومتری و Albertina Museum در فاصله ۰٫۷ کیلومتری از این هتل قرار دارد. همچنین اگر علاقه به غذاهای اتریشی دارید ما این هتل را برای اقامت به شما پیشنهاد خواهیم داد زیرا دور تا دور آن پر از رستوران های مختلف می باشد. همچنین دوستداران فرهنگ نیز می توانند از بین هتل های اتریش این هتل را برای اقامت انتخاب نمایند.

امکانات هتل: سونا، سالن ورزشی، رستوران، بار، بسته های ناهار، اینترنت، وای فای رایگان، سرویس اتاق، اتاق غیر سیگاری ها، خدمات وی آی پی، اتاق عایق صدا، پارکینگ، صندوق امانات، خودپرداز، خدمات بلیط، خشکشویی، پذیرش ۲۴ ساعته، واکس کفش، صرافی، خدمات دربانی، خدمات پرستاری از کودک هستند.

آدرس: Herrengasse 12, 01. Innere Stadt, 1010 Vienna, Austria

هتل های اتریش

هتل های اتریش

Le Meridien Vienna

اگر قصد اقامت در یکی از بهترین هتل های اتریش را دارید و می خواهید در وین نیز اقامت کنید می توانید به سراغ این هتل بروید. وین از این رو که یک شهر گردشگر پذیر است دارای هتل های لوکس و ۵ ستاره با امکانات و کیفیتی بین المللی می باشد، پس می توانید تعداد زیادی از هتل های اتریش را در لیست بهترین ها ببینید. این هتل نیز با دارا بودن تمام امکانات مورد نیاز برای اقامتی عالی در دسته لوکس ترین هتل های اتریش قرار می گیرد. اگر بخواهیم همانند سایرین این هتل را نیز از نظر دسترسی به نقاط مهم شهر دسته بندی کنیم باید بدانید که باز هم می توانید بیشتر نقاط دیدنی شهر وین را در فاصله ای کمتر از یک کیلومتر و به صورت پیاده بازدید کنید.

امکانات هتل شامل: سونا، اسپا، ماسا، کلوپ شبانه، دی جی، رستوران، سالن ورزشی، جکوزی آب گرم، بار، منوی غذای رژیمی، وای فای رایگان، اینترنت، خشکشویی، مرکز تجارت، پارکینگ، اتاق عایق صدا، سرویس اتاق، تراس، اتاق خانواده، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، واکس کفش، صرافی، خدمتکار روزانه می باشد.

آدرس: Robert-Stolz-Platz 1, 01. Innere Stadt, 1010 Vienna, Austria

Hotel Hilton Vienna

یکی از معروف ترین هتل های اتریش هتل هیلتون است. این هتل یک هتل لوکس و ۵ ستاره در دل پایتخت اتریش می باشد. همچنین این هتل در لیست بزرگترین هتل های اتریش نیز قرار می گیرد زیرا دارای ۵۷۹ اتاق می باشد. این هتل یکی از هتل های شناخته شده برای برگزاری جلسات بین المللی و یا سمینار های مختلف می باشد. از این هتل تا کلیسای جامع وین تنها لازم است ۸۰۰ متر پیاده روی کنید و یا برای رسیدن به گرابن چیزی حدود یک کیلومتر فاصله باید طی کنید. از این رو شاید نتوانید بر حسب دسترسی های موجود به مکان های مختلف وین این هتل را از سه هتل قبلی که معرفی کردیم تمیز بدهید.

امکانات هتل: سونا، ماساژ، سالن ورزشی، زمین گلف، حمام آب گرم، رستوران، بار، غذای کودک، بسته ناهار، اینترنت، وای فای رایگان، تراس، سرویس روم، اتاق غیر سیگاری ها، اتاق خانواده، خدمات اتاق وی آی پی، تهویه مطبوع، اتاق بدون آلرژی، آرایشگاه، خشکشویی، مرکز تجارت، پارکینگ، فروشگاه، صندوق امانات/فروشگاه هدیه، صرافی، اجاره خودرو، خدمات خدمتکار روزانه،

آدرس Am Stadtpark 1, 03. Landstraße, 1030 Vienna, Austria

هتل های اتریش

هتل های اتریش

Grand Hotel Wien

باز هم اگر می خواهید از بین هتل های اتریش در وین یکی از بهترین ها را برای اقامت انتخاب کنید می توانید به سراغ گراند هتل بوید. این هتل دارای ۲۰۵ اتاق می باشد و جزو بزرگترین هتل های اتریش نیز به شمار می رود. شما می توانید در این هتل باز هم به راحتی به تمام نقاط شهر وین دسترسی پیدا کنید. شاید تنها نکته که بتواند شما را برای انتخاب از بین هتل های اتریش که تاکنون معرفی کرده ایم محدود نماید هزینه های هر شب اقامت در آنها می باشد.

امکانات هتل: سونا، اسپا، ماساژ، سالن ورزشی، رستوران، بار، اینترنت، وای فای رایگان، تراس، سرویس اتاق، اتاق غیر سیگاری، سیستم گرمایشی، تهویه مطبوع، اتاق عایق صدا، خشکشویی، مرکز تجارت، پارکینگ، صندوق امانات، خدمات بلیط، اجاره خودرو، واکس کفش، صرافی، اجاره خودرو

آدرس: Kärntner Ring 9, 01. Innere Stadt, 1010 Vienna, Austria

هتل های اتریش

هتل های اتریش

Grand Hotel Europa

اگر قصد دارید تا از بین هتل های اتریش یکی را در خارج از وین انتخاب کنید هتل گرند اروپا در ایالت تیرول  و در شهر اینسبروک می تواند یکی از انتخاب های خوب شما باشد. این هتل جزو هتل های ۵ ستاره و لوکس در بین هتل های اتریش در این شهر می باشد که با اقامت در آن می توانید به آسانی به نقاط مختلف در این شهر نیز سر بزنید. می توانید به سادگی خود را به شهر قدیمی برسانید و ساعت ها در فرهنگ و تاریخ غنی این شهر قدم بزنید. همچنین اطراف شما نیز پر است از مراکز خرید. پس اگر به خرید کردن نیز علاقه مند هستید هتل گرند از بین تمام هتل های اتریش می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

امکانات هتل: مسیر پیاده روی، ماساژ، آموزش اسکی، زمین گلف، رستوران، بار، اینترنت، وای فای، خشکشویی، پارکینگ، بسته های ناهار، غذای کودک، سرویس اتاق، اتاق عایق صدا، خدمات اتاق وی آی پی، صندوق امانات، خودپرداز، واکس کفش، خدمات خدمتکار روزانه

آدرس : Südtirolerplatz 2, Innenstadt, 6020 Innsbruck, Austria

هتل های اتریش

هتل های اتریش

Hotel Schloss Monchstein

از جمله بهترین هتل های اتریش در شهر سالزبورگ می باشد. یکی از هتل های لوکس و ۵ ستاره با دارا بودن ۲۴ اتاق در بین هتل های اتریش می باشد که می توانید با اقامت در آن با تاریخ و فرهنگ شهر سالزبورگ نیز بیشتر آشنا شوید و از موزه های فوق العاده اطراف این هتل دیدن کنید.

امکانات هتل: سونا، اسپا، ماساژ، سرویس اتاق، سوئیت ماه عسل، آرایشگاه، خشکشویی، واکس کفش، خدمتکار روزانه، رستوران، بار، غذای کودک، وای فای رایگان، سالن ورزشی، جکوزی آب گرم

آدرس: Mönchsberg 26, Altstadt, 5020 Salzburg, Austria

هتل های اتریش

هتل های اتریش

Hotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel

این هتل نیز از دیگر هتل های اتریش می باشد که می تواند به آسانی در لیست بهترین هتل های اتریش جای گیرد. این هتل در شهر سالزبورگ واقع شده است و دارای ۷۰ اتاق نیز می باشد. اگر می خواهید در شهری به غیر از وین اقامت کنید؛ از بین تمام هتل های اتریش به شما این هتل را پیشنهاد می کنیم چون بسیار لوکس می باشد.

امکانات هتل: کتابخانه، رستوران، بار، وای فای رایگان، خدمات بلیط، خشکشویی، تهویه مطبوع، پارکینگ، صندوق امانات، خدمات پرستاری کودک، واکس کفش، اجاره خودرو، صبحانه در اتاق

آدرس: Getreidegasse 37, Altstadt, 5020 Salzburg, Austria

Hotel Nestroy Wien

اگر از بین هتل های اتریش به دنبال یک هتل که هم جزو بهترین ها باشد هم کمی قیمت مناسب تری نسبت به سایرین داشته باشد، هستید ما به شما هتل نستروی وین را پیشنهاد می کنیم. این هتل جزو بهترین هتل های اتریش می باشد و در مرکز شهر وین نیز واقع شده است. از نظر امکانات رفاهی کامل است و از نظر دسترسی به نقاط مهم شهر نیز همانند سایرین می باشد.

امکانات هتل: سونا، سالن ورزشی، بار، رستوران، اتاق خانواده، خشکشویی، مرکز تجارت، صندوق امانات، صرافی، وای فای رایگان

آدرس: Rotensterngasse 7a, 02. Leopoldstadt, 1020 Vienna, Austria

هتل های اتریش

هتل های اتریش

Hilton Garden Inn Vienna South

آخرین هتل در لیست بهترین هتل های اتریش را به این هتل ۴ ستاره در وین اختصاص داده ایم. همانند سایرین از امکانات رفاهی چیزی کم ندارد و تنها می توان به کمبود یک ستاره در لوگوی آن اشاره نمود. اگر می خواهید به راحتی به بیشتر نقاط تاریخی وین سر بزنید اقامت در این هتل را از بین هتل های اتریش به شما پیشنهاد می کنیم.

امکانات هتل: زمین تنیس، زمین گلف، اسکواش، سالن ورزشی، سونا، وای فای رایگان، رستوران، غذای کودک، بار، پارکینگ مرکز تجارت، صرافی، اجاره خودرو، صندوق امانات، فروشگاه، پرستاری از کودک، سوئیت ماه عسل، اتاق خانواده

آدرس: Hertha-Firnberg-Straße 5, 10. Favoriten, 1100 Vienna, Austria

هتل های اتریش

هتل های اتریش

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص وقت سفارت اتریش، ویزای اتریش، تور اتریش ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
تبسم غفاری احمدرضا شهابی علی هادی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!