تور کلن

تور کلن | جاذبه ها – بهترین زمان سفر با تور – هزینه ها

۱۳ تیر ۱۳۹۷

تور کلن، اگر می خواهید یک تعطیلاب خوب را سپری کرده با تور کلن به این شهر سفر کنید. البته لازم است تا قبل از سفر اطلاعات خود را درباره این شهر کامل کنید.

چطور است این بار برای یک سفر خارجه به یکی از زیبا ترین و قدیمی ترین شهر های آلمان سفر کنید. کلن یکی از شهر های بی نظیر آلمان بوده و هر ساله تعداد زیادی تور کلن به مقصد این شهر با تعداد گردشگران زیادی انجام می شود. حال شما نیز اگر می خواهید یک تعطیلاب خوب را سپری کرده با تور کلن به این شهر سفر کنید. البته لازم است تا قبل از سفر اطلاعات خود را درباره این شهر کامل کنید.

تور کلن | جاذبه ها - بهترین زمان سفر با تور - هزینه ها | سایت ویزا

تور کلن و جاذبه های آن

در تور کلن خود لازم است به بیشتر این جاذبه های گردشگری کلن سری بزنید. البته قبل از آن لازم است تا با آن ها آشنایی کامل داشته باشید و با یک برنامه ریزی درست در تور کلن از تمام آن ها بازدید کنید. حال به بررسی همه این جاذبه های دیدنی خواهیم پرداخت تا شما را هر چه بیشتر با تاریخ و جاذبه های دیدنی کلن آشنا کنیم.

بهترین زمان سفر با تور کلن

بعد از اینکه اطلاعات نسبی درباره هر یک از مکان های دیدنی کلن بدست آوردید، بهتر است به سراغ آب و هوای این شهر و همچنین بهترین زمان سفر به آن بروید. دمای هوا در بیشتر مواقع در طول سال بیشتر از ۲۴ درجه نیست و می توانید در زمستان ها نیز یک هوای معتدل و مناسب را در تور کلن تجربه کنید.

البته اگر می خواهید در تابستان به این شهر سفر کنید لازم است بدانید در برخی زمان ها ممکن است با هوایی سوزان و گرم مواجه شوید. در کل بهترین زمان سفر به کلن پاییز می باشد. در فصل پاییز، زیبایی های خیره کننده زیادی دارد و هوا نیز در آن بسیار مطبوع و معتدل می باشد.

هزینه های مختلف در تور کلن

برای هر سفری باید از قبل با میانگین هزینه های مختلف آن آشنا باشید تا به میزان کافی پول همراه خود برداشته باشید. برای نمونه هزینه های اقامت در تور کلن متغیر می باشد. کلن یک شهر گردشگری و توریست پذیر می باشد پس می توانید تعداد زیادی هتل های مختلف را در آن داشته باشید. بسته به نوع تور کلن خریداری شده از جانب شما، هتل محل اقامت تان نیز متفاوت می باشد. شما در همان ابتدا که تور کلن را خریداری می کنید هتل خود را نیز انتخاب کرده اید. پس برای راحتی هر چه بیشتر خودتان تورها و هتل های کلن بهتر با امکانات بیشتر را انتخاب کنید.

هزینه های روزانه سفر با تور کلن

جدای از هزینه بلیط هواپیما و هتلی که از قبل با خرید تور کلن خود تهیه کرده اید، لازم است تا به فکر هزینه های جاری هر روز اقامت در این شهر نیز باشید. برای نمونه شما باید به فکر هزینه های خورد و خوراک و حمل و نقل خود باشید. همچنین از قبل نیز باید هزینه ای را برای بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر در تور کلن کنار گذاشته باشید.

به طور میانگین روزانه یک فرد عادی چیزی حدود پنجاه یورو را باید برای هزینه های خود در این شهر در نظر بگیرد.

کلیسای جامع کلن

این کلیسا را می توانید در رده بزرگ ترین و مشهورترین کلیساهای گوتیکی در آلمان به شمار آورد. در تور کلن حتماً از این مکان زیبا بازدید کرده و از معماری بی نهایت زیبای آن شگفت زده شوید. می توانید به بخش های بالایی این برج زیبا نیز سری زده و یک منظره فوق العاده را از شهر کلن مشاهده نمایید.

البته نکته مهمی که در این بین نباید فراموش کنید این است که برای رسیدن به بخش بالایی برج کلیسا لازم است تا ۵۰۹ پله را بالا بروید. که البته برای دیدن همچین منظره زیبایی می توان گفت که ارزشش را دارد. درباره هزینه بازدید از این مکان هم باید بدانید که رایگان می باشد ولی اگر می خواهید به برج جنوبی این کلیسا بروید لازم است ۴ یورو پرداخت کنید.

کلیسای جامع کلن | سایت ویزا

کلیسای سنت کونبرت

آلمان کشوری است که نمادهای مذهبی زیادی در آن وجود دارد. پس اگر در هر گوشه و کنار کلن که قدم زدید، یک کلیسای قدیمی دیدید، اصلاً تعجب نکنید. این کلیسا یکی دیگر از جاذبه های دیدنی این شهر است که بازدید از آن را در برنامه تور کلن خود قرار دهید. از روی پنجره های شیشه ای و رنگ آمیزی شده این کلیسا می توانید آن را بشناسید. همانند نمای بیرونی، داخل این کلیسا نیز بسیار زیبا می باشد.

موزه والراف ریچالرتزکلن

اگر به بخش باستان شناسی و تاریخ علاقه مند هستید در هر شهری می توانید موزه ها را پیدا کنید و جزء هیجان انگیزترین جاذبه های دیدنی شهر مورد نظر تلقی کنید. حال ما در تور کلن هستیم. کلن یکی از قدیمی ترین شهرهای آلمان با تاریخچه ای بسیار کهن می باشد. پس بازدید از موزه معروف آن خالی از لطف نیست. می توانید در این موزه یک تاریخچه کامل از زندگی مردم کلن در قرون وسطی را مشاهده نمایید. هزینه ورودی که باید برای این موزه بپردازید، هشت یورو می باشد.

موزه والراف ریچالرتزکلن | سایت ویزا

جشن زمستانی کلن

همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم. می توانید در هر موقعی از سال که با تور کلن سفر کردید. در این شهر کارناوال ها و جشن های مختلفی را ببینید. حال اگر قصد سفر در زمستان به این شهر را دارید می توانید از نزدیک یکی از جشن های بزرگ و بی نظیر که در این شهر برگزار می شود را مشاهده کنید. تاریخ برگزاری این مراسم فوریه هر سال می باشد. در روز افتتاحیه جشن می توانید شاهد گروه های رژه مختلف باشید و پس از آن نیز بخش خوردنی های خوشمزه آن آغاز می شود.

کنیسه کلن

کنیسه نامی است که به پرستشگاه یهودیان نسبت می دهند. می توانید یک معماری زیبا و بی نظیر را در این مکان مشاهده نمایید. این معماری مربوط به تاریخ قدیمی کلن می شود و ارزش بازدید را دارد. از نکات مهم این کلیسا می توان به حضور پاپ بندیکت شانزدهم در سال ۲۰۰۵ در این مکان اشاره نمود.

کنیسه کلن | سایت ویزا

موزه لودویک کلن

اگر به هنر علاقه مندید، بازدید از این موزه را در تور کلن خود از دست ندهید. در این موزه می توانید مجموعه ای بی نظیر و کامل از آثار اکسپرسیونیسم آلمانی را مشاهده کنید. در بخش های دیگر آن نیز می توانید شاهد آثاری از سبک پست مدرن باشید. می توانید آثار هنرمندان معروفی را در این موزه از نزدیک مشاهده نمایید.

موزه شکلات کلن

یک موزه خوشمزه که بازدید از آن را در تور کلن به شما پیشنهاد می کنیم. اگر می خواهید علاوه بر دانستن طعم های مختلف شکلات با تاریخچه آن ها نیز آشنا شوید این موزه مخصوص این کار است. در موزه شکلات به تاریخچه ای مفصل درباره شکلات خواهد پرداخت. می توانید نمونه های شکلات تولید شده به دست آزتک ها و فماوری آن زمان ها را در کنار روش های حال حاضر تولید شکلات مطالعه کنید.

زادگاه بتهوون در کلن

هیچکس در این دنیا نیست که نام این موزیسین معروف و پر آوازه را نشده باشد. وقتی با تور کلن به شهر کلن سفر می کنید حتماً به سراغ دهکده ای که زادگاه این موسیقی دان مشهور است نیز سری بزنید. علاوه بر محل زندگی و موزه بتهوون تعدادی دیگر موزه نیز در این دهکده زیبا قرار گرفته است.

لیستی از جاذبه های دیدنی در تور کلن

 • کلیسای جامع کلن
 • دوازده کلیسای سبک رومی
 • موزه ی لودویگ
 • موزه هنرهای کاربردی
 • موزه والراف ریشارتز
 • موزه رومی، آلمانی
 • موزه جاوا
 • موزه شکلات
 • موزه المپیک و ورزش های آلمانی
 • برج کلن
 • کلنیا هوخ هاوس
 • هانسا هوخ هاوس
 • کلینس
 • دانشگاه کلن
 • استادیوم راین انرژی
 • سالن مسابقه کلن
 • نمایشگاه کلن
 • برج نمایشگاه کلن
 • کلنرفیلارمونی
 • بولوار تاریخی رینگ

نکات مهم در رابطه با تور کلن

این شهر یک شهر شلوغ و گردشگری می باشد، پس باید مراقب جیب برها و دزدها باشید. حتماً به یاد داشته باشید انعام دادن در این شهر رایج و مرسوم است پس می توانید به راننده های تاکسی، کارکنان رخت کن و حمام، کافه ها و گارسون ها ده درصد انعام بدهید. قبل از سفر به آلمان حتماً نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید. امیدواریم یک سفر خوب و به یادماندنی با تور کلن را تجربه کنید.

با کلن بیشتر آشنا شوید.

کلن چهارمین شهر بزرگ آلمان می باشد. از میان این شهر رود راین می گذرد و یکی از قدیمی ترین شهرهای آلمان با تاریخچه ای کهن می باشد. جمعیت این شهر چیزی حدود یک و نیم میلیون نفر می باشد. می توانید در این شهر به دنبال فعالیت های هنری بیشماری باشید. تعداد فستیوال های هنری که در کلن برگزار می شود بیشمار می باشد. پس می توانید در هر موقعی از سال که با تور کلن سفر کردید در گوشه و کنار این شهر کارناوال ها و رویدادهای هنری مختلفی را مشاهده کنید.

با کلن بیشتر آشنا شوید | سایت ویزا

سوالات متداول تور کلن

هنگامی که با تور کلن به این شهر سفر می‌کنیم، چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم؟

در تور کلن بازدید از کدام یک از جاذبه های این شهر را پیشنهاد می‌دهید؟

یکی از دیدنی های تاریخی که ارزش دیدن در تور کلن را دارد، چیست؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

شهر آخن یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای آلمان می باشد که با داشتن جاذبه های گردشگری خود توانسته...

یکی از بزرگترین بندرگاه های کشور آلمان که از نظر تجاری بسیار برای این کشور مهم تلقی می شود، شهر...

قبل از سفر به برلین سعی کنید با کسب اطلاعات کامل در مورد جاذبه های دیدنی این شهر و البته...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر