بلیط وین

بلیط وین | مدارک مورد نیاز جهت خرید – مزایای خرید حضوری

۲۰ شهریور ۱۳۹۷

بلیط وین، امروزه علاوه بر ایرلاین Austrian Airlines، ایرلاین های ایرانی نیز عرضه کننده ی بلیط وین جهت پرواز مستقیم هوایی از تهران به این شهر می باشند. آسان …

راهنمای کامل خرید بلیط وین

امروزه علاوه بر ایرلاین Austrian Airlines، ایرلاین های ایرانی نیز عرضه کننده ی بلیط وین جهت پرواز مستقیم هوایی از تهران به این شهر می باشند. آسان ترین و بهترین روش جهت آگاهی دقیق از برنامه پروازی هواپیماها از ایران به شهر وین اتریش و خرید بلیط وین ایرلاین های داخلی و خارجی روش خرید حضوری بلیط می باشد.

در این مقاله قصد داریم نکاتی درباره ی تهیه بلیط هواپیمای وین ارائه دهیم و ضمن معرفی ایرلاین های ارائه دهنده ی این بلیط، یک راهنمای جامع خرید بلیط وین در اختیار علاقه مندان به سفر به این شهر زیبای اروپا قرار دهیم. جهت رزرو تور اتریش به آژانس های مسافرتی معتبر رجوع نمایید. سفر به کشور اتریش نیازمند اخذ ویزای اتریش میباشد و شما باید در ایتدا وقت سفارت اتریش را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو نمایید.

بلیط وین | مدارک مورد نیاز جهت خرید - مزایای خرید حضوری | سایت ویزا

بلیط هواپیمای وین

وین به عنوان پایتخت کشور اتریش در کنار رود دانوب واقع در قسمت شمال شرقی این کشور قرار دارد. جاذبه های توریستی، وجود دانشگاه های مطرح همانند دانشگاه وین، BOKU یا دانشگاه بودن کولتور وین، وبستر و دانشگاه بین‌المللی وین در این شهر و وجود فرصت مناسبی جهت ادامه تحصیل و همچنین سفر به پایتخت موسیقی دنیا از جمله مهمترین دلایل درخواست بلیط وین می باشد.

با این حال وین از لحاظ سیاسی در میان شهرهای دنیا مرتبه ی بالایی دارد، وجود دفاتر سازمان های مطرح جهانی از جمله دفتر آژانس بین المللی انرژی اتمی، سازمان ملل، اوپک و … از دیگر دلایل مهم درخواست بلیط وین جهت سفر هوایی به این شهر می باشد. وین از لحاظ جغرافیایی نیز موقعیت بسیار مناسبی دارد. در واقع کشور کوچک اتریش در همسایگی چندین کشور مطرح اروپایی از جمله آلمان، ایتالیا، مجارستان و … قرار دارد. لذا استفاده از فرودگاه شهر وین به عنوان یک پل ارتباطی با کشور های همسایه ی اتریش از دیگر دلایل تقاضای بالا جهت خرید بلیط هواپیمای وین می باشد.

بلیط هواپیمای وین | سایت ویزا

برنامه ی پرواز های مستقیم به وین

در حال حاضر جهت تهیه و خرید بلیط پرواز مستقیم به شهر وین کشور اتریش می توان از خدمات پروازی ایرلاین خارجی Austrian Airlines که در واقع متعلق به شرکت هواپیمایی ملی این کشور است استفاده کرد. این شرکت هواپیمایی معمولاً بلیط وین جهت پرواز از تهران به این شهر را در روزهای شنبه، سه شنبه و پنج شنبه عرضه می کند.

بلیط هواپیما جهت برگشت از وین به تهران نیز معمولاً در روز های زوج هفته توسط Austrian Airlines عرضه می گردد. جدیداً نیز خدمات پروازی شرکت Austrian Airlines از شهر اصفهان به وین نیز برقرار شده است. همچنین بلیط تهران به وین را می توان از ایرلاین ایرانی ایران ایر نیز خریداری کرد. این پرواز از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران انجام می شود و بلیط وین ایران ایر معمولاً برای شنبه های هر هفته اول صبح صادر می گردد. پرواز برگشت از وین به تهران با ایران ایر نیز در همان روز بعد از ظهر انجام می شود. طول زمان پرواز از تهران به وین به طور تقریبی نزدیک به ۴ ساعت و ۴۰ دقیقه است.

برنامه ی پرواز های مستقیم به وین | سایت ویزا

برنامه پرواز های غیرمستقیم به وین

Austrian Airlines تنها ایرلاین خارجی عرضه کننده ی بلیط وین جهت سفر از ایران به این شهر نیست. ایرلاین های خارجی مطرحی چون پگاسوس، ترکیش، امارات، قطر، لوفتهانزا، آلیتالیا، اطلس جت، اکراین و ایرفلوت که سال‌هاست در ایران فعالیت می کنند نیز ارائه دهنده ی خدمات پروازی در مسیر ایران به وین می باشند.

البته نباید فراموش کرد که این ایرلاین های خارجی ارائه دهنده ی پرواز غیرمستقیم به وین می باشند و حتماً یک توقف در طول زمان پروازی دارند. قیمت بلیط وین مربوط به این ایرلاین ها با توجه به بعد مسافت متفاوتی که تا وین می پیمایند، خدمات طول پرواز و … با هم تفاوت هایی دارد. از طرفی دیگر شرکت های خدمات پروازی ترکیش (Turkish Airlines)، امارات و قطر علاوه بر تهران در شهرهای دیگری از ایران نیز خدمات ارائه می دهند. لذا می توان بلیط هواپیمای سفر به وین را از شهرهای دیگر ایران نیز رزرو کرد.

تهیه ارزان بلیط وین

جهت خرید ارزانترین بلیط وین باید از پارامترهایی که بر قیمت بلیط وین تأثیر می گذارند آگاهی یافت. اصولاً نوع بلیط هواپیما به مقصد وین یعنی سیستمی یا چارتری اعلام شدن بلیط، نوع صندلی یا کلاس پروازی که انتخاب می کنید، تاریخ و زمان پرواز به وین کشور اتریش و روش خرید بلیط هواپیما وین از جمله دلایل تأثیرگذار بر قیمت این بلیط می باشند. به صورت کلی با توجه به پارامترهای بیان شده، ارزانترین بلیط هواپیمای وین در زمان هایی از سال عرضه می گردد که این شهر توریست های کمی دارد، پرواز مورد نظر چارتری اعلام شود، صندلی انتخابی در طول پرواز از نوع اکونومی انتخاب گردد.

تهیه ارزان بلیط وین | سایت ویزا

مزایای خرید حضوری بلیط وین

شما میتوانید جهت خرید بلیط وین به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه کرده و اقدام به رزرو بلیط نمایید. از طریق مشاوره با متخصصین آژانس های مسافرتی معتبر، میتوانید تمامی مراحل کار، شامل درخواست ویزای اتریش و رزرو وقت سفارت اتریش خود را به آنها بسپارید تا با خیالی آسوده و راحت به سفر خود بپردازید. شما قبل از خرید بلیط هر کشوری نیازمند اخذ ویزای آن کشور هستید و باید در ابتدا وقت سفارت رزرو گردد و شما در روز مصاحبه با تمامی مدارک در سفارت مربوطه حاضر شوید.

مدارک مورد نیاز جهت خرید بلیط وین

یکی از سؤالاتی که ممکن است در هنگام خرید بلیط وین با آن برخورد کنید مربوط به مدارک مورد نیاز جهت خرید بلیط می باشد. مدارک مورد نیاز جهت خرید بلیط هواپیمای وین تنها محدود به مدارک شناسایی هر فرد ثبت نام کننده در سامانه خرید بلیط هواپیما می باشد. یعنی ذکر نام و نام خانوادگی مطابق با عبارت لاتین موجود در پاسپورت، شماره پاسپورت، شماره ملی و … جهت خرید بلیط کافی است.

با این حال اصل بلیط هواپیمای وین جهت دریافت ویزاهای توریستی، تحصیلی، ویزای نمایشگاهی اتریش و … به عنوان یک سند لازم است. اگر به این مدرک جهت انجام مراحل درخواست ویزای اتریش احتیاج دارید، با راهنمایی مشاورین آژانس های مسافرتی، از چگونگی دریافت نسخه ی اصلی بلیط هواپیمای وین آگاهی یابید. بهتر است چندین ماه قبل از سفر خود، اقدام به رزرو بلیط وین نمایید تا با مشکل مواجه نگردید.

اطلاعاتی در مورد فرودگاه های مقصد در وین

به طور معمول محل فرود پروازهایی که از شهرهای ایران به سمت شهر وین اتریش سفر می کند، فرودگاه بین المللی وین یا Vienna International Airport می باشد. این فرودگاه به صورت اختصاصی یک فرودگاه مسافربری است و تا مرکز شهر وین ۱۸ کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه بین المللی شهر وین در جنوب شرقی مرکز وین قرار گرفته است و بزرگترین فرودگاه در کشور اتریش است. جهت رزرو تور اتریش میتوانید از مشاوره آژانس های مسافرتی معتبر بهره مند شوید.

اطلاعاتی در مورد فرودگاه های مقصد در وین | سایت ویزا

سوالات متداول بلیط وین

چه زمانی می‌توان ارزان ترین بلیط وین را تهیه نمود؟

مزایای خرید حضوری بلیط وین چیست؟

برای خرید بلیط وین چه مدارکی لازم است؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

اطلاعات کامل ویزای نمایشگاهی اتریش کشور اتریش جاذبه های دیدنی و طبیعی بی شماری دارد و هر ساله گردشگران بسیاری...

راهنمای سفر به اتریش سفر به اتریش: اتریش کشور بناهای تاریخی جذاب و کشور کافه های دنج می باشد که...

هتل های اتریش برای داشتن یک سفر خوب لازم است تا از قبل اقداماتی را انجام دهید. پیدا کردن و...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر