بلیط رم، سفر به مناطق مختلف جهان فرصتی برای آشنا شدن با آداب و رسوم جدید می باشد. شما می توانید با تهیه بلیط رم این مهم را محقق ساخته و سفری لذت بخش و هیجان ...

شرایط تهیه بلیط رم چیست؟

۲۲ شهریور ۱۳۹۷

بلیط رم، سفر به مناطق مختلف جهان فرصتی برای آشنا شدن با آداب و رسوم جدید می باشد. شما می توانید با تهیه بلیط رم این مهم را محقق ساخته و سفری لذت بخش و هیجان …

بلیط رم

سفر به مناطق مختلف جهان فرصتی برای آشنا شدن با آداب و رسوم جدید می باشد. شما می توانید با تهیه بلیط رم این مهم را محقق ساخته و سفری لذت بخش و هیجان انگیز داشته باشید.

سفر به رم

ایتالیا یکی از تمدن های اصیل و قدیمی در سرتاسر جهان شناخته می شود. وجود بیشترین جاذبه های گردشگری، اماکن باستانی و سنت های اصیل گویای این امر می باشد. هر ساله گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان به پایتخت این کشور یعنی رم سفر نموده و تعطیلات بی نظیری را در این کشور چکمه ای اروپایی تجربه می نمایند.

شما می توانید با خرید بلیط رم سفری هیجان انگیز و پر خاطره را میان ابنیه باستانی داشته باشید، به شهر غذاهای خوشمزه سفر کرده و بهترین پوشاک های محبوب خود را از گالری ها و مراکز خرید معتبر روم تهیه نمایید.

ما در این مقاله تمامی نکات مربوط به خرید بلیط رم را بازگو خواهیم کرد تا شما بتوانید سفری مناسب و جذاب را به اروپا تجربه کنید. جهت رزرو بلیط رم میتوانید به آژانس های مسافرتی معتبر رجوع نمایید.

سفر به رم، ایتالیا یکی از تمدن های اصیل و قدیمی در سرتاسر جهان شناخته می شود. وجود بیشترین جاذبه های گردشگری، اماکن باستانی و سنت های اصیل گویای این امر می باشد | سایت ویزا

جاذبه های گردشگری و امکانات رفاهی در رم ایتالیا

شما می توانید با تهیه بلیط رم از سرزمین اول جاذبه های گردشگری در جهان بازدید کرده، به پایتخت غذاها بروید و از بهترین مراکز خرید سوغاتی بخرید.

از جمله مهم ترین موارد مهم جاذبه های گردشگری در رم را می توان موارد زیر عنوان نمود:

*جاذبه گردشگری: شهر واتیکان، استیا آنتیکا، پانتئون، کولوسئوم، پله های اسپانیایی، پالاتین هیل، آب نمای تروی، موزه ملی، قلعه سنت انگلو، کاتاکومب، کلیسا سنت جان لاتران، گالری بورگز، رومن فروم، شهربازی سینسیتا ورلد، باغ پرتغال، سواحل زیبا و مدیترانه ای

*جشن و فستیوال: هفته مقدس، شب سفید، سال نو، اپیفانی، روز استقلال

*غذاها: پیتزا مارگاریتا، تیرامیسو، کانولی

*رستوران: پینسر، بیستروت، ترام ترام، آبروزی

*هتل: هتل فلوریدا، کرون پلازا

*مرکز خرید: گالری آلبرتو سوردی، کامرشال پورتا، روما است

با تهیه بلیط رم می توانید از تمامی این موارد بهره مند شده و قبل از بازگشت به خانه برای سفر دوم خود برنامه ریزی کنید.

شما می توانید با تهیه بلیط رم از سرزمین اول جاذبه های گردشگری در جهان بازدید کرده، به پایتخت غذاها بروید و از بهترین مراکز خرید سوغاتی بخرید | سایت ویزا

دلایلی برای خرید بلیط رم

شما با خرید بلیط رم می توانید سفری جذاب و فراموش نشدنی را به پایتخت تولد هنر و موسیقی، غذا، تمدن و پوشاک های برند دنیا داشته باشید. با خرید بلیط رم از دفاتر هواپیمایی معتبر می توانید یک سفر در کل تاریخ جهان داشته باشید، از جاذبه های گردشگری دیدن کنید، غذاهای خوشمزه ایتالیا را امتحان کرده و از دیدن موزه های هنری به وجد بیایید. قبل از خرید بلیط رم باید به فکر اخذ ویزای ایتالیا باشید که اینکار مستلزم رزرو وقت سفارت ایتالیا میباشد.

شما با خرید بلیط رم می توانید سفری جذاب و فراموش نشدنی را به پایتخت تولد هنر و موسیقی، غذا، تمدن و پوشاک های برند دنیا داشته باشید | سایت ویزا

چگونگی خرید بلیط رم

به منظور سفر به رم و بازدید از این شهر تاریخی و مهم در جهان می بایست نسبت به خرید و تهیه بلیط رم اقدام نمایید. شما می توانید پس از تاییدیه کامل ویزای ایتالیا نسبت به خرید بلیط رم اقدام کنید تا در صورت ریجکت درخواست ویزا متحمل هزینه های سنگین لغو بلیط نشوید.

برای خرید بلیط رم می توانید با مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی معتبر، اقدام نمایید. برای خرید بلیط در هر دو روش باید اطلاعات هویتی شما نظیر شناسنامه، کارت ملی، ویزا و پاسپورت دارای اعتبار حداقل ۶ ماه موجود باشد.

از جمله موارد مهمی که می تواند سفر شما را لذت بخش و بدون دردسر بسازد توجه مهم در صحیح وارد نمودن اطلاعات، انتخاب ایرلاین دلخواه، انتخاب نوع صندلی، انتخاب فرودگاه مبدا و مقصد، قیمت و … می باشد. به شما پیشنهاد میگردد این مراحل را به آژانس های مسافرتی باتجربه بسپارید.

مدارک ضروری برای خرید بلیط رم

برای تهیه بلیط رم به همراه داشتن مدارک هویتی و ضروری زیر الزامی می باشد:

  • پاسپورت شما باید در ۱۰ سال اخیر صادر شده باشد، حداقل ۶ ماه اعتبار و ۲ برگه سفید را دارا باشد.
  • شما می بایست ویزای شینگن ایتالیا را تهیه کرده باشید.
  • کارت اعتباری با رمز دوم
  • اطلاعات درست هویتی از کارت ملی و شناسنامه

با ارائه مدارک مهم بالا می توانید سفری بی نقص و کامل را تجربه نموده و لحظات شیرین و خوشی را در کنار عزیزانتان تجربه نمایید.

 نکات مهم برای خرید بلیط رم

باید گفت خرید بلیط رم کار ساده ای است و آنچه که در نوع سفر شما به ایتالیا تاثیر گذار می باشد توجه به نکات کوچک و ضروری مربوط به آن می باشد.

مهم ترین نکاتی که باید در هنگام خرید بلیط رم مد نظر داشته باشید موارد مهم زیر می باشد:

  • باید بلیط رفت و برگشت را به صورت همزمان تهیه کنید تا هم در هزینه ها صرفه جویی کرده باشید و هم در فرودگاه ایتالیا دچار مشکل نگردید
  • بلیطی که به اسم شما ثبت شده قابل فروش، تعویض و یا واگذاری به دیگران نمی باشد
  • اگر نوع صندلی هواپیما برای شما مهم است می توانید در هنگام تهیه بلیط این موضوع را مد نظر داشته باشید
  • انتخاب فرودگاه مبدا و مقصد در هنگام خرید بلیط تاثیر بسیاری در کاهش هزینه های مربوط به اسکان هتل و حمل و نقل دارد
  • اگر مایل هستید در جشن یا فستیوال خاصی شرکت کنید زودتر از موعد بلیط بخرید تا قیمت بلیط ارزان تر باشد
  • اطلاعات خود را کامل و بی نقص ارائه دهید تا سفری آرام و بی دغدغه داشته باشید

بهترین زمان برای خرید بلیط رم

بهترین زمان خرید بلیط رم برای هر فردی می تواند معنای متفاوتی داشته باشد. به صورت معمول مسافران فاکتور های تعیین کننده ای برای زمان مناسب خرید بلیط رم دارند. از جمله فصل، ارزانی، خلوتی، آب و هوا، خرید، فستیوال و… ما در این مقاله کلیه این موارد را بر اساس نوع فصل توضیح خواهیم داد تا شما مناسب ترین زمان خرید بلیط رم را طبق سلیقه و خواست خود انتخاب نمایید.

بهترین زمان خرید بلیط رم برای هر فردی می تواند معنای متفاوتی داشته باشد. به صورت معمول مسافران فاکتور های تعیین کننده ای برای زمان مناسب خرید بلیط رم دارند | سایت ویزا

بهار: هوا بسیار مطبوع و دلپذیر بوده و جریان ورود گردشگران رفته رفته آغاز می شود، آوریل تا ژوئن شهر خلوت و قیمت ها مناسب می باشد.

تابستان: پیک گردشگری در ماه های تابستانی است، قیمت ها بسیار گران بوده و برای رزرو هتل می بایست از ۶ ماه قبل اقدام کرده باشید، برگزاری فستیوال فستا دی نوئانتری در مرداد و شب سفید در شهریور نیز به جذابیت این فصل می افزاید.

پاییز: هوا معتدل و کمی سرد است، شهر تقریبا خلوت بوده و می توانید به راحتی گردش کنید. ماه های سپتامبر تا اکتبر بسیار خلوت و مناسب برای سفر می باشند.

زمستان: هوا بسیار سرد است، شهر خلوت و تمامی قیمت ها ارزان می باشد.

ایرلاین های پروازی به شهر رم

شما می توانید بعد از خرید بلیط رم با پرواز های مستقیم و یا با یک توقف به پایتخت ایتالیا سفر کنید.

مهم ترین ایرلاین های پروازی به رم موارد زیر می باشند:

*پرواز مستقیم:

ایرلاین های ایتالیا، ایران ایر در روز های شنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه (ایران ایر) و پنجشنبه به صورت مستقیم به رم پرواز می کنند، این پرواز ۵ ساعت و ۱۵ دقیقه به طول می انجامد. از پر تردد ترین ایرلاین های پروازی شهر های ایران به مقصد رم مواردی همچون تهران، مشهد، کرمان، شیراز و تبریز می باشد.

*پرواز با یک توقف:

شما می توانید با ایرلاین هایی که با یک یا دو توقف به ایتالیا و رم پرواز دارند سفر کنید. مهم ترین این ایرلاین ها ترکیش، آیژین، اکراینی، امارات، قطری، لوفتهانزا، ایرفلوت، اتریشی و بلاویا می باشد.


سوالات متداول بلیط رم

چه زمانی خرید بلیط رم ارزان است؟

هنگام خرید بلیط رم چه نکاتی را باید مد نظر داشته باشیم؟

چگونه می‌توانیم برای خرید بلیط رم اقدام کنیم؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

راهنمای کامل فرم اپلیکیشن سفارت ایتالیا ایتالیا در جنوب قاره اروپا قرار دارد و یکی از کشورهای توریستی جهان می‌باشد....

جاذبه‌های گردشگری رم را اکثر بازدید کنندگان نمی‌شناسند. بسیاری از افرادی که به این شهر می‌روند تنها به بعضی از...

راهنمای کامل وقت سفارت ایتالیا اگر می خواهید به ایتالیا سفر کنید، ابتدا باید به فکر دریافت ویزای ایتالیا باشید....

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر