اقامت هلند

چگونه می توانیم برای اقامت هلند اقدام کنیم؟

۱۹ مهر ۱۳۹۷

اقامت هلند

کشور هلند از جمله زیباترین و رویایی ترین کشورهای اروپایی می باشد و هر ساله بر تعداد افرادی که می خواهند به هلند مهاجرت کنند افزوده می شود. برای گرفتن اقامت هلند بایستی راهی مناسب را با توجه به موقعیت خود انتخاب کرد. امروزه افراد بسیاری از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و کار در جهت دریافت اقامت هلند خود اقدام می کنند.

کشور هلند

کشور هلند یکی از زیباترین کشورهای جهان به شمار می آید. هلند با کشورهای آلمان، بلژیک، بواسط و بریتانیا همسایه می باشد. کشور هلند از جمله کشورهایی می باشد که عضو اتحادیه شنگن هستند پایتخت این کشور شهر زیبای آمستردام است. از شهرهای مهم و تجاری این کشور می توان به لاهه، روتردام، اوترخت و تیلبورخ اشاره کرد. زبان رسمی مردم این کشور هلندی است که شباهتی به زبان آلمانی نیز دارد. می توان گفت حدود ۹۰ درصد هلندی ها می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند ، همچنین به زبان های مختلفی نیز در این کشور صحبت می شود و دلیل این امر مهاجرت های بسیار زیادی است که هر ساله رخ می دهد؛ و اقوام مختلفی از سراسر جهان هلند را برای اقامت و مهاجرت خود انتخاب می کنند؛ می توان فرهنگ و خرده فرهنگ های بسیاری را در این کشور مشاهده کرد اما در کل می توان گفت مردمان این کشور افرادی بسیار با فرهنگ و باشخصیت و خونگرمی می باشند. سالانه با افزایش تقاضا جهت اقامت هلند، مردم زیادی به این کشور سفر میکنند. جمعیت این کشور حدود ۱۶ میلیون نفر است همچنین کشور هلند به کشور لاله ها شهرت جهانی دارد و هر ساله مسافران بسیاری از تمام نقاط جهان برای بازدید از فستیوال گل های لاله که در این کشور برگزار می شود، روانه هلند می شود همچنین جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیار زیاد هلند گردشگران را به سوی خود جذب می کند. جهت رزرو ویزای هلند باید در ابتدا وقت سفارت هلند از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو گردد.

اقامت هلند
اقامت هلند

آب و هوای کشور هلند

آب و هوای کشور هلند شبیه آب و هوای انگلستان می باشد و اقلیمی معتدل در سراسر نقاط این کشور حاکم می باشد. در فصل پاییز و زمستان بارش های بسیاری در هلند می توان مشاهده کرد به طوری که هلند به پربارش ترین کشورهای جهان تبدیل شده است. به همین دلیل بهترین زمان سفر به کشور هلند فصل تابستان می باشد؛ اما با توجه به این امر که افراد بسیاری چه برای تحصیل و چه برای کار و اقامت هلند را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند در تمامی فصول سال پروازهای بسیاری به کشور هلند انجام می پذیرد. برای اقامت هلند راه های بسیار زیادی وجود دارد که در ادامه مقاله به این موضوعات به صورت دقیق پرداخته ایم.

اقامت هلند
اقامت هلند

هزینه زندگی در کشور هلند

هزینه زندگی در کشور هلند در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار مناسب می باشد و این یک مزیت بسیار خوبی برای افرادی که می خواهند به هلند مهاجرت کنند، محسوب می شود. به دلیل وجود شرایط اقتصادی مناسب در کشور هلند تناسب خوبی بین هزینه زندگی و حقوق افراد به وجود آمده است و دیگر مردم این کشور مشکلی در زمینه هزینه زندگی ندارند. هم چنین با توجه به امنیت حاکم در سطح کشور، هلند بهترین مکان برای زندگی می باشد و افراد می توانند با خیال راحت و بدون دغدغه به هلند مهاجرت کنند.

اقامت هلند
اقامت هلند

اقامت هلند

همان طور که می دانید هلند کشور بسیار زیبا و در عین حال بهترین مکان برای زندگی و تجارت می باشد. به همین دلیل سالانه شاهد مهاجرت های بسیار زیاد به این کشور اروپایی هستیم. برای مهاجرت به هلند بایستی راه مناسبی را انتخاب کرد و از آن طریق اقدام به اخذ اقامت هلند کرد. از روش های گرفتن اقامت هلند می توان به سرمایه گذاری و کارآفرینی، ازدواج و تحصیل و کار اشاره کرد؛ که هر فردی با توجه به شرایط خود می تواند یکی از این راه ها را انتخاب نماید؛ که در ادامه مطلب به چگونگی انجام این روش ها پرداخته ایم. هم چنین افراد می توانند به کمک مشاوره با افراد متخصص در این زمینه بهترین راه را برای اخذ اقامت هلند انتخاب کند.

اقامت هلند از طریق تحصیل

هلند از جمله کشورهایی می باشد که سطح علم دانشگاه هایش بسیار بالا می باشد و این موضوع سبب شده است که افراد بسیاری هلند را برای تحصیل در مقطع های مختلف انتخاب نماید. برای تحصیل در این کشور بایستی به یکی از دو زبان آلمانی و یا انگلیسی تسلط داشته باشید. گرفتن اقامت هلند از طریق تحصیل بسیار روشی آسان و راحت می باشد و افراد بسیاری از این طریق اقدام به اخذ اقامت هلند می کنند. فقط بایستی همانند تمامی راه و روش های دیگر امتیازات کافی و مورد نیاز برای این روش را داشته باشید؛ و تمامی مدارکی که برای تحصیل در دانشگاه های معتبر هلند نیاز است را تهیه نمایید.

اقامت هلند
اقامت هلند

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در هلند یکی از دیگر روش های اقامت هلند می باشد که افراد بسیاری تمایل دارند در این کشور سرمایه گذاری کنند. افرادی که قصد دارند از این طریق اقامت هلند خود را بگیرند بایستی دارایی مناسبی برای سرمایه گذاری داشته باشند و بتوانند به مدت زمان ۵ سال در این سرمایه گذاری موفق باشند و سودآوری کنند و بعد از گذشت ۵ سال می توانند به راحتی اقامت هلند را دریافت کنند. هم چنین افرادی که می خواهند با کارآفرینی اقامت هلند خود را دریافت کنند بایستی امتیازات لازم را در این زمینه را داشته باشند از این امتیازات می توان به رزومه تحصیلی و تجربیات کاری گذشته و سوابق کارآفرینی اشاره نمود.

اقامت هلند از طریق کار

افراد بسیاری هستند که از طریق کار می خواهند اقامت هلند خود را دریافت کنند. این روش نیز برای مهاجرت و اخذ اقامت هلند کارساز می باشد. با توجه به این امر که قوانین کار در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا یکسان است برای کار در این کشور بایستی کارفرمایی از هلند برای شما دعوتنامه مربوطه را ارسال نماید؛ که دریافت دعوتنامه تا حدودی کار سخت و دشواری می باشد و افراد باید در میان آگهی های جذب نیرو مرتبط با شغل خود جستجو نمایند و تقاضای کار کنند و در صورت تائید شما از طرف کارآفرین مراحل مربوطه دیگر نیز بایستی طی شود. هم چنین افرادی که فارغ التحصیل دانشگاه های اروپا می باشند تا حدودی راحت تر می توانند از طریق کار اقامت هلند را اخذ نمایند.

اقامت هلند
اقامت هلند

اقامت هلند از طریق ازدواج

برخی از افراد نیز مایل هستند از طریق ازدواج اقامت هلند را به دست بیاورند که این موضوع تا حدودی حساس و ریسک پذیر می باشد؛ و فرد بایستی در این مرحله بسیار با دقت عمل نماید تا با مشکلات جبران ناپذیری روبه رو نشود. هم چنین با توجه به ریسک پذیر بودن این روش مشاهده می شود افراد بی شماری می خواهند از این طریق که روشی آسان می باشد و نیازی به مدارک و امتیازات کاری و یا تحصیلی ندارد اقامت خود را دریافت کنند. توصیه ما به افراد این است که در این زمینه با به دست آوردن آگاهی کامل از انتخاب خود اقدام به چنین امری نمایند.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

تور هلند تور هلند یکی از جذاب ترین تورهای اروپایی به شمار می رود. موقعیت جغرافیایی بسیار خوب این کشور،...

وقت سفارت هلند کشور هلند در شمال غربی قاره اروپا قرارگرفته است.این کشور با شهر زیبای آمستردام که پایتخت این کشور...

مدارک ویزای هلند کشور هلند یکی از زیباترین و پر توریست ترین کشورها می باشد و هرساله خیل عظیمی را...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر