مرجع کامل ویزای کشور های دنیا - سایت ویزا

ویزای دانمارک

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 4 میانگین: 4.8]

ویزای دانمارک

 ویزای دانمارک ،در نمونه‌ها و بخش‌های مختلفی برای متقاضیان صادر می‌گردد. کشوری که به واسطه قرار داشتن در پیمان شینگن؛ مقررات و ضوابط خاصی به منظور ورود به آن برای متقاضیان وضع گردیده است. دانمارک به عنوان کشوری منحصر به فرد در حوزه کشورهای اروپایی شناخته می‌شود که همواره به عنوان اولین مقاصد گردشگری و مهاجرتی شناخته شده است.

ویزای دانمارک | اخذ ویزای دانمارک | شرایط دریافت ویزای دانمارک 88851080-021

مراحل اخذ ویزای توریستی دانمارک

سفر به کشورهایی از جمله کشورهای اروپایی، نیازمند طی شدن مراحلی شفاف و مشخص به منظور احراز صلاحیت فرد متقاضی می‌باشد. کشورهایی از جمله دانمارک نیز به واسطه قرار گرفتن در پیمان شینگن، از این قاعده مستثنی نبوده و ورود به مرز این کشور نیز، تابع شرایط و قواعد خاص خود می‌باشد. اخذ ویزای دانمارک در نوع توریستی، یکی از راه‌های ورود به این کشور می‌باشد. مراحل دریافت این نوع از ویزای دانمارک را به صورت کامل مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد. چرا که یکی از اصول مهم و اولیه در اقدام فرد متقاضی دریافت ویزا و احاطه کامل و جامع بر اطلاعات مرتبط با شرایط ورود به کشور مورد نظر است.

دریافت ویزا و انجام مراحل ابتدایی و قانونی برای اخذ آن، از جمله کارهایی است که مقدمات و موازین خاص خود را دارا بوده و بدین منظور انجام آن توسط فردی متخصص و زبده، بهترین گزینه پیشنهادی به شمار خواهد آمد. هم چنین از آن جایی که ویزای دانمارک، به عنوان یک کشور عضو شینگن، در دیگر کشورهای هم پیمان با این قرار داد نیز معتبر خواهد بود، انجام اصولی و درست تمام مراحل از اهمیت بالایی برخوردار است. اولین گام به منظور اخذ ویزای دانمارک، تعیین وقت مصاحبه در سفارت این کشور می‌باشد. چرا که انگشت نگاری‌های اولیه و انجام مصاحبه، از ابتدایی‌ترین کارها در دریافت ویزا به شمار می‌آیند. از طرفی دیگر انجام مقدمات یاد شده، به منزله جواز تأیید برای اخذ ویزای دانمارک، نخواهد بود.

ویزای دانمارک | اخذ ویزای دانمارک | شرایط دریافت ویزای دانمارک 88851080-021

محتویات درج شده در فرم ویزای دانمارک

فرم ویزای دانمارک از نوع ویزای توریستی که به عنوان کشور عضو شینگن نیز تلقی می‌گردد، از شباهت‌های بسیاری با فرم‌های کشورهای دیگر از نظر محتویات برخوردار می‌باشد. محتویاتی که در ادامه آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

تکمیل مشخصات فردی، از جمله:

 • نام
 • نام خانوادگی
 • تاریخ تولد
 • کشور و شهر سکونت متقاضی ویزای دانمارک
 • مواردی از جمله تابعیت فعلی شخص متقاضی دریافت ویزای دانمارک
 • زن یا مرد
 • مجرد یا متأهل
 • درج شماره ملی فرد متقاضی دریافت ویزای دانمارک
 • مجوز سفر و درج نوع آن
 • ذکر کامل آدرس ایمیل فرد متقاضی ویزای دانمارک
 • درج آدرس پستی
 • اطلاعات کامل و جامع شغلی
 • درج محل اقامت فرد از نوع کشور محل اقامت
 • مشخص نمودن نوع ویزای دانمارک که ویزای توریستی است.
 • درج اطلاعات کامل حقوقی در ارتباط با ویزا
 • و پرسش‌ها و محتویاتی از این دست…

ویزای دانمارک | اخذ ویزای دانمارک | شرایط دریافت ویزای دانمارک 88851080-021

شرایط تعیین زمان و وقت دقیق در سفارت دانمارک

امروزه به واسطه تسهیل در امور ارتباطی جهت تعیین زمان دقیق مصاحبه، این امکان برای متقاضیان فراهم خواهد بود که از راه‌های اینترنتی، تلفنی و حضوری، اقدام به تعیین زمان مورد نظر نمایند. به همین واسطه، برای اطلاع از زمان دقیق مصاحبه در سفارت دانمارک، می‌توان از در تمامی ایام هفته، به جز روزهای شنبه و جمعه، با سفارت دانمارک که در تهران واقع گردیده است، تماس حاصل نموده و اقدامات لازم جهت تعیین وقت مصاحبه را انجام داد. زمان مشخص شده جهت تماس متقاضیان، از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ ظهر می‌باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای دانمارک

ویزای یک کشور، مجوز ورودی قانونی و حقوقی است که امکانات ملموسی را برای متقاضی به همراه خواهد داشت. از این رو اخذ آن با ارائه مدارکی کامل و حقیقی امکان پذیر می‌باشد. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای دانمارک، مدارکی است که در تمامی کشورهای عضو شینگن از افراد متقاضی صدور ویزا، دریافت می‌گردد. به همین واسطه این مرحله از اخذ ویزا، به عنوان یک مرحله مشترک در میان تمامی کشورها شناخته خواهد شد.

 1. ارائه گذرنامه معتبر و قانونی که حداقل ۶ ماه بیش از مدت زمان ویزا، اعتبار داشته باشد.
 2. ارائه دو قطعه عکس که در ابعاد ۳ در ۴ با زمینه رنگی باشد.
 3. کپی از تمامی صفحات شناسنامه
 4. کپی از تمام اسناد و مدارکی که دال بر مالکیت فرد متقاضی است.
 5. ارائه برگه‌ای تحت عنوان تمکن مالی شخص متقاضی که باید از بانک مورد نظر دریافت گردد.
 6. ارائه برگه‌ای از تمامی قرار دادهایی که به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت بسته شده‌اند.
 7. یکی از شروط مهمی که باید در نظر داشت، وجود ۵۰ میلیون تومان مانده حساب در حساب‌های بانکی برای هر یک از متقاضیان
 8. کارمندان دولتی موظف به ارائه آخرین حکم قانونی خود به همراه فیش حقوقی می‌باشند.
 9. کارکنان بخش‌های خصوصی نیز با ارائه گواهی اشتغال و هم چنین بیمه نامه تأمین اجتماعی، هویت کارمند بخش خصوصی را اثبات خواهند نمود.
 10. و…

ویزای نروژ | اخذ ویزای نروژ | شرایط دریافت ویزای نروژ 88851080-021

اخذ ویزای دانمارک در نوع تحصیلی چگونه امکان پذیر خواهد بود؟

تحصیل در یک کشور اروپایی، طبیعتاً با تور اروپا امکان پذیر نخواهد بود. چرا که هر یک از کشورهای شینگن، بنا بر قاعده و اصول تعیین شده، ضوابط مشخصی را برای پذیرش محصلین و دانشجویان قرار داده‌اند. در این بین، صدور ویزای تحصیلی دانمارک، به واسطه طی شدن مراحل قانونی به سادگی میسر خواهد گردید. کشور دانمارک که جزو یکی از پیشرفته‌ترین نقاط جهان نیز به شمار می‌رود، تجربه تحصیلی منحصر به فردی در کارنامه شخص محسوب خواهد شد. از این حیث، تحصیل در دانمارک، انتخابی سزاوار و هوشمندانه به شمار می‌رود.

دانشگاه‌های دانمارک، از بهترین و ممتازترین دانشگاه‌های جهان هستند که می‌توان رده بندی آن را در سایت‌های این کشور به خوبی شاهد بود. روند قانونی تحصیل ۴ ساله کارشناسی، در کشور دانمارک نیز برقرار است و دانشجویان و علاقه‌مندان به تحصیل در این کشور می‌توانند با اخذ مجوز قانونی، دوره تحصیلی ۴ ساله‌ای را در مقطع کارشناسی طی نمایند. از طرفی دیگر، تحصیل در دانشگاه‌های دانمارک، به زبان رسمی این کشور خواهد بود.

دانشجویانی که از رتبه بالا برخوردار بوده و شرایط تحصیلی ممتازی در مقایسه با سایرین داشته باشند، بدون هر گونه آزمونی، امکان ورود به مقطع کارشناسی ارشد را خواهند داشت. دوره‌ با زبان انگلیسی آغاز شده و پایان می‌یابد. به علاوه امکان هر گونه فعالیت شغلی به منظور تأمین هزینه‌های ناشی از تحصیل برای دانشجویانی که ویزای دانمارک را داشته باشند، میسر خواهد بود.

از جمله راه‌های ممتازی که شرایط ورود به کشورهای اروپایی را هموار خواهد نمود، گرفتن دعوت نامه ورود به آن کشور است. چراکه دعوتنامه اخذ شده از کشوری هم چون دانمارک، به منزله ورود ساده و محدود تلقی می‌گردد.

ویزای روسیه | اخذ ویزای روسیه | قیمت ویزای روسیه | تور روسیه 88851080-021

سفارت دانمارک در چه نقطه واقع گردیده است؟

آدرس سفارت دانمارک در تهران، واقع در خیابان دکتر شریعتی، کمی بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، پلاک ۱۰، می‌باشد.

آدرس کارگزاری سفارت دانمارک در تهران

شرکت کارگزاری سفارت دانمارک؛ به آدرس، ایران، تهران، خیابان بهشتی، بعد از سهروردی، به شماره ۱۴۵، ساختمان نگین پرواز، در طبقه دوم قرار دارد.

دانمارک از جمله کشورهای مرفهی است که تجربه یک بار ورود به آن، تجربه‌ای متفاوت محسوب خواهد شد. این در حالی است که مراحل و مقدمات اخذ ویزا، علاوه بر سفارت این کشور، از طریق کارگزاری سفارت دانمارک هم انجام می‌پذیرد؛ و در این زمینه مسئولیت تنها بر عهده سفارت این کشور نیست.

ویزای عراق | ویزای عراق گرفتن ویزای عراق | ویزای گروهی عراق | ویزای انفرادی عراق

اخذ ویزای دیدار با خانواده در دانمارک

یکی دیگر از شرایط ورودی که برای متقاضیان ویزای دانمارک، مهیا گردیده، صدور ویزا جهت دیدار با اقوام و خانواده‌های ساکن در این کشور است. نکته ابتدایی در حوزه اخذ این نوع از ویزا، ارائه دعوتنامه رسمی از سوی خانواده مورد نظر می‌باشد. از این طریق اولین مقدمات و مسیرهای مورد نیاز جهت دریافت ویزا را طی نموده و شرایط اخذ ویزا برای متقاضیان فراهم خواهد گردید.

هزینه نهایی اخذ ویزای دانمارک برای گروه‌های سنی مختلف

اخذ ویزای دانمارک هم چون دیگر موارد مشابه، برای گروه‌های سنی مختلف، هزینه‌های مختلفی را به همراه خواهد داشت.

 • کودکان زیر ۶ سال، رایگان
 • کودکان بین ۶ الی ۱۱ سال، هزینه‌ای معادل ۴۰ دلار که در مقاطع مختلف زمانی، با تغییراتی ریالی مواجه خواهد شد
 • هزینه ویزای دانمارک برای افراد بزرگ‌سال نیز، ۷۰ دلار می‌باشد

ویزای قبرس | اخذ ویزای قبرس | قیمت ویزای قبرس 88851080-021

راهنمای جامع اخذ ویزای دانمارک

ویزای دانمارک برخلاف دیگر کشورهای اروپایی و عضو شینگن، تنها با تماس تلفنی به منظور انجام مراحل اولیه جهت مصاحبه، امکان پذیر می‌باشد. چرا که دریافت وقت سفارت دانمارک، برخلاف دیگر کشورها به صورت اینترنتی میسر نخواهد بود. برای اخذ هر یک از انواع ویزا، مراحل مورد نظر در همان نوع باید انجام گردد. به همین واسطه به عنوان مثال، اخذ ویزای تجاری، ارائه دعوت نامه تجاری را به دنبال خواهد داشت. طی شدن مراحلی که برای دریافت ویزای دانمارک ضروری و اجباری است، عمدتاً بر عهده شرکت کارگزاری سفارت این کشور می‌باشد که در سطرهای گذشته به آن پرداختیم.

مراحل لازم جهت دریافت ویزای دانمارک ( ویزای تجاری )

کشورهای پیشرفته و مدرن امروزی، حامی اصلی تجارت کنندگان خارجی می‌باشند. چرا که اصل اولیه در کشورهای شینگن، حساب مالی ممتاز و پر زرق و برق است. دانمارک به عنوان یکی از این کشورها محسوب شده و از این قاعده مستثنی نیست. اخذ ویزای تجاری، مراحل مورد نیاز خود را به دنبال خواهد داشت.

عنوان دیگری که می‌توان برای آشنایی هر چه بهتر با ویزای تجاری دانمارک بدان اشاره کرد، ویزای بازرگانی این کشور می‌باشد. این ویزا هم چون ویزای دعوتنامه‌ای است که از یک شخص تاجر و یا یک شرکت تجاری، برای بازدید از یک کسب و کار تجاری برای فرد ارسال می‌گردد. دوره صدور آن کوتاه مدت بوده و هم چون بسیاری از مراحل قانونی دیگر، روند مشخص و خاص خود را طی خواهد نمود. این نوع از ویزای دانمارک با نمونه سرمایه گذاری دارای سنخیتی مشترک نمی‌باشند و به همین واسطه مراحل متفاوت از یکدیگر برای اخذ آن‌ها طی می‌گردد.

از آن جایی که این کشور جزو کشورهای مرفه و ثروتمند به شمار می‌آید، شرایط ویزای تجاری آن نیز متفاوت خواهد بود. چرا که از جمله کشورهای بی نیاز در زمینه سرمایه گذاری‌های خارجی محسوب می‌گردد. برای انجام مراحل اخذ ویزای دانمارک، ابتدا دریافت وقت از سفارت و انجام امور لازم در کارگزاری سفارت دانمارک باید مورد توجه قرار گیرد. هم چنین می‌توان جهت دریافت بهترین و دقیق‌ترین مشاوره‌های لازم، با کارشناسان سایت در ارتباط بوده و شرایط مورد نیاز در هر حوزه را به صورت جامع و کاربردی جویا شد. چرا که آگاهی از اطلاعات مرتبط با اخذ ویزا، موجب سهولت هر چه بهتر و بیشتر در این امر میشود.

ویزای اسپانیا | اخذ ویزای اسپانیا | شرایط گرفتن ویزای اسپانیا 88851080-021

نحوه اخذ ویزای کار دانمارک به چه صورت است؟

در کنار تمامی روش‌ها و گام‌های ورود به کشور دانمارک، اشاره به آخرین روش به عنوان مهم‌ترین و پر طرفدارترین روش از جایگاه مهمی برخوردار می‌باشد. روش اخذ ویزای دانمارک با استفاده از کارت سبز، روشی است که بر اساس آمار ثبت شده، بیش‌ترین رتبه استقبال را به خود اختصاص داده است.

ویزای کار دانمارک، امکان اقامت فرد متقاضی برای کار و جست و جو در حیطه یافت کار را به سادگی فراهم خواهد نمود. این اختیار و اذن، در قالب ارائه کارت سبز یا گرین کارت امکان پذیر خواد شد. به هر شکل در صورتی که این کارت به فرد متقاضی ارائه گردد، دیگر نیازی به دریافت مجوز جداگانه برای کار نیست.

حرف آخر در ارتباط با ویزای دانمارک

سفر به هر یک از کشورهای اروپایی در هر حوزه و با هر نوع از ویزا، مزیت‌های خاص خود را خواهد داشت. تنها شرط اصلی و اساسی در این زمینه، برخوردار بودن از اطلاعات اولیه است که در این صورت بهترین و ساده‌ترین گام‌های اخذ ویزا طی خواهد شد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی سفری دیگر مجری مستقیم وبی واسطه در خصوص وقت سفارت دانمارک  ، ویزای دانمارک و سفر به دانمارک. تلفن تماس ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
تهران، خیابان میرزای شیرازی، بالاتر از کریمخان، بین کوچه ۴ و ۶، پلاک ۷۶، طبقه دوم
021-88851080