ویزای دانمارک

ویزای دانمارک

کشور دانمارک یکی از کشورهایی است که هر ساله توریست های بسیار زیادی به آن سفر می کنند و افراد زیادی نیز این کشور را برای اقامت انتخاب می کنند. برای ورود به این کشور شما نیازمند دریافت ویزای دانمارک هستید، برای دریافت ویزای دانمارک شما نیاز دارید که نکات مهمی را در این خصوص بدانید تا بتوانید با بدست آوردن اطلاعات کامل در این زمینه به راحتی اقدام به دریافت ویزای دانمارک کنید.

ما در این مطلب سعی خواهیم کرد تمامی نکاتی که شما برای دریافت ویزای کشور دانمارک به آن نیاز دارید را برای شما بیان کنیم ولی در صورتی که باز هم سوالی برای شما باقی ماند و یا قصد داشتید که برای دریافت این ویزا از یک تیم فنی قوی مشورت بگیرید توصیه ما به شما این است که سوالات و مشاوره های مورد نیاز خود را از وب سایت ویزا بخواهید تا بتوانید به راحتی ویزای خود را دریافت کنید.

آشنایی با ویزای دانمارک

کشور دانمارک یکی از کشورهای بسیار توریستی قاره اروپا به شمار می آید که هر ساله توریست هایی را از تمام نقاط دنیا می پذیرد، ایرانیان علاقه بسیار زیادی به این کشور دارند و به همین علت است که بسیاری از ایرانیان نیازمند دریافت ویزای دانمارک هستند. ویزای دانمارک در واقع مجوز ورود شما به کشور دانمارک است. این ویزا دارای انواع مختلفی است و به شکل های مختلفی دسته بندی می شود که ما در ادامه دسته بندی ویزای این کشور براساس اهدافی که مسافران دارند را برای شما بیان خواهیم کرد. بنابراین ما را در ادامه این مطلب همراهی کنید.

ویزای دانمارک

ویزای شینگن دانمارک

ویزای شینگن دانمارک اولین و شاید بتوان گفت پرکاربردترین ویزای دانمارک است که شما با دریافت آن می توانید نهایتا برای مدت زمان 90 روز وارد کشور دانمارک شده و به گردشگری در این کشور بپردازید. توجه داشته باشید که شما با دریافت این ویزا می توانید همراه با تورهای گردشگری وارد کشور دانمارک شوید و یا این که به صورت شخصی به این کشور سفر کنید. نکته دیگری که باید در خصوص ویزای توریستی این کشور بدانید این است که شما می توانید برای دید و بازدید از دوستان و آشنایان خود نیز اقدام به دریافت این ویزا کنید.

اگر علاقه مند هستید که روند دریافت ویزای توریستی دانمارک را برای خود سریع تر کنید می توانید از اقوام خود در این کشور بخواهید که برای شما یک دعوت نامه ارسال کنند. البته به خاطر داشته باشید که دریافت دعوت نامه به منزله دریافت قطعی ویزای دانمارک برای شما نیست، بلکه این دعوت نامه به شما کمک می کند تا بتوانید دلایل قانع کننده ای در سفارت کشور دانمارک برای سفر به این کشور داشته باشید.

ویزای شینگن دانمارک

مدارک مورد نیاز ویزای دانمارک

شما باید در هنگام مراجعه به سفارت کشور دانمارک برای دریافت ویزای دانمارک اصل پاسپورت خود را که دارای اعتبار کافی ( حداقل سه ماه بیشتر از تاریخی که ویزای شما در آن منقضی می شود) است را به همراه داشته باشید.

شناسنامه از جمله مدارک شناسایی هستند که حتما باید به سفارت دانمارک تحویل دهید، برای دریافت ویزای دانمارک شما باید دو قطعه عکس با پس زمینه سفید و همینطور یک نامه از بانک خود که نشان دهنده تمکن مالی شما برای سفر به این کشور است را به همراه داشته باشید.

اگر قبلا به کشورهای اروپایی و عضو شینگن سفر کرده اید حتما ویزای مربوط به سفر خود را با خود به همراه ببرید، اگر در حال حاضر دانشجو هستید باید یک گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشید و در غیر این صورت باید مدارک شغلی خود را به سفارت کشور دانمارک تحویل دهید.

در صورتی که متاهل هستید باید مدارک مربوط به ازدواج خود را نیز در هنگام مراجعه به سفارت دانمارک به همراه داشته باشید. فرمی که از ما دریافت کردیه اید کرده اید را نیز باید به صورت کامل پر کنید و یا از خدمات ما جهت پرکردن فرم اپلیکیشن استفاده نمایید نهایتا آن را به سفارت دانمارک تحویل دهید.

ویزای تجاری دانمارک

ویزای دانمارک و دفعات ورود

شما بر اساس تعداد ورود به کشور دانمارک نیز می توانید ویزای این کشور را دسته بندی کنید. ویزای یک بار ورود معمولا برای افرادی صادر می شود که قصد دارند در این کشور به گردشگری مشغول شوند و تنها یک بار می خواهند وارد این کشور شوند، شما با دریافت این ویزا می توانید وارد کشور دانمارک شوید ولی بعد از آن که از این کشور خارج شدید دیگر حق ورود به این کشور را نخواهید داشت حتی اگر مهلت ویزای شما باقی مانده باشد. ویزای دو بار ورود یکی دیگر از انواع ویزای دانمارک است که شما با دریافت این ویزا می توانید بعد از یک بار خروج از این کشور دوباره وارد کشور دانمارک شوید ولی بعد از دو بار دیگر مجوز ورود به کشور دانمارک را نخواهید داشت. آخرین نوع از ویزای دانمارک نیز ویزای چند بار ورود است که معمولا برای افرادی به کار می رود که قصد دارند چندین بار در طول یک بازه زمانی مشخص وارد کشور دانمارک شده و از آن خارج شوند.

یک دسته بندی دیگر برای ویزای دانمارک

ویزای دانمارک با دعوت نامه توریستی

همانطور که بیان کردیم شما برای دریافت ویزای دانمارک می توانید از اقوام خود در این کشور بخواهید که برای شما یک دعوت نامه ارسال کنند. نکته قابل توجه در این جا این است که خود این دعوت نامه باید ویژگی هایی را داشته باشد تا توسط سفارت کشور دانمارک مورد پذیرش قرار گیرد.

اولین ویژگی دعوت نامه توریستی این است که شخصی که دعوت نامه را برای شما ارسال می کند و به نوعی نقش میزبان را ایفا می کند باید اقامت کشور دانمارک را دارا باشد و علاوه بر این مدارک مربوط به تمکن مالی خود را نیز در دعوت نامه بیاورد.

نکته دیگر این است که این شخص حتما باید با شما رابطه خونی داشته باشد و در غیر این صورت این دعوت نامه مورد پذیر سفارت دانمارک قرار نمی گیرد. شما می توانید از شخص میزبان بخواهید که دعوت نامه را به صورت مستقیم برای سفارت این کشور ارسال کند و یا این که می توانید خودتان این دعوت نامه را دریافت کرده و در زمان مقرر شده همراه با خود به سفارت این کشور ببرید.

ویزای دانمارک با دعوت نامه توریستی

ویزای کار دانمارک

امروزه افراد بسیار زیادی از کل دنیا علاقه مند به اقامت در کشور دانمارک هستند، این کشور از آن جایی که شرایط اقتصادی مناسبی را برای مردم فراهم کرده است و از آن جایی که نیاز به نیروی کار دارد هر ساله افرادی را از کل دنیا می پذیرد که البته این افراد باید دارای ویژگی ها و توانایی های خاص باشند.

امروزه شما می توانید با کامل کردن مدارک خود و همینطور نشان دادن تخصص خود اقدام به دریافت ویزای کار دانمارک کنید و اقامت این کشور را دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت این ویزا شما باید ابتدا درخواست خود را به موسسات کاریابی در این کشور ارسال کنید و تخصص های خود را نیز باید در این درخواست بیان کنید. بعد از آن تقاضای شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت موافقت شما می توانید در آزمون های راستی آزمایی شرکت کنید تا تخصص خود را اثبات کنید و در صورت موفقیت می توانید اقدام به دریافت ویزای دانمارک کنید.

ویزای کار دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک

کشور دانمارک از لحاظ علمی در سطح مناسبی قرار دارد و به همین دلیل دانشجویان زیادی در کل دنیا هستند که علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاه های این کشور هستند. اگر شما نیز جزو دانشجویان مستعدی هستید که قصد دارید در دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهید می توانید اقدام به دریافت ویزای تحصیلی دانمارک کنید. برای دریافت ویزای تحصیلی حتما به این موضوع توجه داشته باشید که شما باید در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا اقدام به دریافت این ویزا کنید.

برای دریافت این ویزا کافی است که ابتدا برای یکی از دانشگاه های این کشور درخواست ارسال کنید و مجوز این دانشگاه را دریافت کنید، بعد از تایید علمی شما که در طی آزمون های علمی و مصاحبه ها صورت می گیرد شما می توانید به سفارت کشور دانمارک مراجعه کنید و به راحتی ویزای تحصیلی دانمارک را دریافت کرده و در این کشور ادامه تحصیل دهید.

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تجاری دانمارک

اگر شما هم یک فرد سرمایه گذار هستید که قصد دارید در کشور دانمارک سرمایه گذاری کنید می توانید به راحتی ویزای تجاری این کشور را دریافت کنید. ویزای تجاری کشور دانمارک ویزایی است که به افرادی تعلق می گیرد که قصد دارند یک کسب و کار جدید را در این کشور راه اندازی کنند. از آن جایی که این کسب و کار باعث رونق اقتصادی در می شود دولت این کشور شرایط بسیار خوبی را برای افرادی که قصد این کار را دارند فراهم کرده است و این افراد می توانند به راحتی ویزای دائمی خانواده خود را نیز دریافت کرده و همراه با خانواده خود در این کشور اقامت داشته باشند.

شما برای دریافت این ویزا کافی است که به سفارت دانمارک مراجعه کنید و شرایط خود را به صورت کامل برای آن ها توضیح دهید و در صورت تایید می توانید خیلی سریع ویزای خود را دریافت کرده و به این کشور سفر کنید.

دریافت ویزای خانوادگی دانمارک

ویزای خانوادگی یکی دیگر از انواع ویزای دانمارک است که شما می توانید برای دریافت آن اقدام کنید. اگر یکی از اقوام درجه یک شما که در این کشور اقامت دارد و توانایی مالی مناسبی را نیز دارا می باشد می تواند برای شما یک دعوت نامه برای اقامت دائم ارسال کند. شما با دریافت این درخواست می توانید به سفارت کشور دانمارک مراجعه کنید و مدارک مورد نیاز که در ادامه مطلب به صورت کامل به شما معرفی می شود را به این سفارت تحویل دهید.

در صورتی که همه شرایط شما برای مهاجرت به کشور دانمارک مناسب باشد شما با همین درخواست می توانید اقدام به دریافت ویزای دانمارک به صورت دائم کرده و به این کشور مهاجرت کنید. البته توجه داشته باشید که یک پدر و یا یک مادر تنها می تواند برای فرزندان زیر 18 سال خود درخواست اقامت دهد و در صورت بیشتر بودن سن فرزندان مشکلات بیشتری برای دریافت ویزای دانمارک و اقامت دائم در این کشور در انتظار شما است.

دریافت ویزای خانوادگی

برای دریافت ویزای دانمارک چه مراحلی را باید پشت سر بگذاریم؟

برای دریافت ویزای شما در ابتدا نیازمند این هستید که در ابتدای کار وقت سفارت دانمارک را دریافت نمایید همچنین جهت دریافت آنلاین آن میاوانید از سامانه خدمات ویزا استفاده نمایید. در مرحله بعدی شما باید اقدام به پرداخت هزینه ویزای دانمارک به صورت آنلاین کنید که برای این کار با وارد کردن اطلاعات خود که نشان دهنده تاریخ مد نظر سفارت برای مراجعه حضوری شما است.

بعد از دریافت وقت و واریز مبلغ ویزا شما باید تا تاریخ مشخص شده مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا را آماده کنید و در تاریخ معین شده این مدارک را همراه با فرمی که پر کرده اید به سفارت کشور دانمارک تحویل دهید تا درخواست دریافت ویزای شما به صورت حضوری نیز به ثبت برسد و شما در مصاحبه مربوط به ویزای دانمارک شرکت کنید تا هدف شما از سفر به این کشور تعیین شود.

در مطالب بالا برای شما مدارکی که برای دریافت ویزا مورد نیاز است را آورده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید. در ضمن درباره جزئیات بیشتر مراحل دریافت ویزای دانمارک به شما توصیه می کنیم از مشاوره های تیم وب سایت ویزا کمک بگیرید.

برای دریافت ویزای دانمارک چه مراحلی را باید پشت سر بگذاریم؟

چقدر باید منتظر صدور ویزای دانمارک باشیم؟

معمولا یکی از مهمترین سوالاتی که برای افرادی که قصد دریافت ویزای دانمارک را دارند پیش می آید این است که چقدر باید منتظر صدور ویزا باشیم و این که آیا در صورت بیشتر شدن این مدت زمان باید نگران باشیم؟ به صورت کلی و در حالت های معمولی تقریبا بین 10 تا 12 روز طول می کشد تا بعد از تحویل مدارک و انجام مصاحبه برای شما صادر شود ولی با این حال ممکن است این مدت زمان بیشتر شود چرا که گاهی اوقات سفارت درخواست های زیادی را برای صدور ویزا به صورت همزمان دریافت می کند که مدیریت کردن آنها زمانبر خواهد بود.

توجه داشته باشید که در صورتی که این مدت زمان بیشتر شد جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که در صورتی که درخواست شما برای دریافت ویزای دانمارک رد شود شما این رد شدن نیز به اطلاع شما خواهد رسید و دلیل آن نیز به صورت کامل برای شما شرح داده می شود.

چقدر باید منتظر صدور ویزای دانمارک باشیم؟

در صورت رد شدن درخواست صدور ویزای دانمارک چه کار کنیم؟

بعد از رد شدن درخواست صدور ویزای دانمارک شما اولین کاری که باید انجام دهید این است که باید علت رد شدن درخواست خود را بررسی کنید. معمولا به چند دلیل عمده درخواست های صدور ویزا رد می شود.

به عنوان مثال یکی از مهمترین این دلایل این است که فرد نمی تواند مصاحبه کننده سفارت دانمارک را نسبت به هدف خود از سفر به این کشور قانع کند و همین موضوع باعث می شود تا درخواستش رد شود، دلیل دیگری که می تواند وجود داشته باشد این است که شما تجربه خوبی از سفر به یک کشور خارجی دیگر نداشته باشید و مشکلاتی را در آن کشور به وجود آورده باشید و یا این که ممکن است تمکن مالی مناسب را برای سفر به این کشور نداشته باشید.

در هر صورت شما می توانید با بررسی دلایل رد شدن درخواست خود آنها را برطرف کرده و بعد از 90 روز دوباره اقدام به دریافت ویزای دانمارک کنید. شما همچنین می توانید با مشاوره گرفتن از تیم فنی ما بهترین راه حل ها را برای حل مشکل خود پیدا کرده و باعث شوید که به راحتی بتوانید ویزای این کشور را دریافت کنید.

در صورت رد شدن درخواست صدور ویزای دانمارک چه کار کنیم؟

آدرس سفارت دانمارک

برای دریافت ویزای دانمارک و همینطور ارسال درخواست صدور ویزا و انجام مصاحبه های لازم برای دریافت ویزا شما نیازمند این هستید که به سفارت این کشور مراجعه کنید.

آدرس سفارت دانمارک تهران، بالاتر از پل صدر، خیابان هدایت، خیابان دشتی، پلاک 10 است که در طول روزهای کاری می توانید برای انجام کارهای اداری مربوط به دریافت ویزای دانمارک به این آدرس مراجعه کنید. علاوه بر این شما می توانید قبل از رفتن به این سفارت با آن تماس بگیرید و سوالات مربوطه را نیز از این سفارت بپرسید.

توجه داشته باشید که این سفارت تنها از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه پاسخگوی شما است و ساعت کاری این سفارت نیز از ساعت 9 صبح تا 15 عصر است.

آدرس سفارت دانمارک

ویزای شینگن یکی از بهترین انواع ویزای دانمارک

با دریافت ویزای شینگن شما می توانید به راحتی وارد این کشور شوید و از این کشور از طریق مرزهای زمینی وارد کشورهای دیگر اروپایی که عضو شینگن هستند شوید. فراموش نکنید که این ویزا می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما داشته باشد. به عنوان مثال فرض کنید که شما قصد دارید بعد از بازدید از جاذبه های گردشگری از کشورهای همسایه این کشور نیز دیدن کنید و یا در یک همایش علمی و یا مربوط به شغل خود در یک کشور دیگر نیز دیدن کنید، شما با دریافت ویزای شینگن به راحتی می توانید این کار را انجام دهید و بدون این که نیازمند دریافت دوباره ویزا باشید بتوانید وارد کشورهای دیگر شوید.

 ویزای شینگن دانمارک یکی از بهترین انواع ویزای دانمارک

آیا می توان اقدام به تمدید ویزای دانمارک کرد؟

برای این که بتوانید ویزای دانمارک را تمدید کنید شما باید شرایط کافی را داشته باشید تا بتوانید با مراجعه به سفارت این کشور اقدام به تمدید ویزای دانمارک کنید.البته این کار بسیار دشوار بوده، به عنوان مثال اگر شما به دلایل پزشکی به این کشور سفر کرده اید حتما باید مدارک مربوط به که شما هنوز به صورت کامل درمان نشده اید را به سفارت این کشور ارائه دهید و یا در صورتی که با  اهداف تجاری و کاری وارد کشور دانمارک شده اید و ویزای این کشور را دریافت کرده اید باید مدارک کافی را ارائه دهید که نشان دهید فعالیتی تجاری شما در این کشور هنوز به پایان نرسیده است.

شما با ارائه این مدارک به سفارت کشور دانمارک می توانید قبل از تمام شدن مدت زمان ویزای خود اقدام به تمدید آن کنید و مدت زمان بیشتری را بتوانید در کشور دانمارک اقامت داشته باشید.

آیا می توان اقدام به تمدید ویزای دانمارک کرد؟

خدمات وب سایت ویزا به شما کمک می کند تا راحت تر ویزا دریافت کنید

وب سایت ویزا وب سایتی است که خدمات متنوعی را به شما ارائه می دهد، شما با کمک این وب سایت به راحتی می توانید اقدام به دریافت ویزای دانمارک کنید. این وب سایت مشاوره های لازم را برای دریافت ویزا به شما ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا با آمادگی کامل به سفارت این کشور مراجعه کنید و بتوانید با موفقیت مصاحبه این سفارت را پشت سر بگذارید. اگر در طول روند دریافت ویزای دانمارک با هر مشکلی رو به رو شدید می توانید به راحتی به این وب سایت مراجعه کرده و راه حل مشکل خود را دریافت کنید.

خدمات وب سایت ویزا به شما کمک می کند تا راحت تر ویزا دریافت کنید

جمع بندی و نکات پایانی

برای دریافت ویزای دانمارک خود شما باید به سفارت کشور دانمارک مراجعه کنید چرا که در زمان تحویل ویزا از شما اثر انگشت خواسته می شود که این اثر انگشت باید با اثر انگشتی که شما در روز اول ثبت کرده اید همخوانی داشته باشد بنابراین حتما خود شما باید برای دریافت ویزا به سفارت کشور دانمارک مراجعه کنید. نکته دیگر این است که در صورتی که بتوانید یک دعوت نامه از کشور دانمارک دعوت کنید می توانید روند دریافت ویزای خود را سریع تر کنید. 

سوالات متداول

آیا بدون دعوتنامه میتوان درخواست ویزای دانمارک داد؟

خیر، بدون دعوتنامه امکان درخواست ویزای دانمارک امکاپذیر نمیباشد.

صدور ویزای دانمارک چه مقدار زمان نیاز دارد؟

درخواست تا پاسخدهی ویزای دانمارک بین 14 تا 21 روز زمان نیاز دارد.

هزینه ویزای دانمارک چقدر میباشد؟

هزینه ویزای دانمارک 60 یورو میباشد + هزینه کارگزاری این سفارت و در صورتی که از خدمات ویزا ما استفاده نمایید هزینه آن نیز اضافه میگردد

آیا ویزای تضمینی دانمارک امکانپذیر است؟

خیر، هیچگونه تضمینی در صدور ویزای دانمارک وجود ندارد.

تحویل مدارک ویزای دانمارک در کجاست؟

تحویل مدارک ویزای دانمارک در دفتر کارگزاری این سفارت یعنی وی اف اس میباشد.

مدارک ویزای دانمارک به چه زبانی ترجمه گردد؟

ترجمه مدارک باید به زبان انگلیسی باشد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
تبسم غفاری احمدرضا شهابی علی هادی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!