ویزای بارسلونا، یکی از پرطرفدار ترین ویزا های کشور اسپانیا می باشد و همچنین یکی از پرجمعیت ترین شهر کشور اسپانیا به حساب می آید و همچنین جاذبه های گردشگری ...

بررسی کامل درباره شرایط گرفتن ویزای بارسلونا

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

ویزای بارسلونا، یکی از پرطرفدار ترین ویزا های کشور اسپانیا می باشد و همچنین یکی از پرجمعیت ترین شهر کشور اسپانیا به حساب می آید و همچنین جاذبه های گردشگری …

ویزای بارسلونا

ویزای بارسلونا (Barcelona visa) یکی از پرطرفدار ترین ویزا های کشور اسپانیا می باشد و همچنین یکی از پرجمعیت ترین شهر کشور اسپانیا به حساب می آید و همچنین جاذبه های گردشگری زیادی در این شهر وجود دارد که سالانه گردشگران بسیاری به این شهر سفر می کنند و از جاذبه های گردشگری این شهر دیدن می کنند و لذت می برند.

سالانه افراد زیادی اقدام به دریافت ویزا می کنند زیرا یکی از مهمترین ویژگی های سفر به شهرهای خارج داشتن ویزا است. همچنین گرفتن ویزای بارسلونا واجد شرایط خاصی می باشد و البته ویزای بارسلونا از انواع بسیاری برخوردار است که می توان به انواع آن مانند؛ ویزای تحصیلی، ویزای تجاری و کاری، ویزای توریستی و گردشگری، ویزای پزشکی، ویزای ازدواج و… اشاره کرد.

بررسی کامل درباره شرایط گرفتن ویزای بارسلونا | سایت ویزا

ویزا

همچنین کشور هایی وجود دارد که برای ما ایرانیان برای رفتن به سفر توریستی مانند کشورهای ترکیه، ارمنستان، اکوادور، گرجستان نیاز به گرفتن ویزا نمی باشد و البته منظور ما از این موضوع این نیست که کلا ویزا نداشته باشیم بلکه هنگام ورود به مرز این کشورها می توانید به راحتی ویزا را دریافت کنید و همچنین قبل از رفتن سفر باید به سفارت کشور مورد نظر خود مراجعه کنیم و اطلاعات لازم را درباره ی  کشور مورد نظر خود کسب کنیم.

همچنین سفارت کشور اسپانیا (Embassy of Spain) واقع در شهر تهران است و کسانی که قصد سفر دارند می توانند به صورت حضوری درباره ی این کشور اطلاعات لازم را بدست بیاورند. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای بارسلونا شامل؛ بلیط رفت و برگشت، محل اقامت، گذرنامه و… می باشد.

همچنین دانشجویان شهر بارسلونا می توانند برای خانواده ی خود دعوت نامه بفرستند تا بتوانند با خانواده ی خود دیدار کنند. همچنین ویزای کشور اسپانیا از نظر انواع ویزای بارسلونا برای تعداد دفعات ورود انواع بسیاری دارد که این ویزا ها شامل؛ ویزای صفر با ورود، یک بار ورود یا همان سینگل، ویزای دو بار ورود یا همان دابل و ویزای چند بار ورود می باشد.

برای اخذ ویزای بارسلونا دو نرخ تعیین شده که این نرخ ها بر اساس سن مسافران است که افراد بالاتر از سن قانونی باید۶۰یورو و برای کودکان کم سن و سال ۳۵یورو پرداخت کنند.

ویزای توریستی شهر بارسلونا

یکی از مهمترین ویزا های شهر بارسلونا ویزای توریستی می باشد و همچنین ویزای توریستی که از اسمش پیدا است برای گردش و تفریح می باشد که بسیاری از مردم طرفدار ویزای توریستی شهر بارسلونا می باشند زیرا در این شهر مکان های گردشگری بسیاری وجود دارد که گردشگران در سفر به این شهر می توانند از مکان های دیدنی آن لذت ببرند و اوقات خوشی در این شهر سپری کنند.

به طور کلی ویزای توریستی بارسلونا (Barcelona visa) به کسانی تعلق می گیرد که قصد گردش در این شهر دارند و همچنین مدت کوتاهی را در این شهر به گشت و گذار بپردازند. یکی از مهم ترین نکات در اخذ ویزا این است که توجه داشته باشیم ویزای توریستی ۹۰ روز اعتبار داشته باشد و برای زمان مشخصی صادر شود و البته هنگام اقامت در این شهر به هیچ عنوان نمی توانید کار کنید زیرا هدف از گرفتن این ویزا این است که به تفریح و گردش بپردازیم.

همچنین افراد نمی توانند بیشتر از زمان مشخص شده در ویزای توریستی در این شهر اقامت کنند.

ویزای کاری و تجاری شهر بارسلونا

ویزای کاری و ویزای تجاری یکی از انواع ویزای بارسلونا می باشد که سالانه افراد زیادی برای کار کردن و تجارت به این شهر سفر می کنند. یکی از مزایای کشور اسپانیا این است که ویزای تجاری را نسبت به دیگر کشورها به راحتی صادر می کنند.

مهمترین گام برای اخذ ویزای بارسلونا  فرم درخواست ویزای این شهر را پر کرده تا زمان مصاحبه تعیین گردد. همچنین کشور اسپانیا نسبت به دیگر کشورهای توسعه و پیشرفت های کاری بسیار زیادی دارد که این موضوع باعث می شود که افراد زیادی از کشورهای مختلف به اخذ ویزای کاری و تجاری اقدام کنند و همچنین افراد می توانند با داشتن ویزای  تجاری در نمایشگاه های این کشور شرکت کنند و کسب و کار خود را توسعه و افزایش دهند.

همچنین کشور اسپانیا یکی از مهمترین کشور های کاریابی می باشد که سالانه مردم زیادی از آسیا و حتی ایران برای کار در این کشور اقدام به دریافت ویزای بارسلونا می کنند زیرا می توانند در این شهر کار خود را پیشرفت و توسعه بدهند و درآمد بسیار زیادی از کار خود بدست بیاورند و البته برای اخذ ویزای تجاری و کاری باید دعوتنامه ی کاری از طرف کارفرما در کشور اسپانیا داشته باشید و همچنین این دعوتنامه را به همراه دیگر مدارک مورد نیاز به سفارتخانه تحویل بدهید تا بتوانید به آسانی ویزای کاری و تجاری خود را دریافت کنید.

ویزای کاری و تجاری شهر بارسلونا | سایت ویزا

ویزای ازدواج شهر بارسلونا

ویزای ازدواج یکی از انواع ویزا های شهر بارسلونا می باشد که این نوع ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد ازدواج با شهروند مقیم اسپانیا یا افرادی که مجوز دائم دارند.

در جهت صادر کردن ویزای ازدواج سخت گیری های زیادی از نظر مالی و واقعی بودن رابطه بین طرفین انجام می شود و همچنین فرد باید ثابت کند که از نظر مالی توانایی بسیاری برای زندگی در کشور اسپانیا را دارد و همچنین باید اعتماد مسئولان سفارت اسپانیا را برای ازدواج جلب کند.

همچنین مدت زمان ویزای ازدواج شهر بارسلونا حدود ۲سال و۶ماه اعتبار دارد و افراد می توانند بعد از تمام شدن اعتبار ویزا آن را تمدید کنند و البته افراد می توانند بعد از ۵ سال اقامت در کشور اسپانیا، اقامت دائم خود را بدست بیاورند.

ویزای تحصیلی شهر بارسلونا

بارسلونا در بین تمامی شهرهای بارسلونا بزرگ می باشد و دانشگاه های معتبر زیادی با رتبه های جهانی در این شهر وجود دارد که این موضوع باعث شده است که سالانه افراد زیادی برای تحصیل در شهر بارسلونا اقدام می کنند و ویزای تحصیلی تهیه می کنند و البته دانشگاه های شهر بارسلونا از ویژگی و مزایای بسیاری برخوردار است که از این رو محبوبیت زیادی را در بین دانشجویان کسب می کند.

تحصیل در دانشگاه های معتبر شهر بارسلونا هزینه ی بالایی دارد ولی در عوض مزایای زیادی دارد که یکی از این مزایا این است که سیستم آموزشی موجود در کشور اسپانیا و شهر بارسلونا مدارک اخذ شده در  دانشگاه های این کشور باعث شده است که این مدارک ها در سراسر کشور آمریکا و اروپا معتبر شناخته شود.

ویزای پزشکی و ویزای درمان شهر بارسلونا

 سفر به بارسلونا و کشور اسپانیا جهت رسیدگی به امور پزشکی و درمان بیماری خاص و با انجام آزمایش خاص و پیشرفته نیاز به  اخذ ویزای پزشکی و درمان بارسلونا دارد و همچنین بیمارستان های شهر بارسلونا به علت داشتن پزشک های متخصص و دستگاه های مجهز و پیشرفته سالانه افراد زیادی از کشورها و شهرهای مختلف برای اخذ ویزای بارسلونا (Barcelona visa) برای معالجه ی پزشکی اقدام می کنند.

یکی از مهمترین شرایط دریافت ویزای پزشکی و درمان این است که از نسخه ترجمه شده پزشک و به همراه مدرک پذیرش پزشکی از طرف بیمارستان مورد نظر در شهر بارسلونا را به همراه خود به سفارت بارسلونا ببرند و ویزای بارسلونا خود را دریافت کنند.

ویزای پزشکی و ویزای درمان شهر بارسلونا | سایت ویزا

سوالات متداول ویزای بارسلونا

یکی از مهم ترین نکات در اخذ ویزای توریستی بارسلونا چیست؟

چرا سالانه ایرانیان زیادی برای دریافت ویزای کاری اسپانیا اقدام می‌کنند؟

برای دریافت ویزای تجاری و کاری اسپانیا باید واجد چه شرایطی باشیم؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

بلیط ایبیزا ایبیزا ساحلی مدیترانه ای است که در کشور اسپانیا واقع شده است. این ساحل زیبا به واسطه داشتن...

بلیط والنسیا شهر والنسیا یکی از زیباترین شهرهای کشور اسپانیا به شمار می رود. مسافران و گردشگران بی شماری این...

راهنمای کامل تور ایبیزا امروزه افراد زیادی دوست دارند به کشور اسپانیا سفر کنند و در سفر خود از بهترین...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر