ویزای اتریش

ویزای اتریش

 ویزای اتریش از مهمترین و محبوب ترین ویزاهای اروپایی می باشد که سالانه به صورت متعدد با تقاضای ویزای اتریش مواجه می باشیم. از انواع ویزای کشور اتریش می توان به ویزای توریستی اتریش ، ویزای تجاری اتریش ، ویزای تحصیلی اتریش ، ویزای کاری و ویزای خویشاوندی اشاره نمود. افراد با توجه به هدف سفر خود می توانند اقدام به درخواست و ثبت تقاضای خود کنند توجه داشته باشید که برای به پایان رساندن تقاضای خود باید هزینه مربوط را به صورت آنلاین و اینترنتی پرداخت کنید.

آشنایی با ویزای اتریش

همانطور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم سفر به اتریش در سال های اخیر بسیار مورد توجه گردشگران واقع شده و رونق یافته است، با توجه به اینکه کشور اتریش عضو اتحادیه اروپا می باشد از این رو برای سفر و ورود به خاک اتریش نیاز به اخذ و دریافت ویزای اتریش می باشد و گردشگرانی که قصد سفر به این کشور تاریخی را در نظر دارند بایستی جهت اخذ و دریافت ویزای اتریش مدنظر خود اقدام نمایند.

با توجه به نوع سفر بایستی متناسب با آن ویزای خود را دریافت کنید. مراحل دریافت انواع ویزای اتریش با یکدیگر تفاوت هایی دارد و افراد بایستی برای طی کردن مراحل دقیق از مشاوران مربوط در این زمینه مشاوره های لازم را دریافت کنند. ویزای اتریش از جمله محبوب ترین و پرطرفدارترین ویزاهای اروپایی به شمار می رود که با توجه به ورودی مسافران انبوه به این کشور شاهد افزایش تقاضای اخذ و صدور ویزای کشور اتریش می باشیم. اتریش از جمله کشورهای معروف قاره اروپا است و با داشتن پیشینه فرهنگی غنی و شاد، جاذبه های طبیعی و تاریخی مشهور، دانشگاه های معتبر و سایر خصوصیات، هر ساله متقاضایان بسیاری برای سفر به این کشور در جهت دریافت ویزای این کشور اقدام می کنند. با ما در سایت ویزا همراه بمانید.

ویزای اتریش

اخذ ویزای اتریش

ویزای اتریش به دو دسته کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می شود که مسافران و افرادی که قصد مهاجرت به این کشور زیبای اروپایی را دارند می توانند با توجه به هدف سفر خود مناسب ترین گزینه را برای اخذ ویزای اتریش انتخاب کنند. ویزای کوتاه مدت به منظور سفرهای چند روزه و یا چند ماهه صادر می شود در حالی که برای سفرهای طولانی مدت و اقامت بیش از یک سال، بایستی ویزای نوع دوم را در اولویت قرار داد. برای مثال ویزای توریستی از جمله ویزاهای کوتاه مدت اتریش و ویزای تحصیلی از ویزاهای بلند مدت به شمار می روند.

برای اخذ ویزای اتریش بایستی یک پروسه طولانی را طی کرد که در این پروسه رعایت قوانین مربوط و طی کردن گام به گام مراحل پروسه بسیار الزامی می باشد. مسافران می توانند با مراجعه به سازمان های اخذ ویزای اتریش اطلاعاتی دقیق و به روز از نحوه دریافت و صدور روادید به دست آورند. دریافت این ویزا برای اتباع ایرانی الزامی است و با توجه به مستقر بودن سفارتخانه اتریش در پایتخت، متقاضیان می توانند به راحتی با مراجعه به این مرکز در جهت دریافت ویزای اتریش اقدامات لازم را انجام دهند.

ویزای اتریش

انواع ویزای اتریش

اتریش یکی از جذاب ترین کشورهای جهان است که از جنبه های مختلفی سبب جلب توجه مسافران و گردشگران به خود می شود. همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم افراد با توجه به نوع سفر خود از انواع ویزاهای اتریش مناسبترین مورد را انتخاب و دریافت می کنند که از جمله انواع ویزای اتریش می توان به ویزای تحصیلی، ویزای توریستی، ویزای کاری، ویزای تجاری اتریش، ویزای نمایشگاهی و ویزای ملاقات خویشاوندان اشاره نمود.

توجه داشته باشید که هر یک از این ویزاها پروسه متفاوتی را می طلبد که متقاضیان باید در این زمینه تحقیقات لازم را انجام داده و مدارک مورد نیاز برای ویزای مورد نظر خود را تهیه و به سفارتخانه ارائه دهند. ویزای توریستی از جمله محبوب ترین ویزاهای این کشور می باشد چرا که بسیاری از گردشگران و مسافران علاقه مند بازدید از زیبایی ها و اماکن تاریخی نهفته در این سرزمین می باشند. همچنین با توجه به پیشرفت و توسعه سیستم آموزشی اتریش دانشجویان متعددی از سراسر دنیا علاقه مند و مشتاق به ادامه تحصیل در کالج ها و دانشگاه های این کشور هستند و با پذیرش در یکی از دانشگاه های اتریش بهترین فرصت تحصیلی را به دست آورده و با دریافت مدرکی معتبر از دانشگاه های این کشور آینده خود را تضمین خواهند کرد.

ویزای اتریش

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای اتریش

مهیا کردن مدارک مورد نیاز برای دریافت و صدور ویزای اتریش از جمله مهمترین و اصلی ترین مراحل پروسه اخذ ویزا خواهد بود و کوچکترین کمبودی در مدارک مربوط سبب ریجکتی ویزای متقاضی خواهد شد. از جمله مدارک مورد نیاز در دریافت ویزای اتریش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • فرم تکمیل شده مشخصات شخصی
 • دو قطعه عکس رنگی جدید کاملا واضح و با پس زمینه سفید
 • ارائه مدارک شغلی به صورت کامل به همراه ترجمه آنها به زبان آلمانی
 • مدارک مربوط به املاک و مستغلات شما و در صورت اجاره ای بدون ملک، ارائه اجاره نامه ترجمه شده
 • ارائه مدارک گردش حساب های مالی شما و وضعیت های حساب های بانکی در زمان دریافت ویزای اتریش
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی فردی یا جمعی با دارا بودن امکان پرداخت هزینه های احتمالی در طول سفر و ارائه خدمات بیمارستانی در صورت نیاز با وجود حداقل پوشش دهی خدمات تا میزان 30.000 یورو
 • ارائه مدارک رزرو هتل و مدارک مرتبط با تور گردشگری و پرینت بلیط هواپیمایی رفت و برگشت رزرو شده
 • ارائه کپی تمامی ویزاهای شنگن اخذ شده متقاضی در زمان گذشته و در صورت موجود بودن
 • ارائه پاسپورت معتبر که دارای 6 ماه اعتبار باشد
ویزای اتریش

روند درخواست ویزای اتریش

برای دریافت ویزای اتریش می توانید به دو صورت حضوری و آنلاین اقدام نمایید. با توجه به پیشرفت و توسعه علم و تکنولوژی و همچنین افزایش تقاضا، بهترین روش برای ثبت درخواست و تقاضای خود جهت دریافت و صدور ویزای کشور اتریش، روش آنلاین می باشد. افراد می توانند با ورود به وب سایت رسمی سفارتخانه اتریش در جهت طی کردن پروسه ثبت تقاضا اقدام کنند. همچنین برخی از وب سایت ها در خصوص انجام تمامی فعالیت های مورد نیاز برای صدور ویزای افراد فعالیت می کنند که شما می توانید از طریق این وب سایت ها اقدام نمایید.

البته در نظر داشته باشید که با تحقیق، معتبرترین و قابل اعتمادترین سازمان را در این زمینه انتخاب نمایید. اولین گام در خصوص دریافت ویزای اتریش گرفتن وقت سفارت می باشد که برای این امر باید فرم درخواست ویزا را پر و تمامی اطلاعات شخصی خود را در این فرم به ثبت رسانده و همچنین هزینه الزامی برای رسیدگی به صدور ویزای شما به صورت آنلاین و اینترنتی را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که برای به اتمام رساندن تقاضای خود پرداخت هزینه ویزای اتریش الزامی می باشد.

ویزای اتریش

هزینه دریافت ویزای اتریش

ویزای اتریش یکی از سخت ترین ویزاهای کشورهای حوزه شنگن می باشد که در صورت ارائه دعوت نامه می توان درصد صدور ویزا و شانس اخذ و دریافت گذرنامه اتریش را بالا برد. دعوتنامه می تواند از سوی فردی از اعضای خانواده و یا قوم و خویش و یا شرکت ارسال شده باشد که بایستی در دعوتنامه اطلاعاتی در زمینه محل اقامت و مدت زمان اقامت متقاضی در متن آن درج شده باشد.

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این نکته اشاره کردیم در مرحله اول برای ثبت تقاضا و گرفتن وقت سفارت اتریش بایستی هزینه مربوط را به آژانس پرداخت کنید تا تقاضای شما به ثبت رسیده و کدی را دریافت کنید. هزینه ویزا با توجه به نوع ویزای تقاضا شده متغیر محاسبه می گردد. همچنین نرخ مشخص شده برای کودکان و بزرگسالان نیز متفاوت می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعاتی به روز و دقیق در خصوص هزینه روادید به صورت حضوری به شرکت مراجعه کرده و با طی کردن مراحل ثبت تقاضا قیمت مربوط را دریافت کنید.

ویزای اتریش

ریجکتی ویزای کشور اتریش

در برخی مواقع ممکن است درخواست اخذ و صدور ویزای اتریش ریجکت شده و کنسل شود. از جمله دلایل رد شدن روادید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ارائه نکردن مدارک معتبر جهت برگشت به کشور: از مهمترین و متداول ترین دلایل ریجکت ویزا برای شهروندان ایرانی عدم ارائه مدرک محکم برای بازگشت به کشور مبدا می باشد. متقاضی در صورتی که نتواند مدرک قانونی به سفارتخانه ارائه دهد در این صورت با ریجکت درخواست مواجه خواهد شد.
 • نداشتن سفر قبلی به خارج از ایران: در صورتی که افراد سفری به خارج از کشور نداشته باشند در این صورت مسئولین بدون بررسی و هیچ گونه اطلاع رسانی ویزای متقاضی را رد می کند.
 • داشتن دعوت نامه از اقوام درجه یک: در برخی موارد ممکن است ارائه دعوت نامه به سفارتخانه اتریش سبب ریجکتی درخواست متقاضی شود چرا که با توجه به اقامت خویشاوندان و اقوام در این کشور امکان ماندن و عدم بازگشت به وطن درخواست فرد رد می شود.
 • داشتن فعالیت جنایتکارانه گذشته یا کنونی: گذشته و شرایط کنونی فرد تاثیر بسزایی در تصمیم مسئولین سفارتخانه اتریش برای صدور ویزا خواهد داشت. در صورتی که افراد دارای سوء سابقه باشند در این صورت با ریجکتی ویزای کشور اتریش مواجه خواهد بود.
ویزای اتریش

شرایط دریافت ویزای توریستی اتریش

همانطور که می دانید کشور اتریش یکی از مهمترین و محبوب ترین قطب های گردشگری و توریستی در جهان می باشد که هر ساله مسافران انبوهی با قصد سفر به این کشور اقدام به دریافت ویزای توریستی اتریش می کنند، که می توان ویزای توریستی این کشور را از پرتقاضاترین انواع ویزای کشور اتریش دانست. گردشگران و شهروندان ایرانی می توانند با تهیه و آماده کردن مدارک مورد نیاز و اقدام به موقع در جهت دریافت ویزای اتریش نمایید. همچنین مسافرانی که قصد سفر کوتاه مدت برای ملاقات خویشاوندان و یا هر هدف دیگری به این کشور را دارند می توانند ویزای مربوط را دریافت کنند.

ویزای اتریش

ویزای بلند مدت اتریش

افرادی که به قصد سرمایه گذاری و فعالیت های تجاری به کشور اتریش سفر می کنند بایستی اقدام به اخذ و دریافت ویزای بلند مدت کنند. ویزای تجاری، ویزای سرمایه گذاری، ویزای تحصیلی از جمله ویزاهای بلند مدت است و دارای اعتبار زمانی بسیاری می باشند. افراد می توانند با اقدام به اخذ ویزای بلند مدت و بدون استرس و نگرانی از پایان یافتن زمان اعتبار گذرنامه خود به مدت طولانی در این کشور اقامت داشته و به فعالیت ها بپردازند.

ویزای اتریش

ویزای کوتاه مدت اتریش

همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم ویزای کوتاه مدت برای مسافرانی که قصد اقامت چندین روزه و چند ماه در این کشور را دارند مناسب می باشد. برای مثال گردشگران و توریستها می توانند برای سفرهای چند روزه با تور مسافرتی اقدام به دریافت ویزای کوتاه مدت کنند. مدت زمان ویزای کوتاه مدت اتریش حداکثر 90 روز می باشد که فرد متقاضی بایستی در این بازه زمانی به کشور مقصد سفر کرده و قبل از اتمام اعتبار ویزای خود به کشور خود برگردد. همچنین می توانند پس از تمدید اعتبار گذرنامه خود دوباره به این کشور سفر داشته باشد. ویزای نمایشگاهی نیز از جمله ویزاهای کوتاه مدت است و به منظور بازدید و شرکت افراد در انواع نمایشگاه های برگزاری در این کشور صادر می گردد.

ویزای اتریش

ویزای تحصیلی کشور اتریش

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور اتریش را دارند بایستی جهت اخذ ویزای تحصیلی اتریش اقدام کنند که به این منظور باید شرایط لازم را در اختیار داشته باشند. با توجه به نظام آموزشی رایگان در این کشور بسیاری از تحصیل کنندگان غیر بومی علاقه مند به مهاجرت به این کشور و تحصیل در دانشگاه های معتبر اتریش می باشند. همچنین در کنار تحصیل می توانند در کارهای نیمه وقت نیز فعالیت داشته باشند و فرد می تواند پس از دریافت مدرک تحصیلی خود از دانشگاه اتریش به مدت 6 ماه تا یک سال در این سرزمین اقامت داشته و به دنبال شغل مناسبی برای خود باشد

در صورتی که بتواند در یکی از موسسه ها و مراکز دولتی و خصوصی اتریش استخدام شود می تواند اقدام به دریافت اقامت دائمی خود کند. در حالت کلی می توان گفت ویزای تحصیلی اتریش یکی از بهترین فرصت های طلایی برای متقاضی به شمار می رود که فرد از این طریق می تواند اقامت دائم اتریش را دریافت کند.

ویزای اتریش

شرایط دریافت ویزای تحصیلی اتریش

شرایط تقاضای دریافت ویزای تحصیلی از مقطع ابتدایی برای متقاضی امکان پذیر بوده و بایستی با در اختیار داشتن شرایط لازم و پذیرش مدارس شبانه روزی اتریش فرصت تحصیل در این کشور را خواهد داشت. تحصیل در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس برای دانشجویان بومی و غیر بومی به صورت رایگان است و شخص باید برای ورود به این کشور جهت ادامه تحصیل، تمامی مدارک مورد نیاز را مهیا و به سفارتخانه اتریش ارائه دهد.

برای ادامه تحصیل در این کشور متقاضی باید با دانشگاه های این کشور و موسسات آموزشی به صورت مستقیم در ارتباط باشد و بعد از پذیرش تحصیلی جهت دریافت و اخذ ویزای بلند مدت اقدام کند. از جمله نکاتی که در این خصوص می توان گفت متقاضی باید دعوت نامه ای از مدرسه، دانشگاه و یا موسسه آموزشی اتریش به سفارتخانه ارائه دهد. همچنین افراد زیر 18 سال برای ادامه تحصیل در این کشور نیاز به مقیمی ساکن در اتریش دارند.

ویزای اتریش

ویزای کاری اتریش

از جمله پرتقاضاترین ویزاهای اتریش می توان به روادید کاری اشاره کرد که افراد برای مهاجرت به این کشور اقدام به دریافت و صدور این نوع ویزا می کنند. برای دریافت ویزای کاری اتریش فرد بایستی به صورت اینترنتی همواره در شرکت ها و سازمان های اتریش جستجوهایی داشته و در صورت ارائه فرم استخدامی، در آن استخدامی ها شرکت داشته باشد و تمامی مدارک مورد نیاز را به صورت اینترنتی و آنلاین اسکن و به شرکت مربوط ارسال نماید.

در صورت پذیرش، دعوتنامه ای برای فرد از طرف شرکت و سازمان مربوط ارسال خواهد شد که با ارائه این دعوتنامه می توانند احتمال صدور ویزای کاری خود را بالا ببرند. مدت زمان ویزای کاری صادر شده برای متقاضی دارای 6 ماه اعتبار است و فرد در این مدت زمان می تواند به صورت حضوری در سطح کشور به دنبال کار بگردد و از مزیت های مهاجرت کاری می توان به این مورد اشاره کرد که فرد می تواند پس از اقامت 3 سال در این کشور اقدام به دریافت و صدور اقامت دائم خود کند.

ویزای اتریش

ویزای ملاقات خویشاوندان

یکی دیگر از انواع ویزای اتریش، ویزای خویشاوندی می باشد که افراد می توانند برای ملاقات نزدیکان و خویشان خود اقدام به دریافت و ثبت تقاضای ویزای خویشاوندی کنند؛ که در این میان ارسال دعوتنامه از سوی اقوام در صدور ویزای متقاضی بسیار تاثیرگذار عمل خواهد کرد. افراد می توانند با دریافت مشاوره های لازم در این خصوص اطلاعاتی دقیق درباره مدارک مورد نیاز برای ارائه به آژانس سفری دیگر به دست آورند.

ساعات کاری سفارتخانه اتریش

با توجه به مستقر بودن سفارتخانه اتریش در ایران دیگر متقاضیان مجبور به سفر خارجی به کشوری دیگر و یا کشورهای همسایه برای طی کردن پروسه اخذ ویزای اتریش نخواهند داشت و می توانند پس از اقدام از طریق آژانس برای گرفتن وقت سفارت در روز مقرر در سفارت اتریش حضور داشته و ادامه پروسه را طی کنید که مصاحبه و انگشت نگاری از جمله این اقدامات ضروری به شمار می رود. توجه داشته باشید پاسخ های شما بسیار نقش آفرین بوده و در صورت جلب توجه مسئولین احتمال صدور ویزای اتریش نیز افزایش می یابد.

آدرس سفارتخانه اتریش: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، خیابان احمدی زمانی، کوچه میرولی، پلاک 8

ویزای اتریش

کشور اتریش

کشور اتریش یکی از زیباترین و دیدنی ترین سرزمین های قاره اروپا است و پایتخت آن شهر جذاب وین می باشد. اتریش از جمله کشورهای اروپای مرکزی با داشتن مساحت حدود 8.993.878 کیلومتر مربع از جمله دیدنی ترین و جذاب ترین کشورهای واقع در این منطقه به شمار می رود. با توجه به موقعیت جغرافیایی اتریش می توان گفت شرایط اقلیمی معتدل و مناسبی در این کشور حاکم است و در یک منطقه کوهستانی قرار گرفته است. این کشور با کوهستان های آلپ در شمال و جنوب و با مسیر تجاری دانوبین از غرب و شرق در ارتباط می باشد. از کشورهای همسایه اتریش می توان به جمهوری چک، اسلوونی، مجارستان و همچنین سوئیس، آلمان، ایتالیا و اسلوونی اشاره کرد.

این کشور با داشتن جاذبه های توریستی و گردشگری بیشماری در دل خود توانسته است نظر و توجه انبوهی از مسافران و توریست ها را به خود جلب کرده و در حال حاضر به عنوان محبوب ترین و پرطرفدارترین کشورهای گردشگری در اروپا به شمار رود. می توان گفت سفر به این کشور در میان گردشگران ایرانی بسیار محبوب بوده و شما نیز می توانید این فرصت طلایی را از دست نداده و با ثبت نام در تورهای مسافرتی اتریش از زیباترین جاذبه های گردشگری این منطقه بازدید کنید.

ویزای اتریش

نکات مهم

در این بخش می خواهیم به نکاتی مهم و قابل توجه در خصوص دریافت و صدور ویزای اتریش اشاره کنیم:

1- کلیه مدارک ارائه شده به زبان آلمانی ترجمه شده باشند

2- حداقل 14 روز پیش از تاریخ پیش بینی شده سفر باید درخواست ها ارائه شوند

3- از انجام مکاتبات بی مورد با سفارت پرهیز کنید

4- سفارت این حق را دارد در صورتی که لازم بداند مدارک دیگری را از شما درخواست کند

در صورت خروج از مرز حین مواجه شدن با مشکل حقوقی اگر شما ممنوع الخروج شدید، حتی اگر ویزای کشور اتریش برای شما صادر شده، در این صورت اجازه ورود به فرد داده نشده و ویزای شما باطل می گردد. 

آیا درخواست ویزای اتریش حتما باید با دعوتنامه باشد؟

خیر، شما میتوانید بدون دعوتنامه و با رزرو هتل مورد تایید سفارت اتریش درخواست ویزای توریستی اتریش دهید.

میزان گردش و تمکن مالی جهت ویزای اتریش باید چه مقدار باشد؟

هیچگونه عددی در این خصوص توسط سفارت اتریش اعام نشده است، ولی بهتر است بالای 100 میلیون تومان باشد.

آیا سند ملکی در درخواست ویزای اتریش الزامیست؟

خیر، داشتن سند ملکی در درخواست ویزای اتریش الزامی نیست، ولی میتواند تاثیر مثبت داشته باشد.

آیا بیمه تامین اجتماعی در مدارک شغلی الزامیست؟

بیمه تامین اجتماعی دلیل محکمی در تایید مدارک سغلیست، درخصوص شرکت های خصوصی نقش بسزایی دارد.

هزینه ویزای اتریش چقدر میباشد؟

هزینه ویزای اتریش 60 یورو + هزینه کارگزاری و در صورتی که خدمات ویزا را از مجموعه ما درخواست کنید هزینه و کارکزد آن دریافت میگردد

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

2 نظر

علی 30 تیر 1398 پاسخ

با سلام خدمت دوستان محترم، عاجزانه خواهش میکنم از اتریش درخواست توریستی ندید، مخصوصا بدون دعوتنامه، یک هفته پیش بعد از یک ماه زنگ زده و کلی منت میزاره میگه با درخواستتون موافقت نشده ولی میتونیم براتون ریجکتی نزنیم ضمنا باید سریعا بیاید حضوری پاسپورتون رو بگیرید یا اگه تهران نیستید وکالت محضری بدید بهمراه ترجمه تا بتونیم به وکیلتون بدیم پاسپوت رو، وقت و پولتون رو هدر ندید، چهار تا مولتی و چندین ورود و خروج فقط توی همین پاسپورتم داشتم که گویا اصلا بررسی نمیکنن، روز انگشت نگاری عکس هم نگرفتن ازم از همینجاش معلوم بود اصن بررسی نمیشه پرونده ها، متاسفم برای حال و روز خودمون

adminiranvisa 6 آبان 1398

بابازاده کارشناس ویزا :
با سلام و احترام
دوست عزیز و گرامی اول ممنون بایت مطالب و اطلاعات که در این خصوص در اختیار ما قرار دادید
مطب دوم اینکه شرایط با توجه به زمان های مختلف و نوع درخواست ویزا میتواند متفاوت باشد
افراد زیادی با درخواست های مختلف میتوانند شرایط مختلفی داشته باشند
در ضمن سفارت های کشور های اروپایی در بازه های مختلف زمانی شرایط خاصی پیدا میکنند و این تغییرات در روند ویزا تاثیر گزار است.
با تشکر از اطلاعاتی در اختیار دیگر متقاضیان قرار دادید
دوستان عزیز در صورتی که شما هم تجربه مشابه و یا اطلاعات دقیقی از این روند دارید در اختیار قرار دهید
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در ارتباط باشید
سایت ویزا

تبسم غفاری احمدرضا شهابی علی هادی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!