ویزای آلمان

ویزای آلمان

ویزای آلمان: آلمان یکی از کشورهای حوزه شینگن در مرکز اروپا است. موقعیت صنعتی آلمان، اقتصاد با ثبات برای سرمایه گذاری و بیزینس، دانشگاه های استاندارد برای تحصیل در مقاطع بالاتر و بسیاری امتیازات مثبت دیگر، موجب شده سفر به این کشور و اخذ ویزای آلمان چه به صورت کوتاه مدت و چه ویزای بلند مدت و اقامت آلمان به شدت مورد توجه متقاضیان ایرانی باشد. اگر قصد دارید وارد پروسه اخذ ویزای شینگن آلمان شده و به این کشور مدرن و پیشرفته سفر کنید ما برای شما تمامی مراحل اخذ ویزا را گام به گام شرح خواهیم داد. با ما در سایت ویزا همراه باشید.

ورود به آلمان با ویزای آلمان

متقاضیان ایرانی برای سفر به آلمان نیاز به اخذ ویزای این کشور دارند. به یاد داشته باشید که ویزای آلمان برای ورود به تمامی کشورهای شینگن مجاز است و شما به راحتی می توانید بعد از آلمان به دیگر کشورها نیز سفر کنید. برای اخذ ویزا شما باید همان مدارک ویزای شینگن را ارائه دهید اما در نظر داشته باشید مسئول تحویل گرفتن مدارک شما شرکت ویزا و مسئول صدور ویزا سفارت دولت فدرال آلمان است. پس برای اطمینان از روند پروسه از هرگونه حاشیه خودداری کرده و مطابق چک لیست سفارت مدارک را آماده کنید.

ورود به آلمان با ویزای آلمان

انواع ویزای آلمان

دولت فدرال آلمان برای اهداف مختلفی اعم از تحصیل در آلمان، راه اندازی بیزینس، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، دیدار دوستان و خانواده برای متقاضیان در صورت ارائه تمامی مدارک، ویزا صادر می کند. شما می توانید بسته به اهدافی که دارید در بازه زمانی کوتاه مدت یعنی تا سقف 90 روز برای ورود به آلمان درخواست ویزا نمایید. ویزای آلمان به صورت سینگل (یا همان یک بار ورود)، دبل یا 2 بار ورود، مولتی یا چندین بار ورود صادر می شود.

انواع ویزای آلمان

پروسه درخواست ویزای آلمان

برای ویزای کوتاه مدت یا همان ویزای شینگن آلمان متقاضیان ایرانی باید از طریق شرکت و سایت ویزا و یا کنسولگری آلمان نسبت به وقت سفارت آلمان اقدام نمایند. رزرو وقت سفارت آلمان اولین قدم برای ورود به این کشور و درخواست ویزا است. در نظر داشته باشید که با توجه به ترافیک کاری سفارت درخواست و رزرو وقت با زمان انتظار طولانی روبرو است، در نتیجه بهتر است حداقل تا 3 ماه قبل نسبت به رزرو وقت سفارت اقدام نمایید.

مدارک ضروری ویزای آلمان

بعد از مشخص شدن وقت سفارت شما باید تمامی مدارک را تهیه و ترجمه کرده و در روز موعود، تحویل دهید. دقت کنید نقص مدارک و پرونده بدون شک موجب رد ویزا خواهد شد، به این منظور شما باید تمامی مدارک زیر را ضمیمه پرونده کنید.

– پاسپورت معتبر با کپی تمامی ویزاهای دریافتی قبلی همراه با مدارک شناسایی فردی

– فرم امضا و تکمیل شده درخواست ویزا

– پرینت بانکی، فیش حقوقی و وضعیت تمکن مالی

– سند ملکی ترجمه شده

– گواهی اشتغال به کار برای کارمندان، گواهی ثبت شرکت یا جواز کسب برای کارفرمایان و گواهی اشتغال به تحصیل برای محصلان و دانشجویان

– بیمه سفر برای تمام روزهای سفر و البته معتبر در تمامی کشورهای حوزه شنگن

– رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و یا مشخص کردن محل اقامت

– دعوتنامه در صورتی که از سوی شخص، شرکت یا سازمانی برای سفر به آلمان دعوت شده باشید.

تمامی مدارک فوق، مدارک کلی و ثابت برای انواع ویزای آلمان است. اما در نظر داشته باشید که بسته به نوع ویزای درخواستی شما اعم از ویزای تحصیلی آلمان یا تجاری چک لیست مخصوصی برای شما صادر شده و مطابق با آن باید مدارک خود را تکمیل کرده و تحویل دهید.

مدارک ضروری ویزای آلمان

ویزای آلمان و هدف از سفر به آلمان

به این مهم همواره توجه داشته باشید که با توجه به تمام سختگیری این روزها پیش از تصمیم برای سفر حتما باید هدف شما از سفر به آلمان مشخص باشد. پرونده بر اساس هدف از سفر بررسی شده و نامه purpose of travel یا همان برنامه سفر نیز متناسب با ویزای درخواستی باید نوشته شده و ضمیمه شود.

دولت فدرال آلمان همانطور که پیشتر هم گفته شد برای اهداف مختلف ویزای آلمان صادر می کند. شما می توانید بنا بر دعوتنامه و سفر پیش رو از سفارت برای سفر توریستی، سفر تجاری، بازدید خانواده و دوستان، نمایشگاه و کنفرانس، شرکت در مسابقات یا همایش، درمان و یا همراهی بیمار، کار و تحصیل درخواست ویزا کنید.

ویزای آلمان و هدف از سفر به آلمان

ویزای آلمان و هدف های سفر را بشناسیم

ویزای توریستی آلمان معمولا به ویزایی گفته می شود که برای بازدید و گردش در شهرهای مختلف آلمان صادر می شود. برای ویزای توریستی متقاضی باید حتما کپی تمامی ویزاهای قبلی را به سفارت ارائه دهد تا به عنوان توریست یا گردشگر شناخته شود.

ویزای تجاری آلمان نیاز به دعوتنامه تجاری یا شرکتی داشته و متقاضی باید نشان دهد که جهت مکاتبات بیزینسی مابین دو طرف قرارداد عازم این سفر است.

ویزای الحاق به خانواده و یا دوستان باید حتما با دعوتنامه باشد. متقاضی باید در این نوع درخواست رابطه خود و دعوت کننده اش را به سفارت نشان داده و دعوتنامه رسمی یا معتبر را همراه با کپی پاسپورت یا کارت اقامت دعوت کننده به سفارت ارائه دهد.

ویزاهای نمایشگاهی، مسابقات ورزشی و همایش ها همگی با دعوتنامه رسمی از سوی ارگان برگزار کننده امکان پذیر است. همچنین سوابق نیز باید متناسب با ایونتی باشد که به آن دعوت شده است.

ویزای درمانی و همراهی بیمار با نامه از بیمارستان محل درمان و گواهی پرداخت تمامی مراحل درمانی و پزشکی امکانپذیر است. البته در موارد اورژانسی وقت سفارت آن بسیار سریع رزرو شده و به پرونده به سرعت رسیدگی می شود.

ویزای ترانزیت نیز نوع دیگری از ویزای آلمان است که تنها برای عبور از آلمان و رفتن به کشور سوم دیگری صادر می شود. در نظر داشته باشید تمامی ویزاهای فوق ویزای تایپ C یا همان کوتاه مدت است. برای تحصیل و کار در آلمان متقاضی باید برای ویزای بلند مدت درخواست دهد که با نام ویزای تایپ D یا ویزای ملی شناخته می شود.

ویزای آلمان و هدف های سفر را بشناسیم

ویزای مولتی آلمان

در صورتی که شرایط شما به صورتی است که باید به صورت مکرر به آلمان سفر کنید می توانید برای ویزای مولتی درخواست دهید. توجه داشته باشید که اولین دفعه برای ورود به حوزه شینگن از شما انگشت نگاری خواهد شد و این انگشت نگاری اعتبار دارد. پس اگر می خواهید مجدد سفر کنید نیاز به انگشت نگاری توسط سفارت ندارید. همچنین برای درخواست ویزای مولتی با هدف تجاری یا الحاق به خانواده نه تنها این مهم در دعوتنامه و درخواست باید ذکر شود بلکه نیاز به مدارک بیشتری دارد. در واقع شما باید توجیه قابل قبولی برای سفر مکرر به آلمان داشته باشید تا بتوانید درخواست ویزای مولتی بدهید.

ویزای مولتی آلمان

نکات مهم پروسه اخذ ویزای آلمان

مدنظر داشته باشید تنها اگر بیشترین مدت اقامت شما در حوزه شینگن یا اولین ورود به اروپا، آلمان باشد شما می توانید از طریق سفارت آلمان درخواست ویزا کنید. با توجه به ترافیک کاری سفارت به ویژه در فصل های پر سفر مانند تابستان، تعطیلات کریسمس یا نوروز حتما تا 3 ماه قبل از شروع سفر پروسه درخواست ویزای آلمان را شروع کنید. البته شما می توانید برای تکمیل کردن اطلاعات خود در این رابطه و یا حتی انجام مراحل به سایت خدمات ویزا نیز مراجعه نمایید.

فرم خود را کامل پر کنید و به تمام فیلدهای ستاره دار پاسخ دهید. فرم حتما باید آلمانی یا انگلیسی باشد، پس سوالی را به فارسی جواب ندهید. آدرس منزل، ایمیل و تلفن را به درستی وارد کنید. زیرا ممکن است سفارت برای مدارک بیشتری با شما تماس بگیرد پس بهتر است راه ارتباطی مطمئنی با سفارت داشته باشید. پاسپورت شما باید پس از پایان تاریخ سفر، حداقل 2 ماه دیگر اعتبار داشته باشد. پس به تاریخ انقضای پاسپورت و کارت ملی خود توجه کنید. همچنین صفحه اول پاسپورت شما باید امضا شده باشد.

تمامی نامه ها اعم از هدف از سفر و گواهی ها باید به انگلیسی و آلمانی ترجمه شود. در این صورت حتما به دارالترجمه های مورد اعتماد سفارت مراجعه کنید. به مدارک خود توجه ویژه کرده و از ارائه مدارک جعلی بپرهیزید. مدارک نادرست و ساختگی نه تنها موجب ریجکتی ویزا می شود بلکه تا مدت ها ورود شما به بیشتر کشورهای جهان را ممنوع کرده و در سوابق شما نیز باقی می ماند. در خرید و تهیه بیمه سفر برای درخواست ویزای آلمان دقت لازم را کرده تا بیمه متناسب با نوع ویزای درخواستی باشد. هرگونه اشتباه سهوی موجب رد درخواست ویزای شما خواهد شد.

پرینت حساب های بانکی شما حتما باید به روز باشد. پس پرینت قدیمی و فیش های حقوقی قدیمی را ارائه ندهید زیرا اعتباری نخواهد داشت. در انتها لطفا حتما در ساعت و روز مقرر مراجعه فرمایید و در صورت هرگونه مشکل تا 72 ساعت قبل، وقت خود را کنسل کنید.

نکات مهم پروسه اخذ ویزای آلمان

هزینه های ویزای آلمان و سفارت آلمان

شما پیش از اخذ وقت از طریق شرکت ویزا در پروسه درخواست ویزای آلمان باید مبلغ 250.000 تومان را به این شرکت واریز کنید. در نظر داشته باشید که این شرکت تنها نقش جمع آوری مدارک و ارائه آن به سفارت را داشته و نقشی در صدور ویزای آلمان یا ریجکتی ندارد. در روز مراجعه نیز باید مبلغ 60 یورو به ازای هر نفر همراه شما باشد. این هزینه در واقع بابت بررسی پرونده انجام شده و هرگونه خدمات دیگر اعم از پست و ارسال پیامک مستلزم هزینه جداگانه است. همچنین هزینه کودکان 6 تا 12 سال 35 یورو است و برای کودکان زیر 6 سال هزینه ای دریافت نخواهد شد. مبالغ دریافتی باید نقدا به سفارت پرداخت شود، پس در روز مراجعه حتما باید مبلغ کافی را همراه داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است در صورت ریجکت شدن ویزای آلمان این مبالغ بازگشت داده نخواهد شد.

هزینه های ویزای آلمان و سفارت آلمان

خدمات VIP ویزای آلمان و سفارت آلمان

در صورت لزوم متقاضیان در پروسه اخذ ویزای آلمان می توانند از خدمات ویژه سفارت استفاده کنند. سفارت آلمان برای ارائه خدمات به صورت ویژه هزینه جداگانه ای دریافت می کند که به شرح زیر است:

-پرداخت مبلغ 6.000.000 ریال به ازای هر نفر

-پرداخت 75 یورو برای خدمات ویژه و 19 یورو برای ویزا که همراه با همان هزینه 60 یورو قبلی برای بررسی پرونده است

-پرداخت 9 یورو برای تحویل پاسپورت از طریق پیک

-بیمه درمانی بین المللی

– عکس بیومتریک 8 یورو برای هر نفر

-پرداخت 10 یورو برای تکمیل فرم توسط کارمندان سایت ویزا

-ارسال پیامک با پرداخت 1 یورو هر پیام

-پرداخت 3 یورو برای هر تماس تلفنی

در صورتی که می خواهید از این مزایا استفاده کنید از قبل باید حتما آن را اعلام کرده و هزینه ها را پرداخت کنید.

خدمات VIP ویزای آلمان و سفارت آلمان

گروه های معاف از پرداخت هزینه های سفارت

لازم به ذکر است، والدین کودکانی که پاسپورت آلمانی دارند و همسران شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا و فرزندان آنها از پرداخت هرگونه هزینه کنسولی و سفارت برای ویزای آلمان معاف هستند. همچنین همانطور که پیشتر گفته شد برای کودکان زیر 6 سال نیز هزینه ای پرداخت نخواهد شد.

ویزای آلمان تایپ D

متقاضیان ایرانی برای اقامت های بالای 90 روز در آلمان باید برای ویزای ملی یا همان ویزای D درخواست دهند. ویزای آلمان برای بیش از 90 روز تنها و تنها با هدف از سفر صادر می شود. شما می توانید با اهداف تحصیلی، تحقیقاتی و کاری، الحاق به خانواده و دوستان برای ویزای بلند مدت درخواست دهید. در صورت لزوم این ویزا گاه حتی به مدت بیشتری نیز صادر می گردد اما توجه داشته باشید که همچون ویزای مولتی درخواست شما برای ویزای بلند مدت آلمان باید توجیه لازم را داشته باشد. همچنین در نظر داشته باشید برخلاف ویزاهای قبلی، در مورد ویزای ملی شما از طریق خود سفارت اقدام کرده و دیگر با سایت ویزا و عوامل آن تماسی نخواهید داشت.

ویزای آلمان تایپ D

مدارک ویزای بلند مدت آلمان

متقاضی علاوه بر تمام مدارکی که پیشتر ذکر شد، مانند پاسپورت و حساب و بانکی و موارد مشابه، برای درخواست ویزای آلمان به مدت بیش از 90 روز حتما مدارک زیر را ارائه دهد:

– فرم تکمیل و امضا شده درخواست ویزا

– بیمه مسافرتی برای تمامی مراقبت های پزشکی، اورژانسی و موارد مرتبط با فوت

– بیمه سفر

– دعوتنامه معتبر همراه با کپی پاسپورت دعوت کننده (برای ویزای الحاق به خانواده و دوستان)

– در صورتی که الحاق به خانواده مرتبط با خانواده های پناهجو باشد باید گواهی سازمان مهاجران و پناهجویان  (BAMF) نیز ضمیمه پرونده شود.

در صورتی که ویزای درخواستی شما با هدف تحصیلی باشد تمامی مدارک تحصیلی و آکادمیک همراه با پذیرش باید ارائه شود. همچنین در مورد ویزای کاری میز باید حتما قرارداد با کارفرمای آلمانی به سفارت تحویل داده شود.

مدارک ویزای بلند مدت آلمان

ویزای جاب سیکر آلمان

اگر تا به حال نام ویزای جاب سیکر را نشنیده اید، حتما ادامه متن را بخوانید. دولت آلمان به تمامی مهندسین، متخصصین فنی و تکنولوژی کشورهای خارج از اتحادیه اروپا فرصتی مناسب را برای جستجوی کار در آلمان می دهد که با عنوان ویزای جاب سیکر آلمان شناخته می شود.

ویزای جاب سیکر در دسته ویزاهای آلمان تایپ D است و به مدت 6 ماه به شما این اجازه را می دهد تا به صورت قانونی در آلمان ساکن شده و در جستجوی کار باشید. فراموش نکنید که در غیر این صورت بعد از 6 ماه شما باید به کشور باز گردید. ویزای جاب سیکر آلمان مقتضیات و شرایط خاص خود را دارد که در صورت دارا بودن این شرایط شما باید به مدت 12 ماه برای وقت سفارت منتظر بمانید و سپس با تمامی مدارک به سفارت مراجعه کنید. این مقتضیات و شرایط گفته شده موجب امتیاز برای شما شده و در صورت کسب حداقل 75 از 100 امتیاز، متقاضی واجد شرایط برای درخواست ویزای آلمان با هدف جستجوی کار است.

ابتدا توجه کنید این ویزا تنها برای مهندسین، متخصصین حوزه های فنی و تکنولوژی است و دیگر رشته ها نمی توانند از ویزای جاب سیکر استفاده کنند. همچنین برای محاسبه نحوه امتیازات به صورت دقیق باید به سایت سفارت مراجعه کنید ولی ما تمامی موارد امتیاز آور را اینجا برای شما می گوییم. البته برای کسب اطلاع بیشتر و برطرف شدن هرگونه سوال می توانید به سایت ویزا مراجعه نمایید.

ویزای جاب سیکر آلمان

امتیازات ویزای جاب سیکرآلمان

امتیازات متقاضی برای موفقیت در اخذ ویزای جاب سیکر مدارک تحصیلی، تحقیقاتی، جوایز و شرکت در همایش، دانش زبانی و تجربه کار است.

مدارک دانشگاهی لیسانس، فوق لیسانس و دکترا هر کدام امتیاز خود را دارد. همچنین هر سال سابقه کار دارای امتیاز است. تمامی جوایز، مقاله ها و همایش هایی که برای شما رتبه علمی به همراه داشته باشد در امتیازدهی ویزای جاب سیکر محاسبه می شود. دانش زبانی شما برای این نوع ویزا هم شامل مدارک مرتبط با زبان انگلیسی است و هم زبان آلمانی را شامل می شود. فراموش نکنید که تسلط شما در سطح A2 و B1 زبان آلمانی امتیاز شما را افزایش خواهد داد.

همچنین سابقه هرگونه تحصیل در مدارس و دانشگاه های آلمان، ورک شاپ ها و یا حتی سوابق کاری کوتاه موجب امتیاز شما خواهد شد. اگر در این پروسه جاب آفر و یا همان پیشنهاد کار هم داشته باشید تقریبا می توان ویزای آلمان تضمینی از طریق جاب سیکر را برای شما پیش بینی کرد. اگر از طریق جاب سیکر برای ویزای آلمان درخواست می دهید، به مواردی همچون وضعیت مالی برای زندگی (حداقل 2 ماه اول)، وضعیت مسکن در دوران زندگی و جستجوی کار حتما توجه کنید. شما باید برای این موارد تمکن مالی خوبی را به سفارت ارائه داده و حتما نسبت به اجاره موقت محلی برای زندگی قبل از مراجعه به سفارت اقدام کنید. به این ترتیب در صورت موفقیت در اخذ ویزا همه موارد برای شروع زندگی شما در آلمان فراهم است.

امتیازات ویزای جاب سیکر آلمان

ریجکتی ویزای آلمان

در صورت ریجکتی ویزا شما طبق قانون اتحادیه اروپا حق اعتراض دارید. به این منظور نامه ای را باید برای اعتراض به زبان آلمانی نوشته و شخصا به سفارت تحویل دهید. از زمان دریافت نامه ریجکتی شما به مدت یک سال وقت دارید تا اعتراض خود را به سفارت اعلام کنید اما توجه داشته باشید در صورتی که دچار مشکلات حقوقی باشید پروسه اعتراض به ریجکتی تا حدی تفاوت خواهد داشت.

در نامه اعتراض به ریجکتی بهتر است شرایط خود را توضیح دهید و بنابر ایرادی که از شما گرفته اند مدارکی را برای بهبود پرونده ارائه دهید. به عنوان مثال اگر از مدارک مالی ایراد گرفته اند بهتر است پرینت حساب جدیدتری را با مبلغ بیشتری به سفارت ارائه دهید.

تیم ما با سال ها تجربه ای که در زمینه اخذ ویزای آلمان دارد، شما هموطنان عزیز را در زمینه اخذ ویزا یاری خواهد داد و تمامی مدارک را چک خواهد کرد تا با ریجکتی ویزا مواجه نشوید. اگرچه این روزها اندکی شرایط صدور ویزا دشوار شده اما با تیم قوی مشاوران ما می توانید با خیال راحت، مدارک کامل و پرونده ای قطعی برای اخذ انواع ویزای آلمان به سفارت مراجعه کنید و نگرانی بیشتری نداشته باشید. آلمان منتظر شماست. به این کشور زیبا و پیشرفته سفر کرده و از چشم انداز شهرهای بزرگ و دهکده های سرسبز و کوچک آن لذت ببرید.

ریجکتی ویزای آلمان

کلام آخر در خصوص ویزای آلمان

سفر به آلمان می تواند یکی از بهترین تجربه های سفر برای شما باشد اما فراموش نکنید که صدور ویزای آلمان نیاز به پرونده ای کامل دارد. در این میان شما برای اطمینان از پروسه درخواست خود می توانید با تیم ما مشورت کنید تا خیالتان از بابت همه موارد راحت باشد.

ما تمامی مشاوره های ویژه جهت اخذ انواع ویزای آلمان را ارائه داده و مدارک ضروری را برای شما شرح می دهیم. پرونده شما را با مدارک لازم تکمیل کرده و با گوشزد کردن نکات ضروری نگرانی های حاشیه ای را حذف می کنیم تا در روز مراجعه به سفارت از بابت اخذ ویزای آلمان خیال شما راحت باشد.

تیم ما با سال ها تجربه در زمینه ویزا شما را در این مسیر مهم و البته پرتنش یاری می دهد. پس بهتر است تنها مدارک ضروری را تهیه کرده و برای مشاوره با ما تماس بگیرید. برای امور ویزا در روز موعد به سفارت بروید و بعد از آن تنها برای این سفر زیبا و لذت بردن از دیدنی های آلمان آماده شوید. اخذ ویزای آلمان تنها بخشی از خدمات ماست و ما در این مسیر دشوار در کنار شما هستیم.

کلام آخر در خصوص ویزای آلمان

پرسش های متداول در خصوص ویزای آلمان

آیا اخذ ویزای آلمان تضمینی امکانپذیر است؟

خیر، با توجه به اینکه سفارت آلمان و بخش کنسولگری این کشور در صدور ویزا نقش اصلی را دارد، اخذ تضمینی ویزای آلمان توسط شخص و یا مجموعه های دیگر امکان ندارد

آیا بدون دعوتنامه میتوان درخواست ویزای آلمان داد؟

بله، میتوان بدون دعوتنامه و با رزرواسیون هتل مورد تایید سفارت آلمان میتوان درخواست ویزای توریستی داد

آیا در زمان درخواست ویزای آلمان مصاحبه دارد؟

بله، منظور از مصاحبه پرسش سوالاتی در خصوص سفر، از جمله محل اقامت، مشخصات دعوت کننده و اطلاعاتی در خصوص فرد متقاضی پرسیده میشود

هزینه ویزای آلمان چقدر است؟

هزینه ویزای آلمان 60 یورو و مبلغی با توجه به سرویس دریافت شده توسط کارگزاری سفارت دریافت میشود د صورتی که امور کلی مربوط به ویزای آلمان را از طریق آزانس مسافرتی انجام دهید کارمزد آژانس نیز پرداخت میگردد

آیا با ویزای آلمان امکان ورود به کشور های دیگر وجود دارد؟

بله در صورتی که ویزای شما شنگن یاشد میتوانید به سایر کشور های شنگن سفر کنید

آیا میتوان با ویزای آلمان به سایر کشور های حوضه شنگن ورود کرد؟

در صورتی که ویزای شما از نوع چند بار ورود باشد میتوانید ولی به شما پیشنهاد میگردد ورود و خروج خود را به کشور صادر کننده ویزا انجام دهید

آیا امکان دریافت ویزای فوری آلمان امکانپذیر است؟

خیر، امکان درخواست ویزای آلمان به شکل فوری وجود ندارد

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

2 نظر

رضا اسلمی 14 آبان 1398 پاسخ

سلام
آیا امکان گرفتن ویزای مولتی در مرحله اول وجود دارد؟

adminiranvisa 14 آبان 1398

بابازاده کارشناس ویزا :
با سلام و احترام
در صورتی که دعوتنامه تجاری داشته باشید ممکن است در مرحله اول ویزای مولتی به شما داده شود ولی به شکل توریستی و بدون دعوتنامه کمتر بدین شکل ویزا صادر میشود
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در ارتباط باشید
سایت ویزا
02188851080

تبسم غفاری احمدرضا شهابی علی هادی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!