کشور پرتغال یکی از مشهورترین و زیباترین کشورهای قاره اروپا می باشد که در جنوب غربی اروپا واقع شده است.آنچه درباره پرتغال میتوان گفت این است که این کشور از جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیار زیبا و بی نظیری برخوردار است و هر ساله مقصد گردشگران و مسافران قرار می گیرد. در سفر به پرتغال ابتدا بایستی اقدام به کسب اطلاعاتی در زمینه هزینه های ضروری برای اقامت در این کشور و موارد مهم دیگری کنید.

درباره پرتغال بیشتر بدانیم

۲۶ دی ۱۳۹۷

درباره پرتغال

کشور پرتغال یکی از مشهورترین و زیباترین کشورهای قاره اروپا می باشد که در جنوب غربی اروپا واقع شده است.آنچه درباره پرتغال میتوان گفت این است که این کشور از جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیار زیبا و بی نظیری برخوردار است و هر ساله مقصد گردشگران و مسافران قرار می گیرد. در سفر به پرتغال ابتدا بایستی اقدام به کسب اطلاعاتی در زمینه هزینه های ضروری برای اقامت در این کشور و موارد مهم دیگری کنید.

کشور پرتغال

درباره پرتغال میتوان از موقعیت جغرافیایی آن یاد کرد.کشور پرتغال یکی از کشورهای قاره اروپا می باشد که در جزیره ایبری واقع شده است و با کشور اسپانیا از شرق و شمال هم مرز و همسایه می باشد. کشور پرتغال از جمله پرجاذبه ترین کشورهای اروپایی به شمار می آید چرا که در طول سال های اخیر گردشگران و توریست های بیشماری این کشور را برای مسافرت های تفریحی و گردشگری خود انتخاب می کنند و روز به روز بر تعداد مسافرانی که به این کشور زیبا و دیدنی سفر می کنند افزوده می شود. همچنین با توجه به اقتصاد قوی و قدرتمندی که دارا می باشد گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری و خود اشتغالی محسوب می شود از این جهت افراد بسیاری چه برای گردش و چه برا ی کار و تجارت پرتغال را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند.

کشور پرتغال در جنوب غربی اروپا قرار دارد و از طرف غرب با اقیانوس اطلس هم مرز می باشد مساحت این کشور حدود ۹۱۷۲۰ کیلومتر مربع است و براساس سرشماری سال ۲۰۱۶ جمعیتی در حدود ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر را دارا می باشد. زبان رسمی این کشور پرتغالی است البته مردم این کشور به زبان های دیگری نیز تسلط دارند. واحد پول پرتغال یورو می باشد. در ادامه مطلب به اطلاعات مفیدی که درباره پرتغال برای شما خوانندگان عزیز طراحی و بازنویسی کرده ایم با ما همراه باشید.

همواره مسافران زیادی با استفاده از تور پرتغال به این کشور سفر کرده و از آن دیدن میکنند.

آب و هوای کشور پرتغال

یا توجه به موقعیت جغرافیایی کشور پرتغال می توان نتیجه گرفت که آب و هوای مدیترانه ای بر این کشور حاکم می باشد. با توجه به این شرایط اقلیمی می توان گفت کشور پرتغال برای سفر در تمامی فصول سال مناسب است چرا که در این کشور خبری از سرمای شدید وجود ندارد. آنچه درباره پرتغال میتوان گفت آب و هوای معتدل و مناسب این کشور است.متوسط دمای هوای حاکم در این کشور حدود ۱۵ سانتی گراد است و در فصل تابستان این دما افزایش می یابد و گرمای شدیدی بر کشور حاکم می شود.

با توجه به تمامی این موارد می توان حدس زد که کشور پرتغال یکی از گرمترین کشورهای قاره اروپا به شمار می آید. در فصل بهار و پاییز این کشور دارای آب و هوای بسیار معتدل و مناسبی می باشد و در فصل زمستان نیز کمتر شاهد کاهش بیش از حد دما خواهیم بود و کمتر بارش باران و برف را در این کشور می توان مشاهده کرد. اگر شما نیز قصد سفر به این کشور را در سر دارید پیشنهاد می کنیم در فصول بهار و پاییز که هوا نسبتا خنک و ایده آل می باشد سفر خود را آغاز نمایید.

آب و هوای کشور پرتغال
آب و هوای کشور پرتغال

ویزای توریستی پرتغال

از جمله اولین اقداماتی که در سفر به کشور پرتغال بایستی انجام داد اخذ و دریافت ویزای پرتغال می باشد و با توجه به این امر که افراد بسیاری هر ساله قصد سفر و بازدید از این کشور را دارند می توان نتیجه گرفت متقاضیان بسیاری در انتظار دریافت ویزای توریستی پرتغال خود هستند. بنابراین پیشنهاد ما این است که هر چه زودتر اقدامات لازم جهت کسب ویزای خود را انجام دهید تا به موقع و در زمان مناسب ویزای خود را اخذ کنید. برای اخذ ویزا بایستی از راه های قانونی اقدام کنید و به هیچ وجه در جعل مدارک اقدامی انجام ندهید چرا که در صورت مشاهده چنین موردی علاوه بر رد کردن صدور ویزای پرتغال شما به صورت قانونی و جدی با شما برخورد خواهد شد.

ویزای توریستی پرتغال
ویزای توریستی پرتغال

جاذبه های دیدنی پرتغال

همان طور که در بخش اول نیز اشاره کردیم کشور پرتغال دارای جاذبه های بسیاری می باشد و از جمله مهمترین دلایلی که باعث جذب گردشگران و مسافران به سوی خود می شود همین مورد را می توان برشمرد. آنچه درباره پرتغال میتوان گفت جاذبه های تاریخی و گردشگری این کشور است .از جاذبه های دیدنی پرتغال می توان به برج کلریگوس که از معروف ترین برج های پرتغال می باشد اشاره کرد. ارتفاع این برج حدود ۷۵ متر است و ساخت این برج به قرن هجدهم برمی گردد. این برج در شهر تاریخی پورتو واقع شده است و از جمله پربازدید ترین جاذبه های کشور پرتغال است. برج لیسبون نیز از دیگر جاذبه های دیدنی و تاریخی کشور پرتغال می باشد که در اطراف این برج خدمات و امکانات رفاهی برای مسافران و گردشگران مهیا شده است که این امر باعث جذب افراد بیشماری به این منطقه و بازدید از این بنای تاریخی شده است.همواره مسافران زیادی با استفاده از تور پرتغال به این کشور سفر کرده و از آن دیدن میکنند.

جاذبه های دیدنی پرتغال
جاذبه های دیدنی پرتغال

هزینه اقامت در کشور پرتغال

قبل از اقامت و سفر باید تحیقیات لازم درباره پرتغال به عمل آید.هزینه اقامت در کشور پرتغال در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار پایین است و این امر بی شک باعث خوشایندی مسافران و گردشگران می شود، به خصوص اگر در سفر به کشور پرتغال بخواهید در هاستل اقامت داشته باشید، در این صورت هزینه بسیار ارزانی را متقبل خواهید شد. شما می توانید با اقامت در بهترین هتل های ۴ ستاره و ۵ ستاره پرتغال هزینه بسیار مناسب و معقولی را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که پایین بودن هزینه های اقامت در این کشور به معنی پایین و بی کیفیت بودن خدمات ارائه شده نمی باشد.

هزینه اقامت در کشور پرتغال
هزینه اقامت در کشور پرتغال

هزینه حمل و نقل در کشور پرتغال

هزینه حمل و نقل از جمله دیگر اطلاعاتی می باشد که در سفر به کشور پرتغال بایستی آگاهی کاملی در این مورد کسب کنید قبل از اقامت و سفر باید تحیقیات لازم درباره پرتغال به عمل آید تا برای مقرون به صرفه بودن در هزینه های جابجایی خود انتخاب مناسبی داشته باشید؛ اما با توجه به این امر که هزینه زندگی در این کشور مناسب می باشد می توان گفت هزینه حمل و نقل و جابجایی نیز ارزان خواهد بود. البته توجه داشته باشید که از چه مکانی به چه مقصدی از این کشور می خواهید جابجا شوید. هزینه این جابجایی نیز متغیر خواهد بود. هزینه یک لیتر بنزین در این کشور حدود ۲ یورو می باشد.

هزینه حمل و نقل در کشور پرتغال
هزینه حمل و نقل در کشور پرتغال

تور پرتغال

شما می توانید برای سفر به کشور پرتغال از تور پرتغال استفاده نمایید. امروزه با توجه به علاقه بسیار زیاد مسافران به این کشور تورهای متعددی در طول سال به مقصد این کشور برگزار می شود. شما می توانید با توجه به امکانات ارائه شده در تورهای مسافرتی یکی از تورهای پرتغال را انتخاب و ثبت نام نمایید و سفری پر از هیجان و بدون هیچ دردسر و دغدغه ای را به این کشور اروپایی داشته باشید البته توجه داشته باشید که اطلاعاتی دقیق در مورد هزینه های تور پرتغال و موارد الزامی دیگر در این زمینه کسب کنید.قبل از اقامت و سفر باید تحیقیات لازم درباره پرتغال به عمل آید

تور پرتغال
تور پرتغال

بلیط پرتغال

از دیگر اقدامات برای سفر به کشور پرتغال می توان به خرید و رزرو بلیط پرتغال اشاره کرد. هزینه بلیط پرتغال با توجه به فصلی که در آن قصد سفر دارید متغیر می باشد. برای مثال می توان گفت در فصل بهار و تابستان در مقایسه با فصل زمستان هزینه بلیط پرتغال گران تر خواهد بود و این امر به دلیل سفرهای بسیار زیاد در این فصل ها به کشور پرتغال می باشد. برای خرید بلیط پرتغال می توانید از تمامی آژانس های مسافرتی و یا به صورت آنلاین از وب سایت های معتبر اقدام به رزرو بلیط خود نمایید.

بلیط پرتغال
بلیط پرتغال

نکات دانستنی در سفر به کشور پرتغال

در سفر به کشور پرتغال بایستی اطلاعاتی را برای داشتن سفری راحت و آسان به دست آورید که از این اطلاعات در متن ذیل برای شما عزیزان بازگو کرده ایم.

  • خرید و رزرو بلیط دوطرفه به منظور راحتی خیال از بلیط برگشت خود
  • اقدام به رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه مدنظر در این کشور به منظور راحتی در حین رسیدن به این کشور
  • داشتن نقشه راه های این کشور به منظور گم نکردن راه برای رسیدن به اقامتگاه خود بعد از گشت و گذار در شهر و بازدید راحت تر از مناطق گردشگری
نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

ویزای تحصیلی پرتغال با توجه به اینکه شرایط زندگی در کشور ما روز به روز سخت‌تر می‌شود، تعداد افرادی هم...

سفر به پرتغال هر ساله سفر به پرتغال مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد چرا که تاریخی بودن...

بلیط پرتغال چنانچه قصد سفر به یک کشور اروپایی را دارید به شما خرید بلیط پرتغال را پیشنهاد می کنیم....

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر