درباره ایتالیا، آنچه قابل توجه است قدمت تاریخی این کشور می باشد که آب و هوای مناسب آن سبب سکونت بیش از ۶۰ میلیون نفر در این کشور شده که این کشور از شهرهای ...

درباره ایتالیا بیشتر بدانیم

۲۹ دی ۱۳۹۷

درباره ایتالیا، آنچه قابل توجه است قدمت تاریخی این کشور می باشد که آب و هوای مناسب آن سبب سکونت بیش از ۶۰ میلیون نفر در این کشور شده که این کشور از شهرهای …

اطلاعات کامل درباره ایتالیا

درباره ایتالیا آنچه قابل توجه است قدمت تاریخی این کشور می باشد که آب و هوای مناسب آن سبب سکونت بیش از ۶۰ میلیون نفر در این کشور شده که این کشور از شهرهای معروف بسیاری تشکیل شده که هر کدام ویژگی های خاص خود را خواهد داشت.

همچنین فرهنگ و آداب و رسوم ایتالیا نیز به مخصوص این کشور بوده و گشت و گذار در این کشور را لذت بخش تر نموده که در ادامه توضیحات بیشتری درباره ایتالیا ارائه شده:

ایتالیا از جمله کشور های مورد توجه گردشگران می باشد که هر ساله میزبان خیل عظیمی از گردشگران می باشد. کشور ایتالیا به دلیل داشتن مناطق گردشگری فراوان که قدمت تاریخی بسیاری دارند از کشور های معروف اروپا به شمار می آید که مردم این کشور با مد روز حرکت کرده و تمامی شهر نشینان این کشور از بهترین و به روز ترین پوشاک استفاده می نمایند.

درباره ایتالیا بیشتر بدانیم | سایت ویزا

ایتالیا در جنوب قاره اروپا واقع شده است که از شبه جزیره اروپا و همچنین دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است که پایتخت این کشور شهر رم بوده و از مهمترین شهر های اروپا به شمار می آید.

جمعیت این کشور بیش از ۶۰ میلیون نفر طبق آخرین سرشماری بوده است. و از کشور های حائز اهمیت اروپا می باشد که دارای سابقه تاریخی بلندی بوده که امپراتوری رم در این کشور و در شهر رم بوده است که از مهمترین و قدرتمند ترین های دوران به حساب می آمده است.

آب و هوا و بهترین زمان سفر به ایتالیا

درباره ایتالیا و آب و هوای این کشور: آب و هوای ایتالیا برای زندگی بسیار مناسب خواهد بود چرا که این کشور در ناحیه دریای مدیترانه قرار گرفته که آب و هوای مدیترانه‌ای نیز دارد. کشور ایتالیا آب و هوای نسبتا مرطوبی داشته و بارش در این منطقه به وفور دیده می شود و وجود بارش و رطوبت کافی سبب پدید آمدن جنگل های وسیع در این کشور شده است. در ادامه توضیحات بیشتری درباره ایتالیا ارائه شده:

آب و هوای مناطق کوهستانی کشور ایتالیا با آب و هوای مناطق ساحلی آن متفاوت می باشد تقریبا می توان گفت در تمامی فصول شاهد بارش در این کشور خواهیم بود اما بارش باران معمولا در فصول بهار و پاییز بیشتر می باشد.

فصل تابستان هایی گرم و زمستان هایی سرد خواهد داشت اما سفر در همه فصول امکان پذیر می باشد و دمای هر فصلی مزایای خاص خود را خواهد داشت. همچنین توجه به فستیوال ها نیز در انتخاب زمان سفر به کشور ایتالیا موثر خواهد بود.

آب و هوا و بهترین زمان سفر به ایتالیا | سایت ویزا

فرهنگ و آداب و رسوم مردم کشور ایتالیا

درباره ایتالیا و فرهنگ و آداب و رسوم مردم این کشور: هنر مردم ایتالیا از جمله مهم ترین ویژگی های کشور ایتالیا می باشد که توجه بسیاری را به خود جلب نموده است همچنین مردم کشور ایتالیا به موسیقی اهمیت بسیاری قائل هستند و همین امر سبب شده که بسیاری از آلات موسیقی ایتالیایی شهرت جهانی پیدا کند.

جشن های بسیاری در این کشور برپا می شود و مردم این کشور را می توان از جمله مردمان شاد در نظر گرفت. همچنین رقص نیز از علایق مردم کشور ایتالیا می باشد و هر ساله مسابقات رقص بسیاری در این کشور برگزار می شود.

در ادامه توضیحات بیشتری درباره ایتالیا ارائه شده:

مردم کشور ایتالیا به پوشش اهمیت بالایی قائل هستند و در هر موقعیتی لباس مخصوص تن می کنند به همین منظور فروشگاه های عظیم پوشاک از برند های معروف در این کشور وجود دارد اما شاهد لباس های سنتی نیز در این کشور هستیم و مردم این کشور لباس های سنتی خود را در برخی از مراسمات تن می نمایند.

آنچه درباره ایتالیا میتوان گفت مناطق گردشگری این کشور است که هر ساله افراده زیادی با استفاد از تور ایتالیا به این کشور سفر میکنند.

فرهنگ و آداب و رسوم مردم کشور ایتالیا | سایت ویزا

جغرافیای کشور ایتالیا

درباره ایتالیا و جغرافیای این کشور: آنچه درباره ایتالیا میتوان از آن یاد کرد موقعیت جغرافیایی این کشور است .کشور ایتالیا در بخش جنوبی اروپا واقع شده است و بیش از ۳۰۰ هزار کیلومتر مربع مساحت دارد که تقریبا یک پنجم کشور ایران خواهد بود اما جمعیت این کشور زیاد بوده و تراکم جمعیت را در شهر های این کشور شاهد هستیم.

از کشور های همسایه ایتالیا می توان به اتریش، اسلوونی، فرانسه، سوئیس و واتیکان می باشد. بلند ترین نقطه کشور ایتالیا کوه مونت بلانکت می باشد که ارتفاعی بیش از ۴۸۰۰ متر دارد و پست ترین نقطه آن سطح دریای مدیترانه می باشد.

وجود کوهستان های فراوان در این کشور سبب جلب توجه بسیاری شده است که در این کوهستان ها به سیاحت می پردازند. وجود ساحل در این کشور سبب به وجود آمدن مناطق گردشگری بسیار شده که طبیعتا سفر به ایتالیا را لذت بخش تر خواهد نمود.

جغرافیای کشور ایتالیا | سایت ویزا

غذاهای کشور ایتالیا

درباره ایتالیا و غذاهای این کشور: مردم کشور ایتالیا به نوع غذاها توجه بسیاری می کنند و می توان گفت همگان به نوعی غذاهای ایتالیایی را دوست دارند. از جمله بهترین غذاهای ایتالیایی می توان به آرتیچوک، کنگر فرنگی، آنچووی، ماهی کولی، اسپاراگوس و… اشاره کرد که مردم ایتالیا به خوردن غذا همراه با پنیر علاقه خاصی دارند. پاستا از جمله غذاهایی می باشد که مورد پسند مردم ایتالیا می باشد که از آرد گندم تولید می شود. در ادامه توضیحات بیشتری درباره ایتالیا ارائه شده:

غذاهای روزانه در کشور ایتالیا نیز همانند ایران در سه نوبت سرو می شود که در رستوران های کشور ایتالیا در ابتدا سالاد همراه با کمی پاستا سرو می گردد و سپس غذای اصلی سرو خواهد شد. در حالت کلی مردم ایتالیا برای خورد و خوراک اهمیت ویژه ای قائل هستند و ساعتها وقت صرف غذا درست کردن می نمایند.

غذاهای کشور ایتالیا | سایت ویزا

مناطق گردشگری ایتالیا

درباره ایتالیا و مناطق گردشگری این کشور: آنچه درباره ایتالیا میتوان گفت مناطق گردشگری این کشور است که هر ساله افراده زیادی با استفاد از تور ایتالیا به این کشور سفر میکنند .کشور ایتالیا مملو از مناطق گردشگری است که قدمت تاریخی فراوان دارد و هر ساله شاهد بازدید خیل عظیمی از گردشگران از این اماکن هستیم.

از مهم ترین اماکن گردشگری ایتالیا می توان به هرکولانیوم اشاره کرد که قدمتی ۲۰۰۰ ساله داشته و مورد توجه بسیاری از گردشگران می باشد و بافت قدیمی و زیبای آن زبانزد می باشد.

جزیره البا از دیگر مناطق گردشگری ایتالیا به شمار می آید که در دوران قدیم آلبا ناپلئون در این جزیره ساکن بوده است که امروزه از خانه های قدیمی جهت اسکان دادن به گردشگران این منطقه استفاده می شود. قصر داستان از دیگر مناطق گردشگری ایتالیا به حساب می آید که در شهر اوربینو ایتالیا واقع شده است بافت این قصر مورد بازسازی قرار گرفته که زیبایی اولیه خود را داشته باشد و عموم می توانند از این قصر دیدن نمایند.

مناطق گردشگری ایتالیا (هرکولانیوم) | سایت ویزا

موزه های کشور ایتالیا

درباره ایتالیا و موزه های این کشور: کشور ایتالیا به دلیل داشتن قدمت تاریخی فراوان موزه های معروف بسیاری دارد که بسیاری از موزه های ایتالیا در شهر رم واقع شده اند و از جمله بهترین موزه های کشور ایتالیا می توان به موزه تمدن رم اشاره کرد که تاریخ گذشته را برایتان نمایان خواهد نمود و اجناس قدیمی بسیاری در این موزه نگهداری می شوند از دیگر موزه های ایتالیا می توان به موزه اتروسک اشاره کرد که تمامی آثار اتروسکی از بهترین هنرمندان ایتالیا در این موزه نگهداری می شود و بازدید از این موزه برای کسانی که به هنر اهمیت ویژه ای قائل اند لذت بخش خواهد بود.

موزه ملی رم تمامی ویژگی های گذشتگان  را به نمایش درآورده که می توانید با بازدید از این موزه تمامی ویژگی ها و خصوصیات گذشتگان را بدانید.

موزه کاپیتولین و واتیکان نیز از دیگر موزه های معروف کشور ایتالیا به حساب می آید که هر ساله گردشگران بسیاری از این موزه ها دیدن می نمایند.آنچه درباره ایتالیا میتوان گفت مناطق گردشگری این کشور است که هر ساله افراده زیادی با استفاد از تور ایتالیا به این کشور سفر میکنند

موزه های کشور ایتالیا (موزه واتیکان) | سایت ویزا

هتل های کشور ایتالیا

درباره ایتالیا و هتل های این کشور: هتل ها از جمله اماکنی است که گردشگران توجه ویژه ای به آن دارند به همین منظور شاهد هتل های لوکس و مدرن در ایتالیا هستیم که هر ساله گردشگران بسیاری را در خود جای می دهند.

از جمله بهترین هتل های ایتالیا می توان به هتل بلودر اشاره کرد که در بام شهر لکو واقع شده که نمای زیبای آن از جمله مزایای آن به حساب می آید. این هتل اقامتی آرام برایتان فراهم خواهد نمود و تمامی امکانات و خدمات مورد نیاز را برای مسافرین ارائه خواهند داد.

هتل بزرگ ویلا سربلونی را می توان یکی از ۳ هتل برتر ایتالیا دانست و هیچگونه کمبودی در خدمات رسانی این هتل و امکانات آن شاهد نخواهید بود به همین منظور گردشگران بسیاری هر ساله در این هتل اقامت می نمایند.

هتل های کشور ایتالیا ( هتل بزرگ ویلا سربلونی) | سایت ویزا

بهترین شهر های کشور ایتالیا

درباره ایتالیا و بهترین شهر های این کشور: تمامی شهرهای ایتالیا ویژگی های مختص خود را دارند و حائز اهمیت می باشند. شهر رم که پایتخت ایتالیا است از مهم ترین شهر های ایتالیا می باشد که پایتخت سیاسی این کشور نیز است. شهر میلان از دیگر شهرهای معروف ایتالیا می باشد که فرهنگ و تمدن در جای جای این شهر مشاهده می شود.

شهر ونیز از دیگر شهر های زیبا و مهم ایتالیا است که توجه بسیاری را جلب نموده است. فلورانس که شهری ایتالیایی می باشد مناطق گردشگری بسیاری را در خود جای داده و به همین سبب مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است.

همچنین از دیگر شهر های ایتالیا می توان به ناپل، ورونا، پارما، بولونیا و تورین اشاره نمود که هر کدام زیبایی منحصر به فرد خود را دارند.آنچه درباره ایتالیا میتوان گفت مناطق گردشگری این کشور است که هر ساله افراد زیادی با استفاد از تور ایتالیا به این کشور سفر میکنند.


سوالات متداول درباره ایتالیا

یکی از مهم‌ترین اماکن گردشگری ایتالیا چیست؟

یکی از بهترین هتل های ایتالیا که به گردشگران پیشنهاد می‌دهید چیست؟

بهترین شهر های کشور ایتالیا کدام شهر ها هستند؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

هتل های فلورانس یکی از شهرهای ایتالیا، شهر زیبا و دوستداشتنی فلورانس می باشد که همواره گردشگران، این مکان را...

راهنمای کامل تور رم امروزه به دلیل دغدغه های متفاوت در سفر عده زیادی به استفاده از تورهای مختلف مثل...

راهنمای کامل تور میلان ایتالیا یکی از کشورهای اروپایی مورد علاقه گردشگران است. فرهنگ غنی شهرهای مختلف این کشور و...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر