تور پاریس

تور پاریس | آب و هوا – امکان رزرو – مدارک لازم

۲ مرداد ۱۳۹۷

تور پاریس

برای سفر به شهر پاریس بهتر است که از تور پاریس استفاده کنید. داشتن امنیت و راحتی در سفر از اولویت های مهم می باشد که با وجود تور پاریس این امر محقق می شود. سفر به کشور و شهری خارجی که فرهنگ متفاوتی دارد می تواند باعث بروز مشکلاتی بشود که تور پاریس می تواند آن ها را با تجربه ای که در این زمینه دارد بر طرف نماید. در ادامه به این موارد . و بررسی تور پاریس می پردازیم.
شهر پاریس
شهر پاریس که پایتخت کشور فرانسه می باشد یکی از شهرهای پیشرفته در زمینه فرهنگ، هنر و مد می باشد. این شهر اقتصادی در میان خود رود سن را جای داده است و این رود از میان این شهر عبور می کند. این شهر هر ساله مقصد بسیاری از گردشگران می باشد. به طوری که هر سال ۴۵،۰۰۰،۰۰۰ نفر از این شهر دیدن می کنند.

تور پاریس
تور پاریس

آب و هوای پاریس
به علت وجود جبهه هوایی که از سمت اقیانوس اطلس به این شهر می آید پاریس دارای آب و هوایی اقیانوسی می باشد. این شهر در تمام مدت سال بارانی ست و به همین دلیل به شهر همیشه بارانی معروف می باشد؛ اما مقدار و شدت بارش برف آن قدری نیست که بیشتر از یک روز بر روی زمین بماند. در طول سال بیشترین دما در روز به ۲- درجه سانتی گراد و کم ترین دما در سال ۵ درجه سانتی گراد می باشد.
برج ایفل
در تور پاریس از جمله مکان هایی که حتما از آن دیدن می کنید این برج است.برج ایفل نمادی از شهر پاریس و حتی کشور فرانسه است. این برج با ارتفاعی برابر با ۳۲۴ متر بلند ترین ساختمان در شهر پاریس می باشد. برج ایفل ساخته شخصی به نام گوستاو ایفل است که به منظور صدمین سالگرد انقلاب فرانسه ساخته شده است. برای رفتن به این برج و بازدید از آن بعد از ماندن در صف طولانی برای بازدید می توانید ۲ طبقه اول را با پله بروید و برای رفتن به طبقه ۳ این برج از آسانسور استفده کنید. یکی از راه های رسیدن به این برج علاوه بر تاکسی ها استفاده از متروی این شهر است که به این منظور باید در ایستگاه بیرهاکیم پیاده شوید.

تور پاریس
تور پاریس

کلیسای نوتردام
این کلیسای بزرگ در نزدیکی رود سن واقع شده است. جالب است بدانید که برای ساخت این کلیسا در حدود ۲۰۰ سال زمان صرف شده است و تا مدتی بزرگ ترین کلیسا در اروپا محسوب می شده است. بزرگ ترین ناقوس این کلیسا در مناسبت های مهم مانند سالروز پایان جنگ جهانی شهر را آهنگین می کند و برای بازدید از این کلیسا نیازی به تهیه بلیط نیست و هر ساله ۱۳،۰۰۰،۰۰۰ نفر از گردشگران از این کلیسای بزرگ و اعجاب انگیز دیدن می کنند. برای رفتن به این کلیسا می توانید از مترو استفاده کنید و در ایستگاه سیتی پیاده شوید. جهت اخذ ویزای توریستی پاریس باید وقت سفارت فرانسه را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو نمایید.

طاق پیروزی
آرک دوتریونف یا همان طاق پیروزی از بزرگ ترین طاق ها در جهان می باشد. این طاق با ارتفاعی برابر با ۵۰ متر و عرضی برابر با ۴۵ متر به دستور ناپلئون برای بزرگ داشتی از پیروزی هایش ساخته شد. این طاق نمادی از سربازهایی است که در راه خاک فرانسه کشته شدند. جالب است بدانید که بر روی دیوارهای این طاق نام فرماندهان ارتش فرانسه نوشته شده است تا یاد آن ها زنده بماند. روی بدنه آن نیز تصویر مردم فرانسه است که به صورت عریان با آلمانی ها می جنگند. برای رفتن به تراس این طاق باید بلیط تهیه کنید و برای رسیدن به این بنا به وسیله مترو باید در ایستگاه پلس رویال توقف کنید.

تور پاریس
تور پاریس

موزه لوور
این موزه بسیار معروف در پاریس بهترین مکان برای کسانی است که عاشق هنر و یا تاریخ می باشند. این موزه با جای دادن ۳۵۰۰۰ اثر در خود یکی از پر بازدیدترین موزه ها در دنیا می باشد. از جمله آثار معروف این موزه لبخند ژوکوند، بخش هایی از تخت جمشید و کتیبه هایی باقی مانده از داریوش می باشد.این موزه به علت بزرگی و آثار زیادی که دارد زمان زیادی برای بازدید می برد، بنابراین بهتر است که آمادگی راهپیمایی طولانی را داشته باشید.. برای رفتن به این موزه به وسیله مترو در ایستگاهی به نام همین موزه باید پیاده شوید.

تور پاریس
اگر می خواهید به سفر به کشور فرانسه و شهر پاریس بروید بهتر است که این کار را با تور پاریس انجام دهید. تور پاریس با شناخت کاملی از این منطقه و شناخت مکان های دیدنی هر شهر و هر قسمت و اینکه بازدید از هر مکان چقدر زمان می برد باعث می شود تا در مدت زمانی که با تور پاریس در سفر هستید بیشترین استفاده را ببرید و تا حد امکان از مکان های دیدنی این کشور طی تور پاریس دیدن کنید و از سفرتان لذت ببرید.

تور پاریس
تور پاریس

مزایای تور پاریس
تور پاریس با شناخت کامل کشور فرانسه و شهر پاریس مکان های دینی آن را می شناسد و همچنین از موقعیت مکانی هر کدام مطلع است. به همین دلیل با داشتن یک برنامه برای بازدید از مکان های دیدنی این کشور نزدیک ترین مکان ها را انتخاب کرده تا یک مسیر را دوبار طی نکنید و وقت شما کمتر برای رفت و آمد بیهوده گرفته شود. با تور پاریس دیگر نگران رفت و آمد و حمل و نقل نخواهید بود و این موارد را تور پاریس بر عهده می گیرد، تا شما بدون فکر کردن به این مشکلات تنها از سفرتان لذت ببرید. برای خرید کردن نیز تور پاریس با معرفی بهترین و مناسب ترین مراکز خرید شما را در این کار یاری می دهد.
کشور فرانسه از نظر غذا و تغذیه با کشور ما متفاوت است. تور پاریس با دانستن طبع غذایی ایرانیان و همچنین شناخت کامل رستوران های این کشور بهترین گزینه را برای شما انتخاب می کند. تور پاریس با در نظر گرفتن طبع غذایی و کیفیت و طعم غذا هزینه ها را نیز در نظر گرفته تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید.

تور پاریس و قراردادها با هتل های خاص
تور پاریس با داشتن قرارداد با چندین هتل در این کشور از تخفیفاتی استفاده می کند که این امر سبب می شود تا هزینه های شما کاهش مناسبی داشته باشد. علاوه بر این موضوع قرارداد تور پاریس با مکان های توریستی باعث می شود تا از تخفیفاتی برای بازدید از مکان های دیدنی نیز برخوردار شوید. تور پاریس با بررسی هتل های پاریس بهترین آن ها را از نظر کیفیت، راحتی، قیمت و زیبایی انتخاب کرده است. ممکن است در صورتی که خودتان بخواهید این کار را انجام دهید هزینه ها به شدت افزایش پیدا کند. جهت اخذ ویزای توریستی پاریس باید وقت سفارت فرانسه را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو نمایید.

تور پاریس و امکان رزرو
اگر بخواهید به شهر پاریس سفر کنید به خصوص در روزهایی که تعداد مسافرین به این شهر افزایش می یابد امکان دارد هنگامی که به آن جا می رسید، هتلی برای اقامت شما اتاق خالی نداشته باشد و به همین دلیل دچار مشکل شوید. یا برای پرواز به این منطقه به علت تقاضای زیاد بلیط هواپیما پیدا نکنید. تمامی این مشکل ها با تور فرانسه قابل حل می باشد. تور فرانسه با رزرو کردن هتل و اتاق بر حسب نیاز شما و همچنین داشتن بلیط هواپیما این کارها را برای شما به راحتی انجام می دهد و نیازی نیست که نگران باشید. تور فرانسه هزینه رزرو بلیط را نیز به راحتی می پردازد و نیازی نیست که شما به دردسر بیفتید.

گرفتن ویزا برای سفر
برای رفتن به فرانسه باید ویزای شینگن تهیه کنید که انجام امور آن بسیار وقت گیر است و در صورت اشتباه در بخشی ممکن است مجبور شوید که همه مراحل را از ابتدا طی کنید. بنابراین با درخواست از تور پاریس آن ها شما را در انجام این کار بسیار کمک می کنند و کمک گرفتن از کسی که در این کار تجربه دارد باعث می شود که امور بسیار سریع تر پیش برود و مشکلی در طی انجام آن پیش نیاید.

تور پاریس
تور پاریس

مدارک لازم تور پاریس
برای تور مسافرتی پاریس باید یک فرم برای شرکت در تور پاریس را کامل نمایید. گذرنامه اصل خود تان و هم سفرتان را که دارای ۶ ماه اعتبار است و همچنین ۲ نسخه کپی از صفحه اول آن به تور پاریس تحویل دهید.۴ قطعه عکس که به تازگی از خودتان گرفتید و پرسنلی است تهیه و تحویل دهید. همچنین کپی از تمامی صفحات شناسنامه، سند مالکیت از کسی که به سفر می رود به همراه داشته باشید. داشتن گواهی تمکن مالی که از بانک صادر می شود نیز الزامی می باشد.
برای تور پاریس اگر دارای سپرده به میزان حداقل ۴۰،۰۰۰،۰۰۰ هستید باید کپی از آن حساب ارائه دهید. اگر دانشجو هستید کارت بین المللی دانشجویی نیاز می باشد. اگر دارای شرکت خصوصی هستید باید کپی روزنامه تاسیس شرکت و آخرین تغییرات آن را به تور پاریس ارائه دهید. کارمندان بخش دولتی نیازمند به ارائه کپی آخرین حکم کارگزینی و فیش حقوقی خود هستند و کارمندان خصوصی گواهی اشتغال به کار را به زبان انگلیسی و گواهی بیمه تامین اجتماعی را باید ارائه دهند. اگر در قبل ویزایی داشتید کپی از این ویزاها نیز اجباری می باشد. برای رفتن به سفر باید ضمانتی به مبلغ ۴۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان به دفتر تحویل دهی تا مشکلی پیش نیاید و این مبلغ تنها برای ضمانت است و بعد از سفر بازگردانده می شود.

نکات مهم و ضروری در سفر
از جمله نکاتی که باید در سفر خارجی رعایت کنید این است که برای عوض کردن پول این کار را در فرودگاه انجام ندهید زیرا ممکن است که ضرر کنید و کمتر از مقداری که باید به شما بدهند. همچنین توجه کنید که همیشه کمتر از مقداری که لازم دارید با خودتان لباس ببرید زیرا علاوه برا جا گیر بودن می توانید در صورت نیاز از آن جا لباس تهیه نمایید. ولی حتما بیشتر از مقداری که فکر می کنید نیاز است با خود پول ببرید زیرا ممکن است مشکلی پیش بیاید که در آن جا به پول بیشتری احتیاج پیدا کنید.
نکته دیگر که برای امنیت سفرتان لازم است این است که همه پول هایتان را یک جا نگذارید تا در صورتی که از شما سرقت کردند تمامی پول های تان را از دست ندهید و به مشکل بر نخورید.. هرچند سفر کردن با تور امنیت شما را تا حدود زیادی افزایش می دهد اما شما باید احتیاط کنید. اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید و از داروی خاصی استفاده می کنید حتما بیشتر از مقداری که فکر می کنید نیاز است با خود دارو ببرید تا در آن جا به مشکلی بر نخورید. همچنین قرص سرما خوردگی نیز به همراه داشته باشید زیرا در آن جا بدون نسخه به شما قرص نمی دهند.
توجه داشته باشید که داشتن هرگونه قرص و یا شربت کدئین دار جریمه دارد و کوچک ترین مواد مخدری که از شما بگیرند برای شما دارای عواقب می باشد. داشتن اطلاعاتی از فرهنگ و حتی تا حدودی زبان کشوری که می خواهید به آن جا سفر کنید می تواند نقش مؤثری در بهبود سفر شما داشته باشد تا در صورت نیاز بتوانید با مردم آن جا ارتباط برقرار کنید.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

سفر به فرانسه سفر به کشور فرانسه با جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد خاطرات خوشی رقم خواهد زد. چشم...

درباره مارسی مارسی شهری زیبا و توریستی در فرانسه می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که همه...

بلیط فرانسه کشور فرانسه یکی از مقاصد جذاب گردشگری برای گردشگران سایر جهان است. سالانه افراد زیادی با تهیه بلیط...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر