تور ایبیزا

تور ایبیزا

تور ایبیزا

امروزه افراد زیادی دوست دارند به کشور اسپانیا سفر کنند و در سفر خود از بهترین جزیره موجود در آن به نام جزیره ایبیزا دیدن کنند. ما نیز در اینجا شما را با تور ایبیزا به دیدن این جزیره زیبا و دوست داستنی می بریم تا بتوانید از زیباترین مناظر موجود در آن دیدن کنید و لذت ببرید. این جزیره جاذبه های گردشگری و توریستی فراوانی برای مسافرین و گردشگران دارد و همه افراد می توانند با تور ایبیزا از این جاذبه ها دیدن کنند. تور ایبیزا بهترین فرصت ممکن برای بازدید از جاذبه ها ایبیزای اسپانیا است.

تور ایبیزا

تور ایبیزا

جزیره ایبیزا

جزیره ایبیزا یکی از جزایر موجود در سواحل جنوب شرقی کشور اسپانیا می باشد. این جزیره بخشی از جزیره های بالئارس است که جمعیت خوبی در آن زندگی می کنند. این جزیره از طولی به اندازه ۴۲ کیلومتر تشکیل شده است که دارای چند شهر است. ۲ شهر بزگ آن آنتونی دی پورتمانی و سنتا ایلاریادس ریو می باشد. این جزیره دارای جاذبه های گردشگری و توریستی فراوانی است که هر ساله گردشگران زیادی با تور ایبیزا به این جزیره می روند و از آن دیدن می کنند. گردشگری در این جزیره بسیار پررونق است. در این جزیره شاهد وجود زمین های سرسبز زیادی خواهید بود که در آن ها گندم و زیتون کاشته شده است. این جزیره زیستگاه پرندگان و جانوران زیادی است اما هیچ حیوان بزرگی در آن وجود ندارد. اگر شما نیز می خواهید این جاذبه ها را ببینید می توانید با تور ایبیزا به این جزیره بروید.

تور ایبیزا

تور ایبیزا

آب و هوای ایبیزا

در تور ایبیزا و سفر به این جزیره شاهد این خواهید بود که این جزیره دارای آب و هوای متنوعی است. در فصل زمستان هوا گرم می باشد و بن دمای ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد است. در این فصل در شب ها دما هوا کمتر می شود و می توان گفت که آب و هوای مطبوعی دارد. اما در فصل زمستان در این جزیره دمای هوا خوب است و تا ۶ درجه سانتی گراد می رسد. این جزیره در فاصله زمانی زیاد شاهد بارش برف است.

تور ایبیزا

تور ایبیزا

بهترین زمان سفر با تور ایبیزا

هر زمانی که بخواهید می توانید به مناطق مختلف کشور اسپانیا سفر کنید و از جاذبه های آن دیدن کنید. این کشور در هرفصلی چیزی برای دیدن دارد. اما بهترین زمان سفر به جزیره ایبیزا در فصل پاییز و بهار است که دارای بهترین تنوع آب و هوایی است و می توان جاذبه های زیادی را دید. در فصل زمستان تعداد توریست ها در این مناطق کاهش می یابد و افراد کمی به این مناطق می روند و در فصل تابستان نیز شاهد وجود توریست های زیادی هستیم که با تور ایبیزا می خواهند از مناطق مختلف جزیره بازدید کنند. در هر فصلی جاذبه های این شهر زیبایی خاصی دارد و هر کسی با هر سلیقه ای می تواند از این جاذبه ها دیدن کند.

جشن ها و فستیوال های با تور ایبیزا

در ایبیزا در ماه مه جشنواره هایی برگزار می شود که بیشتر افرادی که با تور ایبیزا راهی سفر به این جزیره می شوند می توانند از آن ها بازدید کنند. البته در طول شهر تئاتر های خیابانی مختلفی برگزار می شود که بیشتر آن ها شامل نمایش های عروسکی هستند. البته می توانید با تور ایبیزا به یابسه بروید و از مراکزی بازدید کنید که بهترین موسیقی ها را دارند و موسیقی سبک چپل اوت را انجام می دهند.

در این جزیره برنامه ها و جشن های زیادی در هر روز برگزار می شود که می توانید با تور ایبیزا همه آن ها را ببیند. بیشتر این جشنواره ها در فصل تابستان برگزار می شود و به طوری می توان گفت که این فصل از زمانی که خورشید طلوع می کند و تا زمانی که غروب می کند شاهد جشن ها و مراسم مختلف خواهید بود. هر کسی که به جشنواره های موسیقی علاقه دارد، می تواند در این جشنواره های موسقی شرکت کند.

تور ایبیزا

تور ایبیزا

آنتلانتیس

یکی از بهترین و زیباترین منطقه های ایبیزا، آتلانتیس است که جزو مناطق باستانی و قدیمی جزیره شناخته شده است. این بنا از زمان های ابتدایی به همین شکل بوده است و هیچ تغییری در آن ایجاد نشده است. ساختار آنتلاتنیس به صورت سنگی شکل است. در این منطقه می توان مجسمه ها و صخره های زیادی را دید که تجربه متفاوتی را برای همه افراد و گردشگران تور ایبیزا به وجود می آورد. این منطقه دارای زیبایی های خاصی است که برای دیدن کل آن می توان به بالای برج ساعت رفت و تمام چشم انداز آنتلانتیس را به وضوح دید. این منطقه غارهای زیادی نیز دارد که قدمت همه آن ها بسیار زیاد است.

سواحل ایبیزا

در این منطقه می توان سواحل بسیار زیادی را دید که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و منظره های زیبایی را به نمایش می گذارند. برای مثال ساحل بنیراس یکی از این ساحل ها است که در شمال جزیره قرار گرفته است. این ساحل دارای شن های سخت و ساحل بیضی شکل می باشد که زیبایی خاصی را برای بازدید کنندگان تور ایبیزا به نمایش می گذارد. هر کسی که به پیاده روی در ساحل علاقه دارد می تواند از این ساحل زیبا بازدید کند. در این ساحل ها کافه ها و رستوران های زیادی نیز وجود دارد که می توانید در ان لذت ببرید.

تور ایبیزا

تور ایبیزا

تفریحات آبی

در این جزیره زیبا می توانید از تفریحات آبی بسیار زیادی لذت ببرید. تفریحاتی که بسیار وسوسه انگیز هستند شامل جت اسکی، پاراسیلینگ، اسنورکلینگ کایاک سواری و ماهیگیری می شود. در تمامی سواحل این جزیره می توانید از تمامی این تفریحات لذت ببرید و وقت خوبی را برای خود به ارمغان بیاورید. در این سواحل نه تنها بزرگسالان، بلکه کودکان نیز می توانند از تمامی لحظات حضور خود در این جزیره استفاده کنید و در آب های کم عمق بازی کنند. این مکان برای همه و کودکان بسیار مکان خوبی است.

پارک ملی سس سالینز

این پارک ملی در قسمت جنوبی جزیره قرا دارد. در این پارک ملی می توانید گونه های گیاهی و جانوری زیادی را ببینید. با تور ایبیزا می توانید از تمامی مناطق این پارک دیدن کنید. این پارک به عنوان یکی از پارک های حفاظت شده اعلام شده است که جایگاه ویژه ای در میراث جهانی یونسکو دارد. این منطقه دارای اکوسیستم و گونه های زیستی فراوانی است که هر کسی می تواند از آن بازدید کند. بازدید از این منطقه برای تور ایبیزا بسیار لذت بخش می باشد. این پارک ملی برای تمامی بازدید کنندگان تور بسیار لذت بخش است و برای هر کسی با هر سنی چیزی برای دیدن دارد.

بندر ایبیزا

یکی از زیباترین بنادر موجود در شهر بندر ایبیزا می باشد. این بندر یک تجربه متفاوت برای مسافرین تور ایبیزا به ارمغان می آورد. در این بندر می توانید  در بهترین رستوران ها و کافه ها یک ناهار خوب بخورید و لذت خوردن یک عصرانه را فراموش نکنید. در این بندر می توانید از کشتی ها، قایق های ماهیگیری و تفریحی دیدن کنید. مسافرین تور ایبیزا تجربه ای ناب در این بندر خواهند داشت و می توانند قایق سواری کنند.

تور ایبیزا

سفر به ایبیزا مزیت های بسیار زیادی دارد و هر کسی می تواند از جاذبه های تفریحی آن دیدن کند. در تور ایبیزا نه تنها از سواحل و جاذبه های تفریحی می توانید بازدید کنید، بلکه می توانید سری به جنگل های موجود در شهر بزنید و در طبیعت بسیار زیبای آن ها گردش کنید و از این همه زیبایی دیدن کنید. تور ایبیزا شما را به شنا در آب های شفاف جزیره می برد و می توانید در آب هایی شنا کنید که برای پوستتان مفید است. در تور ایبیزا می توانید سری به بازار هیپی نیز بزنید و با هنرهای دستی افراد محلی آشنا شوید. در این بازار زیبا می توانید تمامی چیزهایی را که می خواهید از جمله لباس، جواهرات و لوازم چرمی را بخرید و از آن ها لذت ببرید.

علاوه بر بازدید از مناطق مختلف توریستی و گردشگری می توانید در تور ایبیزا سری به مناطقی بزنید که در سازمان یونسکو ثبت شده اند. این مناطق شامل بنای یادبودی مانند گریستف کلمب و انگشت خدا می شود. در تور ایبیزا می توانید به خانه اپرا، خیابان رویایی لارامبلا، ساگرادا فامیلیا و موزه پیکاسو بروید و از زیبایی آن ها لذت ببرید. در این منطقه شاهد مناظر و چشم اندازهای بسیار زیبایی خواهید بود که نظیر آن ها را در سایر مناطق دنیا نخواهید دید. برای اینکه بتوانید از زیبایی های این جزیره لذت ببرید، با تور ایبیزا همراه شوید تا نهایت لذت را ببرید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی سفری دیگر مجری مستقیم وبی واسطه در خصوص تور ایبیزا ، سفر به ایبیزا و وقت سفارت اسپانیا. تلفن تماس ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
تبسم غفاری احمدرضا شهابی علی هادی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!