بلیط پرتغال

بلیط پرتغال | قیمت بلیط هواپیما – اطلاعات درج شده روی بلیط هواپیما

۲۱ شهریور ۱۳۹۷

بلیط پرتغال

چنانچه قصد سفر به یک کشور اروپایی را دارید به شما خرید بلیط پرتغال را پیشنهاد می کنیم. اگر قصد دارید به کشور پرتغال سفر کنید، به اطلاعاتی درباره بلیط هواپیمای پرتغال نیاز دارید. با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این باره در اختیارتان قرار دهیم. درنظر داشته باشید که قبل از رزرو بلیط نیاز است تا نسبت به اخذ ویزای پرتغال اقدام نمایید و برای اینکار باید وقت سفارت پرتغال از طریق آژانس های مسافرتی معتبر برایتان رزرو گردد.

معرفی کشور پرتغال

کشور پرتغال، یک سرزمین کوچک است که در شبه جزیره ی ایبری واقع در پایین ترین قسمت جنوب غرب اروپا است. پرتغال یکی از کشورهای توسعه یافته است و به دلیل داشتن آثار تاریخی و فرهنگی ارزشمند و هم چنین جاذبه های طبیعی سالانه گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می کند. با خرید بلیط پرتغال، به کشوری جذاب و به یاد ماندنی سفر خواهید کرد. پرتغال هم مرز با کشور اسپانیا از جانب شمال و شرق است و سمت غرب آن را سواحل اقیانوس اطلس تشکیل می دهند. خاک پرتغال در بر گیرنده ی جزیره های آزور و مادیرا نیز هست.

بلیط پرتغال
بلیط پرتغال

فرودگاه های کشور پرتغال

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمای پرتغال را دارید باید اطلاعاتی درباره فرودگاه های این کشور داشته باشید. بسیاری از شهرهای پرتغال و هم چنین جزایر آزور و مادیرا که از آن ها یاد کردیم دارای فرودگاه هستند. شهر لیسبون پایتخت این کشور است و از میان فرودگاه های کشور پرتغال، فرودگاه بین المللی شهر لیسبون از همه ی فرودگاه ها شناخته شده تر است. با خرید بلیط پرتغال به احتمال زیاد به مقصد این شهر سفر می کنید و از امکانات عالی فرودگاه این شهر استفاده خواهید کرد. چنانچه قصد تهیه بلیط هواپیمای پرتغال را دارید، خوب است یکی دیگر از فرودگاه های مهم این کشور را نیز بشناسید. شهر پورتو دومین شهر مهم پرتغال بعد از لیسبون است و دارای فرودگاه بین المللی نیز هست؛ بنابراین ممکن است مقصد بلیط هواپیمای پرتغال، شهر پورتو باشد. هم چنین فرودگاه شهر فارو پرتغال و بسیاری فرودگاه ها و شهرهای دیگر نیز می توانند پذیرای شما مسافرین عزیزی باشند که بلیط هواپیمای پرتغال را تهیه نموده اید. جهت رزرو تور پرتغال به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه نمایید.

بلیط پرتغال
بلیط پرتغال

نوع پرواز ایران پرتغال

لازم است به شما مشتری عزیز بلیط هواپیمای پرتغال اطلاعاتی درباره ی نوع پرواز ایران پرتغال ارائه دهیم. همانطور که می دانید پروازهای داخلی وخارجی بسته به مسافتی که در سفرهوایی طی می شود دسته بندی ها و انواع گوناگونی دارند. دسته بندی پروازها شامل پرواز های بدون توقف، پرواز های با توقف و پروازهای مستقیم است. بلیط ایران به پرتغال عموماً برای پروازی از نوع با توقف صادر می شود. چنانچه بلیط پرتغال را از مبدأ تهران تهیه نمایید پرواز شما یک توقف خواهد داشت که احتمال دارد در شهرهایی نظیر استانبول در ترکیه، فرانکفورت در آلمان، وین در اتریش و یا دبی در امارات صورت بگیرد. این پروازها می تواند به طور مستقیم یعنی بدون تعویض پرواز در هنگام توقف و یا همراه با تعویض هواپیما و شماره ی پرواز شما صورت بگیرد که این اطلاعات جزئی درباره ی سفر خود را می توانید در هنگام تهیه بلیط هواپیمای پرتغال کسب کنید.

اطلاعات درج شده روی بلیط هواپیما برای پرتغال

اگر به مقصد پرتغال بلیط هواپیما تهیه می کنید، خوب است اطلاعاتی درباره ی میزان مسافت و مدت زمان پرواز خود داشته باشید تا بتوانید به درستی برنامه ریزی کنید. در هنگام خرید بلیط پرتغال به ساعات درج شده در اطلاعات بلیط توجه کنید. بلیط هواپیمای پرتغال حاوی تمام اطلاعات شامل ساعت حرکت از مبدأ، فرودگاه مبدأ، محل توقف پرواز، ساعت توقف پرواز، ساعت رسیدن به مقصد در پرتغال و شهر و فرودگاه مقصد، قیمت بلیط هواپیمای پرتغال، نوع پرواز، درجه کیفی پرواز، مشخصات پرواز و شرکت هواپیمایی است.

بلیط پرتغال
بلیط پرتغال

مدت زمان پرواز ایران پرتغال

پرواز پرتغال از تهران غیر مستقیم است و جزء پروازهای طولانی مدت به شمار نمی آید. فاصله ی کیلومتری شهر لیسبون با تهران در حدود ۵۲۸۰ کیلومتر معادل حدودی ۳۲۸۰ مایل است و مدت زمان پرواز به آن شهر، از تهران نزدیک به هفت ساعت می باشد؛ اما چنان که گفتیم پرواز ایران پرتغال از نوع پرواز های دارای توقف است و گاهی اوقات میزان توقف طولانی است و مدت زمان سفر را زیاد می کند. جهت رزرو وقت سفارت پرتغال از آژانس های مسافرتی معتبر مشاوره بگیرید. شما باید در روز مصاحبه با تمامی مدارک به سفارت بروید تا مشخص شود آیا ویزای پرتغال به شما داده میشود یا خیر..

بلیط پرتغال
بلیط پرتغال

قیمت بلیط هواپیما برای پرتغال

قیمت بلیط پروازها در ماه های اخیر افزایش داشته است؛ اما به طور کلی قیمت بلیط هواپیمای پرتغال یا هر کشور دیگر به عوامل گوناگونی بستگی دارد.

شرکت ارائه دهنده ی خدمات پرواز هوایی، درجه ی کیفی پرواز، فرست کلس، عادی یا اکونومی بودن پرواز که توسط شما انتخای می شود. روز، ساعت حرکت، میزان توقف و ساعت رسیدن به مقصد، همه و همه در قیمت بلیط پرتغال موثر هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با آژانس های مسافرتی معتبر در ارتباط باشید.

بلیط پرتغال
بلیط پرتغال

سفر ارزان تر به پرتغال

همیشه راه هایی برای اقتصادی تر و مقرون به صرفه تر نمودن سفر ها وجود دارد. در مورد بلیط پرتغال نیز می توانید اقتصادی تر عمل کنید. شما می توانید از سفر هایd با عنوان لحظه ی آخری استفاده کنید. موضوع از این قرار است که گاهی پروازها در ساعات آخر مانده به پرواز، تعدادی صندلی خالی دارند که پرواز در حال خالی بودن آن جایگاه ها، شرکت های ایرلاین را متحمل ضرر خواهد کرد. برای فرار از این ضرر یا کاهش آن، شرکت ها اقدام به فروش بلیط این پرواز ها با قیمت پایین تر می نمایند. ممکن است شما نیز بتوانید از بلیط هواپیمای پرتغال به صورت لحظه آخری استفاده کنید. البته ریسک بالا در مورد پیدا کردن این بلیط ها می تواند شما را از این انتخاب منصرف کند. چنانچه برنامه ریزی دقیقی برای سفر خود دارید بهتر است چنین ریسکی نکنید و بلیط خود را از چند هفته قبل سفرتان تهیه نمایید.

سفر با تور پرتغال

راه دیگری برای به صرفه بودن سفر استفاده از تورهاست. چنانچه قصد شما از تهیه ی بلیط پرتغال، گردشگری است توصیه می کنیم از تورهای مسافرتی استفاده نمایید و با آنان همراه شوید تا سفر اقتصادی تر و به صرفه تری داشته باشید. با همراهی تور، تمام کارهای مربوط به ویزای پرتغال، تهیه بلیط ، بیمه ی مسافرتی و رزرو محل اقامت توسط آژانس های مسافرتی معتبر و باتجربه انجام می شود و شما ضمن داشتن یک سفر ارزان تر، آسایش و اطمینان بیشتری نیز خواهید داشت. جهت رزرو تور پرتغال میتوانید با متخصصین آژانس های مسافرتی در ارتباط باشید.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

ویزای توریستی پرتغال یکی از موارد دردسر ساز و مشکل برای برخی افراد اخذ انواع ویزا از کشورهای اروپایی می...

سفر به پرتغال هر ساله سفر به پرتغال مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد چرا که تاریخی بودن...

تور پرتغال کشور پرتغال یکی از کشورهای توریستی بی نظیر می باشد و سالانه مسافران بسیاری از سرتاسر دنیا به...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر