بلیط دوسلدورف

چگونه بلیط نروژ را تهیه کنیم؟

۱۷ شهریور ۱۳۹۷

بلیط نروژ

امروزه به راحتی می توان بلیط نروژ جهت انجام سفر هوایی به این کشور را از طریق خدمات آژانس های مسافرتی معتبر تهیه کرد. عدم وجود مسیر پروازی مستقیم میان شهرهای ایران و شهرهای کشور نروژ باعث شده است، انواع بلیط نروژ سیستمی و چارتر این پرواز تنها توسط ایرلاین های خارجی فعال در ایران صادر گردد. این مقاله یک راهنمای جامع و کامل درباره ی نکات خرید بلیط نروژ می باشد که با استفاده از آن به راحتی می توانید اقدام به تهیه ی بی دردسر این بلیط نمایید.

بلیط هواپیمای نروژ

کشور نروژ، از جمله کشورهای تقریباً بزرگ قاره ی اروپاست که بخشی از آن در قسمت غربی شبه جزیره ی اسکاندیناوی قرار دارد. مجمع‌ الجزایر سوالبارد در قطب شمال و همچنین جزیره یان ماین دیگر بخش های این کشور را تشکیل می دهند. افراد مختلف به دلایل گوناگونی اقدام به تهیه ی بلیط نروژ می کنند که مهمترین آن ها انجام سفر تفریحی توریستی به کشور نروژ به دلیل داشتن جاذبه های توریستی فراوان، انجام سفر جهت ادامه تحصیل در نروژ به دلیل وجود چندین دانشگاه مطرح، بین المللی و پیشرفته در این کشور، ‌شرکت در نمایشگاه های سالانه و فصلی نروژ و … می باشد. جهت رزرو تور نروژ میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید. جهت رزرو تور نروژ میتوانید از طریق  آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید.

بلیط نروژ
بلیط نروژ

معرفی ایرلاین های ارائه دهنده ی بلیط هواپیما نروژ

یکی از مراحل اصلی خرید بلیط نروژ آگاهی از ایرلاین های خدمات دهنده در این مسیر پروازی از مبدأ ایران به مقصد نروژ است. همان گونه که اشاره کردیم متأسفانه در حال حاضر ایرلاین های داخلی ارائه دهنده ی بلیط نروژ نمی باشند، چرا که هنوز مسیر پروازی مستقیم میان ایران و نروژ برقرار نشده است. با این حال جهت سفر هوایی به نروژ مشکل تهیه ی بلیط هواپیما وجود ندارد. در واقع می توان بلیط پرواز نروژ ارائه شده توسط ایرلاین های خارجی را تهیه کرده و به این کشور سفر نمود. ایرلاین های مطرحی چون Turkish Airlines، Aegean Airlines، Emirates Airlines، Qatar Airways، Lufthansa Airlines، Austrian Airlines، Aeroflot Airlines، KLM Airlines، British Airways و Air France Airlines ارائه دهنده و فروشنده ی بلیط هواپیما به مقصد نروژ می باشند. این ایرلاین ها یا شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده ی بلیط نروژ، ابتدا از فرودگاه های ایران اقدام به مسافرگیری می کنند و پس از توقف در کشوری که به آن تعلق دارند، دوباره به سمت نروژ پرواز می کنند. البته باید اشاره کرد که سه ایرلاین خارجی آخر ارائه دهنده ی بلیط هواپیمای نروژ، معمولاً توقف خود را در مسکو روسیه انجام می دهند.

بلیط نروژ را با چه قیمتی می توان خریداری کرد؟

به طور کلی قیمت بلیط نروژ، مربوط به ایرلاین ها مختلف یکسان نیست. از جمله عوامل مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما نروژ،‌ نرخ ارز، نوع کلاس پروازی انتخابی، سیستمی بودن یا چارتری بودن بلیط، خدمات قابل ارائه توسط ایرلاین در طول پرواز و … می باشد. به طور معمول قیمت بلیط تهران به نروژ مربوط به کلاس پروازی بیزینس، بالاترین قیمت و کلاس پروازی اکونومی، کمترین قیمت را دارد. اگر بتوانید در تاریخ مد نظر خود، ‌اقدام به تهیه ی بلیط چارتر پرواز به نروژ کنید، قیمت این بلیط نیز نسبت به بلیط های سیستمی کمتر می باشد. قیمت بلیط نروژ به ایام مسافرت به این کشور نیز وابسته است. به عبارت دیگر در ایام سرد سال که تعداد مسافر کمتری به نروژ مسافرت می کنند، ‌قیمت این بلیط پروازی نسبت به ایام شلوغ سال کمتر می باشد.

بلیط نروژ
بلیط نروژ

چگونه بلیط نروژ را ارزان خریداری کنیم؟

تهیه‌ی بلیط هواپیمای نروژ، از طریق آژانس های مسافرتی معتبر امکان پذیر است. توصیه ما به شما اینست که مراحل مربوط به اخذ وقت سفارت نروژ و سپس خرید بلیط نروژ را به مشاورین و متخصصین آژانس های مسافرتی بسپارید. خرید بلیط چارتر پرواز به نروژ با هواپیما که معمولاً قیمت کمتری از بلیط سیستمی این مسیر پروازی دارند نیز از طریق آژانس ها ممکن است. البته آمارها نشان می‌دهد، اگر بتوانید دو ماه قبل از پرواز، بلیط نروژ خود را رزرو کنید، با هزینه‌ی کمتری می‌توانید بلیط پرواز نروژ را خریداری نمایید و با خیالی آسوده به سفر بپردازید.

بلیط نروژ
بلیط نروژ

ایرلاین های خارجی عرضه کننده ی بلیط نروژ از چه شهرهایی در ایران مسافرگیری می کنند؟

موضوع مهم دیگر درباره ی تهیه ی بلیط نروژ، دانستن نام شهرهای مبدأ در ایران است که ایرلاین خارجی انتخابی در آنجا اقدام به مسافرگیری می کند. Turkish Airlines، جهت سفر ایرانی ها به نروژ در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، شیراز و اهواز اقدام به فروش بلیط می کند. فروش بلیط نروژ Emirates Airlines در شهرهای تهران و مشهد انجام می شود. هواپیماییQatar Airways  بلیط پرواز به نروژ خود را برای شهرهای تهران، شیراز و مشهد عرضه می کند. اگر ایرلاین خارجی مد نظر شما جهت سفر به نروژ Aegean Airlines، Lufthansa Airlines، Austrian Airlines، Aeroflot Airlines، KLM Airlines، British Airways و Air France Airlines باشد، جهت سوار شدن به این هواپیماها باید به فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران مراجعه کنید.

اطلاعات پروازی لازم جهت سفر به نروژ با هواپیما

موضوع مهم بعدی جهت خرید بلیط نروژ دانستن اطلاعات پروازی این مسیر شامل فاصله، طول زمان پرواز، شهرهای مقصد و … می باشد. بعد مسافت مستقیم میان تهران و شهر اسلو کشور نروژ تقریباً ۳۹۵۹ کیلومتر می باشد که با توجه به انجام پروازهای دارای توقف و تغییر مسیر پروازی این مسافت متغیر است. طول زمان پرواز هواپیما نروژ با ایرلاین لوفتانزا به مقصد اسلو تقریباً ۵ ساعت و ۲۵ دقیقه می باشد. مدت زمان پرواز به اسلو با ایرلاین قطر و ایرلاین ترکیش نیز تفاوت زیادی با این مدت زمان ندارد. فرودگاه مقصد برای پروازهایی که به مقصد اسلو رزرو شده اند، فرودگاه بین المللی گاردرموئن اسلو می باشد.

انواع بلیط هواپیمای نروژ

بلیط نروژ با توجه به کلاس انتخابی مسافران شامل اکونومی، کامفورت و بیزینس می باشد. بلیط سیستمی یک طرفه و رفت و برگشتی با هواپیما به نروژ و نوع های چارتری این بلیط انواع دیگر آن را تشکیل می دهند.

بلیط نروژ
بلیط نروژ

از کجا بلیط هواپیمای نروژ را خریداری کنیم؟

شما میتوانید با مراجعه به آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو بلیط نروژ نمایید. مشاورین آژانس های مسافرتی در خصوص تمامی موارد شامل، اخذ وقت سفارت نروژ و موارد مرتبط به ویزای نروژ شما را راهنمایی میکنند تا با خیالی آسوده به سفر بپردازید.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

ویزای تجاری نروژ نروژ یکی از کشورهای اروپایی خوش آب و هواست که سالیانه افراد زیادی به دلایل مختلف به...

هتل های نروژ اگر شما هم قصد سفر به نروژ را دارید بهتر است اول با بهترین هتل های نروژ...

ویزای توریستی نروژ گردشگری مسئله ای است که افراد را به خروج از مرزهای داخلی کشور تشویق می کند. که...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر