بلیط فنلاند

بلیط فنلاند | انواع – نحوه خرید – بهترین زمان برای خرید

۱۰ شهریور ۱۳۹۷

بلیط فنلاند

امروزه خریداران بلیط کشورهای اروپایی در ایران و قاره آسیا بسیار زیاد شده است، یکی از کشورهای اروپایی که همواره مسافران بسیار زیادی را از کشور ایران دارد، فنلاند می باشد که سالانه مسافران بسیار زیادی از طریق خرید بلیط فنلاند به این کشور سفر می کنند. در این مطلب قصد داریم کمی درباره بلیط فنلاند و نحوه خرید این بلیط و هم چنین انواع بلیط فنلاند و کلاس های پروازی بلیط فنلاند توضیحاتی را ارائه بدهیم. جهت اخذ ویزای فنلاند باید وقت سفارت فنلاند از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو گردد.

کشور فنلاند

فنلاند یکی از کشورهای شمال قاره اروپا در منطقه اسکاندیناوی می باشد که سالانه مسافران زیادی به این کشور سفر می کنند. این کشور دارای جمعیتی ۵٫۵ میلیون نفری است و پایتخت آن هلسینکی است، واحد پول این کشور یورو می باشد و اگر قصد دارید با تهیه بلیط فنلاند به این کشور سفر کنید حتما باید پول رایج این کشور را نیز تهیه کنید. زبان رسمی کشور فنلاند دو زبان سوئدی و فنلاندی است که بیشتر مردم این کشور به زبان فنلاندی صحبت می کنند. اگر قصد سفر به این کشور را دارید می توانید به سادگی با تهیه بلیط فنلاند به این کشور سفر کنید و از جاذبه های گردشگری این کشور دیدن کنید.

بلیط فنلاند
بلیط فنلاند
بلیط فنلاند
بلیط فنلاند

انواع بلیط فنلاند

بلیط فنلاند را به صورت کلی می توان به دو دسته تقسیم کرد، دسته اول بلیط های سیستمی می باشند که توسط شرکت های هواپیمایی به فروش می رسند و شما با پرداخت هزینه مستقیم این پروازها می توانید آن ها را خریداری کنید و در زمان مقرر با حضور در فرودگاه بلیط خود را تحویل داده و به مقصد فنلاند پرواز کنید. دسته دوم از بلیط فنلاند بلیط چارتری این کشور می باشد این بلیط ها معمولا هنگامی به فروش می رسند که شخصی هواپیما را اجاره کرده باشد و توانایی پر کردن ظرفیت هواپیما را نداشته باشد، در این شرایط بلیط های هواپیما با قیمتی معادل نصف قیمت اصلی و یا حتی کمتر از نصف به فروش می رسند تا ظرفیت هواپیما برای پرواز تکمیل شود. جهت رزرو تور فنلاند میتوانید از مشاوره آژانس های مسافرتی معتبر بهره مند شوید.

بلیط فنلاند
بلیط فنلاند

کلاس های پروازی بلیط فنلاند به چند دسته تقسیم می شوند؟

به صورت کلی کلاس های پروازی یک هواپیما به سه دسته کلی تقسیم می شوند دسته اول دسته first class  می باشد که بهترین مکان هواپیما است و دارای مزیت های بسیار زیادی نسبت به سایر کلاس های پروازی هواپیما است که در ادامه با این مزیت ها بیشتر آشنا می شویم. دسته دوم کلاس های پروازی business class  است که امکانات کمتری نسبت به کلاس first class دارد ولی با این حال امکانات آن خوب است. دسته سوم که همان دسته عادی است که مسافران عادی در این کلاس می نشینند economy class است که امکانات عادی دارد و مزیت چندانی را دارا نمی باشد. جهت رزرو تور فنلاند میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی اقدام نمایید.

کلاس پروازی first class

همان طور که گفته شد اولین دسته و بهترین دسته از کلاس های پروازی که می توانید در هنگام تهیه بلیط فنلاند این کلاس را رزرو کنید، first class  می باشد، این کلاس دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که با پرداخت هزینه بیشتری برای تهیه بلیط فنلاند می توانید از این مزایا استفاده کنید. صندلی های این کلاس بسیار شیک تر از سایر قسمت های هواپیما هستند و در این قسمت فضای بسیار زیادی برای مسافران اختصاص داده شده است که باعث می شود حریم شخصی بیشتری داشته باشید. بیشترین امکانات رفاهی که در هواپیما وجود دارد در این قسمت است و معمولا شما می توانید با کیفیت ترین غذاها را در این کلاس پروازی میل کنید و همین طور در این قسمت معمولا می توانید از سرویس اینترنت و لپ تاپ نیز استفاده کنید.

بلیط فنلاند
بلیط فنلاند

کلاس پروازی Business class

این کلاس از لحاظ کیفیت در جایگاه دوم در بین سه کلاس قرار دارد، کلاس پروازی business class  امکانات کمتری نسبت به کلاس first class دارا می باشد ولی با این حال همچنان شما می توانید امکانات زیادی را در این کلاس پروازی مشاهده کنید. قیمت این کلاس پروازی ارزان تر از first class است و از قیمت بلیط های عادی بیشتر می باشد. صندلی های این کلاس در دو ردیف تقسیم شده اند و فاصله آن ها کمی بیشتر از حالت عادی است و در این کلاس به حریم خصوصی شما احترام بیشتری قائل می شوند.

بلیط فنلاند
بلیط فنلاند

کلاس پروازی economy class

آخرین کلاس پروازی کلاس economy class  می باشد که شما می توانید با پرداخت هزینه ای معقول بلیط فنلاند را در این کلاس تهیه کنید و به این کشور سفر کنید. اگر در این کلاس بلیط تهیه کرده اید در سفر به فنلاند غذایی با کیفیت معمولی که در بیشتر مواقع ساندویچ های سرد می باشد به شما داده می شود تا میل کنید. فاصله صندلی ها در این کلاس پروازی بسیار نزدیک به یکدیگر می باشد و عملا شما هیچ گونه حریم شخصی ندارید. در این کلاس پروازی شما نمی توانید از لپ تاپ و گوشی موبایل استفاده کنید و همین طور دسترسی به اینترنت نیز ندارید و در کل این کلاس پروازی کمترین امکانات را در بین این سه کلاس پروازی برای شما فراهم می کند.

بلیط فنلاند
بلیط فنلاند

نحوه خرید بلیط فنلاند

برای خرید بلیط فنلاند به صورت کلی دو روش وجود دارد، در روش اول شما می توانید با مراجعه حضوری به آژانس های هواپیمایی معتبر به صورت مستقیم و حضوری بلیط فنلاند را از باجه هایی که برای فروش بلیط در نظر گرفته شده اند خرید کنید، در این روش هیچ گونه کلاه برداری ممکن نیست که از شما صورت گیرد و می توانید با خیال راحت بلیط فنلاند را خریداری کنید ولی زمانی که باید صرف خرید بلیط کنید زمان نسبتا زیادی می باشد و ممکن است برای کسانی که وقت کافی ندارند، روش مناسبی نباشد. روش دوم خرید اینترنتی است که توصیه میگردد از طریق مشاوره با آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو بلیط فنلاند نمایید.

بلیط فنلاند
بلیط فنلاند

بهترین زمان برای خرید بلیط فنلاند

اگر به ورزش های زمستانی علاقه دارید می توانید در ماه های دسامبر تا مارس به این کشور سفر کنید و از بارش برف و باران لذت ببرید و به ورزش های زمستانی بپردازید، اگر علاقه دارید که روزهایی آرام را در این کشور داشته باشید و از آب و هوای مناسب بهاری لذت ببرید، می توانید در ماه های آوریل تا مه به این کشور سفر کنید. اگر زمان سفر شما به این کشور مشخص می باشد بهتر است دو الی سه هفته قبل از زمان مقرر اقدام به خرید بلیط کنید تا دچار مشکلاتی که معمولا در تهیه بلیط پیش می آید، نشوید. اگر زمان سفر شما به خودتان بستگی دارد می توانید منتظر بلیط های چارتری که به مقصد فنلاند فروخته می شوند، بمانید تا هزینه کمتری را برای خرید بلیط فنلاند بپردازید، البته باید به این نکته دقت کنید که ممکن است تا هفته ها نتوانید این بلیط ها را تهیه کنید.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

درباره فنلاند کشور فنلاند از جمله مرفه ترین کشورهای جهان به حساب می آید که شهرت بسیاری در بین دیگر...

ویزای توریستی فنلاند افرادی که ویزای توریستی فنلاند را دریافت می کنند قادر خواهند بود مدت کوتاهی در کشور فنلاند...

هتل های فنلاند ممکن است شما هم قصد داشته باشید برای تعطیلات یا شرکت در یک جلسه کاری در یکی...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر