بلیط بوداپست

بلیط بوداپست | انواع – نحوه خرید

۱۷ شهریور ۱۳۹۷

بلیط بوداپست

سفر به بوداپست نیازمند تهیه بلیط بوداپست می باشد، بسیاری از افراد علاقه دارند که به بوداپست سفر کنند و بسیاری دیگر از افراد که در طول سال سفرهای زیادی به این شهر دارند نیز علاقه دارند بیشتر درباره نحوه تهیه بلیط بوداپست و همین طور انواع بلیط بوداپست که می توانند برای سفر به این شهر آن را خریداری کنند اطلاعاتی جمع آوری کنند. این اطلاعات شامل انواع کلاس های پروازی است که می توانند برای سفر به بوداپست بلیط بوداپست خود را مطابق با آن کلاس ها بگیرند تا امکانات مد نظرشان در اختیارشان باشد.

بلیط بوداپست

بوداپست پایتخت کشور مجارستان می باشد، سالانه مسافران بسیار زیادی از سرتاسر دنیا برای دیدن جاذبه های گردشگری بوداپست و کشور مجارستان وارد فرودگاه های بوداپست می شوند. شما نیز اگر علاقه دارید که به این کشور سفر کنید می توانید با تهیه بلیط بوداپست به این کشور سفر کنید. بوداپست مرکز صنعتی کشور مجارستان نیز می باشد و بهترین مقصد برای آشنایی با صنایع اروپایی است، از آن جایی که این شهر پایتخت کشور مجارستان است بیشتر ساختمان ها و افراد سیاسی کشور مجارستان نیز در این شهر حضور دارند. بوداپست از لحاظ فرهنگی نیز در قاره اروپا بسیار معروف می باشد و شما می توانید با تهیه بلیط بوداپست از مراکز فرهنگی فوق العاده جالب این شهر نیز دیدن کنید.

بلیط بوداپست
بلیط بوداپست
بلیط بوداپست
بلیط بوداپست

انواع بلیط بوداپست

به صورت کلی می توان بلیط هواپیما و علی الخصوص بلیط هواپیمایی سفر به بوداپست را به دو طریق دسته بندی کرد. دسته بندی اول برای روش تهیه و همین طور قیمت بلیط ها می باشد، این دسته بندی شامل دو دسته است دسته اول بلیط های سیستمی هستند که به صورت عادی می توانید آن ها را قبل از پرواز تهیه کنید، دسته دوم بلیط های چارتری هستند که حتما نام آن ها را شنیده اید که با قیمت بسیار ارزان تر می توانید آن ها را تهیه کنید. یک دسته بندی دیگر برای بلیط بوداپست شامل کلاس های پروازی است که در هر کلاس امکانات و خدمات متفاوت و با کیفیت های مختلفی به شما ارائه می شود. این دسته های شامل کلاس های first class، Business class و economy class می باشد. جهت رزرو تور مجارستان میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید.

بلیط بوداپست
بلیط بوداپست

بلیط سیستمی و چارتری بوداپست

یکی از انواع بلیط بوداپست بلیط سیستمی می باشد، این بلیط در واقع همان بلیط عادی است که می توانید آن را چند روز الی چند هفته قبل از تاریخ مد نظرتان برای سفر به بوداپست تهیه کنید، بلیط های چارتری نیز در واقع بلیط هایی هستند که برای تکمیل ظرفیت هواپیما برای پرواز به فروش می رسند، معمولا هنگامی که شخصی و یا کشوری یک هواپیما را اجاره می کند در صورتی که موفق به پر کردن ظرفیت هواپیما نشود اقدام به فروش بلیط ها با هزینه کمتری می کند که به این نوع بلیط ها بلیط های چارتری گفته می شود.

بلیط بوداپست
بلیط بوداپست

مزیت ها و معایب بلیط چارتری و سیستمی

تهیه بلیط بوداپست به صورت چارتری دارای معایب و مزایایی می باشد، یکی از معایب بسیار بزرگ این نوع از بلیط ها در این است که شما به هیچ وجه نمی توانید مطمئن باشید که در زمان مقرر شده بتوانید به سمت مقصد پرواز کنید، بنابراین اگر حتما باید در یک تاریخ مشخص در مقصد باشید به هیچ وجه از این نوع بلیط ها استفاده نکنید. اما تهیه این بلیط مزیت های بزرگی را نیز دارا می باشد، مزیت بزرگ تهیه این بلیط در این است ک لازم نیست هزینه زیادی را برای پرواز بپردازید و به راحتی می توانید با نصف و یا حتی کمتر از نصف قیمت اصلی بلیط به مقصد سفر کنید. بلیط های سیستمی اما قیمت زیادی دارند و به قیمت اصلی شرکت ها به فروش می رسند ولی دارای یک مزیت بزرگ است  که آن این است ،می توانید با اطمینان خاطر از تاریخ پرواز خود اقدام به خرید این بلیط ها کنید.

بلیط بوداپست به صورت first class

همان طور که گفته شد بلیط بوداپست به کلاس های پروازی متنوعی تقسیم می شود که هر دسته دارای ویژگی های متنوعی می باشد، اولین دسته پروازی بلیط بوداپست first class می باشد، این کلاس پروازی دارای بیشترین امکانات در طول پرواز به بوداپست می باشد. در این کلاس پروازی می توانید غذاهایی بسیار با کیفیت را میل کنید، کیفیت این غذاها در حد بهترین و با کیفیت ترین رستوران ها است. در کلاس پروازی first class  می توانید از امکاناتی نظیر اینترنت پر سرعت، تلویزیون و همین طور لبتاب استفاده کنید، در ضمن حریم خصوصی شما در این قسمت از هواپیما به صورت کامل حفظ می شود چرا که فاصله بین صندلی ها بسیار زیادی است. کلاس پروازی دیگر بلیط بوداپست به صورت Business class است، امکانات این کلاس پروازی نسبت به کلاس first class امکانات کمتری دارا می باشد ولی با این حال باز هم امکاناتی از قبیل غذای با کفیت، فاصله مناسب بین صندلی ها و … را دارا می باشد.

بلیط بوداپست
بلیط بوداپست

بلیط بوداپست به صورت economy class

دسته آخر کلاس پروازی بلیط بوداپست را کلاس economy class تشکیل می دهد، این کلاس پروازی دارای ارزان ترین قیمت نسبت به دو کلاس پروازی دیگر می باشد و دارای امکانات بسیار کمتری نیز است. در این کلاس شما حریم خصوصی چندانی ندارید چرا که فاصله بین صندلی ها بسیار کم است و شما نمی توانید احساس راحتی زیادی داشته باشید. غذاهایی که در این کلاس پروازی سرو می شود معمولا ساندویچ ها سرد هستند ولی گاهی نیز غذاهای گرم سرو می شود که کیفیت زیادی ندارند.

بلیط بوداپست
بلیط بوداپست

نحوه خرید بلیط بوداپست

برای خرید بلیط بوداپست باید چندین مرحله را پشت سر بگذارید، در ابتدا باید اقدام به دریافت ویزا کنید، برای دریافت ویزای مجارستان ابتدا باید وقت سفارت مجارستان را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو نمایید و سپس با تمامی مدارک در روز تعیین شده به سفارت مراجعه کنید. بعد از دریافت ویزا می توانید از طریق مشاورین موجود در آژانس ها، اقدام به رزرو بلیط بوداپست نمایید. بعد از دریافت بلیط نیز می توانید در تاریخ مقرر به فرودگاه مراجعه کنید و به سمت بوداپست با خیالی راحت و آسوده سفر نمایید.

کنسل کردن بلیط بوداپست

در بسیاری از مواقع ممکن است اتفاقی برای شما بیفتد که مجبور به کنسل کردن بلیط بوداپست کنید، در این شرایط می توانید با توجه به قوانین کنسل کردن بلیط اقدام نمایید. معمولا قوانین به این صورت است که از یک تاریخی به قبل در صورتی که بلیط را کنسل کنید می توانید با پرداخت ضرری بین ۲۰ تا ۴۰ درصد هزینه بلیط اقدام به کنسل کردن کنید و در صورتی که این تاریخ به تاریخ پرواز هواپیما نزدیک شود میزان ضرر نیز افزایش می یابد، البته بلیط های چارتری را به هیچ وجه نمی توان کنسل کرد و در صورت کنسل کردن نیز هزینه ای به شما بازگردانده نمی شود. جهت رزرو تور مجارستان و خرید بلیط بوداپست میتوانید به آژانس های مسافرتی معتبر رجوع نمایید.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

تور مجارستان اگر به دنبال سفری ارزان در اروپا هستید، تور مجارستان مناسب شماست. تور مجارستان نسبت به سایر تورهای...

فرم اپلیکیشن سفارت مجارستان فرمی است که باید در سفارت این کشور تکمیل گردد و برای ورود به این کشور...

روادید مجارستان در این متن قصد داریم به بررسی روادید مجارستان بپردازیم. از آن جا که این کشور جاذبه‌های گردشگری...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر