بلیط ورشو

بلیط بروکسل | قیمت – خدمات – بهترین زمان خرید

۱۳ شهریور ۱۳۹۷

بلیط بروکسل

با خرید بلیط بروکسل به پایتخت کشور بلژیک سفر خواهید کرد. بروکسل در بین کشورهای اروپایی از اهمیت به سزایی برخوردار است زیرا مقر اصلی اتحادیه اروپا در این شهر می باشد. با سفر به این شهر زیبا انواع جاذبه های تاریخی و فرهنگی را مشاهده خواهید کرد و از سفر خود لذت خواهید برد. در این مقاله به بررسی بلیط بروکسل خواهیم پرداخت تا با آگاهی بیشتری نسبت به خرید آن اقدام کنید. جهت اخذ ویزای بلژیک میتوانید با کمک و مشاوره آژانس های مسافرتی وقت سفارت بلژیک را رزرو نمایید.

آشنایی مختصری با بروکسل

بروکسل با ۱۶۱ کیلومتر مربع مساحت، جمعیتی برابر با ۱۱۷۵۱۷۳ نفر دارد که مطابق با آمار سال ۲۰۱۷ می باشد. مردم قسمت های شمالی این شهر به زبان هلندی صحبت می کنند و گویش مردم مناطق جنوبی فرانسوی می باشد. این شهر مهم که پایتخت بلژیک می باشد گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند و برخی آثار آن در میراث یونسکو به ثبت رسیده است و ارزش بازدید دارد. میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به خرید بلیط بروکسل نمایید.

بلیط بروکسل
بلیط بروکسل

بلیط بروکسل

میتوانید جهت خرید بلیط بروکسل از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام  نمایید. توصیه ما به شما اینست که تمامی مراحل رزرو وقت سفارت بلژیک و ویزای بلژیک را به آژانس های مسافرتی معتبر که تخصص دارند بسپارید. برای خرید آن ابتدا باید مبدأ و مقصد را مشخص کنید که مقصد شهر بروکسل خواهد بود و مبدأ مکانی است که از آن پرواز خواهید داشت. نوع بلیط، یک طرفه و یا دو طرفه بودن آن را مشخص کنید و سپس اقدام به زدن گزینه جستجو کنید. با این کار لیستی از بلیط بروکسل به نمایش در می آید که دارای قیمت و ایرلاین های متفاوتی هستند. با توجه به زمان سفر و بودجه ای که دارید بلیط مورد نظر را انتخاب کنید.

بلیط بروکسل
بلیط بروکسل

نکاتی که در زمان خرید بلیط بروکسل باید بدانیم

در زمان خرید بلیط بروکسل نوع پروازی که مستقیم و یا با توقف باشد را انتخاب کنید و جستجو را بر اساس موردی انجام دهید که برایتان مهم است، مثلاً اگر شرکت هواپیمایی خاصی مدنظرتان است، جستجو را بر اساس آن انجام دهید تا بلیط را سریع تر پیدا کنید. در هنگام خرید بلیط از تاریخ سفر خود مطمئن باشید تا مجبور به کنسل کردن و پرداخت هزینه نباشید. جهت رزرو بلیط بروکسل و تور بلژیک از مشاوره آژانس های مسافرتی معتبر بهره مند شوید.

بلیط بروکسل
بلیط بروکسل

قیمت بلیط بروکسل

قیمت بلیط بروکسل با توجه به زمان سفر و نوع ایرلاین متفاوت خواهد بود، زیرا ایرلاین های متفاوت کلاس پروازی گوناگون و خدمات متنوعی ارائه می دهند که بر قیمت بلیط اثر خواهند گذاشت. زمان سفر نیز عامل مهمی در قیمت بلیط است و هرچه فصل های کم گردشگر تری را برای سفر انتخاب کنید بلیط ارزان تری خریداری خواهید کرد. سفر در اوایل هفته و روزهایی که مناسبتی در آن نیست بلیط بروکسل را ارزان تر خواهد کرد و بالعکس سفر در فصل های پرگردشگر، قیمت بلیط بروکسل را با افزایش روبه رو می کند. سفر در اواخر تابستان و اوایل فصل زمستان به صورت ارزان تری برای مسافران ارائه خواهد شد زیرا هوای مساعدی وجود ندارد. رزرو تور بلژیک جهت دیدار از شهر زیبای بروکسل میتواند بسیار لذت بخش باشد و شما میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید.

خدمات بلیط بروکسل

در زمان خرید بلیط بروکسل امکان رزرو خدماتی نظیر ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و تشریفات فرودگاهی وجود خواهد داشت. این که کدام یک از این خدمات ارائه شود با توجه به هزینه ای است که برای سفر خود در نظر گرفته اید. برای داشتن سفری ارزان تر برخی خدمات را از منوی خود می توانید حذف کنید. هر کلاس پروازی خدمات خاصی دارد که از جانب مسافر قابل انتخاب خواهد بود و بر قیمت بلیط نیز اثر می گذارد.

شرایط آب و هوایی بروکسل

بروکسل به صورت کلی آب و هوای تقریباً معتدلی دارد ولی فصل تابستان آن تا حدی گرم است که آزار دهنده می شود. در فصل زمستان بارش برف کم خواهد بود و به ندرت دما به زیر صفر درجه سانتی گراد می رسد، میزان بارش در تمام طول سال ثابت است و حالت نم نم می بارد و این طور نیست که شدید و رگباری باشد.

بلیط بروکسل
بلیط بروکسل

بهترین زمان خرید بلیط بروکسل

بهترین زمان برای خرید بلیط بروکسل اواخر فصل بهار و هم چنین اوایل تابستان و پاییز است که هوای معتدلی را شاهد خواهیم بود و بازدید از جاذبه ها میسر خواهد شد. به دلیل گرمای زیاد در اواخر فصل تابستان سفر در این زمان توصیه نمی شود و شهر خلوت خواهد بود اما قیمت بلیط با کاهش روبه رو می شود. زمستان نیز در شروع خود سرمای سختی دارد و برای سفر مناسب نیست، البته کسانی که تمایل دارند در زمان خلوت بودن شهر به بروکسل سفر کنند این زمان ها برایشان مناسب است. در رابطه با زمان مناسب جهت رزرو هتل نیز این شهر غیر قابل پیش بینی است و قیمت آن در ماه های جولای و اگوست و نیز آخر هفته ها معمولاً با کاهش روبه رو می شود. سفر در این زمان ها اقامت ارزانی را برای تان رقم می زند و در هتل های خوبی می توانید اقامت داشته باشید. هتل هایی که ارزان هستند تغییر چندانی در فصل های گوناگون ندارد و معمولاً در ژانویه تا مارس به ارزان ترین قیمت خود می رسند. بهترین روش جهت رزرو تور بلژیک و یا خرید بلیط بروکسل ، اقدام از طریق آژانس های مسافرتی معتبر میباشد.

موزه شهر بروکسل از جاذبه های گردشگری

افتتاح موزه شهر بروکسل در سال ۱۸۸۷ بوده است و در مرکز شهر واقع شده است. در این موزه تاریخ و انقلاب شهر بروکسل را مشاهده خواهید کرد و انواع مجسمه ها، نقاشی ها، تصاویر و پرده های نقش دار در آن موجود است. با خرید بلیط بروکسل و رفتن به این موزه به درک بهتری از شهر خواهید رسید. نماد مشهور بروکسل مانکن پیس نام دارد، در طبقه بالای این موزه است. صدها لباس در اتاق پروی که مربوط به این مجسمه است وجود دارد که آن ها را در مناسبت و جشن های مختلف به تن او می کنند. موزه شهر بروکسل در سازمان یونسکو به ثبت رسیده است و موجب ارزش بیشتر آن جهت بازدید شده است.

میدان گراند پالاس از جاذبه های شهر بروکسل

میدانی مشهور در بروکسل وجود دارد که بسیار محبوب است و کافه و فروشگاه های زیادی در اطراف آن وجود دارد. توریست های زیادی با خرید بلیط بروکسل و رفتن به این میدان در آن تجمع می کنند، از این میدان به موزه شهر بروکسل و شهرداری می توانید بروید زیرا در این میدان قرار گرفته اند. این میدان نیز در یونسکو به ثبت رسیده است و قدمت آن مربوط به قرن ۱۷ میلادی می باشد. از مراسماتی که در این میدان برگزار می شود می توان به فرشی از گل اشاره کرد که هر سال در ماه آگوست یعنی در اواسط آن در میدان پهن می شود که بسیار جلب توجه می کند و خیره کننده است. با خرید بلیط بروکسل و رفتن به این میدان بازدید از این فرش را از دست ندهید.

میدان Grand Sablon از جاذبه های بروکسل

میدان Grand Sablon در بروکسل با فروشگاه های شکلات اطرافش مشهور شده است. انواع شکلات های خوشمزه و مشهور را از فروشگاه هایی که در این میدان قرار گرفته اند می توانید خریداری کنید. در فروشگاه Ladurée بهترین ماکارون که یک شیرینی فرانسوی است را می توانید تهیه کنید. برای خرید از فروشگاه های این میدان باید پول زیادی خرج کنید زیرا منطقه ای گران در بروکسل به شمار می آید.

بلیط بروکسل
بلیط بروکسل
نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

سفر به بلژیک برای سفر به این کشور اروپایی زیبا بهتر است اطلاعات کلی در مورد آب و هوا، هزینه...

هتل های بروکسل اقامت در هتل های بروکسل یکی از بخش های جذاب سفر به شهر تاریخی است. بروکسل پایتخت...

ویزای نمایشگاهی بلژیک در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد ویزای نمایشگاهی بلژیک بپردازیم هر ساله مسافران...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر