بلیط آمستردام

بلیط آمستردام | قیمت – بهترین زمان خرید – نحوه خرید

۱۹ شهریور ۱۳۹۷

بلیط آمستردام

اگر قصد دارید که بلیط آمستردام را تهیه کنید و به این شهر سفر کنید در این مقاله همراه ما باشید. اطلاعات مفیدی که در زمینه بلیط آمستردام ارائه می شود به شما در سفر به این شهر کمک خواهد کرد، آمستردام به عنوان پایتخت اسمی هلند شناخته می شود که همیشه مملو از حضور مسافران خارجی است. این شهر همچنین بیشترین جمعیت را نیز در بین شهرهای هلند دارد و موقعیت آن در غرب هلند و استان هلند شمالی است. جمعیت آمستردام در حدود یک میلیون نفر است که بیش از نیمی از آن را مهاجرین و اتباع خارجی تشکیل می دهند. شما باید قبل از خرید بلیط نسبت به اخذ ویزای هلند اقدام کرده باشید که باید ابتدا وقت سفارت هلند رزرو گردد و شما در روز تعیین شده برای مصاحبه آماده گردید.

سفر به آمستردام

سفر به آمستردام همیشه از گزینه های محبوب برای علاقمندان به سفر بوده است. آمستردام یکی از شهرهای مهم اروپاست که به دلیل ویژگی های خاصی که دارد هیچوقت خالی از مسافر نمی شود. کافی است به آمار گردشگری در این شهر نگاه شود و به این نکته مهم پی برده شود. سالیانه در حدود چهارمیلیون نفر از این شهر بازدید می کنند. آمستردام شهر قدیمی است و در حال حاضر نیز در مرکز شهر بافت قدیمی حفظ شده است و یکی از عوامل مهم در جذب گردشگران تبدیل شده است. برای سفر به آمستردام تهیه بلیط آمستردام ضروری است. با سفر به این شهر می توانید از بسیاری از جاذبه های تاریخی، تفریحی، دیدنی و… این شهر لذت ببرید. تاریخ تاسیس این شهر به سال ۱۲۷۵ میلادی باز می گردد و گفته می شود که توسط دو ماهیگیر تاسیس شده است سرازیر شدن ثروت های مستعمراتی به سوی آن، آمستردام را به یک شهر پر رونق تبدیل کرد. جهت رزرو تور هلند میتوانید به آژانس های مسافرتی معتبر رجوع نمایید.

بلیط آمستردام
بلیط آمستردام

بلیط آمستردام

برای سفر به آمستردام تهیه بلیط آمستردام ضروری است. مبدا بلیط آمستردام از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آمستردام است. چند شرکت هواپیمایی در زمینه بلیط خدماتی را ارائه می دهند که می توانید بلیط آن ها را تهیه کنید در این میان ایرلاین ایران ایر پروازهای مستقیم به آمستردام دارد که می توانید بلیط آمستردام را از این شرکت هواپیمایی تهیه کنید:

  • پروازهای رفت: در طول هفته دو پرواز از سوی ایرلاین ایران ایر به مقصد آمستردام وجود دارد که در روزهای یکشنبه و پنج شنبه در ساعت ۶٫۴۵ صبح از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه Schiphol می باشد و مدت زمانی که پرواز طول می کشد در حدود ۵ ساعت و ۳۵ دقیقه است.
  • پروازهای برگشت: در طول هفته دو پرواز از سوی ایرلاین ایران ایر به مقصد آمستردام وجود دارد که در روزهای یکشنبه و پنج شنبه در ساعت ۱۲٫۱۰ ظهر از فرودگاه Schiphol به فرودگاه امام خمینی می باشد و مدت زمانی که پرواز طول می کشد در حدود ۵ ساعت و ۳۵ دقیقه است.
بلیط آمستردام
بلیط آمستردام

قیمت بلیط آمستردام

همان طور که گفته شد شرکت های مختلف هواپیمایی هستند که از ایران به سمت آمستردام پرواز دارند. برخی از این شرکت های هواپیمایی ایرانی هستند و برخی نیز متعلق به کشورهای خارجی هستند، قیمت بلیط آمستردام برای هر کدام از شرکت های هواپیمایی نرخ یکسانی را ندارد. با توجه به تعداد خدمات، کیفیت خدمات و نوع هواپیمایی قیمت بلیط آمستردام نیز متفاوت خواهد بود. همچنین کلاس های پروازی نیز عامل مهمی در تعیین قیمت بلیط آمستردام هستند که در سه کلاس اکونومی، فرست کلاس و بیزنس کلاس می باشند، البته در طول سال با توجه به افزایش یا کاهش مسافران نیز ممکن است که قیمت این بلیط تغییر کند.

بلیط آمستردام
بلیط آمستردام

بهترین زمان خرید بلیط آمستردام

برای خرید بلیط آمستردام و سایر پروازهای خارجی بهتر است که از مدت ها قبل تر اقدام کنید. یک قاعده کلی در مورد پروازهای خارجی وجو دارد که بر اساس آن بهتر است که رزرو این بلیط ۴۵ تا ۵۰ روز پیش از سفر انجام بپذیرد دلیل این مسئله روشن است. اول این که بسیاری از کسانی که می خواهند به آمستردام سفر کنند از مدت ها قبل تر برنامه ریزی می کنند به همین دلیل ممکن است که در ایام سفر شما بلیط این شهر یافت نشود و دوم این که روند اخذ ویزای هلند ممکن است که طول بکشد و از آنجا که برای اخذ ویزای هلند نیاز به ارائه بلیط آمستردام است پس ضروری است که از قبل این بلیط رزرو شده باشد. یک نکته مهمی هم که اینجا وجود دارد این است که اگر ایام سفر شما مصادف با تعطیلات یا روزهای پرگردشگر است بهتر است از چندین ماه قبل تر برای رزرو بلیط آمستردام اقدام کنید چرا که امکان دارد در همان بازه زمانی حتی بلیط هم نتوانید پیدا کنید.

بهترین زمان پرواز به آمستردام

معمولا کسانی که به دنبال تهیه بلیط آمستردام هستند این سوال را می پرسند که چه زمانی برای پرواز و سفر به آمستردام مناسب است، این سوال را می توان با توجه به شرایط آب و هوایی در آمستردام هلند پاسخ داد. آب و هوای آمستردام به طور معمول، معتدل است و نه برف زیادی در این شهر می بارد و نه شاهد گرمای بیش از حد هوا هستیم. اما در طول سال در اکثر اوقات شاهد نم نم باران و با آسمان گرفته هستیم، در فصل زمستان نیز وزش باد وجود دارد که موجب می شود که سردی هوا بیشتر حس شود، در فصل تابستان به دلیل این که آب و هوا مساعد است شاهد حضور گردشگران بیشماری نیز هستیم با این حال فصل بهار و پاییز یک گزینه مناسب برای سفر به این شهر می باشد. رزرو تور هلند در فصل بهار با افزایش تقاضا روبروست. پس جهت رزرو از چندین ماه قبل از سفر خود اقدام نمایید.

بلیط آمستردام
بلیط آمستردام
بلیط آمستردام
بلیط آمستردام

نکاتی در رابطه با خرید بلیط آمستردام

توجه به نکاتی در مورد خرید بلیط آمستردام موجب می شود که شما دچار مشکلات بعدی نشوید:

  • هنگامی که بلیط آمستردام را تهیه می کنید. مشخصات خود را به دقت وارد کنید و پیش از پرداخت نهایی هزینه بلیط نیز مشخصات را بررسی کنید تا مشکلی از لحاظ ثبت مشخصات نباشد.
  • اگر هنگام خرید مبدا یا مقصد را اشتباه وارد کنید در این صورت نمی توانید بلیط را ویرایش کنید و در مورد بلیط کنسلی بر اساس قوانین عمل خواهد شد.
  • پس از اتمام خرید بلیط حتما از آن پرینت گرفته و هنگام حضور در فرودگاه به همراه داشته باشید.
  • در صورتی که به هر دلیلی به پرواز نرسید. بلیط شما کنسل می شود و هزینه ای بابت آن عودت نخواهد شد.
بلیط آمستردام
بلیط آمستردام

نحوه خرید بلیط آمستردام

خرید بلیط آمستردام بسیار راحت است. کافی است از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو و خرید این بلیط نمایید، برای این منظور از قسمتی که برای خرید بلیط پروازهای خارجی تعبیه شده است مبدا تهران و مقصد آمستردام را انتخاب کنید و کلید جست و جو را فشار دهید پس از آن لیستی از پروازهای آمستردام آورده می شود که شما می توانید پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید البته امکان اعمال فیلترهای مورد نیاز نیز برای پرواز آمستردام است. این آژانس ها در رزرو تور هلند میتوانند به شما کمک نمایند.

مدارک لازم برای رزر بلیط آمستردام

برای رزرو بلیط آمستردام نیاز به مدارک خاصی ندارید در صورتی که مشخصات خود و همراهانتان را به صورت دقیق نمی دانید می توانید از روی پاسپورت جزئیات مشخصات را وارد کنید تا بعدا مشکلی پیش نیاید.

بلیط آمستردام
بلیط آمستردام
نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

درباره هلند کشور هلند با داشتن جاذبه های دیدنی فراوان و تنوع نژادی گوناگون یکی از مهمترین کشورهای اروپایی قرار...

ویزای تجاری هلند با کمک ویزای تجاری هلند می توان برای انجام تجارت و کارهای تجاری به این کشور سفر...

وقت سفارت هلند کشور هلند در شمال غربی قاره اروپا قرارگرفته است.این کشور با شهر زیبای آمستردام که پایتخت این کشور...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر