اقامت مالت

از چه راه هایی می توان اقامت مالت را دریافت کرد؟

۲۹ مهر ۱۳۹۷

اقامت مالت

کشور مالت به عنوان یکی از کوچکترین کشورهای اروپایی می باشد، که در عین کوچک بودن دارای پتانسیل های بالایی است. به همین دلیل بسیاری از افراد دوست دارند، تا اقامت در کشور مالت را تجربه نمایند. دریافت اقامت این کشور دارای شرایط و قوانین خاصی است. افراد باید برای دریافت آن راه های مختلفی را مورد استفاده قرار دهند. ما در این متن قصد داریم دلایلی که برای اقامت در کشور مالت وجود دارد و شرایطی که افراد می توانند با استفاده از آن اقامت این کشور را اخذ نمایند را مورد بررسی قرار دهیم. اگر قصد اقامت مالت را دارید، متن ما را تا پایان با دقت مورد مطالعه قرار دهید.

اقامت در کشور مالت

کشور مالت نیز مانند هر کشور اروپایی دیگری دارای یک شرایط خاص برای دادن اقامت به متقاضیان ویزای دائم این کشور می باشد. افرادی که قصد دارند اقامت در کشور مالت را تجربه کنند، می توانند از راه های مختلفی استفاده نمایند. از راه های دریافت اقامت این کشور می توان به تحصیل در کشور مالت، فعالیت های تجاری در این کشور، ازدواج با فردی که مقیم این کشور باشد و خرید ملک در این کشور اشاره کرد. افراد متقاضی می توانند با مراجعه به مشاورین و افرادی که در این زمینه دارای اطلاعات کافی هستند، برای دریافت اقامت مالت مشورت کنند تا با سرعت بالاتری اقامت این کشور را دریافت نمایند. جهت سفر به کشور مالت نیازمند اخذ ویزای مالت هستید که اینکار مستلزم رزرو وقت سفارت مالت میباشد.

اقامت مالت
اقامت مالت

چگونگی دریافت ویزای دائم کشور مالت

دریافت ویزای دائم کشور مالت کمی سخت تر از دریافت ویزاهای موقت این کشور می باشد. مراحلی که افراد برای دریافت ویزای دائم کشور مالت باید انجام دهند با مراجعه به سفارت کشور مالت و دریافت وقت سفارت این کشور آغاز می شود. در زمانی که برای متقاضیان اقامت در کشور مالت در نظر گرفته می شود، افراد باید مستندات و دلایل خود را برای مهاجرت به مالت و مقیم شدن در این کشور به سمع مسئولین سفارت برسانند. چنانچه دلایل افراد متقاضی قانع کننده بود، مسئولین سفارت ویزای دائم این کشور را به این افراد ارائه می دهند. گفتنی است نوع اقامت در این کشور در تصمیم گیری افراد تاثیرگذار می باشد. افراد متقاضی دریافت اقامت مالت، باید مدارکی چون مدارک شناسایی، پرینت حساب های بانکی، عکس تمام رخ و زمینه سفید، مدارک مربوط به نوع اقامت مانند مدارک تحصیلی، مدارک شغلی، مدارک ازدواج و مدارک ملکی را به سفارت این کشور ارائه دهند.

اقامت مالت
اقامت مالت

مزایای اقامت در کشور مالت

افرادی که اقامت مالت را تجربه می کنند، می توانند از مزایایی که در این کشور موجود می باشند بهره مند شوند. این مزایا عبارتند از:

۱) داشتن آب و هوای بسیار مطبوع و مدیترانه ای

۲) داشتن فرهنگی بالا و مردمان بسیار مودب و مبادی آداب

۳) برخورداری از وضعیت خوب اقتصادی و استفاده از بانک های معتبر اروپایی

۴) داشتن امنیت بالا در کشور مالت

۵) بهره مندی از ثبات سیاسی

۶) هزینه های پایین در این کشور

۷)  آرامش بالا در این کشور

۸) بهره مندی از خدمات پزشکی سطح بالا

۹) بهره مندی از خدمات تحصیلی در مقاطع مختلف

۱۰) نداشتن مشکل برقراری ارتباط با مردمان این کشور ( از جهت مسلط بودن به زبان انگلیسی )

۱۱) سفر به کشورهای اروپایی بدون داشتن ویزای مالت

اقامت در کشور مالت با تحصیل

یکی از راه های اقامت در کشور مالت، تحصیل در دانشگاه های این کشور در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد. این راه را می توان یکی از بهترین راه های دریافت اقامت در این کشور دانست. افرادی که قصد دریافت اقامت تحصیلی کشور مالت را دارند، نیازی به داشتن مدرک زبان آیلتس ندارند. از طرفی هزینه های تحصیل در این کشور بسیار پایین می باشند. دانشگاه های کشور مالت از لحاظ سطح علمی در رتبه خوبی قرار دارند. افرادی که با دریافت اقامت تحصیلی در کشور مالت مقیم می شوند، می توانند پس از پایان تحصیل خود جذب بازار کار این کشور شوند و در آن اقامت داشته باشند. لازم به ذکر است افرادی که متقاضی اقامت تحصیلی در کشور مالت هستند، باید شرایط سنی و علمی را داشته باشند.

اقامت در کشور مالت با ازدواج

یکی دیگر از راه های اقامت مالت ازدواج با فردی است که مقیم این کشور باشد. با توجه به اینکه بسیاری از متقاضیان دریافت اقامت در این کشور با استفاده از این راه سعی در تقلب دارند، مسئولین این کشور برای دادن اقامت از طریق ازدواج حساسیت خاصی از خود نشان می دهند. افرادی که قصد دریافت اقامت در کشور مالت با استفاده از ازدواج را دارند، باید مدارک کاملی از ازدواج خود به این کشور ارائه دهند. افراد برای اقدام دریافت اقامت، باید حداقل ۵ سال از ازدواجشان گذشته باشد. در کل می توان گفت متقاضیان باید تمام تلاش خود را برای اثبات واقعی بودن ازدواج خود بنمایند. لازم به ذکر است افرادی که قصد دارند از طریق ازدواج در این کشور اقامت داشته باشند، باید تمکن مالی خود را به اثبات برسانند.

اقامت مالت
اقامت مالت

اقامت در کشور مالت با خرید ملک

یکی دیگر از راه های اقامت مالت خرید ملک در این کشور است. توجه به این نکته الزامی است که در استفاده از این نوع اقامت و خرید ملک در کشور مالت باید یک سری از مشاوره ها صورت بگیرد تا افراد دچار ضرر و زیان های مالی نشوند. ارزش ملک خریداری شده در این کشور بر روی شرایط اخذ اقامت تاثیرگذار می باشد. افراد برای دریافت این نوع از اقامت باید در زمان دریافت ویزای مالت مدارک ملکی خود را به صورت اصل و رونوشت به سفارت ارائه دهند. افرادی که برای این نوع از اقامت در کشور مالت مقیم می شوند باید بدانند که، اقامت دائم این کشور پس از ۵ سال به افراد ارائه می شود. در این ۵ سال افراد باید در بازه های زمانی مختلف برای تمدید اقامت خود به سفارت این کشور مراجعه نمایند.

اقامت در کشور مالت با کارآفرینی سرمایه گذاری

یکی از بهترین روش های دریافت اقامت مالت کارآفرینی و سرمایه گذاری در این کشور می باشد. افراد بالای ۱۸ سال می توانند با انجام کارهای اقتصادی که تعدادی از ساکنین این کشور را مشغول کار کند و برای اقتصاد این کشور مفید باشد، اقامت در کشور مالت را اخذ نمایند. افراد متقاضی این نوع از اقامت باید تمکن مالی کافی را داشته باشند و این موضوع را به اثبات برسانند. لازم به ذکر است این افراد باید دارای سلامت عقلی و روانی باشند. همچنین این افراد نباید هیچ گونه سابقه کیفری داشته باشند. در این نوع از اقامت شما ابتدا تا چند سال به صورت موقت در کشور مالت اقامت خواهید داشت و سپس اقامت دائمی را اخذ می نمایید.

اقامت مالت
اقامت مالت

اقامت در کشور مالت

در پایان می توان گفت اقامت مالت با توجه به قوانین این کشور سخت نیست. افرادی که در این کشور اقامت می کنند، هزینه های کمی برای زندگی می پردازند. توصیه ما این است که برای دریافت اقامت کشور مالت سعی کنید از آژانس های مسافرتی معتبر و فعال در این زمینه استفاده کنید.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

ویزای تجاری مالت کشور مالت، یکی از جزایر مهم دریای مدیترانه است. به دلیل زیبایی خاص و تأثیرگذار این کشور...

تور مالت یکی از بهترین انگیزه ها برای زندگی، سفر و مسافرت به سر تا سر این کره خاکی می...

روادید مالت برای سفر به کشور مالت در ابتدا باید برای اخذ روادید مالت اقدام نمایید. قبل از سفر به...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر