اقامت دانمارک

چگونه می توانیم برای اقامت دانمارک اقدام کنیم؟

۲۱ مهر ۱۳۹۷

اقامت دانمارک

اقامت دانمارک از پرطرفدارترین اقامت ها برای کشورهای اروپایی می باشد. شما برای به دست آوردن اقامت این کشور می توانید از روش های بسیار زیادی اقدام کنید که از جمله آن ها می توان به ازدواج، اشتغال و سرمایه گذاری و تحصیل اشاره کرد.

کشور دانمارک

کشور دانمارک از جمله کشور های اسکاندیناوی در شمال قاره اروپا می باشد. این کشور با کشورهای فنلاند و سوئد همسایه است و جمعیتی حدود ۵ میلیون و پانصد هشتاد هزار نفر را داراست. واحد پول در این کشور کرون دانمارک می باشد و همچنین پایتخت این کشور شهر کپنهاگ است که از زیباترین شهرها و پایتخت های اروپا به شمار می آید و به همین خاطر افراد زیادی خواهان اقامت دانمارک میباشند. زبان رسمی دانمارک زبان دانمارکی است هم چنین زبان های فروئی، گرینلندی و آلمانی نیز جزء زبان های محلی این کشور محسوب می شود. کشور دانمارک دارای وسعت بسیار کمی است و از چندین جزیره در دریای بالتیک تشکیل شده است که بیشتر سرزمین های آن را دشت ها و زمین های پست تشکیل می دهد؛ و از بزرگترین جزیره های این کشور می توان به شیلند و فون اشاره کرد. کشور دانمارک دارای بیشترین تعداد دوچرخه سوار در کل جهان بوده و به همین دلیل ترافیک موجود در این کشور بسیار کم می باشد. پرچم کشور دانمارک به شکل مستطیل با رنگ قرمز است که صلیبی سفید رنگ بر روی آن قرار دارد. پرچم این کشور با پرچم کشورهایی همچون فنلاند، نروژ و سوئد شباهت بسیار زیادی دارد. دانمارک یکی از ثروتمند ترین و پیشرفته ترین کشورهای اروپایی می باشد و این امر باعث شده است که مهاجرت های بسیاری به این کشور صورت بگیرد. واحد پول در این کشور کرون دانمارک است. جهت سفر به این کشور زیبا باید اقدام به دریافت ویزای دانمارک نمایید.

اقامت دانمارک
اقامت دانمارک

آب و هوای کشور دانمارک

کشور دانمارک دارای آب و هوای معتدل است و می توان هر چهار فصل را در این کشور به خوبی مشاهده کرد. با توجه به شرایط اقلیمی این کشور گردشگران و مسافران بسیاری سالانه برای گردش و تفریح به این کشور سفر می کنند. گرم ترین ماه سال آگوست می باشد که دمای هوا در این فصل به ۱۶ درجه می رسد؛ و سردترین ماه سال نیز فوریه می باشد که دمای هوای آن تا صفر درجه سانتی گراد کاهش می یابد. به دلیل مناسب و مساعد بودن شرایط اقلیمی این کشور مهاجران بسیاری این کشور را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند. بهترین فصل برای سفر به این کشور اواخر فصل بهار و فصل پاییز می باشد که شما می توانید برای لذت بردن از جاذبه های این کشور در این فصول به دانمارک سفر کنید. افراد بسیار زیادی به قصد اقامت دانمارک و مسافرت در طول سال از طریق تور دانمارک به این کشور مسافرت می کنند و فرودگاه های کشور دانمارک شاهد افراد بسیار زیادی از کشورهای مختلف جهان هستند.

اقامت دانمارک
اقامت دانمارک

هزینه زندگی در دانمارک

در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی هزینه زندگی در دانمارک بسیار مناسب و ارزان می باشد و این یک امر مثبتی برای کسانی که می خواهند به این کشور مهاجرت کنند، می باشد. همانطور که گفته شد کشور دانمارک دارای اقتصادی بسیار پیشرفته ای است که این امر سبب شده بین هزینه های زندگی و حقوق افراد تناسب بسیار خوبی وجود داشته باشد؛ و مردم با حقوق ماهانه خود می توانند از پس کل هزینه های زندگی خود بربیایند. کشور دانمارک از سطح امنیت بالایی برخوردار است و شما می توانید با خیال راحت و بدون احساس نگرانی و داشتن دلهره این کشور را برای اقامت خود انتخاب کنید. شما می توانید برای اقامت خود در این کشور اقامتگاه هایی با قیمت بسیار مناسب در حومه شهر کپنهاگ کرایه کنید و شهرداری این کشور وسیله های حمل و نقل ارزانی در سطح شهرها تدارک دیده است و این موضوع در کاهش هزینه های زندگی بسیار موثر می باشد.

اقامت دانمارک
اقامت دانمارک

اقامت دانمارک

کشور دانمارک یکی از بهترین و مناسب ترین کشورها برای اقامت و اشتغال می باشد و ما سالانه شاهد مهاجرت های بسیار زیادی به این کشور هستیم. شما می توانید از طریق راه های بسیار متنوعی به این کشور مهاجرت کنید و اقامت در کشور دانمارک را به دست بیاورید از راه های اخذ اقامت دانمارک می توان به مواردی از جمله سرمایه گذاری در دانمارک، ازدواج با کسی که اقامت دانمارک را دارد، درخواست ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های دانمارک و دریافت دعوتنامه کاری اشاره کرد؛ که شما می توانید با توجه به شرایط خودتان یکی از این راه ها را انتخاب کنید و اقامت در کشور دانمارک را به دست بیاورید. در ادامه مطلب به توضیح هر یک از این موارد پرداخته شده است.

اقامت دانمارک
اقامت دانمارک

اخذ اقامت دانمارک از طریق تحصیل

کشور دانمارک دارای برترین و بهترین دانشگاه ها و آکادمیک های اروپایی است که سطح علمی این دانشگاه ها بسیار بالا بوده است و همین امر دلیل اصلی علاقه مند شدن دانشجویان برای ادامه تحصیل در این کشور می باشد؛ و سالانه دانشجویان بسیار زیادی برای تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند و از این طریق می توانند اقامت دانمارک را به دست آوردند. شما برای تحصیل در این کشور باید به زبان انگلیسی مسلط باشید و مدرک معتبر زبان انگلیسی را بدست آورید. اخذ اقامت دانمارک از طریق ادامه تحصیل بسیار آسان و راحت می باشد و کافی است شما تمام مدارک مورد نیاز و امتیازات مربوط را تهیه و  کسب کرده باشید.

اقامت دانمارک
اقامت دانمارک

اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های اخذ اقامت دانمارک سرمایه گذاری در این کشور می باشد این روش دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد چرا که اقتصاد دانمارک از وضعیت بسیار خوبی برخوردار است و به همین دلیل سرمایه گذاران را وسوسه می کند تا در این کشور سرمایه گذاری کنند؛ که البته باید بتوانند به مدت ۵ سال در کسب و کار خود موفق باشند و سودآوری بالایی داشته باشند که بعد از گذشت این مدت زمان، می توانند به راحتی و بدون داشتن مشکلی اقامت در دانمارک خود را به دست آوردند. شما برای سرمایه گذاری در این کشور باید یک سری مدارک از جمله صورت حساب بانکی خود و استعلام موجودی، تجربیات کاری و رزومه تحصیلی را تهیه و به سفارت خانه دانمارک ارائه دهید.

اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج

اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج نیز یکی دیگر از راه های پیش روی افرادی است که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در این کشور را دارند. ؛ و افراد بایستی بسیار محتاط و هوشیارانه عمل کنند تا از دام های خطرناک و اتفاق های ناخوشایند در امان باشند. در این روش نیازی به داشتن مدارکی از جمله مدرک تحصیلی و زبان انگلیسی و غیره نیست و یکی از آسانترین راه های کسب اقامت در دانمارک می باشد.

اقامت دانمارک
اقامت دانمارک

اخذ اقامت دانمارک از طریق کار

با توجه به این امر که قوانین کار و اشتغال در تمام کشورهای اروپایی یکسان می باشد بنابراین برای اخذ اقامت دانمارک از طریق کار باید دعوتنامه ای به صورت کتبی و رسمی از شرکت های این کشور داشته باشید. برای دریافت دعوتنامه ی کاری باید مداوم به دنبال آگهی های استخدامی باشید و تقاضای کار کنید که در صورت موافقت، دعوتنامه ای برای شما از طرف کار آفرین ارسال خواهد شد. دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های دانمارک می توانند در شرکت های مختلف جذب شده و اقامت در کشور دانمارک از طریق کار را به دست آوردند.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

سفر به دانمارک سفر به دانمارک می تواند بسیار جذاب باشد، پس اگر به دنبال گشت و گذار در دانمارک...

ویزای نمایشگاهی دانمارک ویزای نمایشگاهی دانمارک، ویزایی جهت شرکت در تور نمایشگاهی دانمارک است که این کشور را به یکی...

بلیط کپنهاگ در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد بلیط کپنهاگ بپردازیم، اگر می خواهید به...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر