ویزای سنگاپور

ویزای سنگاپور

۳ بهمن ۱۳۹۶

ویزای سنگاپور

دریافت ویزای سنگاپور برای دیدن مناطق دیدنی این کشور لازم و ضروری است. ویزای توریستی سنگاپور از پر تقاضاترین ویزاهای این کشور می‌باشد.

ویزای سنگاپور برای عزیمت به این کشور آسیایی

در جنوب شرقی قاره آسیا کشور کوچکی به نام سنگاپور واقع‌شده است. این کشور آسیایی با توجه به وسعت کوچکی که دارد از اقتصادی‌ترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود. جالب است بدانید که مناطق گردشگری و توریستی در این کشور باعث شده است که رونق اقتصادی در این کشور افزایش یابد. با توجه به میزان این توجه از سوی توریست و گردشگران برای سفر به کشور سنگاپور دریافت ویزای این کشور یکی از امور لازم و ضروری محسوب می‌شود.

بنابراین با توجه به موارد گفته‌شده افرادی که تمایل دارند از باغ‌وحش و همچنین سواحل زیبای این کشور آسیایی کوچک لذت برده و دیدن نمایند می‌بایست در ابتدای سفر ویزای سنگاپور را دریافت کنند. در ادامه این مبحث در رابطه با انواع این ویزا و همچنین نحوه دریافت و مدارک موردنیاز آن اطلاعاتی را در اختیار عزیزان قرار خواهیم داد. اگر قصد سفر به این کشور زیبا و بسیار دیدنی را در سر می‌گذرانید توصیه می‌کنیم برای دریافت ویزای این کشور این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

 دریافت ویزای سنگاپور از طریق وقت سفارت این کشور

برای دریافت ویزای سنگاپور باید از طریق سفارتخانه این کشور اقدام نمایید؛ بنابراین گرفتن وقت سفارت از این کشور برای دریافت ویزای آن کاری ضروری و لازم می‌باشد. کشورهای آسیایی و اروپایی بسیاری در داخل ایران سفارتخانه دارند که افراد می‌توانند برای دریافت ویزای خود برای سفر به این کشورها به سفارت‌خانه آن‌ها مراجعه نمایند و یا از طریق راه های آنلاین به پر کردن صفحه دریافت ویزا اقدام کنند. وقت سفارت هر سفارتخانه‌ای برای دریافت ویزای آن کشور امری ضروری است و برای دریافت ویزای سنگاپور نیز می‌بایست از طریق سفارتخانه این کشور اقدام کرد.

در رابطه با ویزای سنگاپور باید به این نکته اشاره‌کنیم که این کشور در داخل ایران هیچ‌گونه سفارتخانه‌ای ندارد. افرادی که تمایل دارند به این کشور سفر کنند می‌بایست از طریق کشورهای دیگر نسبت به دریافت ویزا اقدام کنند؛ بنابراین اگر افراد تمایل دارند به کشور سنگاپور برای تحصیل کار و یا گردشگری سفر کنند می‌توانند از طریق کشورهای دیگر و یا از طریق مراجعه به آژانس‌های مسافرتی که می‌توانند این ویزا را برای آن‌ها دریافت کنند به دریافت ویزا اقدام نمایند.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

انواع ویزای سنگاپور

برای اینکه سفر به کشور سنگاپور را برای خود نهایی کنید، نیازمند این هستید که هدف و قصد خود برای سفر به این کشور را مشخص کنید. درواقع قبل از اینکه به دریافت ویزای سنگاپور اقدام کنید می‌بایست مشخص کنید که چرا به این کشور سفر می‌کنید و هدفتان از این سفر چیست و با توجه به این هدف می‌توانید به دریافت ویزای این کشور اقدام کنید. جالب است بدانید که ویزای کشور سنگاپور تنها یک مورد نمی‌باشد، بلکه سه نوع ویزای توریستی، ویزای کار و همچنین ویزای تحصیلی ازجمله ویزاهای کشور سنگاپور می‌باشند که هر یک دارای ویژگی و مدارک مشخصی می‌باشند.

به‌عنوان‌مثال شما نمی‌توانید با استفاده از ویزای کار برای گردشگری و تفریح به این کشور سفر کنید، بلکه برای هر هدف مشخصی می‌توانید ویزاهای مربوط به آن را دریافت کنید. از پرطرفدارترین ویزاهای این کشور می‌توان به ویزای توریستی آن اشاره نمود که به دو صورت عادی و فوری دریافت می‌شود. البته ویزاهای دیگر ازجمله ویزای کار نیز در بین جوانان بسیار طرفدار دارد و افراد بسیاری برای سفر به این کشور به‌منظور کار به دریافت ویزای کار سنگاپور مبادرت می‌کنند.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

ویزای سنگاپور برای تحصیل

یکی از کشورهای مناسب در آسیا برای ادامه تحصیل کشور سنگاپور می‌باشد. دانشگاه‌های این کشور و رتبه علمی آن‌ها در جهان به‌عنوان گزینه‌ای مناسب برای انتخاب این کشور برای تحصیل قلمداد می‌شوند. قرار گرفتن دانشگاه‌های سنگاپور در بالاترین رده‌ها در دنیا باعث شده است که افراد بسیاری برای دریافت ویزای سنگاپور به‌منظور تحصیل در این کشور اقدام کنند. ماساچوست یکی از دانشگاه‌های برتر ازلحاظ علمی و مقالات در کشور سنگاپور می‌باشد که افراد بسیاری در ذهن خود تحصیل در این دانشگاه را تداعی می‌کنند.

 اگر تمایل دارید در دانشگاه‌های برتر سنگاپور به ادامه تحصیل بپردازید می‌بایست از شرایط سنی مشخصی برخوردار باشید. همچنین مدارک حساب بانکی و ریزنمرات ترجمه‌شده خود را برای رفتن به این کشور تهیه نمایید. ازجمله دیگر مدارک برای دریافت ویزای تحصیلی سنگاپور داشتن مدرک زبان می‌باشد. البته باید از سوی دانشگاه‌ها پذیرش‌شده باشید تا بتوانید به این کشور برای ادامه تحصیل مهاجرت کنید. در کنار دانشگاه‌های برتر این کشور مدارس در حوزه دبیرستان نیز برای پذیرش افراد زیر ۱۸ سال اعلام آمادگی می‌کنند و افراد می‌توانند با دریافت ویزای تحصیلی سنگاپور به این مدارس و دانشگاه‌ها عزیمت کنند.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

ویزای سنگاپور برای کار

یکی از ویزاهای مهم کشور سنگاپور ویزای کار این کشور می‌باشد. در رابطه با این نوع ویزا در ابتدای این بخش به این نکته اشاره‌کنیم که افرادی که تمایل به کار و اشتغال در این کشور دارند می‌بایست شرایط قانونی و همچنین حقوقی را به‌درستی طی کنند و به‌هیچ‌عنوان فریب افراد کلاه‌بردار که ادعا می‌کنند می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن این ویزا را برای آن‌ها دریافت کنند، نخورند. از شرایط مهم برای دریافت ویزای سنگاپور به جهت کار و اشتغال در این کشور اسپانسر شدن از طرف فردی است که صاحب شغل و کسب در این کشور می‌باشد. درواقع می‌بایست افراد دعوت‌نامه‌ای از سوی شرکت و سازمان‌های واقع‌شده در سنگاپور دریافت کنند تا بتوانند به این کشور برای کار مهاجرت نمایند.

اما نکته مهم اینجاست که پیدا کردن اسپانسر و کارفرما برای دریافت دعوت‌نامه از سوی آن‌ها کار آسانی نمی‌باشد. راه‌های مختلفی برای این امر وجود دارد ازجمله آن می‌توان به دریافت ویزای تحصیلی سنگاپور و اقدام به تحصیل در این کشور اشاره نمود. شما از طریق ویزای سنگاپور می‌توانید به این کشور سفر کرده و به تحصیل پردازید و هم‌زمان در کنار شغل پاره‌وقت می‌توانید مشاغل مناسب را نیز از طریق آگهی‌ها شناسایی نمایید؛ بنابراین از این طریق می‌توانید با کارفرماهای مختلف آشنا شده و ویزای کار این کشور را دریافت کنید.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

ویزای سنگاپور برای تفریح و گرددش

یکی دیگر از ویزاهای سنگاپور، ویزای گردشگری و توریستی این کشور می‌باشد که امروزه بسیار موردتوجه توریست ها و گردشگران قرارگرفته است. جاذبه‌های گردشگری و تفریحی بسیاری در این کشور آسیایی واقع‌شده است که افراد بسیاری را متمایل می‌کند که به این کشور برای گشت‌وگذار مهاجرت نمایند. مدت‌زمان ویزای توریستی سنگاپور نسبت به ویزاهای کار و اشتغال و همچنین ویزای تحصیلی مدت کمی دارد و بنابراین برای گشت‌وگذار در مناطق مختلف آن می‌بایست افراد برنامه‌ریزی‌های مشخصی داشته باشند.

 البته مدت‌زمان ۱ ماه برای این ویزا اعتبار مناسبی برای گشت‌وگذار به مناطق و شهرهای مختلف این کشور می‌باشد. نکته مهم در رابطه با این ویزا این است که افراد نمی‌توانند از طریق آن به تحصیل و یا کار در این کشور بپردازند و اگر بعد از مدت یک ماه اعتبار ویزای سنگاپور آن‌ها به اتمام رسید آن‌ها می‌بایست از طریق سازمان مهاجران این کشور به تمدید آن بپردازند.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

مدارک لازم برای دریافت ویزای سنگاپور

به دلیل نبود سفارتخانه کشور سنگاپور در ایران دریافت ویزای آن نیز از طریق مختلف انجام می‌شود. به‌عنوان‌مثال برای ارسال مدارک، کارگزار رسمی این کشور آماده همکاری با افراد می‌باشد. مدارک مشخصی برای دریافت ویزای سنگاپور مدنظر قرار می‌گیرد که افراد می‌بایست آن‌ها را تهیه نمایند، ازجمله صفحه نخست پاسپورت که به‌صورت اسکن شده باشد و همچنین به میزان ۷ ماه اعتبار داشته باشد. تصویر رنگی ۴ * ۶ به‌صورت اسکن شده. مشخصات فرد سفر کننده به کشور سنگاپور به‌صورت فرم تکمیل‌شده. امضای پاسپورت قبل از اسکن کردن آن.

مدارک گفته‌شده برای دریافت ویزای سنگاپور کافی می‌باشند اما نکات مهمی در رابطه با عکس و همچنین فرم تکمیل مشخصات باید مدنظر قرار گیرند. تصویر عکس شخص متقاضی می‌بایست تازه و جدید بوده و از کیفیت بالایی برخوردار باشد. مشخصات می‌بایست به زبان انگلیسی و با خودکار آبی تکمیل شوند. تکمیل فرم مشخصات برای افراد بالای ۱۴ سال اجباری می‌باشد؛ اما در رابطه با دریافت ویزای سنگاپور به این نکته اشاره‌کنیم که کارگزار ویزا را به‌صورت برچسب دریافت می‌کند و آن را روی پاسپورت شما به ثبت می‌رساند.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

خدمات مناسب ویزای سنگاپور

مسلماً ویزای هر کشور اروپایی و آسیایی دارای خدمات خاص و منحصربه‌فردی می‌باشد که برای رفاه حال مسافران تعیین‌شده‌اند. ویزای سنگاپور به دلایل مختلف دارای خدمات ویژه‌ای می‌باشد. اگر بخواهیم به این خدمات اشاره‌کنیم می‌توانیم به رزرو هتل و همچنین رزرو بلیط ودرکنارآن به بیمه مسافرتی بپردازیم.

در کنار خدمات ارائه‌شده در رابطه با ویزای سنگاپور باید به این نکته اشاره‌کنیم که برای دریافت این خدمات می‌بایست هدف از سفر به این کشور مشخص‌شده باشد و همچنین بیمه مسافرتی به این کشور تعیین گردد تا افراد بتوانند از خدمات ویژه آن بیشترین بهره را ببرند. تعیین اقامتگاه و یا رزرو هتل برای استقرار در این کشور از مهم‌ترین خدمات ویزای توریستی و گردشگری کشور سنگاپور می‌باشد که از طریق مراکز و آژانس‌های معتبر امکان‌پذیر خواهد بود.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

تمدید ویزای سنگاپور

ویزاهای کشورهای مختلف با توجه به مدت اعتبار و زمان تعیین‌شده قابل‌استفاده می‌باشند که افراد می‌بایست با توجه به این مدت‌زمان به برنامه‌ریزی‌های مختلف برای انجام کارهای تحصیلی و توریستی خود اقدام کنند؛ اما برخی از ویزاها دارای مدت‌زمان اعتباری بیشتری می‌باشند که افراد می‌توانند در این مدت به کارهای مربوط به خود در این کشور بپردازند؛ اما ویزای توریستی کشور سنگاپور از مدت‌زمان معینی برای اعتبار برخوردار است.

این ویزا دارای دو نوع عادی و فوری می‌باشد که مدت‌زمان اعتبار آن از حدود یک ماه تا سه ماه می‌باشد که افراد در این مدت می‌توانند به مناطق گردشگری و زیبای این کشور سفر کنند. اگر مدت اعتبار ویزای سنگاپور شما به اتمام رسید شما می‌توانید به سازمان‌های مشخص ازجمله سازمان مهاجران در این کشور مراجعه کرده و برای تمدید ویزای خود اقدام نمایید؛ بنابراین جای هیچ‌گونه نگرانی برای تمدید ویزای سنگاپور برای مسافران و توریست ها وجود نخواهد داشت.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

دریافت فوری ویزای سنگاپور

یکی از مواردی که می‌توان در رابطه با ویزای سنگاپور به آن اشاره نمود دریافت فوری این ویزا می‌باشد. در حالت کلی و عادی برای دریافت ویزای سنگاپور نزدیک به پانزده روز زمان نیاز خواهد بود که این مورد برای ویزای فوری این کشور زیبا به مدت ۷ روز کاهش می‌یابد. برای دریافت ویزای فوری سنگاپور افراد می‌توانند به آژانس و یا مراکز معتبر مراجعه نمایند. همچنین دریافت ویزای فوری در فرودگاه این کشور نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

هزینه دریافت ویزای سنگاپور

برای دریافت ویزای هر کشوری می‌بایست هزینه‌های مختلفی را مدنظر قرار دارد. نوع ویزا نیز در تعیین هزینه دریافت آن تأثیرگذار می‌باشد. در رابطه با هزینه ویزای سنگاپور می‌بایست به این نکته اشاره‌کنیم که هزینه ویزای تحصیلی با ویزاهای توریستی و کار این کشور متفاوت است.

افراد می‌توانند با مراجعه به آژانس و یا از طریق تماس با کارگزاری به میزان هزینه و مبلغ دریافت ویزای سنگاپور پی ببرند. نکته مهم دیگر در رابطه با هزینه ویزای این کشور این است که دریافت فوری و یا عادی آن نیز در میزان هزینه آن موثر است. دریافت ویزا در ایران و یا در کشور سنگاپور نیز می‌تواند در میزان هزینه دریافت این ویزا تأثیرگذار باشد.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

اولین سفر برای دریافت ویزای سنگاپور

افراد بسیاری وجود دارند که شاید اولین تجربه خود را برای یک سفر خارجی با کشور زیبای سنگاپور آغاز می‌کنند. این کشور از مکان‌های دیدنی و تفریحی بسیار متنوعی برخوردار است که این عامل باعث رشد اقتصادی آن شده است؛ بنابراین تصمیم برای شروع اولین سفر به یک کشور آسیایی مانند سنگاپور کاملاً مناسب و به‌جا می‌باشد. افراد می‌توانند برای دریافت ویزای سنگاپور اطلاعات مناسب و کافی را از طریق آژانس مسافرتی ما دریافت نموده و خود را برای یک سفر شیرین و مهیج آماده نمایند.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

مدت‌زمان دریافت ویزای سنگاپور

برای دریافت ویزای سنگاپور به دلیل نبود سفارت‌خانه این کشور در ایران می‌توانید از طریق آژانس‌های مسافرتی و گردشگری اقدام نمایید. آژانس مسافرتی ما نیز در دریافت ویزای این کشور می‌تواند به شما عزیزان یاری رساند؛ اما برای دریافت ویزای عادی این کشور باید به این نکته اشاره‌کنیم که مدت‌زمان مشخص و قطعی برای آن تعیین نشده است و برخی این مدت‌زمان را ۱۵ روز و برخی ۱۸ روز تعیین می‌کنند. در رابطه با دریافت ویزای فوری سنگاپور نیز این موضوع وجود دارد.

ویزای سنگاپور | قیمت ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور 88851080-021

چکیده‌ای از ویزای سنگاپور

  • ویزای سنگاپور برای سفر به این کشور امری لازم و ضروری است.
  • سفارت‌خانه این کشور در ایران وجود ندارد و افراد می‌بایست از روش‌های دیگر به دریافت این ویزا اقدام کنند.
  • ویزای سنگاپور در انواع مختلفی مانند تحصیلی، کار و همچنین توریستی صادر می‌شود.
  • هزینه ویزای این کشور با توجه به شرایط مختلف متفاوت است.
  • برای تمدید ویزای کشور سنگاپور می‌توانید به سازمان مهاجران در این کشور مراجعه کنید.
  • مدت‌زمان دریافت ویزای عادی و فوری سنگاپور متفاوت است.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر