ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

ویزای برزیل

۱۰ اسفند ۱۳۹۶

ویزای برزیل

ویزای برزیل در انواع مختلف توسط سفارت خانه های این کشور صادر می شود که در ادامه به بیان آن ها خواهیم پرداخت.

ویزای برزیل

برای سفر به برزیل که در آمریکای جنوبی واقع شده است می‌توانید به دریافت ویزای این کشور اقدام کنید. در واقع برای ورود به برزیل مانند هر کشو آمریکای جنوبی دیگر نیازمند دریافت ویزای آن خواهید بود. ویزای برزیل از ملزومات مهم برای سفر به این کشور شناخته می‌شود. این ویزا در انواع مختلفی طبقه‌بندی می‌شود. از نکات مهم این نوع ویزا می‌توان به سفرهای مختلف توریستی و گردشگری از طریق آن اشاره نمود؛ اما برای تحصیل و همچنین تجارت و کار می‌بایست به دریافت ویزای تحصیلی برزیل و همچنین ویزای کار پرداخت.

 از نکات مهم دیگر در رابطه با این ویزا مدارک موردنیاز آن است که باید در زمان اقدام به دریافت این ویزا تمامی موارد تهیه شود. ویزای کشور برزیل مانند هر ویزای دیگری از زمان اعتبار مشخصی برخوردار است که در زمان اتمام این اعتبار باید نسبت به تمدید آن اقدام نمود. از نکات مهم بعدی می‌توان به دریافت ویزای فوری برزیل اشاره کرد. در این بخش به‌صورت خلاصه‌وار در رابطه با دریافت ویزای کشور برزیل اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه به‌صورت کامل‌تر به بیان هریک از موارد گفته‌ شده اشاره خواهیم نمود.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

نحوه دریافت ویزای برزیل

برای دریافت ویزای برزیل می‌بایست به سفارت‌خانه برزیل در تهران مراجعه کنید. درواقع سفارت‌خانه هر کشور خارجی برای دریافت ویزای مربوط به آن کشور اقدامات لازم را به انجام می‌رساند؛ اما نکته مهم در رابطه با دریافت ویزای این کشور این است که از طریق سفارت‌خانه باید به پر کردن فرم دریافت ویزا مبادرت نمایید؛ اما در این موضوع باید دقت کافی داشته باشید. به‌عنوان‌مثال در زمان پر کردن ویزای کشور برزیل گزینه‌های مختلفی وجود دارد که باید موردتوجه واقع شود. ازجمله این موارد می‌توان به نوع ویزا اشاره کرد. نوع ویزا تعیین‌کننده این است که چرا و با چه هدفی به برزیل سفر خواهید کرد. مسلماً نمی‌توان با ویزای توریستی این کشور به‌منظور تجارت و کار به برزیل سفر نمود. همچنین با ویزای کار نمی‌توان به‌منظور تفریح و گردش به این کشور آمریکای جنوبی سفر کرد؛ بنابراین در زمان پر کردن این نوع ویزا به این نکته توجه بسیار زیادی داشته باشید.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

وقت سفارت و دریافت ویزای برزیل

 برای دریافت ویزای برزیل در ابتدا باید به پر کردن فرم مربوطه از طریق وب‌سایت رسمی سفارت‌خانه این کشور اقدام کنید. همان‌طور که اشاره نمودیم باید در زمان پر کردن فرم مربوطه به نوع ویزا توجه نمایید؛ اما در رابطه با این نوع ویزا باید به‌ سفارت‌خانه این کشور مراجعه کنید. نکته مهم در رابطه با گرفتن وقت سفارت‌خانه کشور برزیل این موضوع است که برای دریافت ویزا حضور فرد متقاضی لازم و ضروری نیست. در واقع افراد می‌توانند از طریق وکیل و یا نماینده مطمئن خود نسبت به دریافت ویزای برزیل اقدام کنند؛ اما نکته مهمی در این رابطه وجود دارد و آن این موضوع است که فرد می‌بایست مدارک موردنظر را از طریق امضای خود تکمیل نماید. درواقع امضای متقاضی دریافت ویزای کشور برزیل لازم است. برای دریافت این ویزا تنها می‌توانید به افراد مورد اطمینان مراجعه نمایید.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

انواع ویزای برزیل

ویزای برزیل از انواع مختلفی برخوردار است که در این بخش به این موارد اشاره خواهد شد. همان‌طور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم در زمان پر کردن فرم آنلاین دریافت ویزا باید به نوع آن توجه کنید. سه نوع ویزای برزیل قابل دریافت است که می‌توان به ویزای توریستی، ویزای کار و ویزای تحصیل اشاره نمود. هریک از این ویزاها به دلایل مختلف صادر خواهد شد و به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان از هر یک از این ویزاها به‌منظور تحقق اهداف دیگر استفاده کرد.

برای توضیحات بیشتر در رابطه با این موضوع به این نکته اشاره می‌کنیم که برای انجام کار و تجارت تنها باید ویزای کار برزیل را دریافت کنید و برای تفریح و سرگرمی تنها ویزای توریستی این کشور برایتان مناسب خواهد بود. در رابطه با ویزای تحصیلی نیز دقیقاً این قوانین صدق می‌کند. با توجه به‌تمامی مطالب ارائه‌شده باید به این موضوع توجه کنید که نوع ویزا با توجه به اهداف مختلف شما تعیین خواهد شد و از اعتبار مشخصی برخوردار می‌باشد. در ادامه در رابطه با هریک از موارد ارائه‌شده توضیحاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

ویزای برزیل برای تفریح و گردش

برزیل کشوری زیبا در آمریکای جنوبی است که از مناطق گردشگری و تاریخی بسیاری برخوردار است. همه‌ساله افراد مختلفی به‌عنوان توریست و گردشگر از طریق ویزای توریستی برزیل وارد این کشور می‌شوند. این نوع ویزا از طریق سفارتخانه این کشور در تهران برای افراد متقاضی صادر می‌شود و دارای مدت‌زمان اعتبار سه‌ماهه می‌باشد. درواقع به مدت سه ماه افراد متقاضی می‌توانند در این کشور به تفریح و گردش بپردازند و از مکان‌های تفریحی و گردشگری آن بیشترین لذت را ببرند.

 عدم مصاحبه از مهم‌ترین مواردی است که در رابطه با دریافت این نوع ویزا می‌توان به آن توجه نمود. درواقع افراد برای دریافت این ویزا ملزم به حضور در سفارت‌خانه برزیل نخواهند بود و از طریق افراد مورد اعتماد خود می‌توانند به دریافت ویزای توریستی برزیل اقدام نمایند. از نکات مهم بعدی می‌توان به تمدید این ویزا پرداخت. در زمان اتمام اعتبار ویزای توریستی برزیل شما به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانید در این کشور نسبت به تمدید آن اقدام کنید.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

ویزای برزیل برای تجارت و کار

از قدرتمندترین کشورهای اقتصادی در آمریکای جنوبی می‌توان به برزیل اشاره نمود. برای کار و تجارت در این کشور می‌توانید از ویزای کار و تجارت برزیل استفاده نمایید. این نوع از ویزای برزیل از شرایط گوناگونی برخوردار است که در این بخش به آن خواهیم پرداخت؛ اما ویزای کار برزیل در دو نوع مختلف صادر می‌شود که به نوع موقت و دائم آن می‌توان اشاره نمود. اگر برای دریافت ویزای کار موقت اقدام می‌کنید باید متوجه این موضوع باشید که مدت اعتبار این نوع ویزا دوساله می‌باشد و بعد از به پایان رسیدن این مدت شما برای بار دوم نیز می‌توانید نسبت به تمدید ویزای خود اقدام کنید.

 اما نوع دوم ویزای کار نوع دائمی آن است که با دریافت ویزای موقت بعد از چهار سال این امکان برای شما فراهم خواهد شد؛ بنابراین با توجه به این موارد می‌توان عنوان نمود که ویزای کار برزیل از شرایط خاصی برخوردار است. در این کشور در حوزه توریستی و گردشگری نزدیک به سه هزار شغل فراهم‌شده است که این امر نیز می‌تواند در اقدام برای راه اندازی تجارت و کار در این کشور تأثیرگذار باشد.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

ویزای برزیل برای تحصیل

از دیگر ویزاهای کشور برزیل می‌توان به نوع تحصیلی آن اشاره نمود. ویزای برزیل برای تحصیل برای کسانی که تمایل دارند در دانشگاه‌های معتبر این کشور به تحصیل بپردازند صادر می‌شود. جالب است بدانید که بسیاری از افراد از طریق ویزای تحصیلی برزیل در مقاطع مختلف اقامت این کشور را دریافت می‌کنند.

دانشگاه‌های مختلفی در این کشور وجود دارند که ازنظر سطح علمی دارای رتبه‌بندی مناسبی می‌باشند و می‌توان به دانشگاه‌هایی همچون سائوپائولو، کمپیناس و همچنین دانشگاه فدرال ریو دوژانیرو اشاره نمود. هریک از این دانشگاه‌ها از اساتید باتجربه و با سواد علمی بالا برخوردارند. برای دریافت ویزای تحصیلی برزیل در هر مقطع تحصیلی می‌بایست شرایط مختلفی را مورد بررسی قرار دهید و اقدامات لازم برای دریافت آن را به انجام برسانید.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

مدارک ویزای برزیل

برای دریافت ویزای برزیل می‌بایست مدارک مختلفی را تهیه نموده و در زمان مراجعه به سفارت‌خانه این کشور همراه خود داشته باشید. برای دریافت ویزای برزیل همچنین می‌توانید مدارک امضاشده خود را به وکیل و یا فرد مورد اعتمادتان سپرده تا آن‌ها مراحل دریافت ویزای شما را به انجام برسانند؛ اما مدارک دریافت این نوع ویزا به شرح ذیل می‌باشند.

گذرنامه و پاسپورت با مدت‌زمان اعتبار شش‌ماهه، گذرنامه‌هایی که در زمان‌های گذشته توسط متقاضی دریافت شده است، عکس رنگی سه در چهار از دیگر مدارک این ویزا شناخته می‌شود که باید در سال جدید گرفته‌شده باشد و از پشت زمینه سفید برخوردار باشد. مدرکی به‌عنوان گواهی‌نامه کار و اشتغال در کشور مبدأ، اصل شناسنامه فرد متقاضی، رزرو بلیط رفت‌وبرگشت به برزیل و همچنین رزرو هتل، مدرکی به‌عنوان پرینت حساب بانکی و چندین مورد دیگر که با توجه به نوع ویزا تعیین خواهد شد.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

دریافت ویزای برزیل به‌صورت فوری

از موارد مهم در رابطه با دریافت ویزای برزیل، نوع فوری آن می‌باشد. درواقع منظور از این نوع ویزا دریافت آن از طریق افراد کاربلد و باتجربه در این زمینه  است. افرادی که به دلایل مختلف نمی‌توانند مراحل دریافت ویزای توریستی، تجاری و تحصیلی خود را طی کنند می‌توانند از طریق این افراد اقدامات لازم را به انجام برسانند. بنابراین منظور از دریافت فوری ویزای برزیل این است که مراحل دریافت آن را به افراد متخصص در این زمینه سپرد تا آن‌ها بتوانند باتجربه کافی خود این مراحل را به انجام برسانند؛ بنابراین با توجه به این موارد ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که فریب افرادی که ادعای دریافت ویزا بدون طی شدن مراحل را می‌کنند نخورید و سعی کنید از طریق مراکز معتبر در این زمینه نسبت به دریافت ویزای برزیل خود اقدام کنید.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

دریافت ویزای برزیل از طریق آژانس مسافرتی

همان‌طور که در بخش قبلی نیز اشاره نمودیم از روش‌های مختلف برای دریافت ویزا مراجعه به مراکز و افراد کاربلد در این زمینه می‌باشد. درواقع این مورد گزینه مناسبی است برای کسانی که به دلیل مشغله کاری فرصت کافی برای طی نمودن مراحل دریافت ویزای برزیل را ندارند. آژانس‌های مسافرتی معتبر مانند آژانس سفری دیگر این امکان را فراهم نموده‌اند که افراد برای دریافت ویزای خود به آن‌ها مراجعه نمایند. خدمات مناسبی از طریق این دست از آژانس‌ها ارائه می‌شود که می‌توان به رزرو بلیط رفت‌ و برگشت برزیل، رزرو هتل و اقامتگاه مناسب و دریافت ویزای این کشور اشاره نمود. افراد می‌توانند از طریق این دست مراکز سفری آرام و بدون دغدغه به کشور برزیل داشته باشند، چراکه کارشناسان مربوطه تمامی مراحل سفر را به انجام می‌رسانند.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

اعتبار ویزای برزیل

از موارد بسیار مهم در رابطه با ویزای برزیل اعتبار آن است. درواقع در زمان اتمام اعتبار افراد می‌بایست خاک این کشور را ترک کنند و سپس به دریافت ویزای جدید اقدام نمایند. به‌عنوان‌مثال ویزای توریستی از سه ماه اعتبار برخوردار است که افراد می‌بایست با توجه به این میزان اعتبار به تفریح و گردش در کشور برزیل بپردازند. ویزای کار نیز از اعتبار مشخصی برخوردار است. با توجه به نوع ویزای کار که دائم است یا موقت میزان اعتبار آن تعیین می‌شود. در رابطه با ویزای تحصیلی نیز با توجه به نوع مقطع تحصیلی افراد می‌توانند از میزان اعتبار آن برخوردار شوند.

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل | شرایط دریافت ویزای برزیل 88851080-021

خلاصه‌ای از ویزای برزیل

 • برای ورود به کشور برزیل می‌بایست ویزای این کشور را دریافت کنید.
 • سفارت‌خانه این کشور برای ارائه ویزای برزیل اعلام آمادگی می‌نماید.
 • از نکات مهم در رابطه با وقت سفارت برزیل این است که نیاز به حضور فرد متقاضی برای ویزا نیست.
 • وکیل و افراد مورد اعتماد فرد متقاضی می‌توانند ویزای او را دریافت نمایند.
 • ویزای برزیل در سه نمونه صادر می‌شود.
 • ویزای کار، توریستی و تحصیلی از انواع ویزای این کشور شناخته می‌شود.
 • برای دریافت ویزای فوری برزیل می‌توانید به افراد باتجربه مراجعه کنید.
 • در زمان دریافت ویزا می‌بایست مدارک مشخصی را همراه خود به سفارت‌خانه ببرید.
 • ویزای کار به دو صورت دائم و موقت ارائه می‌شود که ابتدا باید ویزای موقت دوساله را دریافت کنید.
 • بعد از چهار سال ویزای موقت به ویزای دائم تبدیل خواهد شد.
 • به اعتبار ویزای خود توجه نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

برای دریافت ویزای برزیل با ما در تماس باشید.  ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

جاذبه های گردشگری شهر سالوادور : شهر سالوادور، پایتخت ایالت باهیا، بزرگ‌ترین شهر در شمال شرقی برزیل و اولین شهر...

جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو: قرار گرفتن شهر ریودوژانیرو در بین کوه ها و دریا چنان مناظر تماشایی ایجاد کرده است...

مدارک ویزای برزیل همانطور که میدانید برای ورود به هرکشور نیاز به تهیه ویزای آن داریم. ویزای برزیل اجازه نامۀ...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر