ویزای انگلستان | اخذ ویزای انگلستان | شرایط دریافت ویزای انگلستان 88851080-021

ویزای انگلستان

۲۷ اسفند ۱۳۹۶

ویزای انگلستان

چطور می توان وقت سفارت انگلیس گرفت؟ برای دریافت انواع ویزای انگلستان چه مدارکی نیاز است؟ آیا می دانید سفارت انگلیس در ایران کجاست؟ وقتش رسیده تمامی شرایط اخذ ویزای انگلستان را به دقت مورد بررسی قرار دهیم.

شرایط کلی اخذ ویزای انگلستان

برای سفر به انگلستان با هر هدفی نیاز به ویزا دارید و اخذ هر یک از انواع ویزای انگلستان برای خود مراحل خاصی دارد.

به طور کلی برای اخذ ویزای انگلستان باید مدارک لازم به دقت پرونده شده و تحویل سفارت داده شود، در نهایت پرداخت هزینه و انگشت نگاری صورت گرفته و خدمات مربوط به صدور ویزای انگلستان ارائه می شود.

موضوعی که این وسط مطرح است هدف سفر می باشد! در واقع شما باید بتوانید هدف سفر خود را به طور دقیق شفاف سازی نمایید. برای تعیین وقت سفارت نیز نیاز به اقدام به موقع بوده و تحویل مدارک و روز مصاحبه نیز از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

ویزای انگلستان | اخذ ویزای انگلستان | شرایط دریافت ویزای انگلستان 88851080-021

مدارک لازم برای ویزای انگلستان

مدارکی که برای اخذ ویزای انگلستان نیاز دارید باید به دقت تهیه شود و هرگونه سهل انگاری شانس شما را از بین می برد. در ابتدا می بایست از تاریخ اعتبار پاسپورت خود مطمئن شوید، پاسپورت شما باید حداقل ۶ ماه اعتبار از زمان درخواست شما داشته باشد. در صورتی که قبلا نیز پاسپورت تهیه نموده اید می بایست پاسپورت های قبلی را به همراه داشته باشید. تاکید می کنیم اعتبار پاسپورت اولین موضوعی است که در بین مدارک شما مورد بررسی قرار می گیرد.

و نیز شایان ذکر است که گذرنامه می بایست حداقل ۳ ماه بیشتر از اعتبار ویزای درخواست شده اعتبار داشته باشد.

برای درخواست ویزای انگلستان نیاز به پر نمودن فرمی است که به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد. قطعاً در روز مصاحبه و در لحظه عرضه مدارک می بایست تأییدیه واریزی وجه سفارت را ارائه دهید.

عکسی که برای مدارک ویزای انگلستان مورد نیاز است در ابعاد ۵/۴ * ۵/۳ و به صورت تمام رخ می باشد.

موضوعی که به طور مجزا در بخش بعدی به آن می پردازیم دعوت نامه از سوی فردی از انگلستان می باشد که می بایست اصل و یا کپی آن در مدارک شما وجود داشته باشد.

در صورتی که در هتل اقامت می کنید می بایست ثابت نمایید که هتل مورد نظر را رزرو نموده اید. افراد متأهل نیاز به ارائه اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج خود داشته و همینطور شناسنامه خود و همسرتان نیز باشد ترجمه شده و ارائه شود.

موضوع بعدی در خصوص مدرک شغلی است. گواهی اشتغال به کار می بایست به همراه ذکر تاریخ درخواست مرخصی، جواز کسب، پروانه فعالیت، کارت بازرگانی و … عرضه شود. هرچه مدارکی از این قبیل بیشتر باشد شانس بیشتری در اخذ ویزای انگلستان دارید. در صورتی که خود شاغل نیستید می توانید از مدارک شغلی همسرتان استفاده نماید.

ویزای انگلستان | اخذ ویزای انگلستان | شرایط دریافت ویزای انگلستان 88851080-021

مدارک فرد دعوت کننده برای اخذ ویزای انگلستان

اگر به دنبال ویزای انگلستان از نوع توریستی هستید می بایست فردی از انگلستان برای شما دعوت نامه ارسال نماید و دقیق توضیح دهد که شما برای دیدن او و گشت و گذار در کشور به سفر رفته اید و قرار است به سرعت به کشور خود بازگردید. فردی برای شما دعوت نامه ارسال می کند باید کپی پاسپورت و مدارک اقامتی خود را ارسال نماید، حساب بانکی وی بهتر است مورد عرضه قرار بگیرد، در واقع این نکته تاکید می کند که مشکل مالی برای این کشور ایجاد نمی کنید و پوشش مالی از سمت دعوت کننده نیز وجود دارد. مدارک شغلی و گواهی اشتغال فرد دعوت کننده می بایست با سطح درآمد آن ارائه شده و همینطور فیش حقوقی وی نیز عرضه می شود. اگر شخص دعوت کننده در انگلستان دارای منزل شخصی است، سند ملکی و اگر محل اقامت استیجاری است نیاز به اجاره نامه وی می باشد.

قطعاً نیاز به عرضه آخرین برگ مالیاتی پرداخت شده می باشد، اگر فرد دعوت کننده مدیر و یا سهامدار است می بایست ریز پرینت حساب شرکت به زبان انگلیسی ترجمه شده و سپس ارسال شود.

تأثیر دعوت نامه در اخذ ویزای انگلستان بسیار بالا بوده و در صورت تکمیل بودن مدرک شانس اخذ ویزای انگلستان افزایش خواهد یافت.

ویزای انگلستان | اخذ ویزای انگلستان | شرایط دریافت ویزای انگلستان 88851080-021

مدت زمان و مدت اعتبار ویزای انگلستان

به طور کلی مدت زمان صدور ویزای انگلستان امکان دارد تا ۲۰ روز کاری طول بکشد. در صورتی که مدارک ارائه شده و یا اطلاعات وارد شده جعلی باشد مسئول سفارت می تواند علاوه بر رد درخواست متقاضی برای ده سال از تمام در خواست های فرد برای ویزا جلوگیری نماید.

ویزای انگلستان در سه نوع شش ماهه، یک ساله و پنج ساله صادر شده که امکان تمدید آن نیز فراهم شده است. البته قوانین تمدید ویزای انگلستان به طور دقیق می بایست مورد بررسی قرار بگیرد. دقت نمایید که قوانین گفته شده تا به اینجای کار در خصوص ویزای توریستی انگلستان بوده و قطعاً شرایطی که برای ویزای تحصیلی و یا ویزای کار وجود دارد کمی متفاوت از ویزای توریستی می باشد. در ادامه مطالب سعی می کنیم نکات مهم در خصوص اخذ ویزای انگلستان در نوع کار و تحصیلی را مورد پوشش قرار دهیم.

ویزای انگلستان | اخذ ویزای انگلستان | شرایط دریافت ویزای انگلستان 88851080-021

بررسی شرایط ویزای انگلستان از نوع تجاری

این نوع ویزا به طور کلی برای انجام مبادلات تجاری صورت می گیرد. نام دیگر آن ویزای کار بوده که قوانین خاص خود را دارد. اگر می خواهید برای کار به انگلستان سفر نمایید باید در ابتدا ثابت کنید که هدف شما مثبت بوده و قصد خدمت به کشور را دارید.

مدارک اعلام شده در بخش مدارک اخذ ویزای انگلستان می بایست برای ویزای کار نیز ارائه شود، علاوه بر آن نیاز است که دعوتنامه ای از سمت شرکت مشخصی از انگلستان نیز برای شما ارسال شود.

فرض کنید شما در ایران مشغول به کار هستید و می خواهید کار خود را در شرکتی در انگلستان ادامه دهید، در این صورت شرکت مذکور می بایست دعوتنامه ارائه نماید مبنی بر اینکه شرایط پذیرش شما را برعهده گرفته و باید در خصوص هرگونه خسارت و ضرر مالی نیز به دقت توضیح دهید.

موضوع مهم در این خصوص پوشش مالی می باشد. در واقع دعوت کننده می بایست به دقت توضیح دهید که شما را تحت پوشش مالی خود در خواهد آورد، این موضوع در خصوص محل اقامت شما به دقت مورد بررسی قرار می گیرد.

ویزای انگلستان | اخذ ویزای انگلستان | شرایط دریافت ویزای انگلستان 88851080-021

برای تعیین وقت سفارت در خصوص اخذ ویزای انگلستان چه باید کرد؟

پس از تکمیل تمامی مدارک می بایست روزی تعیین شود تا شما از مدارک خود دفاع نموده و سؤالات مسئولین سفارت را به دقت پاسخ دهید. برای تعیین وقت سفارت می بایست به صورت انلاین اقدام نمایید. در ابتدا فرم درخواست را به دقت پر کنید در فرم به دقت مشخص نمایید که چه تاریخی حضور شما قطعی می باشد، سپس فرم مربوطه ارسال شده و ایمیلی برای شما ارسال می شود که به شما اطلاع می دهد فرم شما به درستی ارسال شده است. پس از گذشت ۶ روز ایمیل دیگری برای شما ارسال می شود و زمان مصاحبه شما اعلام خواهد شد. مشخص است که اگر اطلاعات شما در فرم قابل قبول نباشد ایمیل تاریخ مصاحبه دریافت نخواهید نمود.

ویزای انگلستان | اخذ ویزای انگلستان | شرایط دریافت ویزای انگلستان 88851080-021

آیا ویزای انگلستان از نوع تحصیلی شامل افراد خاصی می شود؟

به طور کلی ویزای تحصیلی از مسایلی است که با هدف مشخصی همراه بوده و خوشبختانه سختگیری کمتری برای آن در نظر گرفته می شود. فردی که قصد تحصیل در انگلستان دارد می بایست مدرک دیپلم خود را ترجمه نموده و عرضه نماید. موضوع مهم در خصوص اخذ ویزای تحصیلی پوشش مالی قوی است. در واقع باید ثابت کنید که از لحاظ مالی مشکلی ندارید و قطعاً حساب بانکی سرپرست شما باید به طور دقیق بررسی شود. تاریخ برگشت فرد نیز به طور تقریبی اعلام می شود.

ویزای انگلستان | اخذ ویزای انگلستان | شرایط دریافت ویزای انگلستان 88851080-021

نکات طلایی در خصوص اخذ ویزای انگلستان

تا به اینجای کار متوجه شدیم که برای اخذ ویزای انگلستان باید چه مدارکی آماده نمایید و طبق چه اصول و زمان بندی ان را ارائه دهیم. موضوع بعدی در خصوص روز مصاحبه است دقت کنید که در روز مصاحبه بهتر است ۳۰ دقیقه زودتر از ساعت اعلام شده حضور داشته باشید و مدارک شما به صورت جداگانه ای دسته بندی شزباشد. سوالاتی که از شما پرسیده می شود با جواب های کوتاه و مستقیم پاسخ دهید مسئولین علاقه ای به دانستن شخصی ترین مسائل زندگی شما ندارند.

ویزای انگلستان | اخذ ویزای انگلستان | شرایط دریافت ویزای انگلستان 88851080-021

ارزان ترین روش برای اخذ ویزای انگلستان

تا به اینجای کار متوجه شدید که برای اخذ ویزای انگلستان می بایست مراحل مختلفی طی شود و شاید کمی برایتان دشوار به نظر برسد. روش دیگری که به شما کمک می کند راحت تر به هدف خود دست یابید استفاده از مشاورین در این زمینه می باشد. شما با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب می توانید با بهترین و متخصص ترین مشاورین ارتباط گرفته و تمامی سؤالات خود را بپرسید. قطعاً روش هایی پیش روی شما قرار داده می شود که شرایط اخذ ویزای انگلستان به ساده ترین شکل ممکن اعمال خواهید نمود.

جمع بندی در خصوص ویزای انگلستان

با توجه به نکات ذکر شده متوجه شدیم که دعوتنامه تأثیر بسیار مهمی در اخذ ویزای انگلستان دارد و هرچه دعوت نامه با دلایل محکمتری همراه باشد می تواند تاثیری بهتری بگذارد.

در روز مصاحبه تعیین هدف و شفاف سازی آن بیشترین اهمیت را داشته و مسئولین باید متوجه شوند که شما به زودی به کشور خود بازخواهید گشت. مسائل مالی و مدارکی در این زمینه نیز به نوبه خود نقش بسیار مهمی در دریافت ویزای انگلستان داشته و سبب سرعت روند کار می شود.

ویزای انگلستان | اخذ ویزای انگلستان | شرایط دریافت ویزای انگلستان 88851080-021

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

جهت اخذ ویزای انگلستان با در تماس باشید. ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

نظرت چی بود؟

1 نظر

Pouran 8 تیر 1397 پاسخ

با سلام ، من ساکن لندن هستم ، آیا می تونم با شما در تلگرام و یا واتساپ ارتباط داشته باشم؟

آژانس مسافرتی سفری دیگر