شهر برمن، در پایین رود ورس قرار دارد و دومین شهر پرجمعیت در شمال کشور آلمان و دهمین شهر در کل آلمان است. لازم است بدانید این شهر دارای یکی از زیباترین ...

درباره شهر برمن و دیدنی های آن بیشتر بدانید

۶ آبان ۱۳۹۸

شهر برمن، در پایین رود ورس قرار دارد و دومین شهر پرجمعیت در شمال کشور آلمان و دهمین شهر در کل آلمان است. لازم است بدانید این شهر دارای یکی از زیباترین …

یکی از بزرگترین بندرگاه های کشور آلمان که از نظر تجاری بسیار برای این کشور مهم تلقی می شود، شهر برمن است که مرکز ایالاتی با همین نام است. این شهر در پایین رود ورس قرار دارد و دومین شهر پرجمعیت در شمال کشور آلمان و دهمین شهر در کل آلمان است. لازم است بدانید این شهر دارای یکی از زیباترین مجموعه های شهرسازی می باشد، با این حال می توان گفت عاشقان معماری بهتر است که حتما سفری به این شهر داشته باشند.

درباره شهر برمن و دیدنی های آن بیشتر بدانید | سایت ویزا

معرفی شهر برمن

کشور آلمان یکی از کشورهای اروپایی است که دارای بندرگاه ها و شهرهای مختلفی است. در این بین شهر برمن یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای این کشور است که به دلیل جاذبه های گردشگری متعدد، سالانه توریست ها و مسافران بیشماری خواهان سفر به این شهر تاریخی هستند.

این شهر که مرکز ایالت برمن است علیرغم جاذبه‌ های تاریخی متعددی که دارد، مشاهده می شود طبیعت بکر و بی‌نظیری دارد و از این لحاظ نیز نگاه افراد زیادی را به خود جلب نموده است. با این وجود در حال حاضر مشاهده می شود که در سایت های متعددی تور برمن ارائه می شود.

تاریخچه شهر برمن

در خصوص تاریخچه برمن لازم است بدانید که در سال 150 میلادی یکی از معروفترین جغرافیدانان آن زمان یعنی بطلمیوس گروه کوچکی از خانه ها را در منطقه ای به نام فابیانو شناسایی نمود و اقدام به توصیف آن کرد که لازم است بدانید این منطقه در حال حاضر برمن می باشد.

با این حال می توان گفت اولین دیوار این شهر در سال 2032 بنا نهاده شد و با وجود اینکه تجارت خود با کشورهای نروژ، انگلستان و هلند را آغاز کرد مشاهده شده که روز به روز بر پیشرفت این شهر افزوده شده به طوری که امروزه شهر برمن از شهرهای توسعه یافته و پیشرفته کشور آلمان به شمار می رود.

شرکت ها و کارخانه های بزرگی در سراسر این شهر آغاز به کار کردند که توانستند با تولید و صادرات اقدامات اقتصاد قوی و بسیار ایده آلی را داشته باشند.

همچنین لازم است که بدانید این شهر در حال حاضر در زمینه ورزش نیز فعالیت دارد که تیم وردربرمن در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی دارد و از طرفی صنعت گردشگری و توریسم نیز توانست تاثیر شگفت انگیزی بر اقتصاد شهر برمن گذاشته به طوری که در سال های اخیر شاهد ورود انبوهی از مسافران و گردشگران از نقاط مختلف جهان به این شهر می باشیم.

تاریخچه شهر برمن | سایت ویزا

اقتصاد برمن

همانطور که در خصوص تاریخچه شهر برمن بیان شده لازم است بدانید که اقتصاد این شهر رفته رفته پیشرفت کرده و با وجود راه اندازی شرکت ها و کارخانه های متعدد در برمن شاهد رشد روز افزون این اقتصاد بوده ایم. همچنین لازم است بدانید این شهر توسعه خود را از تجارت دریایی به ویژه تجارت قهوه به دست آورده است به طوری که یکی از بزرگترین کارخانه های قهوه که کارخانه قهوه جاکوب، می باشد در این شهر قرار دارد.

همچنین بندر برمن که در 60 کیلومتری این شهر واقع شده است به گونه ای است که از هر 3 نفر یک نفر در این بخش مشغول به کار است و این امر به طور حتم تاثیر زیادی در اقتصاد برمن داشته است. حال باید توجه داشته باشید که بزرگترین شرکت این شهر دایملر کرایسلر می باشد.

همچنین شرکت راین متال و اطلس الکترونیک که در زمینه تولید انواع قطعات الکترونیکی برای مصارف نظامی و یا شهری مشغول به کار هستند در این شهر واقع شده و توانست به اقتصاد برمن کمک کند.

از طرفی شرکت دفاعی هوا و فضای اروپا یعنی ای آ دی اس که مونتاژ نهایی هواپیمای ایرباس را انجام می دهد توانست به اقتصاد این شهر کمک فراوانی بکند.

باید توجه داشته باشید صنایع غذایی نیز در اقتصاد برمن نقش مهمی ایفا کرده به طوری که کارخانه آبجو بکس و کارخانه های کلوگزو کرافت نیز واقع در شهر برمن هستند. در خصوص دانشگاه های این شهر نیز لازم است بدانید دانشگاه برمن، مدرسه عالی برمن و دانشگاه یاکوب از جمله مهمترین مراکز آموزشی این شهر به شمار می روند.

اقتصاد برمن | سایت ویزا

سفر به برمن

همانطور که گفته شد تاریخ غنی و فرهنگ مردم برمن به گونه ای است که سالانه افراد زیادی قصد سفر به این شهر را می کنند. لازم است بدانید مجموعه شهرسازی زیبای آن موجب شده است که دوستداران معماری برای یک بار هم که شده به این شهر سفر کنند.

در خصوص پروازهای بین تهران به برمن باید توجه داشته باشید که جهت خرید پرواز ارزان قیمت این شهر می توانید به صورت آنلاین به آژانس های مسافرتی مختلف مراجعه کنید. توجه داشته باشید مسیر پروازی تهران برمن به صورتی است که شما می توانید با پرواز تهران به استانبول و استانبول به برمن بروید که با ایرلاین ترکیش صورت می گیرد. همچنین پرواز تهران به فرانکفورت و فرانکفورت به برمن نیز دیگر مسیر پروازی است.

پرواز تهران به وین، وین به مونیخ و مونیخ به برمن، پرواز تهران به دبی و دبی به فرانکفورت و فرانکفورت به برمن، پرواز تهران به دوحه، دوحه به مونیخ و مونیخ به برمن و پرواز تهران به مسکو، مسکو فرانکفورت و فرانکفورت به برمن نیز دیگر مسیرهای پروازی از تهران به این شهر می باشد.

با وجود اینکه به طور کلی هزینه های سفر به برمن بسیار مناسب و ارزان قیمت می باشد افرادی که تمایل دارند تا سفری مطلوب و اقتصادی داشته باشند، می‌ توانند شهر برمن را در اولویت قرار دهند. لازم است بدانید در این شهر هتل های بسیار لوکس و گران قیمت و همچنین هاستل های بسیار ارزان قیمتی وجود دارد که با توجه به این تنوع، مسافران می توانند اقامتگاهی مناسب با شرایط خود را انتخاب کنند.

سفر به برمن | سایت ویزا

وضعیت آب و هوای شهر برمن

یکی از مهمترین مواردی که افراد در هنگام سفر به شهر برمن باید به آن توجه داشته باشند وضعیت آب و هوایی این شهر است. به طور کلی می‌ توان گفت برمن دارای آب و هوای بسیار مناسب و معتدل می باشد به طوری که افراد در هر چهار فصل سال می‌ توانند سفری دلپذیر به این شهر داشته باشند. فصل تابستان دمای هوای شهر برمن بسیار ملایم و معتدل است و در فصل زمستان نیز هوای بسیار سرد به ندرت در این شهر دیده می شود.

با این وجود لازم است بدانید فصل بهار و تابستان از نظر آب و هوایی جزو بهترین فصل ها جهت رزرو تور برمن خواهد بود زیرا در این فصول دمای هوا بسیار ایده‌آل است و به دلیل اینکه افراد زیادی این فصل را جهت سفر به برمن انتخاب می کنند، مشاهده می شود تمامی جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر باز بوده و امکان بازدید از تمامی آنها وجود دارد.

قدم زدن در هوای بسیار دلپذیر و دلربا در خیابان های زیبا و معروف این شهر بی شک برای شما بی نظیر خواهد بود و با سفر به برمن در فصول بهار و تابستان این حس چند برابر می شود.

وضعیت آب و هوای شهر برمن | سایت ویزا

هزینه زندگی در برمن

در خصوص هزینه های زندگی در شهر برمن لازم است بدانید که هزینه زندگی در آن در مقایسه با دیگر شهرهای آلمان بسیار مناسب است. از این رو می ‌توان گفت مهاجرت به برمن می تواند برای افراد انتخاب مناسبی باشد.

البته لازم است بدانید که بهتر است قبل از سفر به این شهر اطلاعات دقیقی درباره برمن و مهاجرت به آن به دست آورید. مثلا لازم است بدانید سطح رفاه و آسایش در این شهر بسیار مناسب است به طوری که نرخ بیکاری آن بسیار کم می باشد با این وجود طبیعتا سرمایه گذاری گزینه ای مناسب در برمن است.

هزینه زندگی در برمن | سایت ویزا

جاذبه های گردشگری شهر برمن

همانطور که گفته شد وجود جاذبه های گردشگری و تاریخی متعدد در شهر برمن موجب شده است که نگاه توریست های زیادی به این شهر جلب شود. توجه داشته باشید یکی از معروف ترین مکان های دیدنی در این شهر مجسمه چوپان و خوک ها می باشد که هر مسافری لازم است یک بار از آن دیدن کند. پل استفانی نیز جزو پل های پر بازدید و دیدنی در این شهر است که جذابیت زیادی برای گردشگران دارد. همچنین یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر سالن بزرگ می باشد که به هیچ وجه نباید از دیدن آن غافل شوید.

این ساختمان نمونه های معماری گوتیک را دارد که اگر عاشق معماری هستید لازم است حتما از ایده های جدید این سالن بازدید کنید، تا بتوانید آنها را در کار و هنر خود مورد استفاده قرار دهید.

در سمت راست این سالن کلیسای جامع برمن و ساختمان پارلمان واقع شده است که جزو مهمترین مکان های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو می باشد. یکی از خیابان های تاریخی برمن نیز بوت چر استرس می‌باشد که در مرکز تاریخی شهر واقع شده و مکان دیدنی در شهر می باشد و سالانه گردشگران زیادی از آن دیدن می‌کنند. بیشتر از ساختمان های این خیابان بین سال های 1920 و 1931 ساخته شده، به همین دلیل جذابیت زیادی برای گردشگران دارد.

جاذبه های گردشگری شهر برمن | سایت ویزا

رزرو ویزای توریستی برمن

در هنگام سفر به برمن و بازدید از جاذبه‌های توریستی و گردشگری این شهر لازم است بدانید که نیاز به ویزای توریستی می باشد. با وجود اینکه کشور آلمان جزو اتحادیه اروپا و حوزه شینگن است برای سفر به این کشور نیاز به ویزای شینگن است که با این ویزا می توانید به راحتی از شهرهای زیبای آلمان از جمله شهر برمن بازدید کنید.

توجه داشته باشید با وجود اینکه ویزای توریستی برمن نسبت به دیگر ویزاهای آن پرطرفدارتر می باشد، طبیعتا نیاز است که از چند ماه قبل از سفر اقدام به تهیه این ویزا نمایید.

رزرو ویزای توریستی برمن | سایت ویزا

نمایشگاه فریمارکت برمن

علاوه بر اینکه در شهر برمن جاذبه های گردشگری متعددی وجود دارد که جالب است بدانید یکی دیگر از مواردی که موجب می‌شود افراد زیادی سالانه به شهر برمن سفر کنند، برگزاری نمایشگاه ها و فستیوال های متعدد در این شهر است. یکی از مهمترین نمایشگاه‌ های آن فریمارکت است.

این نمایشگاه یک نمایشگاه نور آزاد بود که زیبایی خیره کننده ای به شهر می دهد و در زمان برگزاری آن همه جا نورانی و رنگارنگ است. با وجود اینکه هر ساله مردم محلی و مسافران زیادی از این نمایش استقبال می کنند مشاهده می شود که از سال 1035 به بعد هر ساله این نمایشگاه برپا می باشد و با این حال جزو قدیمی ترین نمایشگاه های آلمان به شمار می رود.

نمایشگاه فریمارکت برمن | سایت ویزا

جشنواره موسیقی رژه تکنو برمن

یکی دیگر از جشنواره های برگزار شده در شهر برمن جشنواره موسیقی رژه تکنو است که در آن از بلندگوهای مجهز و قوی به همراه رقص الکترونیک استفاده می شود که می توان گفت در بعضی موارد شبیه یک رژه از کارناوال های مختلف است و تنها چیزی که خیلی در این جشنواره اهمیت دارد پایکوبی و اجرای موسیقی های شاد است.

دیگر نکات مهم در خصوص این شهر

قبل از سفر به شهر برمن توجه داشته باشید که اگر بخواهید سفری بی دغدغه و بی نظیر را تجربه کنید بهتر است برنامه ریزی دقیقی داشته باشید که جهت این امر می‌توانید تور گردشگری برمن را رزرو نمایید. با رزرو این تور خیال شما از رزرو بلیط رفت و برگشت و اقامتگاه مناسب و همچنین اطلاع از جاذبه های دیدنی این شهر راحت خواهد بود.

دیگر نکات مهم در خصوص این شهر | سایت ویزا

سوالات متداول شهر برمن

چرا سالانه گردشگران متعددی به شهر برمن سفر می‌کنند؟

بهترین زمان برای سفر به شهر برمن چه زمانی است؟

هزینه های زندگی در شهر برمن چگونه است؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

کشور آلمان یکی از کشور های پیشرفته، زیبا و مدرن اروپایی است که به  قلب صنعتی اروپا معروف می باشد ...

دیدنی های برلین را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از آنها ویژگی های منحصر...

فرودگاه فرانکفورت از جمله معروف ترین و بهترین فرودگاه های بین المللی در سطح اروپا و جهانی است و از...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر