کشور مالت یکی از سرزمین های کوچک بر روی آب های دریای مدیترانه و در مرکز اروپا می باشد این کشو از تجمع چند جزیره تشکیل شده است و امروزه به یکی از مقاصد مهم گردشگری اروپا تبدیل شده است. مسافران و گردشگران در سفر به کشور مالت بایستی ویزای مربوطه خود را به همراه داشته باشند چرا که در غیر این صورت حق ورود به کشور را نخواهند داشت.کشور مالتمالت کشوری کوچک در جنوب اروپا می باشد این کشور کوچک یکی از زیباترین مناطق در قاره اروپا می باشد که شهر ولتا پایتخت آن بوده و یکی از دیدنی ترین شهرهای کشور مالت به شمار می آید. این کشور کوچک اروپایی از ۶ جزیره کوچک تشکیل شده است که تنها سه جزیره آن مسکونی به اسم های جزیره مالت، گزو و کومینو بوده و سه جزیره دیگر غیر مسکونی می باشند که به نام های کومینو تو، فیفا و سنت پاول هستند؛ و بیشتر برای گردشگری و توریستی مناسب می باشند مسافران و گردشگران بی شماری هر ساله کشور زیبای مالت را در بین اولویت های سفر تفریحی خود قرار می دهند از این رو کشور مالت میزبان میلیون ها مسافر خارجی از اقصی نقاط جهان می باشد. این کشور در مرکز دریای مدیترانه قرار گرفته است از این جهت از نظر جغرافیایی به کشورهایی همچون ایتالیا و تونس نزدیک می باشد. توجه داشته باشید که این کشور جز اتحادیه اروپا بوده و از ویزای شنگن برخوردار می باشد از این رو مسافرانی که قصد سفر به کشور مالت را دارند بایستی اقدام به اخذ و دریافت ویزای شینگن خود نمایند.

درباره مالت بیشتر بدانیم

۱۴ بهمن ۱۳۹۷

کشور مالت یکی از سرزمین های کوچک بر روی آب های دریای مدیترانه و در مرکز اروپا می باشد این کشو از تجمع چند جزیره تشکیل شده است و امروزه به یکی از مقاصد مهم گردشگری اروپا تبدیل شده است. مسافران و گردشگران در سفر به کشور مالت بایستی ویزای مربوطه خود را به همراه داشته باشند چرا که در غیر این صورت حق ورود به کشور را نخواهند داشت.
کشور مالت
مالت کشوری کوچک در جنوب اروپا می باشد این کشور کوچک یکی از زیباترین مناطق در قاره اروپا می باشد که شهر ولتا پایتخت آن بوده و یکی از دیدنی ترین شهرهای کشور مالت به شمار می آید. این کشور کوچک اروپایی از ۶ جزیره کوچک تشکیل شده است که تنها سه جزیره آن مسکونی به اسم های جزیره مالت، گزو و کومینو بوده و سه جزیره دیگر غیر مسکونی می باشند که به نام های کومینو تو، فیفا و سنت پاول هستند؛ و بیشتر برای گردشگری و توریستی مناسب می باشند مسافران و گردشگران بی شماری هر ساله کشور زیبای مالت را در بین اولویت های سفر تفریحی خود قرار می دهند از این رو کشور مالت میزبان میلیون ها مسافر خارجی از اقصی نقاط جهان می باشد. این کشور در مرکز دریای مدیترانه قرار گرفته است از این جهت از نظر جغرافیایی به کشورهایی همچون ایتالیا و تونس نزدیک می باشد. توجه داشته باشید که این کشور جز اتحادیه اروپا بوده و از ویزای شنگن برخوردار می باشد از این رو مسافرانی که قصد سفر به کشور مالت را دارند بایستی اقدام به اخذ و دریافت ویزای شینگن خود نمایند.

آب و هوای مالت
با توجه به موقعیت جغرافیایی کشور مالت می توان نتیجه گرفت که از شرایط اقلیمی مناسبی برخوردار می باشد و دارای آب و هوای مدیترانه ای بوده و اغلب روزهای سال دارای شرایط اقلیمی بسیار خوبی می باشد. اگر مایل هستید در بهترین زمان به این کشور مسافرت کنیم پیشنهاد می کنیم فصل بهار و پاییز را در انتخاب های خود قرار دهید چرا که با توجه به ورود انبوهی از گردشگران به مالت در فصل تابستان و هم چنین شرجی بودن هوا گشت و گذار در کشور مالت و بازدید از زیبایی ها و آثار آن تا حدودی برای افرادی که به گرمای شدید حساسیت دارند سخت خواهد بود در حالی که با مسافرت در فصول بهار و پاییز که آب و هوای ملایم و مناسبی در سطح کشور حاکم می باشد می توانید سفری بی دغدغه و بدون هیچ گونه نگرانی را تجربه نمایید؛ و در صورتی که خواهان سفر در فصل زمستان به این کشور کوچک اروپایی هستید پیشنهاد می کنیم پک لباس مناسب به همراه داشته باشید.

فرودگاه مالت
فرودگاه بین المللی مالت یک فرودگاه همگانی می باشد که دارای یک باند فرود آسفالت بوده و طول باند حدود ۲۳۷۷ متر می باشد. این فرودگاه در شهر لاکا واقع بوده و ارتفاع آن از سطح دریا حدود ۹۱ متر می باشد. روزانه پروازهای بسیار زیادی در این فرودگاه بین المللی مالت صورت می گیرد و میزبان انبوهی از توریست های خارجی می باشد. این فرودگاه از بهترین و با کیفیت ترین امکانات و خدمات برخوردار می باشد. هم چنین فرودگاه بین المللی مالت از معروف ترین فرودگاه های مالت و این منطقه به شمار می آید.

جاذبه های دیدنی مالت
کشور مالت با داشتن مساحت بسیار کم از آثار تاریخی و دیدنی بسیار زیادی برخوردار می باشد که در وهله اول توجه هر مسافر و گردشگری را به سوی خود جلب می کند. کلیسای جامع سنت جان یکی از آثار تاریخی شهر والتا در کشور مالت می باشد که با داشتن معماری داخلی بی نظیر خاص و منحصر به فرد باعث شگفتی تمامی توریست ها و بازدیدکنندگان می شود ظاهر این کلیسا از بیرون بسیار ساده می باشد اما نمای داخلی چیزی ماوراء انتظار می باشد. شما با ورود به این مکان تاریخی معماری بسیار ظریف با سبک قدیمی و سنتی را مشاهده خواهید کرد. از دیگر جاذبه های دیدنی کشور مالت می توان به کاخ مستر، موزه ملی باستان شناسی، بنای پیانوی رنزو، موزه جنگ، رستوران سنتی و سرداب زیرزمینی با قدمت ۵۰۰ ساله اشاره نمود. این موارد تنها تعداد محدودی از جاذبه های گردشگری و تاریخی کشور مالت می باشند که در فصل تابستان تردد در این مکان بسیار سخت و دشوار است. فستیوال های متعددی در سطح کشور مالت هر ساله برگزار می شود که از برخی از این فستیوال ها می توان به فستیوال هنر، فستیوال بین المللی باروک و فستیوال مدیترانه جزیره گزو اشاره کرد.

هزینه های سفر به مالت
در سفر به کشور مالت به هیچ وجه نگران هزینه های سفرتان نباشید شما می توانید با داشتن برنامه ریزی مناسب سفری مقرون به صرفه به این کشور داشته باشید. پیشنهاد می کنیم قبل از شروع سفرتان از طریق وب سایت های اینترنتی اطلاعاتی در زمینه اقامتگاه ها و هتل های ارزان مالت کسب کنید و با توجه به خدمات ارائه شده هتل مناسبی با مقدار بودجه خود رزرو کنید هم چنین با توجه به گران بودن هزینه خورد و خوراک در این کشور می توانید با تهیه مواد اولیه مورد نیاز، خودتان به آشپزی مشغول شده و از پرداخت هزینه های گزاف در این سفر خودداری نمایید.

تور مالت
هر ساله به دفعات متعددی تور مسافرتی مالت در کشورمان برگزار می شود شما می توانید برای داشتن سفری راحت و به دور از هر گونه دغدغه و مشکلی در تور مالت ثبت نام کرده و از این کشور زیبا دیدن نمایید. البته توجه داشته باشید که برای شرکت در تور مالت بایستی از شرایط و قوانین آن اطلاعاتی به دست آورید و هم چنین اطلاعاتی نظیر قیمت تور مالت و زمان برگزاری تور و تاثیر تور در هزینه های سفر به این کشور کسب کنید تا بتوانید با آگاهی کامل برنامه ریزی مناسبی داشته باشید.

ویزای مالت
برای اخذ ویزای مالت بایستی از طریق سفارتخانه مالت اقدام نمایید و با توجه به این موضوع که سفارتخانه این کشور در ایران واقع نمی باشد شما می توانید با مراجعه به سفارت خانه اتریش اقدام به اخذ ویزای مالت خود نمایید. از پر طرفدارترین ویزاهای کشور مالت می توان به ویزای توریستی مالت اشاره نمود. از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مالت می توان به دو قطعه عکس، کپی مدارک شناسایی، بیمه مسافرتی و پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار اشاره نمود.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

اقامت مالت کشور مالت به عنوان یکی از کوچکترین کشورهای اروپایی می باشد، که در عین کوچک بودن دارای پتانسیل...

ویزای توریستی مالت در این مقاله قصد داریم که مطالبی را در مورد ویزای توریستی مالت ارائه دهیم اگر می...

بلیط مالت تهیه بلیط مالت مستلزم داشتن اطلاعاتی در این باره می باشد. در این متن به موارد و نکاتی...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر