جزایر قناری، یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کشور اسپانیا می باشد که بسیاری از توریست ها در سفر به کشور اسپانیا حتماً از این جزایر دیدن می کنند. این جزایر را ...

آشنایی با جزایر قناری و جاذبه های گردشگری آن

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

جزایر قناری، یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کشور اسپانیا می باشد که بسیاری از توریست ها در سفر به کشور اسپانیا حتماً از این جزایر دیدن می کنند. این جزایر را …

جزایر قناری (Canary Islands) یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کشور اسپانیا می باشد که بسیاری از توریست ها در سفر به اسپانیا حتماً از این جزایر دیدن می کنند. این جزایر را بی شک می توان جزء یکی از بهترین و زیباترین مکان های دنیا به خصوص برای زوج های تازه ازدواج کرده که قصد رفتن به ماه عسل را دارند دانست. در این مطلب قصد داریم توضیحاتی جامع و کامل درباره جزایر قناری و جاذبه های گردشگری که در این جزایر وجود دارند ارائه دهیم.

آشنایی با جزایر قناری و جاذبه های گردشگری آن | سایت ویزا

جزایر قناری

مجموعه جزایر قناری (Canary Islands) مجموعه جزایری در اقیانوس اطلس می باشد که از هفت جزیره تشکیل شده است که جزء یکی از مناطق خود مختار کشور اسپانیا به شمار می آید و در نزدیکی سواحل مراکش واقع شده است.

پایتخت این منطقه شهر لاس پالماس است. یکی از نکات جالب درباره این مجموعه جزایر این است که کشور مراکش نیز ادعای مالکیت بر آن دارد. نام این جزیره از معنی کلمه سگ گرفته شده است که سومین جزیره بزرگ در این مجموعه جزایر می باشد.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید نام پرنده قناری از این مجموعه جزایر گرفته شده است چرا که این پرنده جزء پرنده های بومی این منطقه می باشد. جزایر قناری دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد که این مجموعه جزایر را تبدیل به یکی از زیباترین نقاط جهان کرده است و سالانه توریست های زیادی به آن سفر می کنند.

اطلاعات کلی درباره این جزایر

دین مردم این مجموعه جزایر (Canary Islands) بیشتر مسیحی و پیرو مذهب کاتولیک می باشند. اگر علاقمند به دین مسیحیت و مذهب کاتولیک باشید حتما تا به حال دو نام پطرس بتانکوری و ژوزه آنچیتا را شنیده اید که دو قدیس کاتولیک به شمار می آید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید هر دو این افراد در مجموعه جزایر قناری و در جزیره تنریف به دنیا آمده اند.

در این مجموعه جزایر دریای دیگری نیز هستند که جزء اقلیت ها به شمار می آید که از جمله این ادیان می توان به اسلام، مسیحیان پروتستان، آیین هندو و … اشاره کرد. همانطور که گفتیم در این مجموعه جزایر هفت جزیره وجود دارد که نام های آن ها به ترتیب تنریف، گرن کاناریا، لاتزاروته، لاپالما، لا گومر، ال هیرو و فوئرته ونتورا نام دارد.

جمعیت این مجموعه جزایر بالغ بر ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر می باشد که تمرکز اصلی جمعیت در دو جزیره تنریف و گرن کاناریا است. این مجموعه جزایر دارای آب و هوای فوق العاده ای هستند که در تمامی روزهای سال امکان سفر به آن ها وجود دارد و می توانید در هر فصلی از این مجموعه جزایر دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری جزایر قناری (بخش اول)

پارک معروف Loro paraque پارک طبیعی حیوانات می باشد که جزء محبوب ترین پارک های حیوانات در سرتاسر دنیا به شمار می آید. این پارک در مساحتی حدود ۱۳ و نیم هکتار ساخته شده است و در آن انواع مختلفی از حیوانات و پرندگان نگه داری میشود که در سفر به جزایر قناری می توانید از هر یک از این حیوانات دیدن کنید.

پارک آبی siam بهترین پارک های آبی دنیا می باشد که در سال ۲۰۱۶ در جزایر قناری ساخته شده است. در این پارک آبی انواع مختلفی از سرسره ها قرار دارد که آن را تبدیل به یک پارک آبی فوق العاده در کل دنیا کرده است. معماری این پارک آبی یک معماری تایلندی می باشد که در مساحتی معادل ۱۸ و نیم هکتار ساخته شده است.

پارک Palmitos park یک پارک گیاه شناسی فوق العاده زیبا با مساحتی ۲۰ گذاری می باشد که در جزایر قناری ساخته شده است و در آن انواع مختلفی از گیاهان و گل ها وجود دارد که برای علاقه مندان به طبیعت می تواند یک محل فوق العاده برای بازدید در سفر به جزایر قناری باشد.

جاذبه های گردشگری جزایر قناری (بخش اول) | سایت ویزا

جاذبه های گردشگری جزایر قناری (بخش دوم)

اگر علاقه مند به هنر هستید و به جزایر قناری (Canary Islands) سفر کرده اید به شما توصیه می کنیم حتماً از خانه هنرمندان مشهور اسپانیایی Fundacion cesar manrique دیدن کنید. در این مکان می توانید بسیاری از آثار هنری اسپانیایی را که برخی از آن ها دارای قدمتی طولانی هستند مشاهده کنید.

پارک استوایی Guinate یکی دیگر از جاذبه های گردشگری جزایر قناری می باشد که در آن انواع مختلفی از پنگوئن ها قرار دارند. البته در این پارک گونه های مختلف جانوری نگه داری می شوند اما بیشتر شهرت این پارک به دلیل نمایش های مختلف پنگوئن ها در آن می باشد.

سواحل Papagayo یکی از زیباترین سواحل جزایر قناری می باشد که معمولاً تورهای زیادی به منظور بازدید از این ساحل در جزایر قناری برگزار می شود. اگر علاقه مند به قایق سواری و یا تورهای دریانوردی هستید، به شما توصیه می کنیم حتماً به این ساحل مراجعه کنید.

جاذبه های گردشگری جزایر قناری (بخش دوم) | سایت ویزا

جاذبه های گردشگری جزایرقناری (بخش سوم)

منطقه سانتا کروز یک منطقه فوق العاده زیبا در جزایر قناری (Canary Islands) می باشد که برای پیاده روی محلی بسیار مناسب است. در این منطقه قصر ها و خانه های بسیار بزرگی قرار دارند که جلوه فوق العاده زیبایی را به این منطقه بخشیده اند. خانه های این منطقه بسیار قدیمی هستند و قدمت برخی از آن ها به قرن های پانزدهم و شانزدهم میلادی باز می گردد.

پارک ملی تیده یکی از جاذبه های گردشگری بسیار زیبا در این مجموعه جزایر می باشد که سومین کوه آتشفشانی بزرگ دنیا در آن قرار دارد. این پارک ملی به ثبت آثار جهانی یونسکو رسیده است و امروزه گردشگران بسیار زیادی از آن دیدن می کنند. لبه داخلی آتشفشانی که در این پارک قرار دارد دارای قطری ۱۹ کیلومتری می باشد.

سواحل گرن کاناریا میز و زیباترین سواحل جزایر قناری می باشد که محیط بسیار آرامی را دارا است. اگر در سفر به این جزایر قصد دارید از یک محیط آرام در کنار دریا نهایت لذت را ببرید و به پیاده روی در کنار ساحل بپردازید به شما توصیه می کنیم حتماً از این ساحل دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری جزایرقناری (بخش سوم) | سایت ویزا

تفریحات مفید در جزایر قناری

اگر به جزایر قناری (Canary Islands) سفر کرده اید و قصد تفریح در این مجموعه جزایر را دارید به شما توصیه می کنیم تفریحات آبی در جزایر قناری را به هیچ وجه از دست ندهید. این مجموعه جزایری که از بهترین نقاط دنیا برای انجام ورزش ها و تفریحات آبی می باشند. اگر علاقه مند به غواصی هستید می توانید در این مجموعه جزایر با فراهم کردن وسایل غواصی به زیر آب بروید و از صحنه های فوق العاده زیبا در زیر آب عکاسی کنید.

یکی دیگر از تفریحات فوق العاده که می توانید در سفر به مجموعه جزایر قناری انجام دهید، شرکت در تورهای کوه های آتشفشانی در این مجموعه جزایر می باشد. همانطور که می دانید در این مجموعه جزایر کوه های آتشفشانی فراوانی قرار دارند که برای علاقه مندان به طبیعت می تواند یک تفریح فوق العاده جالب و جذاب باشد.

به صورت کلی جزایر قناری دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوانی می باشند و در این مجموعه جزایر مراکز خرید فراوانی نیز قرار دارند که برای خرید سوغاتی می توانید به آن ها مراجعه کنید.

تفریحات مفید در جزایر قناری | سایت ویزا

دریافت ویزای اسپانیا

برای رفتن به جزایر قناری (Canary Islands) نیازمند دریافت ویزای کشور اسپانیایی است تا بتوانید وارد این کشور شوید. اگر قصد دریافت ویزای اسپانیا را دارید ابتدا باید با مراجعه به وب سایت وقت سفارت اقدام به تعیین وقت سفارت این کشور کنید.

برای این کار تنها کافی است وارد این وب سایت … شده و مشخصات خود را وارد کنید و بعد از آن درخواست تعیین وقت سفارت این کشور را ارسال کنید. بعد از تعیین وقت سفارت کشور اسپانیا شما باید مدارکی را که در ادامه معرفی خواهیم کرد را آماده کنید و در زمان تعیین شده به سفارت این کشور مراجعه کنید و اقدام به دریافت ویزای اسپانیا کنید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای اسپانیا عبارت اند از دو قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵ که دارای پس زمینه سفید باشند که شما در آن عینک نزده باشید، تمامی پاسپورت های قبلی و گذرنامه فعلی خود که دارای حداقل ۶ ماه اعتبار باشد را نیز باید به همراه داشته باشید، تمامی مدارک مورد نیاز از جمله کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه اصل این مدارک و همچنین مدارک شغلی و مدارک مربوط به ازدواج را نیز باید به همراه خود داشته باشید.

دریافت ویزای اسپانیا | سایت ویزا

در صورتی که دانش آموز یا دانشجو هستید حتما به این نکته توجه داشته باشید که باید نامه اشتغال به تحصیل خود را در هنگام مراجعه به سفارت کشور اسپانیا به همراه خود داشته باشید.


سوالات متداول جزایر قناری

یکی از جاذبه های گردشگری زیبای جزایر قناری چیست؟

در مجموعه جزایر قناری چند جزیره وجود دارد؟

مجموعه جزایر قناری چقدر جمعیت دارد؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

روادید سبیا اسپانیا به انواع مختلف تقسیم شده اند تا همگان بتوانند متناسب با خواسته خود نسبت به اخذ ویزای...

سفر به اسپانیا یک سفر هیجان انگیز است مخصوصا اگر مقصد شما شهر گرانادا باشد! گردشگری در گرانادا در اسپانیا...

هتل های بارسلونا هتل های بارسلونا با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات و امکانات سعی بر آن...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر