تور چک

تور چک | آب و هوا – مزایای تور – امکان رزرو هتل

۲۱ تیر ۱۳۹۷

تور چک

امروزه تور چک و تور مسافرتی چک انتخاب خوبی برای سفر به خارج از کشور هستند. سفر کردن نیازمند داشتن اطلاعاتی درباره ی نحوه ی سفر و نکاتی است که باید در سفر رعایت کرد. همچنین اطلاعاتی در باره منطقه ای که به آن جا سفر می کنید مانند آب و هوا، مکان های دیدنی و … به شما در داشتن سفری به یاد ماندنی و بدون مشکل کمک می کند. در این جا این موارد را برای کشور چک بررسی می کنیم.

تور چک
تور چک

جمهوری چک

جمهوری چک کشوری است که در اروپای مرکزی واقع شده است و در قدیم بخشی از کشور چکسلواکی بوده است. پایتخت این کشور که بزرگ ترین شهر آن نیز محسوب می شود شهر پراگ است. کشور چک از لحاظ جغرافیایی به هیچ دریایی دسترسی ندارد و مرزهای این کشور پوشیده از کوهستان می باشد. کشور چک که به عروس اروپا معروف است دارای مناطق گردشگری فراوانی است.

تور چک
تور چک

آب و هوای کشور چک

این کشور دارای آب و هوای قاره ای بوده و تا حدی نیز مرطوب می باشد. این کشور زمستان های سردی دارد که دما در آن به طور میانگین منفی ۴ درجه می باشد و تابستان های این کشور نسبتا گرم است که در حدود ۱۰ درجه می باشد. میزان بارندگی در این کشور در تابستان به بیشترین حد خود می رسد.

عید پاک در کشور چک

اگر می خواهید به کشور چک سفر کنید به شما پیشنهاد می کنیم در زمان عید پاک که هر ساله در روزه جمعه و شنبه و یکشنبه در قبل از سال تحویل میلادی صورت می گیرد به این کشور سفر کنید. در این عید یکی از مراسم این کشور آن است که مردان برای کسب تخم مرغ برای شب عید زنان را دنبال کرده و آن ها را یک نی می زنند. این روشی است که مردان طی آن به زنان می گویند که آنان زیبا هستند و بخت آن ها تا یک سال بعد باز می شود.

هر مردی که زنی را بزند آن زن باید به او تخم مرغ داده و در قبال آن مرد نیز باید برای آن زن غذا یا نوشیدنی خریداری نماید. در آخر شب نیز زنان آب سردی را بر سر مردان می ریزند تا انتقام زدن با نی را بگیرند. در آخر نیز این مراسم با یک شام گوشت به پایان می رسد. پس با تور چک در این زمان به سفر بروید تا از این مراسم لذت ببرید.

تور چک

اگر می خواهید به سفر به کشور چک بروید بهتر است که این کار را با تور چک انجام دهید. تور چک با شناخت کاملی از این منطقه و شناخت مکان های دیدنی هر شهر و هر قسمت و اینکه بازدید از هر مکان چقدر زمان می برد باعث می شود تا از مدت زمانی که با تور چک در سفر هستید بیشترین استفاده را ببرید و تا حد امکان از مکان های دیدنی این کشور به همراه تور چک دیدن کنید و از سفرتان لذت ببرید.

مزایای همراهی با تور چک

تور چک با شناخت کامل کشور جمهوری چک مکان های دیدنی آن را می شناسد و همچنین از موقعیت مکانی هر کدام مطلع است. به همین دلیل با داشتن یک برنامه برای بازدید از مکان های دیدنی این کشور نزدیک ترین مکان ها را انتخاب کرده تا یک مسیر را دوبار طی نکنید و وقت شما کم تر برای رفت و آمد بیهوده گرفته شود. با تور چک دیگر نگران رفت و آمد و حمل و نقل نخواهید بود و این موارد را تور چک بر عهده می گیرد تا شما بدون فکر کردن به این مشکلات تنها از سفرتان لذت ببرید. برای خرید کردن نیز تور چک با معرفی بهترین و مناسب ترین مراکز خرید شما را در این کار یاری می دهد.

کشور چک از نظر غذا و تغذیه با کشور ما متفاوت است. تور چک با دانستن طبع غذایی ایرانیان و همچنین شناخت کامل رستوران های این کشور بهترین گزینه را برای شما انتخاب می کند. تور چک با در نظر گرفتن طبع غذایی و کیفیت و طعم غذا هزینه ها را نیز در نظر گرفته تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید.

تور چک و قرارداد ها

تور چک با داشتن قرارداد با چندین هتل در این کشور از تخفیفاتی استفاده می کند که این امر سبب می شود تا هزینه های شما کاهش مناسبی داشته باشد علاوه بر این قرارداد تور چک با مکان های توریستی باعث می شود تا از تخفیفاتی برای بازدید از مکان های دیدنی نیز برخوردار شوید. تور چک با بررسی هتل های جمهوری چک بهترین آن ها را از نظر کیفیت، راحتی، قیمت و زیبایی انتخاب کرده است. ممکن است در صورتی که خودتان بخواهید این کار را انجام دهید هزینه ها به شدت افزایش پیدا کند.

تور چک
تور چک

امکان رزرو هتل با تور چک

اگر بخواهید به جمهوری چک سفر کنید به خصوص در روزهایی که تعداد مسافرین به این جمهوری افزایش می یابد، امکان دارد هنگامی که به آن جا می رسید هتلی برای اقامت شما اتاق خالی نداشته باشد و به همین دلیل دچار مشکل شوید. یا برای پرواز به این منطقه به علت تقاضای زیاد بلیط هواپیما پیدا نکنید. همه ی این مشکل ها با همراه شدن با تور چک قابل حل می باشد. تور چک با رزرو کردن هتل و اتاق بر حسب نیاز شما و همچنین داشتن بلیط هواپیما این کارها را برای شما به راحتی انجام می دهد و نیازی نیست که نگران باشید. هم چنین هزینه ی رزرو بلیط نیز به راحتی پرداخت شده و نیازی نیست که شما به دردسر بیفتید.

گرفتن ویزا برای سفر

برای رفتن به جمهوری چک باید ویزای شینگن و ویزای جمهوری چک را تهیه کنید که انجام امور آن بسیار وقت گیر است و در صورت اشتباه در هر مرحله ممکن است مجبور شوید که همه ی مراحل را از ابتدا طی کنید. بنابراین با درخواست از تور چک آن ها شما را در این کار کمک می کنند. کمک گرفتن از کسی که در این کار تجربه دارد باعث می شود که امور دریافت ویزا بسیار سریع تر پیش رفته و مشکلی در طی انجام آن پیش نیاید.

مدارک لازم برای سفر با تور چک

برای همسفر شدن با تور چک باید فرم شرکت در تور چک را کامل نمایید. گذرنامه اصل خود و هم سفرانتان را که دارای ۶ ماه اعتبار است و همچنین دو نسخه کپی از صفحه اول آن به تور چک تحویل دهید. ۴ قطعه عکس که به تازگی از خودتان گرفتید و پرسنلی بوده و به حال حاضرتان شبیه است تهیه و تحویل دهید. همچنین کپی از تمامی صفحات شناسنامه، سند مالکیت از کسی که به سفر می رود را به همراه داشته باشید. داشتن گواهی تمکن مالی که از بانک صادر می شود نیز الزامی می باشد.

اگر دارای سپرده ی حداقل ۴۰ میلیونی هستید باید کپی از این قرارداد ارائه دهید. اگر دانشجو هستید کارت بین المللی دانشجویی نیاز می باشد. اگر دارای شرکت خصوصی هستید باید کپی روزنامه تأسیس شرکت و آخرین تغییرات آن را به تور چک ارائه دهید. کارمندان بخش دولتی نیازمند ارائه کپی آخرین حکم کارگزینی و فیش حقوقی بوده و کارمندان خصوصی باید گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و گواهی بیمه تأمین اجتماعی را ارائه دهند. اگر از قبل ویزایی داشتید کپی از این ویزاها نیز اجباری می باشد. برای رفتن به سفر باید ضمانتی به مبلغ ۴۰ میلیون تومان به دفتر تحویل دهید تا مشکلی پیش نیاید. این مبلغ تنها برای ضمانت بوده و بعد از سفر بازگردانده می شود.

نکات مهم در سفر

در تور چک باید به موارد ذیل توجه نمایید.

چه هنگام تهیه بلیط هواپیما و چه هنگام سوار شدن به هواپیما باید کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید.

شماره تلفن خود را حتماً به باجه فروش بدهید که در صورت بروز هر گونه تغییر و مشکل به شما اطلاع دهد.

در صورتی که بلیط هواپیمای شما گم شد حتماً به دفترهای هواپیمایی رفته و اطلاع دهید و بنا بر مقررات در صورتی که تمایل داشتید اقدام به اخذ مجدد بلیط نمایید.

آژانس مسافرتی و سامانه اینترنتی هیچ گونه مسؤولیتی در قبال گم شدن بلیط هواپیمای شما ندارند.

حتماً یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید زیرا در صورت تأخیر شما تغییری در ساعت پرواز هواپیما رخ نمی دهد و شما پرواز را از دست می دهید و هزینه بلیط نیز به شما بازگردانده نمی شود.

حتماً فاصله تا فرودگاه را بسنجید تا در صورت وجود ترافیک نیز تأخیری در رسیدن به پرواز نداشته باشید.

اشیایی که شما می توانید با خود به درون هواپیما ببرید و همراه داشته باشید شامل پالتو، پتو، عصا یا چتر، مقدار قابل قبولی کتاب یا مجله، کیف زنانه، صندلی چرخ دار بیمار و دوربین می باشد.

کارت پرواز خود را تا انتهای سفر حتماً به همراه داشته باشید. به هیج وجه بسته و چمدان یک فرد دیگر را حمل نکنید زیرا در صورت بروز مشکل شما باید پاسخ گو باشید.

در صورتی که می خواهید پرواز خود را کنسل و لغو نمایید باید به دفاتر مربوطه رفته و در ساعت مشخص شده اقدام به لغو پرواز خود نمایید. در این صورت تنها بخشی از هزینه بلیط به شما بازگردانده می شود.

حتما در هنگام تحویل گرفتن چمدان ها شماره رسید درج شده بر روی بلیط خودتان را با شماره رسید روی چمدان مطابقت دهید که به دلیل تشابه شکل، چمدان فرد دیگری را بر ندارید.

برای جلوگیری از سرگیجه ناشی از پرواز و بد شدن حال تان حتما مقدار زیادی آب بنوشید و از خوردن غذای زیاد پرهیز کنید.

تور چک
تور چک
نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

وقت سفارت چک اگر قصد دارید به یکی از کشورهای حوزه شینگن سفر کنید لازم است ویزای شینگن را اخذ...

کشور چک یکی از زیباترین و دیدنی ترین کشورهای اروپایی می باشد و افرادی که قصد سفر به این کشور...

هتل های چک جمهوری چک یکی از کشورهایی است که دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است و افراد زیادی مشتاق...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر