تور میلان

تور میلان – آب و هوا + بهترین زمان سفر + مراکز خرید

۴ مرداد ۱۳۹۷

تور میلان، بعد از تور رم، تور میلان به عنوان دومین تور پرطرفدار کشور ایتالیا شناخته می شود، در متن زیر به بررسی جاذبه های گردشگری شهر میلان و نکات مهم در طول …

راهنمای کامل تور میلان

ایتالیا یکی از کشورهای اروپایی مورد علاقه گردشگران است. فرهنگ غنی شهرهای مختلف این کشور و سواحل مدیترانه ای آن هر ساله گردشگران زیادی را جذب می کند، بعد از تور رم، تور میلان به عنوان دومین تور پرطرفدار این کشور شناخته می شود، در متن زیر به بررسی جاذبه های گردشگری شهر میلان و نکات مهم در طول تور میلان می پردازیم.

ایتالیا یکی از کشورهای اروپایی مورد علاقه گردشگران است. فرهنگ غنی شهرهای مختلف این کشور و سواحل مدیترانه ای آن هر ساله گردشگران زیادی را جذب می کند - سایت ویزا

معرفی شهر میلان

میلان ایتالیا دومین شهر بزرگ این کشور است و زادگاه بسیاری از اندیشمندان و هنرمندان بزرگ ایتالیا به خصوص در دوران رونسانس است، میلان قدمت تاریخی طولانی دارد. طبق اطلاعات موجود رومیان ۶ قرن قبل از میلاد مسیح روستایی را فتح کرده و نام آنرا مدیولانوم می گذارند، در طول تاریخ این مکان پیشرفت کرده و به یک شهر مهم تبدیل می شود.

میلان امروز یک شهر بزرگ و مدرن است و دارای مراکز مهم اقتصادی، فرهنگی و صنعتی است. به دلیل وجود آثار بسیار ارزشمند هنری در این شهر سالانه جمعیت بسیار زیادی از گردشگران به صورت شخصی یا در قالب تور میلان به این شهر سفر می کنند، وجود مراکز بزرگ مد و زیبایی در این شهر، میلان را به قطب مد ایتالیا تبدیل کرده است که سالانه سود سرشاری را عاید این شهر می کند.

میلان ایتالیا دومین شهر بزرگ این کشور است و زادگاه بسیاری از اندیشمندان و هنرمندان بزرگ ایتالیا به خصوص در دوران رونسانس است - سایت ویزا

 آب و هوای میلان

شهر میلان دارای آب و هوای مدیترانه ایست. میلان در تابستان ها بسیار گرم است. البته این گرما در حدود ۳۰ درجه است که نسبت به گرمایی که در برخی شهرهای ایران است بسیار کمتر است. میلان در زمستان ها بسیار سرد است اما به ندرت اتفاق می افتد که در زمستان برف ببارد، خشک ترین ماه سال که در آن باران کمتری می باشد ماه ژانویه است و پر بارش ترین ماه در اکتبر است، ماه جولای گرمترین ماه سال و ژانویه هم سردترین ماه سال می باشد. جهت اخذ ویزای این کشور باید وقت سفارت ایتالیا را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو نمایید.

بهترین زمان سفر با تور میلان

برای تور میلان بهتر است در اوایل تابستان و ماه های بهار و پاییز یعنی آوریل، مه، سپتامبر و اکتبر به این شهر سفر کنید، به دلیل گرمای بسیار زیاد در اواسط تابستان گردشگران کمتری به این شهر در این فصل سفر می کنند، اکثر مردم ساکن میلان نیز در ماه تابستان از این شهر خارج می شوند. اوج تور میلان در اواخر تابستان و شروع فصل بهار است.

نکات مهم در تور میلان

  • قبل از شروع تور میلان اگر به زبان ایتالیایی آشنایی ندارید بهتر است همراه خود یک کتاب راهنمای مکالمه سفر ببرد، زبان انگلیسی در میلان رایج نیست.
  • در این شهر تورهای شهرگردی زیادی وجود دارد که بهتر است برای دیدن مراکز تفریحی و گردشگری از آن ها استفاده کنید، با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و زمان در طول تور میلان از سردرگمی در شهر نیز جلوگیری می شود.
  • شماره تلفن های ضروری مانند پلیس، اورژانس و آتش نشانی شهر میلان را در طول تور میلان به خاطر داشته باشد.
  • آدرس و شماره تماس سفارت کشور خود و همچنین تور لیدر تور میلان را همیشه همراهتان داشته باشید تا اگر مشکلی برایتان ایجاد شد بتوانید با آن ها تماس بگیرید.
  • در طول تور میلان از حمل مقدار زیاد پول نقد خودداری کنید، البته میلان شهر امنیست و خبری از سارقان در این شهر نیست با این حال رعایت نکات ایمنی در طول تور میلان به نفع شما است.
  • در طول تور میلان از مدارک شناسایی خود به خوبی محافظت کنید و از صفحات مهم آن کپی تهیه کنید.

مراکز خرید مهم در تور میلان

میلان به عنوان پایتخت مد جهان شناخته می شود و یکی از بهترین شهرهای جهان برای خرید پوشاک است، خرید پوشاک در تور میلان یکی از اصلی ترین خریدهاست، در این شهر فروشگاه های بسیار بزرگی وجود دارد، مهمترین مراکز خرید این شهر عبارتند از:

مرکز خرید Brain & Barry

این مرکز خرید یک ساختمان ۱۲ طبقه است که در نزدیکی میدان San Babila قرار دارد و برندهای زیادی در زمینه زیورآلات و ساعت در این فروشگاه نمایندگی دارند.

مرکز خرید Oriental Mall

یکی از مراکز بزرگ خرید و فروش است که در ۵ طبقه ساخته شده است و فروشگاه های بزرگ در حوزه لباس و کالاهای دیجیتال در آن قرار دارد.

محله برا

در این منطقه گالری های مد بسیار متنوعی وجود دارد برای دستیابی به پوشاک اصیل ایتالیایی در تور میلان به این گالری مراجعه کنید.

حراجی های Salvagente , Corso Como

اگر در تور میلان دنبال پوشاک ارزان قیمت می گردید حراجی های Salvagente و Corso Como میلان که در مرکز این شهر قرار دارند نیاز شما را برطرف می کنند.

جاذبه های گردشگری میلان

سابقه تاریخی میلان باعث شده تا این شهر دارای آثار هنری بسیار زیادی باشد، هنرمندان بسیار زیادی در طول تاریخ در این شهر آثار باشکوهی ساخته اند، این آثار تبدیل به نمادهای میلان و حتی ایتالیا شده اند. مسئولان میلان امروز به شدت از این آثار نگهداری می کنند، برترین آثاری که اکثر گردشگران در تور میلان از آن بازدید می کنند عبارتند از:

کلیسای جامع میلان

یکی از مهمترین مکان هایی که باید در تور میلان حتماً از آن دیدن کنید کلیسای جامع میلان است که با نام ال دوئومو نیز شناخته می شود. این کلیسا از بزرگترین و قدیمی ترین کلیساهای جهان است که در شهر میلان قرار گرفته است و نمادی بی نظیر از معماری گوتیک است، قدمت این کلیسا به سال ۱۳۸۶ میلادی بر میگردد و نمای کنونی آن در سال ۱۸۰۰ میلادی تغییر کرده است.

این کلیسا یک کلیسای اسقف نشین است و اکنون آنجلو اسکولا اسقف بزرگ آن است، ساختمان کلیسا با سبک گوتیک و از مرمر سفید و مناره ها و مجسمه های با شکوه ساخته شده است و ارتفاع آن ۳۵۴ متر می باشد.

 یکی از مهمترین مکان هایی که باید در تور میلان حتماً از آن دیدن کنید کلیسای جامع میلان است که با نام ال دوئومو نیز شناخته می شود - سایت ویزا

  سانتا ماریا و اثر شام آخر لئوناردو داوینچی

یکی دیگر از کلیساهایی که در تور میلان باید از آنجا دیدن کنید، کلیسای آجری سانتا ماریا دله گرتزیه است، این کلیسا دارای یک گنبد عظیم است که به سبک گوتیک ساخته شده است، قدمت این کلیسا به سال ۱۴۶۵ میلادی باز می گردد، نکته مهم در این کلیسا نقاشی شام آخـر لئونداردو داوینچی است که بر دیواره ای در داخل کلیسا نقاشی شده است.

 یکی دیگر از کلیساهایی که در تور میلان باید از آنجا دیدن کنید، کلیسای آجری سانتا ماریا دله گرتزیه است، این کلیسا دارای یک گنبد عظیم است که به سبک گوتیک ساخته شده است - سایت ویزا

گالری ویتوریو ایمانوئل دوم

گالری ویتوریو امانوئل دوم یک بازار بزرگ است که در شمال میدان دلدوئومو قرار دارد و در سه طبقه بنا شده است، این گالری یکی از بزرگترین مراکز تجاری و هنری اروپا در سال های ۱۸۷۰ تا ۱۹۰۰ محسوب می شده است و در آن اجناس بسیار زیادی از جمله آثار هنری فروخته می شود، این بنا در سال های ۱۸۶۵ تا ۱۸۷۷ ساخته شده است. بنای ساختمان با سبک معماری متفاوت از معماری رایج آن زمان ساخته شده است، این بنا یک گنبد زیبا و بزرگ دارد که در ارتفاع ۴۸ متری قرار گرفته است.

اکنون این بازار به یکی از مهترین مراکز مد ایتالیا تبدیل شده است، در بین مردم میلان این بازار به گالریا شهره است برای خرید سوغاتی های ناب ایتالیایی در تور میلان حتماً به این بازار مراجعه کنید.

تالار آلاسکا

میلان شهر هنرهاست و تالار آلاسکا مکانی برای نمایش بخشی دیگر از این هنرهاست، این تالار یکی از باسابقه ترین و پرعظمت ترین مراکز نمایش موسیقی جهان است، شهرت اصلی این تالار به خاطر اجراهای بزرگ اپرا است که توسط برترین خوانندگان و موسیقیدانان جهان انجام شده است.

این تالار ظرفیت ۲۸۰۰ نفر را دارد، در طول سال همیشه برنامه های موسیقی در این تالار اجرا می شود بیشترین اجراهای این تالار در بین ماه های دسامبر تا می انجام می شود. جهت اخذ ویزای توریستی ایتالیا باید وقت سفارت ایتالیا را توسط آژانس های مسافرتی رزرو نمایید.

میلان شهر هنرهاست و تالار آلاسکا مکانی برای نمایش بخشی دیگر از این هنرهاست، این تالار یکی از باسابقه ترین و پرعظمت ترین مراکز نمایش موسیقی جهان است - سایت ویزا

  قلعه فورزسکو

قدمت این قلعه به سال ۱۳۶۰ میلادی بر می گردد و بر اساس معماری رنسانس آن زمان ساخته شده است، این بنا اکنون تبدیل به یک موزه شده است که دارای بخش های مختلفی می باشد.

یکی از مهمترین موزه های این قلعه موزه باستان شناسی آن است که دارای آثاری بسیار قدیمی و ارزشمند مربوط به دوران ما قبل تاریخ و مصر باستان است، معماری این قلعه بصورت چهار گوش است و در هر گوشه آن یک برج بلند قرار گرفته است از مهمترین آثار در این بنا می توان به مجموعه ای از مجسمه های ساخته میکل آنژ اشاره کرد، همچنین چند طرح دیوارنگاری شده توسط لئوناردو داوینچی نیز در این قلعه وجود دارد.

قدمت این قلعه به سال ۱۳۶۰ میلادی بر می گردد و بر اساس معماری رنسانس آن زمان ساخته شده است، این بنا اکنون تبدیل به یک موزه شده است - سایت ویزا

سوالات متداول تور میلان

بهترین زمان سفر با تور میلان چه زمانی است؟

یکی از جاذبه های گردشگری میلان که در تور میلان پیشنهاد می‌دهید، چیست؟

در تور میلان بازدید از کدام یک از مراکز خرید میلان را پیشنهاد می‌دهید؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

راهنمای کامل ویزای تجاری ایتالیا کشور ایتالیا دارای اقتصادی پیشرو در عرصه جهانی می باشد. این کشور دارای فرصت های...

اطلاعات کامل بلیط ایتالیا کشور ایتالیا یکی از کشورهای اروپایی محسوب می‌شود که می‌توان با تهیه بلیط ایتالیا به راحتی...

اطلاعات کامل درباره ایتالیا درباره ایتالیا آنچه قابل توجه است قدمت تاریخی این کشور می باشد که آب و هوای...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر