بلیط کلن

بلیط کلن

برای تهیه بلیط کلن دانستن نکاتی ضروری است. عوامل مؤثر بر قیمت، بهترین زمان برای سفر و همچنین آشنایی با فرودگاه این شهر از جمله اطلاعاتی است که قبل از تهیه بلیط کلن باید از آنها اطلاع داشته باشید. در این متن به بررسی بلیط هواپیمای کلن خواهیم پرداخت.

بلیط کلن

تهیه بلیط کلن جزو اولین اقدامات شما برای سفر به کشور آلمان و شهر کلن است. امروزه هزینه سفر با هواپیما بسیار زیاد شده است و همین موضوع باعث شده تا راههای دیگر جایگزین سفر با هواپیما بشوند؛ اما برای سفر به بعضی نقاط نمیتوان راهی به غیراز هواپیما جایگزین کرد که سفر به شهر کلن نیز از این دسته است. ازاین جهت راهکارهایی جهت تهیه بلیط کلن باقیمت مناسب در اینجا ارائه میدهیم. شما باید جهت اخذ ویزای آلمان وقت سفارت آلمان را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو نمایید تا بتوانید به شهر زیبای کلن سفر نمایید.

بلیط کلن
بلیط کلن

انتخاب زمان مناسب برای تهیه بلیط کلن

اینکه در چه زمانی به تهیه بلیط کلن اقدام میکنید بسیار در قیمت آن مؤثر است. علت آن نیز میزان تقاضا برای بلیط کلن است. هرچه میزان تقاضا برای بلیط کلن بیشتر باشد قیمت بلیط هواپیما نیز افزایش میابد و هنگامیکه میزان تقاضا کاهش یابد شرکتهایی که از قبل، این بلیط ها را به صورت عمده خریداری کرده اند برای ضرر کمتر حاضر میشوند تا قیمت بلیط ها را برای فروش بیشتر پایین بیاورند. ازاین جهت اگر میخواهید که هزینه کمتری برای خرید بلیط کلن بپردازید باید زمان مناسبی را برای آن انتخاب کنید. زمانهایی که تعطیلات بیشتر میشود و یا ازنظر آب و هوایی شهر در وضعیت مناسبی قرار میگیرد میزان گردشگر نیز افزایش مییابد. همچنین برگزاری مراسمها و جشنواره ها نیز در این امر مؤثر میباشند که باید آنها را در نظر گرفت. افزایش میزان گردشگر در هزینه هتلها نیز تأثیرگذار خواهد بود.

بلیط کلن
بلیط کلن

بلیط کلن ساعتهای مختلف پرواز

برخی پروازها در ساعت خاصی ممکن است که قیمت بیشتری داشته باشند به همین دلیل بهتر است برای خرید بلیط کلن ساعتهای مختلف را چک کنید و اگر ازنظر زمانی مشکلی ندارید ساعتی را برای بلیط کلن خود انتخاب کنید که قیمت مناسبتری دارد. همچنین معمولاً خطوط هوایی مختلف نیز قیمتهای متفاوتی ارائه میدهند که شما در بین آنها میتوانید بهترین و به صرفه ترین بلیط کلن را انتخاب کنید.

البته در لحظات آخر پروازی و ساعاتی قبل از پرواز برخی خطوط هوایی به علت به فروش نرفتن و یا کنسل کردن بعضی از بلیط ها آنها را با قیمت بسیار کمتر به فروش میرسانند. شما میتوانید با جست و جو در سایتها از این پروازها باخبر شوید و بلیط کلن را از آنها خریداری نمایید. این کار صرفه جویی زیادی در هزینه های شما خواهد کرد. البته باید بدانید که در صورت کنسل کردن بلیط های لحظه آخری مبلغی به شما بازگردانده نمیشود.

بلیط کلن
بلیط کلن

بلیط کلن بار اضافه

در هنگام سفر میزان بار اضافی شما ممکن است برای شما هزینه زیادی را دربر داشته باشد. بسیاری ازایرلاین ها و خطوط هوایی این مقدار هزینه را بسیار سودمندتر از هزینه فروش بلیط کلن میدانند. از این جهت برای کمتر شدن هزینه های احتمالی برای خرید بلیط بهتر است تا از بردن وسایل و لباس اضافی به همراه خود صرفه نظر کنید. در صورت نیاز میتوانید در شهر کلن به خرید کردن بپردازید.

همچنین بهتر است فضای خالی در چمدانتان برای آوردن خریدهایی که در آنجا انجام میدهید موجود باشد. تنها به همراه داشتن وسایل ضروری و مقدار بیشتری پول برای سفر کفایت میکند. در هر صورت هر مسافری در برگشت از سفر خود مقداری خرید شخصی و یا سوغاتی به همراه دارد که باید مراقب اضافه بار خود باشد چون این موضوع خود باعث افزایش هزینه سفر شما خواهد شد. جهت رزرو تور آلمان میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید.

کلن و مکانهای دیدنی آن

شهر کلن ازجمله شهرهای بزرگ کشور آلمان به حساب میاید. گذشتن رود معروف راین از این شهر به زیبایی این شهر افزوده است. از مکانهای دیدنی این شهر قدیمی میتوان به سالن شهر کلن اشاره کرد. تزئین شدن این ساختمان با صد مجسمه زیبا و خیره کننده باعث جلب توجه گردشگران به این بنای قدیمی شده است. در قرن ۱۵ میلادی این سالن بلندترین ساختمان در شهر محسوب میشد. باغ گل و گیاه نیز از دیگر دیدنیهای این شهر است که دوست داران گیاه میتوانند از ۱۰۰۰۰ نوع از گیاه و گلهای این باغ دیدن کنند و از آنها لذت ببرند. در سفر به این شهر از دیدن و بازدید کلیسای سنت مارتین نیز غافل نشوید. معماری بسیار زیبای این کلیسا باعث محبوبیت آن در میان گردشگران گشته است. جهت رزرو تور آلمان به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه نمایید.

بلیط کلن
بلیط کلن

فرودگاه کلن

فرودگاه بین المللی کلن بن در شهر کلن و البته در نزدیکی شهر بن قرارگرفته است. به همین دلیل ساکنین هر دو شهر میتوانند از خدمات این فرودگاه بهره مند شوند. این فرودگاه که به صورت ۲۴ ساعته مشغول به کار است برای دسترسی شما به مرکز شهر کلن قطار و اتوبوس هایی را در نظر گرفته است. قطارها هم به سمت شهر بن و هم شهر کلن درحرکت هست. از شرکتهای هواپیمایی و ایرلاین ها و خطوط هوایی که به این فرودگاه پرواز دارند ایران ایر میباشد که از فرودگاه بین المللی امام خمینی به این فرودگاه پروازهای خود را انجام میدهد.

بلیط کلن
بلیط کلن

آب و هوای کلن و بهترین زمان برای سفر

اقلیم حاکم بر شهر کلن آب و هوای اقیانوسی میباشد. این بدان معنا است که در زمستان از سرمای زیاد و آزاردهنده خبری نخواهد بود؛ اما در تابستان شدت گرما بیشتر است و همین موضوع سبب شده است تا شهر کلن از گرمترین شهرهای آلمان باشد؛ اما باوجود گرما تابش مستقیم آفتاب در این شهر بسیارکم است؛ و در تمام سال روزهای بارانی وجود دارد. بهترین زمان برای سفر و تهیه بلیط کلن فصل بهار و پاییز است که دمای هوا در این زمان متعادل تر شده است و سفر را برای شما مطلوب میکند؛ زیرا به علت رطوبت زیاد هوا در این شهر در دمای هوای بالا شرجی میشود و آزاردهنده است. در هرماه در حدود نیمی از ماه هوا بارانی است. البته میزان باران به حدی نیست که ایجاد سیل کند اما اگر میخواهید زمانی به سفر بروید که باران نباشد باید بدانید که همچنین چیزی امکان ندارد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
تبسم غفاری احمدرضا شهابی علی هادی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!