بلیط مجارستان

بلیط مجارستان | انواع – قیمت

۱۵ شهریور ۱۳۹۷

بلیط مجارستان

سفر به کشورهای اروپایی در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است و امروزه جهت سفر هوایی به کشور مجارستان می توان از چندین راه بلیط مجارستان را تهیه کرد. با این حال، جهت تهیه بلیط مجارستان با مناسبترین قیمت، بهترین گزینه خرید بلیط از طریق آژانس های مسافرتی است. یکی از نکات مهمی که قبل از خرید بلیط مجارستان باید به آن دقت داشت، توجه به این موضوع می باشد که در حال حاضر از کشور ایران به کشور مجارستان پرواز مستقیم وجود ندارد. اگر قصد دارید اقدام به خرید بلیط هواپیما به مقصد مجارستان کنید، نکات مطرح شده در این مقاله می تواند شما را در تهیه ی بی دردسر بلیط هواپیما به مقصد مجارستان راهنمایی کند. جهت رزرو بلیط مجارستان و تور مجارستان میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید.

بلیط مجارستان
بلیط مجارستان

خرید بلیط هواپیما به مقصد مجارستان

با توجه به بعد مسافتی میان کشور ایران و کشور مجارستان آسانترین راه سفر به این کشور خرید بلیط هواپیمای کشور مجارستان است. بلیط مجارستان جهت سفر هوایی به شهرهای بزرگ این کشور شامل بوداپست، دبرسن، سگد، میشکولتس، پچ، گیور و … از طرق مختلفی قابل خریداری است. یکی از راه های خرید بلیط هواپیما مجارستان، مراجعه به آژانس های مسافرتی ارائه دهنده ی بلیط پروازهای خارجی به مقصد این کشور است. با این حال، این روش تهیه ی بلیط هواپیما به مقصد شهرهای مجارستان با توجه به اینکه ایرلاین های مختلفی ارائه دهنده ی این بلیط هستند و معمولاً آژانس های مسافربری تنها مجاز به فروش بلیط پرواز چند شرکت ایرلاین خاص جهت سفر به مجارستان با هواپیما می باشند زیاد توصیه نمی گردد. افرادی که قصد دارند سفرشان با حداقل هزینه دنبال شود می توانند از بلیط های ارزان قیمت استفاده نمایند نوع خطوط هوایی برای این نوع کمتر است اما امکانات موجود قابل قبول است. توجه داشته باشید که به طور کلی ظرفیتی که برای این درجه در نظر گرفته می شود محدود بوده و اغلب فصلی است. شما باید جهت اخذ ویزای مجارستان اقدام به رزرو وقت سفارت مجارستان نمایید.

بلیط مجارستان
بلیط مجارستان

معرفی انواع بلیط های سفر به مجارستان

بلیط هواپیمای کشور مجارستان وابسته به نوع سفر در قالب بلیط یک طرفه و بلیط رفت و برگشتی به مجارستان ارائه می گردد. از طرفی بلیط های رفت و برگشتی هواپیما از ایران به مجارستان خود در انواع مختلف ۱۴ روزه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله به فروش می رسد. با توجه به صندلی انتخابی در مسیر پروازی به مجارستان نیز انواع مختلف بلیط مجارستان شامل، اکونومی یک طرفه و دوطرفه، بیزینس یک طرفه و دوطرفه و راحت یک و دوطرفه در لیست فروش این بلیط قابل روئیت است. میتوانید جهت رزرو تور مجارستان از آژانس های مسافرتی معتبر کمک بگیرید شوید.

بلیط مجارستان
بلیط مجارستان

چه ایرلاین هایی اقدام به فروش بلیط مجارستان می کنند؟

در حال حاضر ایرلاین های داخلی اقدام به فروش بلیط مجارستان نمی کنند. لذا جهت تهیه ی بلیط هواپیمای مجارستان باید، بلیط های ارائه شده توسط شرکت های خارجی را تهیه کرد. همان‌گونه که اشاره شد هر ایرلاین خارجی جهت جابه جایی مسافر از ایران به مجارستان یک توقف در کشورهای دیگر دارد. معروفترین ایرلاین های ارائه دهنده ی بلیط هواپیما به مجارستان از مبدأ ایران شامل پگاسوس (توقف در استانبول کشور ترکیه)، ترکیش (توقف در استانبول)، امارات (توقف در دبی)، قطر (توقف در دوحه)، لوفتهانزا (توقف در فرانکفورت آلمان)، آلیتالیا (توقف در رم)، ایژین (توقف در آتن یونان)، ایرفلوت (توقف در مسکو روسیه) و … می باشند. در واقع زمانی که مثلاً با خرید بلیط مجارستان ترکیش مواجه شدید، منظور این موضوع می باشد که شرکت هواپیمایی ترکیش جهت سفر میان ایران و مجارستان یک توقف در استانبول دارد. جهت رزرو تور مجارستان میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید.

بلیط مجارستان
بلیط مجارستان

از چه شهر هایی در ایران می توان به مجارستان سفر کرد؟

از نکات اصلی خرید بلیط مجارستان جهت سفر هوایی به این کشور، دانستن این موضوع می باشد که از چه شهرها و فرودگاه هایی در ایران می توان به مجارستان سفر کرد. با توجه به توضیحات بالا، این موضوع کاملاً وابسته به محل مسافرگیری ایرلاین های معرفی شده است. در واقع اگر بخواهید با پرواز هواپیمایی امارات به مجارستان سفر کنید، می توانید از مشهد و تهران به عنوان مبدأ سفر استفاده کنید. ایرلاین های پگاسوس، لوفتهانزا، آلیتالیا، ایژین و ایرفلوت تنها از مبدأ تهران به مجارستان مسافر گیری می کنند. بلیط تهران به مجارستان را علاوه بر شرکت های بالا، می توان از ترکیش ایر و قطر ایرویز نیز خریداری کرد. مسافران ساکن شهر های مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان و اهواز می توانند با بلیط سفر به مجارستان ترکیش ایر به این کشور سفر کنند. علاوه بر این، شیرازی هایی که قصد سفر به شهرهای مجارستان را دارند می توانند از خدمات شرکت ایرلاین قطر ایرویز نیز استفاده کنند. جهت اخذ ویزای مجارستان باید وقت سفارت مجارستان توسط آژانس های مسافرتی رزرو گردد.

قیمت خرید بلیط مجارستان

پاسخ به این سؤال جهت تهیه ی بلیط مجارستان کاملاً به انتخاب ایرلاین ارائه دهنده ی خدمات پروازی میان ایران و مجارستان وابسته می باشد. از طرفی دیگر قیمت روز یورو نیز بر قیمت بلیط هواپیما مجارستان تأثیرات فراوانی دارد. قیمت بلیط سفر رفت و برگشتی به مجارستان با پرواز قطر ایرویز از مبدأ تهران برای کلاس های مختلف پروازی متغیر می باشد. قیمت بلیط هواپیمای ترکیش ایر رفت و برگشتی از تهران به مجارستان نیز بسته به عوامل مختلفی نوسان خواهد داشت.

بلیط مجارستان
بلیط مجارستان

از کجا بلیط مجارستان تهیه کنیم؟

اگر تصمیم به خرید بلیط مجارستان داشتید، به آژانس های مسافرتی معتبر رجوع کنید. مشاورین و متخصصین آژانس های مسافرتی اقدام به رزرو بلیط مجارستان میکنند. جهت خرید بلیط مجارستان تنها کافی است فیلد های مشخص شده، شامل شهر مبدأ و مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافر، نوع پرواز (یک طرفه یا دوطرفه) و … را تکمیل نمایید.

اطلاعات کامل خود را به مشاورین آژانس مربوطه تحویل دهید تا بدون هیچ شک و شبهه ای بلیط شما رزرو گردد و با خیالی آسوده به سفر خود بپردازید. پس از فشردن کلید جستجو ، تمامی پرواز هایی که در تاریخ مدنظر شما برقرار می باشد نمایش داده می شود. با کلیک بر روی قسمت خرید بلیط، وارد صفحه ی ورود اطلاعات می شوید. پس از وارد کردن اطلاعات و پرداخت هزینه بلیط مجارستان، بلیط در اختیار شما قرار می گیرد.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

ویزای توریستی مجارستان کشور مجارستان یکی از کشورهای اروپای مرکزی می باشد و جزو کشورهای در حال توسعه جهان است....

تور مجارستان اگر به دنبال سفری ارزان در اروپا هستید، تور مجارستان مناسب شماست. تور مجارستان نسبت به سایر تورهای...

وقت سفارت مجارستان امروزه راهکار های مختلفی برای گرفتن وقت سفارت مجارستان جهت تعیین وقت مصاحبه و اخذ ویزا در...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر