بلیط مالت

بلیط مالت | بهترین زمان تهیه بلیط – قیمت

۳ مهر ۱۳۹۷

بلیط مالت

تهیه بلیط مالت مستلزم داشتن اطلاعاتی در این باره می باشد. در این متن به موارد و نکاتی که در تهیه بلیط هواپیما باید رعایت کنید و همچنین معرفی مالت و جاذبه های آن می پردازیم تا به شما در تهیه بلیط کمک نماییم. قبل از خرید بلیط مالت ابتدا بفکر اخذ ویزای مالت باشید زیرا درصورت خرید بلیط مالت و عدم دریافت ویزا، مقداری از پول بلیط کسر شده و مابقی به شما استرداد میشود.

بلیط مالت
بلیط مالت

مالت

کشور مالت واقع شده در جنوب قاره اروپا می باشد و در مرکز دریای مدیترانه قرار دارد. در حقیقت کشور مالت چندین جزیره بوده که پایتخت آن نیز والتا نام دارد. کشور مالت بنا بر مساحتی که دارد یکی از پر جمعیت ترین کشور ها می باشد. از شهر های مهم کشور مالت می توان به بیرکیرکارا و همچنین سلیمه اشاره کرد. زبان مردم این کشور مالتی و یا انگلیسی بوده و البته بخشی از مردم به زبان ایتالیایی نیز تسلط دارند.

بلیط مالت
بلیط مالت

مکان های دیدنی کشور مالت

جمهوری مالت از جاذبه های طبیعی برای بازدید گردشگران برخوردار است. زیبایی های این مکان به حدی است که مورد توجه فیلم سازان تمام دنیا قرار گرفته است. همین موضوع سبب جذب گردشگران و توریستان به این منطقه گشته است. از جمله شهر های زیبا و البته دیدنی این کشور پایتخت آن یعنی شهر والتا می باشد. بناهای تاریخی و زیبای این شهر بسیار مورد توجه واقع شده است. از جمله این بناهای زیبا کلیسای سنت جان و کاخ زیبا و فوق العاده ی مستر می باشد. در بازدید از این شهر زیبا و تاریخی می توانید از موزه ملی آن نیز دیدن نمایید. بنایی موسوم به بنای پیانوی رنزو نیز از جمله بناهایی است که با قدمتی کمتر از صد سال در بین آثار و مکان های دیدنی این کشور و شهر والتا قرار گرفته است. جهت خرید بلیط مالت به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه نمایید.

بلیط مالت
بلیط مالت

اگر می خواهید از دریای زیبای مدیترانه لذت ببرید به شما پیشنهاد می کنیم که با تهیه ی بلیط مالت به جزیره ی کومینو رفته و تالاب آبی این جزیره را مشاهده کنید. شن و ماسه ی ساحل این تالاب به رنگ سفید بوده و رنگ آبی فوق العاده ی آب در این مکان به نهایت زیبایی می رسد. این منطقه و جزیره بسیار بکر بوده و می تواند مکان مناسبی برای سفر شما برای به دست آوردن آرامش باشد.

بلیط مالت
بلیط مالت

آب و هوای مالت و بهترین زمان برای تهیه بلیط مالت

موقعیت مکانی این کشور و نزدیک بودن آن به دریای مدیترانه باعث شده است تا آب و هوای آن نیز مدیترانه ای باشد. میزان بارش باران در فصل های پاییز و زمستان زیاد می شود و ممکن است در این زمان نتوانید از زیبایی های این کشور لذت ببرید. هرچند که آب و هوای معتدل و خنک آن باعث شده تا محبوبیت این کشور در بین توریستان زیاد شود. بهترین زمان برای تهیه بلیط مالت می تواند در فصل بهار و تابستان باشد که میزان بارش باران نیز در این زمان ها کمتر است. البته تمام طول سال به علت داشتن آب و هوایی متعادل برای تهیه بلیط مالت می تواند مناسب باشد. مسافرین زیادی با استفاده از تور مالت از جاذبه های این کشور زیبا دیدن میکنند.

بلیط مالت

برای تهیه بلیط مالت باید این نکته را بدانید که هیچ پرواز مستقیمی برای رفتن به کشور مالت از ایران وجود ندارد بنابراین باید برای سفر به این کشور حداقل یک یا دوبار در کشور دیگر توقف کنید. از جمله شرکت های هواپیمایی که می توانید برای تهیه ی بلیط این کشور از خدمات آن ها استفاده نمایید هواپیمایی امارات، شرکت هواپیمایی ترکیش، لوفت هانزا، آلیتالیا، اتریشی می باشد.

اطلاعات پرواز

اگر می خواهید پرواز شما از شهر تهران باشد و از مبدا فرودگاه بین المللی امام خمینی با داشتن بلیط هواپیمای مالت به این کشور سفر کنید می توانید از شرکت های هواپیمایی که در قبل به آن ها اشاره کردیم استفاده کرده و خرید بلیط مالت را از این شرکتها انجام دهید؛ اما اگر می خواهید از مبدا مشهد، سفرتان را انجام دهید شرکت های هواپیمایی امارات و ترکیش می توانند گزینه ی مناسبی برای تهیه بلیط مالت باشند. هواپیمایی ترکیش از شهر های شیراز، تبریز، اصفهان و اهواز نیز پرواز دارد و ساکنین این شهر ها می توانند برای تهیه بلیط به این شرکت هواپیمایی مراجعه نمایند.

بلیط مالت
بلیط مالت

پرواز های غیر مستقیم

همان طور که در قبل نیز بیان کردیم برای سفر به کشور مالت باید در حداقل یک یا دو کشور دیگر توقف کنید. علت آن نیز نبود هیچ پرواز مستقیم به این کشور از ایران می باشد. در صورتی که بخواهید از شرکت هواپیمایی امارات بلیط مالت را تهیه نمایید در دبی یک توقف خواهید داشت و بعد از آن مستقیم به کشور مالت می روید.

شرکت هواپیمایی ترکیش یک توقف در شهر استانبول دارد، لوفت هانزا در شهر فرانکفورت و آلیتالیا پس از توقف در رم به شهر مالت پرواز می کند. اگر بخواهید از شرکت هواپیمایی اتریشی بلیط را تهیه نمایید یک توقف در شهر وین واقع در اتریش خواهید داشت.

تهیه بلیط مالت

اگر قصد تهیه بلیط مالت و سفر به این کشور را دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا حداقل از دو ماه قبل برای تهیه بلیط مالت اقدام نمایید این کار باعث می شود تا شما این امکان را داشته باشید با مقایسه و ارزیابی بهترین مسیر و قیمت، مناسب ترین پرواز را انتخاب نمایید. البته باید دقت داشته باشید اولین قدم در سفر به کشور مالت دریافت ویزای مالت می باشد؛ زیرا در صورتی که دریافت ویزای شما با تاخیر مواجه شود بلیط هواپیمای شما کنسل شده و باطل می شود. این موضوع می تواند ضرر مالی به شما وارد کند.

قیمت بلیط مالت

قیمت بلیط به عوامل مختلفی وابسته می باشد. یکی از این عوامل شرکت هواپیمایی است که بلیط مالت را از آن تهیه کرده اید. برای گرفتن اطلاعات دقیق قیمت بلیط مالت باید با آژانس های مسافرتی معتبر تماس بگیرید و در ارتباط باشید. اگر نگران این هستید که ممکن است سفر تان را کنسل نمایید و هزینه بلیط مالت را از دست بدهید می توانید از بلیط های سیستمی برای سفر به این کشور استفاده کنید. با خرید این نوع از بلیط مالت در صورت کنسل کردن پرواز می توانید با پرداخت مبلغی به عنوان جریمه بقیه هزینه ی پرداختی برای بلیط را پس بگیرید.

اما اگر می خواهید که در هزینه های تهیه ی بلیط مالت صرفه جویی نمایید به شما پیشنهاد می کنیم بلیط های چارتری را خریداری کنید. برای خرید بلیط مالت باید در روز هایی که نزدیک به زمان سفرتان می باشد اقدام کرده و مبلغی به نسبت، کم تر را پرداخت نمایید؛ اما باید دقت کنید در صورت کنسل کردن پرواز در این نوع بلیط هزینه ای به شما بازگردانده نمی شود.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت بلیط، میزان تقاضا برای سفر در آن زمان می باشد. زیرا هرچه تعداد نفراتی که می خواهند بلیط این کشور را تهیه نمایند کمتر باشد هزینه تهیه بلیط نیز کاهش می یابد. همچنین کلاس پرواز نیز می تواند در قیمت بلیط بسیار موثر باشد.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

روادید مالت برای سفر به کشور مالت در ابتدا باید برای اخذ روادید مالت اقدام نمایید. قبل از سفر به...

اقامت مالت کشور مالت به عنوان یکی از کوچکترین کشورهای اروپایی می باشد، که در عین کوچک بودن دارای پتانسیل...

ویزای مالت با دریافت ویزای مالت می توانید به این کشور زیبا سفر کنید و سفری خوش را برای خود...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر