بلیط سوئد

بلیط سوئد | انواع – مدارک لازم

۱۰ شهریور ۱۳۹۷

بلیط سوئد

امروزه امکان سفر مستقیم به کشور سوئد با خرید بلیط سوئد از ایرلاین های داخلی علاوه بر بلیط پرواز غیرمستقیم با ایرلاین های خارجی به کشور سوئد فراهم شده است. در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی ایرلاین های داخلی و خارجی ارائه دهنده‌ی بلیط پرواز سوئد، نکات مورد نیاز جهت خرید ارزان قیمت این بلیط را ارائه کنیم. در ادامه نیز نکاتی درباره‌ی انواع بلیط هواپیما سوئد، روش خرید بلیط سوئد و مدارک مورد نیاز جهت رزرو و خرید بلیط سوئد به همراه اطلاعات پروازی این مسیر بیان می‌گردد. جهت رزرو تور سوئد میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو نمایید.

بلیط هواپیمای سوئد

سوئد یکی از بزرگ‌ترین کشورهای قاره‌ی سبز اروپا است که در شمال این قاره و شبه جزیره‌ی اسکاندیناوی قرار دارد. مسافرانی که به قصد انجام سفر تفریحی، ادامه تحصیل و … نیاز به سفر به این کشور دارند، با تهیه‌ی بلیط سوئد از طریق هوایی می‌توانند به سوئد بروند. امروزه رزرو بلیط سوئد، از طریق آژانس های مسافرتی معتبر قابل خرید میباشد. قبل از خرید بلیط سوئد، بهتر است اطلاعاتی در مورد انواع گوناگون این بلیط، نحوه‌ی خرید بلیط، قیمت بلیط هواپیمای سوئد، مدارک لازم، فرودگاه‌ها، ایرلاین های فعال در مسیر پروازی ایران به سوئد و … جمع‌آوری کرد تا بتوان بدون برخورد با مشکل خاصی این بلیط تهیه گردد. جهت سفر به این شهر زیبا باید ویزای سوئد را از سفارت مربوطه دریافت نمایید.

بلیط سوئد
بلیط سوئد

آب و هوای سوئد

افرادی که قصد سفر به سوئد را دارند، معمولا مسائل مختلفی را بررسی میکنند و یکی از مسائلی که دقت بیشتری روی آن میشود، بحث آب و هوای کشور مقصد است. در اینجا قصد داریم که در مورد آب و هوای سوئد توضیحاتی ارائه نماییم. کشور سوئد جزو کشورهای حوزه اسکاندیناوی میباشد. این کشور در قسمت شمالی قاره اروپا واقع شده است. کشور سوئد از غرب با کشور نروژ، ازشمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنیا، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌ می باشد. این کشور از نظر طبیعی، از ۴ ناحیه تشکیل شده‌است. کوههای پوشیده از جنگل در منطقه نورلند در شمال، زمینهای مرتفع یونکوپینگ در جنوب، دریاچه دیستریکت در ناحیه مرکزی، و جلگه حاصلخیز اسکانیا در منتهی الیه بخش جنوبی کشور. تابستانها کوتاه و گرم و زمستانهای سرد و طولانی از ویژگیهای آب و هوای این کشور است. جهت اخذ ویزای سوئد باید ابتدا از وقت سفارت سوئد را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو نمایید.

میانگین بارش سالانه از ۲۰۰ سانتی متر در غرب وجنوب غربی، تا ۵۰ سانتی متر در شرق و جنوب شرقی متغیر است. اگر بخواهیم در مورد آب و هوای کشور سوئد بیشتر توضیح دهیم باید بگوییم که سوئد کشوری است که کشیدگی طولی از شمال به جنوب دارد، بنابراین آب و هوای بخش شمالی سوئد با بخش جنوبی آن تا حد زیادی متفاوت میباشد. در قسمت شمالی سوئد شاهد آب و هوای سردی هستیم و این در حالی هست که بخش جنوبی دارای چهار فصل میباشد و آب و هوای معتدلی را داراست. یکی از سوال های مهم در ارتباط با سفر به سوئد، بهترین زمان سفر به این کشور است که میتوان گفت بهترین زمان سفر در اوایل تابستان به ویژه ماه ژوئن میباشد که آب و هوا بسیار معتدل و دلپذیر است. شما میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو تور سوئد کرده و بلیط سوئد را خریداری نمایید.

بلیط سوئد
بلیط سوئد
بلیط سوئد
بلیط سوئد

معرفی انواع بلیط های سفر به سوئد

از جمله انواع مختلف بلیط سوئد می‌توان به بلیط سیستمی هواپیما جهت سفر به سوئد، بلیط های چارتری هواپیمایی سوئد، بلیط های لحظه آخری سفر به سوئد که با نام بلیط های لست سکند هواپیمای سوئد نیز خوانده می شوند و … اشاره کرد. افرادی که قصد سفر به سوئد و عدم بازگشت از این کشور به ایران در بازه‌ی زمانی طولانی دارند، می‌توانند بلیط یک طرفه هواپیما به سوئد را خریداری کنند. افرادی همانند دانشجویان و توریست‌ها و … که برای بازه‌ی زمانی مشخصی به کشور زیبای سوئد سفر می‌کنند، جهت کامل کردن مدارک اخذ ویزای کشور سوئد حتماً باید بلیط رفت و برگشت هواپیما به سوئد را خریداری کنند. بلیط هواپیمای سوئد با توجه به صندلی انتخابی مسافر نیز در انواع اکونومی یا اقتصادی، بیزینس کلاس و کلاس کامفورت یا همان راحت به فروش می‌رسد.

بلیط سوئد
بلیط سوئد

آشنایی با ایرلاین های داخلی و خارجی ارائه دهنده ی بلیط هواپیما سوئد

اگر قصد خرید بلیط سوئد جهت سفر مستقیم از ایران به شهرهای استکهلم و گوتنبرگ سوئد را دارید، ایرلاین ایران ایر بلیط پرواز تهران به سوئد را برای هر دو شهر عرضه می کند. از طرفی دیگر با بلیط هواپیمای سوئد ایرلاین آسمان می توان به صورت مستقیم تنها به گوتنبرگ سوئد سفر کرد. بلیط سوئد با استفاده از هواپیما و روش پرواز غیرمستقیم نیز توسط ایرلاین های خارجی پگاسوس (Pegasus Airlines)، امارات (Emirates Airlines)، ترکیش (Turkish Airlines)، اتریش (Austrian Airlines)، ایژین (Aegean Airlines)، قطر (Qatar Airways)، لوفتهانزا (Lufthansa Airlines)، ایرفلوت (Aeroflot Airlines)، بلاویا یا همان بلاروس (Belavia Airlines)، اکراین (Ukraine Airlines) و اسکاندیناوی (SAS Airlines) ارائه می گردد. باید دقت داشت که اگر بلیط هواپیما سوئد با شرکت هواپیمایی امارات را خریداری می کنید، این پرواز پس از خارج شدن از ایران ابتدا در فرودگاه دبی توقف خواهد داشت و پس از آن به سوئد سفر خواهد کرد. جهت خرید و یا رزرو تور سوئد میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو نمایید.

از کدام فرودگاه ایران می توان به مقصد سوئد بلیط هواپیما رزرو کرد؟

سفر به سوئد با استفاده از ایرلاین های داخلی ایران ایر و آسمان تنها از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران به مقصد شهرهای استکهلم و گوتنبرگ این کشور انجام می‌شود. بااین‌حال تمامی ایرلاین های خارجی معرفی شده در قسمت قبل، بلیط سوئد از مبدأ تهران را جهت خرید ارائه می‌کنند. اگر ساکن مشهد یا شیراز هستید، می‌توانید بلیط پرواز به سوئد ایرلاین های ترکیش و قطر را خریداری کنید. چراکه این دو شرکت خارجی بلیط پرواز سوئد از فرودگاه‌های شهید هاشمی نژاد مشهد و شهید دستغیب شیراز به کشور سوئد را ارائه می‌دهند. اگر ساکن یکی از شهرهای اهواز، اصفهان و تبریز می‌باشید و قصد دارید از این شهرها با هواپیما به سوئد سفر کنید، تنها گزینه‌ی ممکن خرید بلیط سوئد ترکیش ایرلاینز می‌باشد.

بلیط سوئد
بلیط سوئد

اطلاعات پروازی لازم جهت سفر به سوئد با هواپیما

اگر اقدام به خرید بلیط سوئد ارائه شده توسط ایرلاین های داخلی می‌کنید، باید بدانید که مدت زمان پرواز در مسیر پروازی تهران به گوتنبرگ و استکهلم به ترتیب، ۵ ساعت و ۱۳ دقیقه و ۴ ساعت و ۵۶ دقیقه می‌باشد. با این حال اگر از ایرلاین های خارجی جهت سفر به سوئد استفاده می‌کنید، به دلیل داشتن توقف در طول مسیر پروازی این زمان طولانی‌ تر است. از جمله فرودگاه‌های مطرح سوئد که میزبان پروازهای ایرانی می‌باشند می‌توان به فرودگاه استکهلم آرلاندا و فرودگاه لاندوتر گوتنبرگ اشاره کرد. قیمت بلیط سوئد ایرلاین های داخلی در زمان نگارش این مقاله در حدود ۳ تا ۱۲ میلیون تومان برای کلاس‌های پروازی مختلف و قیمت بلیط سوئد ایرلاین های خارجی در حدود ۴ تا ۱۷ میلیون تومان می‌باشد.

مدارک لازم جهت خرید بلیط هواپیما سوئد

جهت خرید بلیط سوئد، تنها مدارک شناسایی فرد شامل شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت لازم می باشد. از طرفی باید توجه داشت که در هنگام سوار شدن به هواپیمای سوئد، حتماً پاسپورت و روادید سفر به کشور سوئد را باید به همراه داشت. رزرو تور سوئد از طریق آژانس های معتبر امکان پذیر است.

بلیط سوئد
بلیط سوئد
نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

وقت سفارت سوئد سوئد یکی از کشورهای حوزه شینگن و در شمال اروپا واقع شده است. برای سفر یه سوئد...

تور استکهلم شهر استکهلم دارای جاذبه های توریستی فراوانی می باشد و هر ساله نظر گردشگران زیادی را به خود...

بلیط استکهلم  استکهلم، پایتخت سوئد، در میان تمام افراد علاقه مند به گردشگری، دانشجویان و... شناخته شده است و استکهلم...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر