بلیط ایبیزا

بلیط ایبیزا | زمان تهیه بلیط – رزرو – خرید

۲۵ شهریور ۱۳۹۷

بلیط ایبیزا، ایبیزا ساحلی مدیترانه ای است که در کشور اسپانیا واقع شده است. این ساحل زیبا به واسطه داشتن سواحل دیدنی و جنب و جوش زیاد مشهور است. به واسطه تهیه …

بلیط ایبیزا

ایبیزا ساحلی مدیترانه ای است که در کشور اسپانیا واقع شده است. این ساحل زیبا به واسطه داشتن سواحل دیدنی و جنب و جوش زیاد مشهور است. به واسطه تهیه بلیط ایبیزا به این منطقه دیدنی سفر کنید.

بلیط ایبیزا | زمان تهیه بلیط - رزرو - خرید | سایت ویزا

ایبیزا

این شهر، جزیره ای در جنوب شرقی کشور اسپانیا است. این جزیره یکی از قسمت های مجمع الجزایر بالئارس است. صنعت اصلی در این منطقه گردشگری است و زمین های کشاورزی زیادی نیز در ایبیزا دیده می شود. محصولاتی همچون گندم، زیتون و …در این شهر برداشت می شود.

یکی از عوامل شهرت ایبیزا شب های شاد  و پر انرژی این جزیره است. علاوه بر این تنوع گیاهی و جانوری ایبیزا یکی دیگر از مواردی است که گردشگران را به این منطقه می کشاند. همچنین ورزشکاران از جمله صخره نوردها برای تمرین به این منطقه و صخره های آن سر می زنند. قبل از خرید بلیط ایبیزا نیازمند اخذ ویزای اسپانیا هستید و میتوانید جهت رزرو وقت سفارت اسپانیا با آژانس های مسافرتی معتبر در ارتباط باشید.

ایبیزا | سایت ویزا

بهترین زمان سفر به ایبیزا

تعداد گردشگران ایبیزا در زمستان معمولا کمتر از سایر اوقات سال است و قطعا جهت خرید بلیط‌ایبیزا با مشکل مواجه نخواهید شد. بیشترین میزان گردشگر در فصل های بهار و تابستان به دلیل وجود تفریحات آبی، جذب می شود. جهت رزرو تور اسپانیا به آژانس های مسافرتی مراجعه نمایید.

آب و هوای ایبیزا

آب و هوای جزیره ایبیزا مدیترانه ای است. در زمستان ها حدودا ۸ تا ۱۰ درجه سانتی گراد و در تابستان ها حدودا ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتیگراد انتظار شما را می کشد. همین امر نشان دهنده این است که ایبیزا دارای آب و هوایی معتدل است که در تمام فصول سال می تواند گردشگران را به سوی خود جذب نماید. شما میتوانید با خرید بلیط‌ایبیزا به این جزیره زیبا سفر نمایید.

آب و هوای ایبیزا | سایت ویزا

جاذبه های گردشگری ایبیزا

ساحل بنیراس

بدون شک مهمترین جاذبه گردشگری ایبیزا سواحل دیدنی آن است. نکته جذاب درباره سواحل ایبیزا این است که هر کدام ممکن است با دیگری از لحاظ شن و رنگ آب متفاوت باشد. به عنوان مثال ممکن است شما در ساحل بنیراس آب را به رنگ سبز آبی مشاهده کرده و شن های سخت را ببینید و در ساحل کالا دن سرا، آب های نیلگون و شن های طلایی رنگ را مشاهده کنید.

جاذبه های گردشگری ایبیزا (ساحل بنیراس) | سایت ویزا

تفریحات آبی

تفریحات آبی از دیگر مواردی است که در ایبیزا می توانید از آن لذت ببرید. ماهیگیری، جت اسکی و سایر ورزش ها و تفریحات آبی در این منطقه دوستداران فراوانی دارد.

جاذبه های گردشگری ایبیزا (تفریحات آبی) | سایت ویزا

کلیسای سانتا ماریا دی ایویسا

با خرید بلیط‌ایبیزا به این جزیره زیبا سفر نمایید. کلیسای سانتا ماریا دی ایویسا قدیمی ترین بنای ایبیزا است و از قرن چهاردهم به یادگار مانده و جزو میراث تاریخی این شهر به حساب می آید. این کلیسای زیبا به شهر ایبیزا مشرف بوده و منظره ای بسیار زیبا از آن جا قابل مشاهده است. ایبیزا همچنین دارای جاذبه های فراوان دیگری از جمله بندر، پارک ملی، بازار، منطقه ی آتلانتیس و … است.

بلیط ایبیزا

با خرید بلیط ایبیزا حدودا ۶ ساعت و ۳۰ دقیقه پرواز به طول می انجامد. تهران از شهر ایبیزا ۴۴۳۲ کیلومتر فاصله دارد.بر اساس شرایط و اولویت هایی که دارید می توانید بلیط ایبیزا را تهیه نموده و به این منطقه سفر کنید. با تهیه بلیط ایبیزا و سفر به آن، به یکی از پر ترددترین فرودگاه های کشور اسپانیا یعنی فرودگاه ایبیزا می رسید. فرودگاه ایبیزا هر ساله میزبان پروازهای بسیار زیاد خارجی و داخلی می باشد.

بیشترین حجم پروازهای خارجی که با تهیه بلیط ایبیزا ایجاد می شود در ماه های خرداد تا آبان هر سال است. فرودگاه ایبیزا دارای یک ترمینال است و امکانات فراوانی همچون رستوران، کافی شاپ و… است. با خرید بلیط ایبیزا و ورود به این فرودگاه ماجراجویی شما در این شهر زیبا آغاز می گردد.

زمان تهیه بلیط ایبیزا

با توجه به آب و هوای مدیترانه ای ایبیزا در تمامی اوقات سال با تهیه بلیط ایبیزا می توانید به این منطقه سفر کرده و لذت ببرید. آب و هوای بسیار خوب جزیره ایبیزا باعث شده است که تقریبا در تمامی اوقات سال، گردشگران با تهیه بلیط ایبیزا به این نقطه سفر کنند.

رزرو بلیط ایبیزا

بهترین گزینه برای سفر به ایبیزا، رزرو بلیط ایبیزا است. با توجه به حجم استقبال از این منطقه و شلوغی پروازها بهتر است یک یا دو ماه قبل از سفر نسبت به رزرو بلیط ایبیزا اقدام کرده و خیال خود را از بابت بلیط ایبیزا و شرایط پروازی راحت کنید. رزرو بلیط ایبیزا از سردرگمی شما جلوگیری می کند و باعث می شود تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. با تهیه زودتر این بلیط می توانید به مقایسه امکانات و شرایط پروازی و زمان آن بپردازید.

در مجموع تهیه بلیط ایبیزا زودتر از موعد سفر می تواند امکانات و راحتی بیشتری پیش روی شما قرار دهد. پیشنهاد ما این است که قبل از خرید بلیط ایبیزا نسبت به این منطقه و جاذبه های گردشگری و امکانات تفریحی آن اطلاعات لازم را کسب نمایید تا بتوانید بهترین استفاده را پس از خرید بلیط ایبیزا و سفر به آن داشته باشید.

رزرو بلیط ایبیزا | سایت ویزا

خرید بلیط ایبیزا

برای خرید بلیط ایبیزا می توانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید. در هنگام تهیه بلیط ایبیزا به مواردی که روی کیفیت سفر تاثیر می گذارد توجه نمایید. نوع پرواز، ساعت آن، تعداد توقف ها و نوع ایرلاین از جمله مواردی هستند که می توانند به صورت مستقیم روی کیفیت بلیط ایبیزا تاثیر گذار باشند.

همچنین موارد مختلفی از جمله بیمه مسافرتی، خدمات ویزای اسپانیا و… ممکن است توسط آژانس مربوطه هنگام تهیه بلیط ارائه شود که توجه به این موارد نیز حائز اهمیت است. به طور کلی بهتر است قبل از خرید بلیط اطلاعات جامع و کافی درباره شرایط آژانس های مسافرتی مختلف داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

پرواز به ایبیزا

متاسفانه پرواز مستقیم از ایران به مقصد ایبیزا وجود ندارد و به همین دلیل پرواز ها به سوی این جزیره با چند توقف صورت می گیرد. ایرلاین های مختلفی پرواز به سوی ایبیزا را پوشش می دهند.

به وسیله هواپیمایی قطر ایرویز ابتدا از تهران به دوحه سفر کرده و پس از توقف حدودا ۲ ساعته، به شهر بارسلون در اسپانیا پرواز می کنید. در این شهر توقف شما حدودا ۳ ساعت طول می کشد و بعد با هواپیمایی وولینگ ایرلاین به ایبیزا پرواز می کنید و کل پرواز از این طریق حدودا ۱۵ ساعت طول می کشد.

با پرواز از طریق هواپیمایی آلیتالیا (Alitalia Airlines)، ابتدا به فرودگاه لئوناردو داوینچی ایتالیا پرواز کرده و پس از توقف ۱ ساعته به مقصد مادرید پرواز خواهید کرد. در مادرید حدودا ۲ ساعت توقف داشته و بعد از آن با هواپیمایی ایر اروپا به ایبیزا پرواز می کنید. مدت زمان کل پرواز شما در این حالت حدودا ۱۲ ساعت طول می کشد.

به وسیله هواپیمایی قطر ایرویز ابتدا از تهران به دوحه سفر کرده و پس از توقف حدودا ۳ ساعته، به شهر مادرید اسپانیا پرواز می کنید. در این شهر توقف شما حدودا ۴ ساعت طول می کشد و بعد با هواپیمایی ایر اروپا به ایبیزا پرواز می کنید و کل پرواز از این طریق حدودا ۱۸ ساعت طول می کشد.

به وسیله هواپیمایی قطر ایرویز ابتدا از تهران به دوحه سفر کرده و پس از توقف حدودا ۲ ساعته، به شهر لندن انگلستان پرواز می کنید. در این شهر توقف شما حدودا ۱۵ ساعت طول می کشد و بعد با هواپیمایی ایر اروپا به ایبیزا پرواز می کنید و کل پرواز از این طریق حدودا ۲۹ ساعت طول می کشد.

پرواز به ایبیزا | سایت ویزا

به دلیل وجود همین تفاوت ها و همچنین قیمت های مختلف پیشنهاد می کنیم برای تهیه بلیط ایبیزا اطلاعات کافی را به دست آورده و زودتر از موعد اقدام کنید.


سوالات متداول بلیط ایبیزا

معمولا چند وقت قبل از سفر به ایبیزا بهتر است بلیط ایبیزا را رزرو کنیم؟

رزرو بلیط ایبیزا چه محاسنی دارد؟

بهترین زمان برای رزرو بلیط ایبیزا و سفر به این جزیره چه زمانی است؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

روادید اسپانیا کشور اسپانیا، با جاذبه های گردشگری فوق العاده ی خود، به یکی از کشورهای محبوب توریست ها و...

راهنمای کامل جزیره ایبیزا بی شک سفر به جزیره ایبیزا (Ibiza) می تواند یکی از بهترین سفر های اروپایی شما...

شهر والنسیا (Valencia) یکی از شهرهای بسیار زیبا در کشور اسپانیا می باشد که امروزه افراد بسیار زیادی قصد سفر...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر