بلیط اسلوونی

چگونه می توانیم بلیط اسلوونی تهیه کنیم؟

۲۷ شهریور ۱۳۹۷

بلیط اسلوونی، در این مقاله می خواهیم با شرایط سفر و تهیه بلیط اسلوونی آشنا شویم. اسلوونی کشوری در جنوب اروپا بوده که در همسایگی با ایتالیا،اتریش، کرواسی و …

راهنمای کامل بلیط اسلوونی

در این مقاله می خواهیم با شرایط سفر و تهیه بلیط اسلوونی آشنا شویم. اسلوونی کشوری در جنوب اروپا بوده که در همسایگی با ایتالیا،اتریش، کرواسی و مجارستان قرار گرفته است. پایتخت کشور اسلوونی، لیوبلیانا است. اسلوونی دارای جمهوری پارلمانی است. ۶۰% مردم اسلوونی مسیحی هستند و سایر افراد دین خاصی ندارند. جهت رزرو تور اسلوونی به شما توصیه میگردد تا با آژانس های مسافرتی معتبر در ارتباط باشید.

چگونه می توانیم بلیط اسلوونی تهیه کنیم؟ | سایت ویزا

اسلوونی

اسلوونی یکی از کشورهایی است که از به هم پاشیدن یوگوسلاوی به وجود آمد و فرهنگ مخصوص به خود را ساخته است. مردم اسلوونی از نژاد اسلاو بوده و زبان اصلی مردم این کشور، اسلوونیایی است. اسلوونی به واسطه موقعیت جغرافیایی خاص خود دارای آب و هوای متنوعی است.

این کشور در محدوده رشته کوه آلپ و دریای آدریاتیک قرار گرفته است. مناطقی از اسلوونی که در نزدیکی رشته کوه آلپ قرار دارند دارای آب و هوای سرد و کوهستانی و برخی دیگر از مناطق این کشور دارای آب و هوای معتدل و مرطوب هستند. در فصول پرگردشگر جهت خرید بلیط اسلوونی از چندین ماه قبل از سفرتان اقدام نمایید.

اسلوونی به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی فراوان یکی از مهم ترین کشورها در زمینه گردشگری در اروپا محسوب می شود و به همین خاطر از طریق تور اروپا مسافرین بسیاری به این کشور توریستی سفر مینمایند.

اسلوونی | سایت ویزا

جاذبه های غذایی اسلوونی

یکی دیگر از جاذبه ها برای سفر به اسلوونی، غذاهای این کشور است. تنوع غذایی کشور اسلوونی تحت تاثیر ایتالیا، کرواسی، مجارستان، اتریش، ترکیه و روسیه است. به طور مثال در این کشور خوردن گوشت خرس قانونی است و در رستوران های آن به صورت استادانه ای این گوشت طبخ داده می شود.

جاذبه های غذایی اسلوونی | سایت ویزا

 لیوبلیانا از جاذبه های اسلوونی

شهر لیوبلیانا به عنوان پایتخت کشور اسلوونی در نزدیکی رشته کوه های آلپ قرار گرفته است. معماری این منطقه بسیار جذاب بوده و از دوره های مختلف به جای مانده است. آب و هوای معتدل این شهر این امکان را به مسافرین و بازدیدکنندگان می دهد تا در تمام فصول سال بتوانند به این شهر سفر کنند. جهت رزرو تور اسلوونی و خرید بلیط اسلوونی با مشاورین آژانس های مسافرتی معتبر در ارتباط باشید.

ترزیک

یکی از مناطق دیدنی در اسلوونی ترزیک است. این منطقه به بهشت ناشناخته ی آلپ مشهور است و مردم با طبیعت رابطه فراوانی دارند. شهر ترزیک به عنوان یک منطقه ی محافظت شده در شمال اسلوونی قرار گرفته است. از جاذبه های ترزیک می توان به جنگل های زیبا، چراگاه های فراوان، جاذبه های طبیعی تاریخی از جمله دهانه های سنگی و غارها و خانه های زیبای این شهر، اشاره کرد.

ترزیک | سایت ویزا

بلد

یکی دیگر از جاذبه های اسلوونی دریاچه ی بلد است. دسترسی و بازدید از این منطقه به وسیله هوایی و زمینی ممکن است. در هنگام بازدید از این دریاچه بسیار زیبا می توان از کلیسای واقع در آن که در قرن ۱۷ میلادی ساخته شده است دیدن کرد و از مکان مقدس که چندین قرن محلی برای عبادت بوده است، بازدید نمود. بلیط اسلوونی را از آژانس های مسافرتی معتبر خریداری نمایید.

بووتز

یکی دیگر از شهرهای زیبای کشور اسلوونی شهر بووتز است. این شهر در نزدیکی مرز ایتالیا و در دره ای در منطقه پریمورسکا قرار گرفته است. منطقه بووتز دارای جاذبه های طبیعی بسیار دیدنی و بکر است و از همین رو، گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. علاوه بر این گروه های سینمایی نیز از این منطقه برای لوکیشن فیلم های خود استفاده می کنند. رودخانه ی سوتا که در این منطقه قرار گرفته است را می توان مهم ترین جاذبه گردشگری آن دانست.

بلیط اسلوونی

با تهیه بلیط اسلوونی می توان به این کشور سفر کرد. اسلوونی یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است و با تهیه بلیط اسلوونی و داشتن ویزای شینگن می توان به این کشور سفر کرد.

بلیط اسلوونی برای نقاط مختلف این کشور قابل تهیه است با تهیه بلیط اسلوونی از ایرلاین های مختلفی از جمله تورکیش ایر (Turkish Air)، لوفتهانزا (Lufthansa)، آسترین اتریشی (Austrian Airlines)، ایرفلوت روسیه (Aerofolt Airlines) و بسیاری دیگر می توان از مسیرهای مختلف به این کشور سفر کرد. در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به اسلوونی وجود ندارد.

در پرواز با هر کدام از این ایرلاین ها، در مقصد اولیه ای توقف داشته و سپس به سوی اسلوونی حرکت می کنند. بلیط اسلوونی برای لیوبلیانا شما را به پایتخت زیبای این کشور می رساند. در این شهر می توان از قصر لیوبلیانا، کتابخانه ملی، میدان پرشن، کلیسای جامع سنت نیکولاس و… دیدن کرد.

با تهیه بلیط اسلوونی به بلد می توان به این شهر زیبا و جذاب سفر کرد و از جاذبه های آن دیدن نمود.به وسیله بلیط اسلوونی می توان به این شهر که دارای خانه هایی با پشت بام های سفالی قرمز است سفر کرد. این شهر یکی از قدیمی ترین شهرهای اسلوونی محسوب شده و دارای معماری مخصوص قرون وسطی و … است.

بلیط اسلوونی برای شهر پیران شما را به این شهر در نوک شبه جزیره ای باریک می رساند. این شهر دارای مناظر زیبا و غذاهای دریایی جذابی است و معماری گوتیکی آن بسیار زیبا به نظر می رسد. قبل از تهیه بلیط اسلوونی باید به فکر اخذ ویزای اسلوونی باشید که باید در ابتدا وقت سفارت رزرو گردد.

بلیط اسلوونی | سایت ویزا

پرواز با ایرلاین های گوناگون

همراه ایرلاین ترکیش ایر با تهیه بلیط اسلوونی ابتدا به استانبول رفته و با توقفی در این شهر، به سمت اسلوونی پرواز خواهید کرد. مدت زمان پرواز از تهران تا استانبول حدودا ۳ ساعت و ۳۵ دقیقه و از استانبول تا اسلوونی حدودا ۲ ساعت و مجموعا ۵ ساعت و ۳۵ دقیقه است. البته در این بین حدود ۲ ساعت برای جا به جایی هواپیما و انتظار باید کنار گذاشت و مجموعا سفر حدود ۷ ساعت طول می کشد.

با خرید بلیط اسلوونی با پرواز قطرایرویز ابتدا به دوحه و سپس به وین اتریش پرواز کرده و بعد از آن به لیوبلیانا می رسید.

با خرید بلیط اسلوونی با پرواز امارات،ابتدا در دبی توقف داشته و سپس به زاگرب کرواسی پرواز می کنید و بعد از آن به لیوبلیانا پرواز خواهید کرد.

بلیط اسلوونی با پرواز هوایپمایی اتریش ابتدا در وین اتریش توقف خواهد داشت و سپس به سوی لیوبلیانا پرواز خواهد داشت. مدت زمان سفر از تهران تا فرودگاه وین حدود ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه طول می کشد.

سپس حدود ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه جا به جایی و انتظار حرکت هواپیما به سمت اسلوونی زمان می برد و پرواز از وین به اسلوونی نیز ۱۰ دقیقه زمان از شما می گیرد. در مجموع این سفر حدودا ۹ تا ۹/۵ ساعت زمان می برد.

همراه بلیط اسلوونی با پرواز لوفتهانزا ابتدا در فرانکفورت آلمان توقف خواهد کرد و سپس به مقصد لیوبلیانا پرواز می کنید. در این پرواز از تهران به فرانکفورت حدود  ۵ ساعت و ۳۰ دقیقه و از فرانکفورت به اسلوونی حدود یک ساعت و یک دقیقه طول می کشد و زمان جابجایی هواپیما نیز حدودا ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه است.

با این اوصاف پرواز شما حدودا ۱۱ ساعت طول می کشد. بلیط اسلوونی با پرواز امارات ابتدا در شهر دبی امارات متحده عربی و سپس در مونیخ به زمین خواهد نشست و با پرواز آدریا به لیوبلیانا پرواز خواهد کرد. همچنین از طریق هواپیمایی روسیه نیز می توان به اسلوونی سفر کرد که مدت زمان آن حدودا ۱۵ساعت است.

پرواز با ایرلاین های گوناگون | سایت ویزا

قیمت بلیط اسلوونی

بلیط اسلوونی با توجه به مقصد آن و البته نوع پرواز می تواند متفاوت باشد. قیمت های بلیط اسلوونی را با شرایط مختلف، می توانید از طریق مشاوره با آژانس های مسافرتی معتبر به دست آورید.


سوالات متداول بلیط اسلوانی

بلیط اسلوونی را از طریق چه ایرلاین هایی می‌توان تهیه کرد؟

چگونه می‌توانیم از قیمت های بلیط اسلوونی اطلاعات بدست بیاوریم؟

آیا با تهیه بلیط اسلوونی از ایرلاین ترکیش ایر امکان پرواز مستقیم وجود دارد؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

راهنمای کامل ویزای توریستی اسلوونی در این مقاله با کشور اسلوونی، شهرهای مهم، موقعیت جغرافیایی و اقتصادی آن، جاذبه های...

راهنمای کامل ویزای تجاری اسلوونی برای داشتن تجارتی موفق با کشور اسلوونی از طریق ویزای تجاری اسلوونی مهم است که...

راهنمای کامل ویزای اسلوونی تهیه ویزای اسلوونی یکی از مهم ترین مواردی است که قبل از سفر باید به آن...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر