بلیط دوسلدورف

بلیط آلمان را چگونه باید تهیه کرد؟

۱۲ شهریور ۱۳۹۷

بلیط آلمان، برای تهیه بلیط آلمان دانستن برخی نکات مانند قیمت بلیط و یا نحوه تهیه بلیط هواپیمای آلمان مؤثر است. همچنین اطلاعاتی درباره ی کشور آلمان باعث …

برای تهیه بلیط آلمان دانستن برخی نکات مانند قیمت بلیط و یا نحوه تهیه بلیط هواپیمای آلمان مؤثر است. همچنین اطلاعاتی درباره ی کشور آلمان باعث می شود تا استفاده ی بهتر و بیشتری از سفرتان ببرید. در ادامه به توضیحاتی درباره بلیط آلمان خواهیم پرداخت. جهت رزرو تور آلمان میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید.

بلیط آلمان را چگونه باید تهیه کرد؟ | سایت ویزا

بلیط آلمان

برای خرید بلیط آلمان لازم است تا نکاتی از قبیل عوامل مؤثر بر قیمت بلیط هواپیمای آلمان و همچنین اصطلاحاتی که در هنگام خرید بلیط ممکن است با آن مواجه شوید را بدانید. در این جا برخی از این نکات مانند بلیط سیستمی، بلیط چارتری، قوانین کنسل کردن بلیط آلمان و… را تعریف می کنیم و به توضیح آن ها می پردازیم تا مشکلی در خرید بلیط این کشور پیدا نکنید.

اطلاعات پرواز به آلمان

برای پرواز به آلمان می توانید از ایرلاین ایران ایر (Iran Air)،بلیط آلمان را تهیه نمایید. ایران ایر در هفته سه پرواز از مبدا فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهران به فرودگاه فرانکفورت دارد. شما می توانید یکی از روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه را برای تهیه ی بلیط این کشور از این ایرلاین انتخاب نمایید. همچنین از ایرلاین لوفت هانزا نیز می توانید بلیط این کشور را تهیه کرده و در هر روزی از هفته به این کشور سفر کنید. مقصد این ایرلاین هم فرودگاه فرانکفورت آلمان می باشد. اما اگر بخواهید در فرودگاه هامبورگ و یا کلن بن فرود بیاید باید از ایرلاین ایران ایر بلیط آلمان را خریداری نمایید.

فرودگاه دوسلدورف نیز مقصد شرکت های هواپیمایی ماهان و گرمانیا می باشد. ماهان در روزهای شنبه، یکشنبه، چهارشنبه و جمعه و گرمانیا در دو روز دوشنبه و پنج شنبه به این کشور پرواز دارند که می توانید بنا بر ترجیح تان از هر یک از این ایرلاین ها بلیط آلمان را تهیه نمایید.

بلیط سیستمی آلمان چیست؟

اگر در هنگام خرید بلیط با واژه ی سیستمی مواجه شدید باید بدانید که در این نوع بلیط آلمان قیمت ها برای سه گروه بزرگسال، کودک و نوزاد متفاوت است. این دقیقا بر خلاف بلیط در چارتری می باشد. در بلیط چارتری قیمت ها برای هر سنی یکسان است. برای تهیه بلیط آلمان در نوع سیستمی برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بها باید هزینه بلیط این کشور را پرداخت نمایید و برای نوزادان نیز نیازی به پرداخت هزینه بلیط نمی باشد.

عوامل مؤثر بر قیمت بلیط آلمان

عوامل مختلفی بر قیمت بلیط  مؤثر می باشند. شما در تهیه ی بلیط آلمان می توانید کلاس های پروازی مختلفی را انتخاب نمایید. اکونومی ارزان قیمت ترین حالت در تهیه بلیط این کشور می باشد و فرست کلاس گران ترین نوع در بلیط آلمان است. از دیگر عوامل مؤثر، زمان خرید بلیط آلمان می باشد. همان طور که در قبل نیز اشاره کردیم در هنگامی که تقاضا برای بلیط این کشور زیاد می شود هزینه ها نیز افزایش پیدا می کند.

برای کاهش هزینه ها نیز می توانید از خرید بلیط در ساعت های پایانی بهره مند شوید. همچنین انتخاب ایرلاین نیز در هزینه های شما برای خرید بلیط این کشور می تواند مؤثر باشد. برخی از ایرلاین ها نسبت به دیگری هزینه کمتری برای بلیط دریافت می کنند.

بلیط آلمان و فرودگاه های آلمان

اینکه کدام فرودگاه بین المللی آلمان را انتخاب کنید بنا بر ایرلاینی که انتخاب می کنید و همچنین شهر مقصدتان می باشد. در اینجا توضیحاتی درباره ی فرودگاه های این کشور خواهیم داد. شما برای سفر به این کشور باید از فرودگاه های بین المللی آن استفاده کنید. یکی از این فرودگاه ها کلن بن می باشد که در شهر کلن و البته در نزدیکی شهر بن واقع شده است و به ساکنین هر دو شهر ارائه خدمات می دهد.

فرودگاه فرانکفورت یا همان راین ماین از دیگر فرودگاه های این کشور است که با داشتن دو ترمینال امکان رفت و آمد و جا به جایی مسافران را به نقاط مختلف فراهم کرده است. از جمله شرکت های هواپیمایی که به این فرودگاه پرواز دارند ایران ایر از مقصد فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهران، لوفت هانزا، ایر اروپا و… می باشند که با استفاده از این ایرلاین ها می توانید به این کشور سفر کنید.

بلیط آلمان و فرودگاه های آلمان | سایت ویزا

تهیه ی ویزا قبل از تهیه بلیط آلمان

برای سفر به کشور آلمان و تهیه بلیط آلمان باید ویزای شنگن را کسب نمایید. به همین دلیل برای گرفتن ویزای آلمان در ابتدا باید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر وقت سفارت آلمان را رزرو نمایید و سپس در زمان معین شده به سفارت رفته و مدارک مورد نیاز را به آن ها ارائه دهید تا با ویزای شینگن شما موافقت شود. سپس می توانید برای سفرتان اقدام کرده و بلیط این کشور را تهیه نمایید.

کشور آلمان و دیدنی های آن

این کشور واقع در قاره ی اروپا است و پایتخت آن شهر برلین می باشد. شهر برلین از جمله زیبا ترین شهر هایی است که در سفر به این کشور می توانید از آن دیدن کنید. موزه های زیبا و تاریخی آن باعث جذابیت این کشور شده است. اگر می خواهید شهری با قدمت تاریخی بیشتری مشاهده کنید پیشنهاد می کنیم که به مونیخ بروید.

این شهر گران و تاریخی با وجود ساختمان ها و قصرها در خیابان های کوچک و قدیمی فضایی تاریخی و جالب دارد. جهت اخذ ویزای آلمان نیاز است تا با راهنمایی آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو وقت سفارت آلمان نمایید.

کشور آلمان و دیدنی های آن | سایت ویزا

همچنین در سفر به آلمان پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه شهر کلن و جاذبه های دیدنی آن را از دست ندهید. تنها یک کلیسای تاریخی آن برای بازدید شما کفایت می کند تا به بی نظیر بودن این کشور پی ببرید. قلعه ی نیسوانستاین نیز از دیگر مکان ها دیدنی در آلمان محسوب می شود. جذابیت معماری این قصر به حدی است که سفرتان را به تجربه ای فراموش نشدنی تبدیل می کند. جهت رزرو بلیط آلمان میتوانید به آژانس های مسافرتی معتبر رجوع نمایید.

آب و هوای آلمان

آب و هوای کشور آلمان به گونه ای ست که در تمام سال تعداد گردشگران را کم نمی کند؛ یعنی حالت نامطلوبی ندارد. بارش باران در تمام طول سال باعث شده است تا آب و هوا در این کشور متعادل باشد و زمستان ها منجمد کننده و یا تابستان های بسیار داغ نداشته باشد.

به طوری که در گرم ترین حالت دما به ۳۵ درجه سانتی گراد و در سرد ترین حالت نیز دما به منفی ۱۰ می رسد. البته این دما برای تمامی شهر های آلمان نیست. نیاز است تا بلیط آلمان را پس از اخذ ویزای آلمان ، از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو کرده تا با خیالی آسوده سفر نمایید.

بهترین زمان سفر به این کشور

بهترین زمان برای سفر و تهیه بلیط آلمان برای بهره مندی از آب و هوای متعادل و مناسب آن از اردیبهشت تا شهریور است که تعداد گردشگران نیز در این ماه ها به شدت افزایش می یابد. طبیعت زیبای آلمان در فصل بهار و تابستان سبب جلب نظر توریست ها از سراسر دنیا به این کشور شده است و متقاضی تهیه ی بلیط آلمان در این ماه ها افزایش می یابد.

در فصل زمستان نیز به علت وجود ورزش های زمستانی کسانی که طرفدار این ورزش ها هستند بلیط آلمان را تهیه کرده و به این کشور سفر می کنند. اما اگر می خواهید که در هزینه ها صرفه جویی کنید و در زمان خلوت تری به سفر بروید بهتر است تا از دی تا فروردین برای تهیه ی بلیط آلمان اقدام کنید؛ زیرا در مواقع شلوغی هزینه ها نیز افزایش می یابد.

بهترین زمان سفر به این کشور | سایت ویزا

سوالات متداول بلیط آلمان

برای پرواز به آلمان بهتر است از کدام شرکت هواپیمایی بلیط تهیه کنیم؟

ارزان ترین و گران ترین نوع بلیط آلمان کدام بلیط ها هستند؟

گردشگرانی که می‌خواهند در هزینه های سفرشان صرفه جویی کنند چه زمانی بهتر است بلیط آلمان را تهیه کنند؟

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

شهر های مهم آلمان کشور آلمان در قاره سرسبز اروپا واقع شده است. کشور آلمان در بین کشورهای قاره اروپا...

راهنمای کامل تور مونیخ برای رفتن به یک تعطیلات دلچسب گزینه های زیادی وجود دارد. یکی از این گزینه ها...

هتل های هامبورگ هامبورگ یکی از شهرهای شمالی کشور آلمان است که می توان آن را به عنوان مرکزی توریستی...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر