اقامت لوکزامبورگ

از چه راه هایی می توان اقامت لوکزامبورگ را دریافت کرد؟

۲ آبان ۱۳۹۷

اقامت لوکزامبورگ

اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که در جست و جوی اخذ اقامت لوکزامبورگ می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم خواندن این مقاله را از دست ندهید. مخصوصاً اگر به تازگی تصمیم به این کار گرفته اید و اطلاعات چندانی در این مورد ندارید، به شما توصیه می کنیم، با روش های مهاجرت به این کشور آشنا شده و از مشاوره های افراد با تجربه نیز استفاده کنید.

اقامت لوکزامبورگ

لوکزامبورگ یکی از کشورهای کوچک اروپایی است که در اروپای مرکزی و جنوبی واقع شده است. این کشور علی رغم وسعت و جمعیت بسیار کمی که دارد، توانسته است، پیشرفت های بسیار خوبی در زمینه های مختلف از جمله بخش های اقتصادی، گردشگری، اشتغال، علمی و … داشته باشد. به همین منظور همه ساله افراد زیادی برای ورود به اروپا از طریق این کشور اقدام می کنند و در تلاش هستند تا با دریافت اقامت لوکزامبورگ راه خود را به سوی اروپا باز کنند. لوکزامبورگ یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای کار و ادامه زندگی می باشد و شما با دریافت اقامت لوکزامبورگ می توانید بدون ویزا و محدودیت های دیگر به سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کرده و از حقوق شهروندی برخوردار شوید. جهت رزرو تور لوکزامبورگ به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه نمایید.

اقامت لوکزامبورگ
اقامت لوکزامبورگ

شرایط اخذ تابعیت و حق شهروندی لوکزامبورگ

برخی شرایط عمومی برای اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور لوکزامبورگ وجود دارد. این موارد شرایط لازم برای اخذ اقامت لوکزامبورگ می باشند. از جمله این شرایط می توان به حداقل سن بالای ۱۸ سال، زندگی به مدت ۷ سال متوالی در لوکزامبورگ و داشتن مدرک زبان این کشور اشاره کرد. علاوه بر این ها شما باید یک راه صحیح را برای اخذ اقامت لوکزامبورگ انتخاب کنید. استفاده از روش های پردردسر و غیرقانونی به هیچ وجه توصیه نمی شود. شما باید نظام و قانون اساسی این کشور را قبول داشته باشید و طبق قوانین و شرایط این کشور زندگی کنید. شما همچنین باید توانایی مالی خوبی برای ادامه ی زندگی در لوکزامبورگ داشته باشید. این موارد حداقل شرایط لازم جهت اخذ اقامت دائم لوکزامبورگ هستند که البته باید این را هم در نظر بگیریم که این موارد کافی نیست. جهت سفر به این کشور باید بفکر اخذ ویزای لوکزامبورگ باشید که اینکار مستلزم رزرو وقت سفارت لوکزامبورگ از طریق آژانس های مسافرتی میباشد.

روش های اخذ اقامت دائم لوکزامبورگ

روش های متنوعی برای اخذ اقامت دائمی لوکزامبورگ وجود دارد. این روش ها شامل اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک، سرمایه گذاری، ازدواج، تحصیل، کار و تولد می باشند. برای مثال شما می توانید ادامه  مراحل تحصیل خود را با اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه های معتبر لوکزامبورگ سپری کنید و در نهایت اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید. همین طور شما می توانید با سرمایه گذاری در لوکزامبورگ و ثبت شرکت در این کشور به راحتی اقامت دائم لوکزامبورگ را بگیرید و به این کشور مهاجرت کنید. نکته ای که بسیار مهم است، این است که روش درست و البته قانونی را برای مهاجرت به لوکزامبورگ انتخاب کنید. استفاده از روش های غیرقانونی و پرخطر بیشترین آسیب و زیان را به شخص شما وارد می سازد و نتیجه ی چندان خوبی نیز برای مهاجران در پی نخواهد داشت.

اقامت لوکزامبورگ
اقامت لوکزامبورگ

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

خرید ملک از دیرباز یکی از قدیمی ترین روش های اخذ اقامت بوده است. البته در سال های اخیر کمتر کشوری است که از این روش برای جذب مهاجر استفاده کند. به همین دلیل شرایط سخت تری را نیز برای مهاجران در نظر گرفته اند. در حال حاضر شما تنها با خرید ملک در لوکزامبورگ قادر نخواهید بود اقامت لوکزامبورگ را اخذ کنید. شما باید دوره های شهروندی را سپری کنید. به ۳ زبان رسمی کشور لوکزامبورگ یعنی لوکزامبورگی، آلمانی و فرانسوی مسلط بوده یا آشنایی داشته باشید. علاوه بر این ها شما باید هزینه ی خاصی را برای خرید ملک مورد نظر بپردازید. این حداقل هزینه از سوی کشور لوکزامبورگ تعیین می شود. البته باید هزینه ی لازم برای زندگی در لوکزامبورگ را نیز داشته باشید و بتوانید خود و خانواده تان را تأمین کنید.

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

سرمایه گذاری یکی از روش های بسیار خوب برای اخذ اقامت در لوکزامبورگ می باشد. شما با سرمایه گذاری در لوکزامبورگ می توانید علاوه بر اخذ اقامت این کشور، شرایط کاری مناسبی نیز برای خود ایجاد کنید. شما همچنین قادر خواهید بود با دیگر شرکت های جاری در سراسر جهان نیز تعاملات بانکی داشته و شراکت کنید. البته برای سرمایه گذاری در این کشور باید حداقل شرایط لازم را نیز داشته باشید. برای مثال شما باید حداقل هزینه ی ممکن برای سرمایه گذاری را در اختیار داشته باشید و توانایی ثبت شرکت در این کشور را نیز دارا باشید.

اقامت لوکزامبورگ
اقامت لوکزامبورگ

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق ازدواج

اما بهتر است در این جا کمی درباره ی اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق ازدواج صحبت کنیم. این روش یکی از آسان ترین روش های اخذ اقامت در اکثر کشورهای جهان می باشد. شما می توانید با ازدواج با فردی که اقامت دائم لوکزامبورگ را دارد یا تبعه ی این کشور است، اقامت دائم و تابعیت این کشور را کسب کنید. زمان لازم برای رسمی کردن تابعیت در کشور لوکزامبورگ بین ۶ ماه تا ۱ یک سال و نیم می تواند متغیر باشد. البته شما باید ازدواج تان را در یکی از مراکز ثبت رسمی منطقه ای ثبت نمایید.

اقامت لوکزامبورگ
اقامت لوکزامبورگ

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق تحصیل

یکی از روش هایی که بسیاری از افراد برای دریافت اقامت لوکزامبورگ انجام می دهند، دریافت اقامت لوکزامبورگ از طریق تحصیل می باشد. شما برای تحصیل در یکی از مراکز آموزش عالی در کشور لوکزامبورگ می توانید ویزای بلندمدت و اقامت لوکزامبورگ را دریافت کنید. البته برای این کار شما ابتدا می بایست از یکی از دانشگاه های معتبر این کشور پذیرش دریافت کرده باشید. در این صورت ابتدا به شما ویزای کوتاه مدت و سپس اقامت لوکزامبورگ داده می شود. برای دریافت پذیرش دانشگاه های لوکزامبورگ باید مدارکی همچون آخرین مدارک تحصیلی در ایران، ریز نمرات و مدارک زبان را به دانشگاه مورد نظر خود تحویل دهید. در این صورت درخواست شما بررسی شده و اگر با درخواست شما موافقت شود، شما می توانید اقامت لوکزامبورگ را دریافت نمایید.

اقامت لوکزامبورگ
اقامت لوکزامبورگ

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق کار

یکی از متداول ترین روش های اخذ اقامت لوکزامبورگ، ادامه کار در این کشور می باشد. همه روزه افراد زیادی به قصد ادامه کار از کشورهای اتحادیه اروپا به این کشور سفر کرده و سپس به کشور خود باز می گردند. خوشبختانه لوکزامبورگ شرایط بسیار خوبی را برای کار افراد در نظر گرفته است. اما برای کار در این کشور باید یک کارفرمای لوکزامبورگی ابتدا یک آگهی استخدام شغل در اتحادیه اروپا منتشر کند و در صورتی که فرد مورد نظر خود را برای استخدام پیدا نکرد، می تواند آگهی استخدام خود را به صورت سراسری نیز منتشر کند. در این حالت شما می توانید برای این شغل درخواست دهید. برای مصاحبه ی اولیه ابتدا باید یک اقامت موقت ۹۰ روزه دریافت کنید. در این مدت باید درخواست خود را برای سازمان ملل متحد نیز ارسال کنید. در صورت قبولی در مصاحبه می توانید در این شغل استخدام شده و برای اقامت دائمی لوکزامبورگ اقدام نمایید.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

وقت سفارت لوکزامبورگ امروزه تعداد سفر به کشورهای خارجی افزایش یافته است و اغلب در زمان سفر به سایر کشورها...

سفر به لوکزامبورگ سفر به لوکزامبورگ می تواند یک سفر بی نظیر برای شما باشد بهتر است قبل از سفر...

ویزای لوکزامبورگ ویزای لوکزامبورگ در انواع مختلفی قابل دریافت می باشد. از مهم‌ترین انواع ویزای کشور لوکزامبورگ می‌توان به انواع...

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر