با انواع ویزای لهستان آشنا شوید

با انواع ویزای لهستان آشنا شوید

انواع ویزای لهستان،کشور لهستان دارای انواع مختلف ویزا است تا هر شخصی طبق شرایط خود، یکی از انواع ویزای لهستان را برای ورود به این کشور اخذ کند.

کشور لهستان جز کشورهای است که هر ساله افراد زیادی تصمیم دارند تا به این کشور سفر کنند. آن‌ها برای ورود به این کشور، باید ویزای لهستان را دریافت کنند که برای آن باید شرایط و مدارکی را داشته باشند. این کشور دارای ویزاهای مختلفی است که برخی از آن‌ها شامل: ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای درمانی و …. می‌باشد. لازم به ذکر است تا بدانید که افراد باید طبق شرایط خود، یکی از انواع ویزای لهستان را دریافت کنند.

اگر شما هم جز افرادی هستید که می‌خواهید به این کشور سفر کنید، باید ویزای لهستان را دریافت کنید. برای دریافت ویزای لهستان باید به سفارت این کشور مراجعه کرده و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، درخواست اخذ ویزای خود را ثبت نمایید. اگر که می‌خواهید با انواع ویزای لهستان آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

انواع ویزای لهستان | ایران ویزا

معرفی انواع ویزای لهستان

همان طور که در بخش اولیه مقاله بیان شد، شما عزیزان برای ورود به کشور لهستان باید ویزای آن را دریافت کنید. این کشور دارای انواع مختلف ویزا است تا هر شخصی طبق شرایط خود، یکی از انواع ویزای لهستان را اخذ کند. برخی از مهم‌ترین انواع ویزای این کشور، شامل موارد زیر می‌باشند:

ویزای گردشگری کشور لهستان

یکی از پر طرفدارترین ویزاهای کشور لهستان، ویزای توریستی لهستان است. کشور لهستان مکان‌های گردشگری و تاریخی بسیار زیادی دارد. به همین دلیل، هر ساله افراد زیادی به کشور لهستان سفر می‌کنند. آن‌ها برای ورود به این کشور و برای دیدن این مکان‌ها، باید ویزای گردشگری اخذ نمایند. لازم به ذکر است تا بدانید که کشور لهستان جز لیست شینگن است و شما با اخذ ویزای این کشور می‌توانید به 30 کشور اروپایی دیگر نیز سفر کنید.

اگر شما هم می‌خواهید این نوع از ویزا را اخذ کنید، باید وضعیت مالی خوبی داشته و ثابت کنید که برای گردش به لهستان سفر می‌کنید. در این صورت، اخذ این ویزا برای شما عزیزان بسیار راحت خواهد بود. شما عزیزان برای اخذ ویزای توریستی کشور لهستان، می‌توانید هر 6 ماه یکبار به سفارت لهستان مراجعه کنید. مدت اعتبار هر بار ویزای توریستی این کشور، 90 روز یعنی سه ماه است و پس از اتمام مدت اعتبار ویزا، باید به کشور خود بازگردید. در غیر این صورت، سفارت این کشور با شما به صورت قانونی برخورد خواهد کرد.

ویزای کاری کشور لهستان

یکی دیگر از انواع ویزای لهستان، ویزای کاری است که شما عزیزان برای دریافت آن باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید. برای دریافت این ویزا، باید طبق مهارتی که دارید به موسسات و یا شرکت‌های مختلف این کشور، درخواست ارسال کنید. در صورت تایید، شرکت‌ها و یا موسسات به شما دعوت نامه‌ای ارسال می‌کنند که از طریق این دعوت نامه، می‌توانید ویزای کاری را اخذ کنید. مدت زمان اعتبار این نوع از ویزا، بستگی به مدت زمان قرارداد کاری شما دارد. در واقع، اگر مدت زمان قرارداد شما یک سال باشد، ویزای شما نیز یک ساله می‌شود.

البته، علاوه بر این، روش دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید از طریق آن نیز ویزای کاری لهستان را دریافت کنید. در واقع، شما می‌توانید برای تاسیس یک شرکت و یا موسسه نیز در کشور لهستان درخواست دهید. در صورت تایید تمکن مالی و صورت حساب بانکی، شما می‌توانید به سفارت این کشور مراجعه کرده و ویزای کاری خود را دریافت کنید.

ویزای تحصیلی کشور لهستان

یکی دیگر از انواع ویزای لهستان که در بین دانشجویان و دانش‌آموزان متقاضیان بسیار زیادی دارد، ویزای تحصیلی لهستان این کشور است. شما عزیزان اگر تصمیم دارید که این نوع از ویزای لهستان را اخذ کنید، باید به مدرسه و یا دانشگاه مد نظر خود درخواستی ارسال کنید. در صورتی که آن مدرسه و یا دانشگاه درخواست شما را قبول کند، برای شما دعوت نامه‌ای ارسال می‌کند.

شما از طریق این دعوت نامه می‌توانید به سفارت لهستان مراجعه کرده و ویزای تحصیلی دریافت کنید.
لازم به ذکر است تا بدانید که شما عزیزان تا پایان تحصیل خود می‌توانید ویزای تحصیلی خود را تمدید کنید. در واقع، مدت زمان ویزای تحصیلی شما بستگی به نوع تحصیلات و مدت زمان فارغ التحصیلی شما عزیزان دارد. به یاد داشته باشید که اگر مدرسه و یا دانشگاه مورد نظر شما، برایتان دعوت نامه ارسال نکند، شما به هیچ وجه نمی‌توانید ویزای تحصیلی لهستان را دریافت کنید.

ویزای درمانی کشور لهستان

کشور لهستان، بیمارستان‌های مجهز و دکترهای بسیار خوبی دارد که همین امر سبب شده است تا اغلب افراد برای درمان به این کشور مراجعه کنند. آن‌ها برای ورود به این کشور باید ویزای درمانی لهستان را دریافت کنند. اگر شما هم جز افرادی هستید که می‌خواهید برای معالجه به این کشور سفر کنید، باید به یکی از بیمارستان‌های لهستان درخواست دهید. در صورتی که مدارک شما درست باشند، بیمارستان به شما دعوت نامه ارسال می‌کند. مدت زمان اعتبار ویزای درمانی این کشور سه ماه است. بنابراین، اگر طول درمان شما بیشتر از سه ماه شد و روند درمان شما ادامه داشت، باید مدت اعتبار ویزای خود را تمدید کنید.

ویزای تجاری کشور لهستان

یکی دیگر از انواع ویزای لهستان، ویزای تجاری لهستان یا همان ویزای سرمایه گذاری است. افراد زیادی از سر تا سر جهان برای سرمایه گذاری و تجارت به این کشور مهاجرت می‌کنند. اگر شما هم تصمیم دارید تا در این کشور سرمایه گذاری کنید، می‌توانید با در دست داشتن صورت حساب بانکی خود و ارائه تمکن مالی به سفارت خانه، ویزای تجاری لهستان را دریافت کنید. مدت زمان ویزای سرمایه گذاری کشور لهستان نسبت به سایر ویزاها بلند مدت‌تر است و شما با داشتن این ویزا می‌توانید تا دو الی سه سال در کشور لهستان زندگی کنید. پس از اتمام مدت اعتبار ویزای خود، باید مجدد برای دریافت آن اقدام نمایید.

معرفی انواع ویزای لهستان | ایران ویزا

کلام پایانی

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور مفصل با انواع ویزای لهستان آشنا کنیم. لازم به ذکر است تا بدانید که علاوه بر ویزاهای ذکر شده، شما عزیزان می‌توانید ویزای ازدواج، ویزای ترانزیت و …. این کشور را نیز دریافت کنید. برای دریافت هر یک از ویزاهای ذکر شده بهتر است که 2 الی 3 ماه قبل به سفارت لهستان مراجعه کنید تا دچار هیچ مشکلی نشوید. اگر در این زمینه به کمکی نیاز داشتید و یا در هنگام دریافت ویزا با مشکلی رو به رو شدید، می‌توانید از همکاران ما یاری بخواهید. همکاران ما در سایت ویزا هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می‌باشند.


سوالات متداول انواع وزای لهستان

ویزای لهستان چیست؟

کشور لهستان جز کشورهای است که هر ساله افراد زیادی تصمیم دارند تا به این کشور سفر کنند. آن‌ها برای ورود به این کشور، باید ویزای لهستان را دریافت کنند که برای آن باید شرایط و مدارکی را داشته باشند.

کشور لهستان دارای چه ویزاهایی است؟

این کشور دارای ویزاهای مختلفی است که برخی از آن‌ها شامل: ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای درمانی و …. می‌باشد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
تبسم غفاری احمدرضا شهابی علی هادی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!