مدارک مورد نیاز ویزی هلند |‌ معرفی – انواع ویزا

مدارک مورد نیاز ویزی هلند |‌ معرفی – انواع ویزا

مدارک مورد نیاز ویزی هلند، شامل مدارک شناسایی متقاضی، مدارک شغلی، مدارک مالی و مدارک سفر می‌شود. با توجه به اینکه کشور هلند یک کشور اروپایی بی‌نظیر و زیبا است …

مدارک مورد نیاز ویزی هلند شامل مدارک شناسایی متقاضی، مدارک شغلی، مدارک مالی و مدارک سفر می‌شود. با توجه به اینکه کشور هلند یک کشور اروپایی بی‌نظیر و زیبا است همواره متقاضیان بسیاری برای دیدن جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی هلند به این کشور سفر می‌کنند. این افراد معمولاً ویزای توریستی هلند را دریافت می‌کنند و باید مدارک لازم برای ویزای توریستی هلند را ارائه کنند؛ اما افرادی که با قصد تحصیل، اشتغال و یا تجارت به هلند سفر می‌کنند، باید مدارک دیگری را ارائه کنند.

در حال حاضر ویزای هلند دارای شرایط سختی است و دولت این کشور برای اعطای ویزا به شهروندان کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا و منطقه شینگن نیستند، بسیار سخت‌گیری می‌کند؛ بنابراین افرادی که قصد دارند از ایران برای ویزای هلند اقدام کنند شرایط سختی را پیش رو دارند. توصیه ما این است که از طریق یکی از کشورهای حوزه شینگن برای دریافت ویزای هلند اقدام کنید تا راحت‌تر و در زمان کوتاه‌ترین موفق به دریافت ویزای این کشور شوید.

در غیر این صورت پروسه دریافت ویزای هلند کمی برای ایرانیان دشوار است. شرایط اخذ ویزای هلند برای ایرانیان شامل ارائه دعوت‌نامه، گذرنامه‌های قبلی متقاضی و مدارک مربوط به تاریخ سفری مناسب است. ارائه گواهی تمکن مالی و گردش حساب نیز مانند سایر کشورهای حوزه شینگن برای هلند هم مورد نیاز است. در این مقاله با بررسی مدارک لازم برای دریافت ویزای هلند در خدمت شما هستیم.

مدارک مورد نیاز ویزی هلند | ایران ویزا

مدارک لازم برای اخذ ویزای هلند

از جمله مدارک لازم برای اخذ ویزای هلند ارائه دو ویزای شنگن برای هر متقاضی و تاریخچه سفری مناسب است. البته ارائه یک ویزای شنگن معتبر با ویزای کشورهایی مانند چین، سنگاپور یا انگلیس که دارای شرایط سختی برای صدور ویزا هستند می‌تواند به دریافت ویزای هلند کمک کند. ارائه دعوت‌نامه معتبر هلند که از طرف یک شرکت یا اعضای خانواده باشد، می‌تواند پروسه دریافت ویزای هلند را سریع‌تر کند و مدارک مربوط به تمکن مالی و گردش حساب نیز برای دریافت انواع ویزای توریستی هلند، ویزای کاری هلند و ویزای تحصیلی هلند در مورد نیاز است.

توجه داشته باشید که تمام مدارک مورد نیاز ویزای هلند باید به صورت کامل و دقیق به سفارت هلند تغییر داده شود. امور مربوط به صدور ویزای هلند در دفترکارگزاری وی اف اس گلوبال در شهر تهران انجام می‌شود و متقاضیان دریافت ویزای هلند باید ابتدا از طریق مراجعه به دفتر کارگزاری، وقت سفارت هلند بگیرند و در تاریخ و ساعت مشخص شده برای انجام انگشت نگاری و و تحویل حضوری مدارک به این کارگزاری مراجعه کنند.

تمامی مدارک لازم برای ویزای هلند باید به صورت انگلیسی و توسط دارالترجمه‌های معتبر ترجمه شده باشند و دارای مهر دارالترجمه باشند. در غیر اینصورت درخواست ویزای متقاضی ریجکت می‌شود. پس از ارائه مدارک و تاریخچه سفری مناسب بین ۱۴ تا ۲۱ روز کاری، جواب ویزا از طرف دفتر کارگزاری vfs گلوبال برای متقاضیان ارسال می‌شود. مدارک عمومی دریافت ویزای هلند شامل موارد زیر می‌شود.

 • شناسنامه، کارت ملی متقاضی به همراه اصل و ترجمه
 • گذرنامه فعلی متقاضی و ارائه تمام گذرنامه‌های قبلی
 • دو قطعه عکس متقاضی 3.5*4.5
 • ارائه گردش حساب سه ماه اخیر متقاضی
 • گواهی تمکن مالی به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان
 • ارائه مدارک شغلی و مدارک بیمه تامین اجتماعی
 • مدارک شغلی در هر یک از مشاغل دولتی، خصوصی شرکت‌های تجاری و مشاغل آزاد متفاوت است.
 • اسناد ملکی به همراه اصل و ترجمه
 • ارائه دعوت نامه معتبر هلند
 • مدارک مربوط به رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما به هلند
 • مدارک مربوط به رزرو هتل و محل اقامت در هلند
 • مدارک شناسایی متقاضی به همراه اصل و ترجمه
 • مدارکی که نشان دهنده وضعیت تأهل فرد متقاضی باشد.

تمام مدارک مورد نیاز ویزای هلند باید کامل و بدون نقص و به صورت رسمی ترجمه شده باشند. متقاضیان سفر به کشور هلند باید در در هنگام تکمیل فرم درخواست ویزای هلند، هدف خود از سفر به این کشور را مشخص کنند و در روز مراجعه حضوری باید این مدارک را به صورت کامل به دفتر کارگزاری تحویل دهند. پرداخت هزینه صدور ویزای هلند نیز مورد نیاز است هزینه دریافت ویزای هلند با توجه به اینکه متقاضیان به صورت انفرادی اقدام به دریافت ویزا می‌کنند یا از طریق موسسه‌های گردشگری اقدام می‌کنند، متفاوت است.

مدارک لازم برای اخذ ویزای هلند | ایران ویزا

سوالات متداول مدارک مورد نیاز ویزی هلند

به طور کلی مدارک مورد نیاز ویزای هلند شامل چه مدارکی میشود؟

مدارک مورد نیاز ویزی هلند شامل مدارک شناسایی متقاضی، مدارک شغلی، مدارک مالی و مدارک سفر می‌شود.

روند دریافت ویزای هلند آسان است یا سخت؟

در حال حاضر ویزای هلند دارای شرایط سختی است و دولت این کشور برای اعطای ویزا به شهروندان کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا و منطقه شینگن نیستند، بسیار سخت‌گیری می‌کند؛ بنابراین افرادی که قصد دارند از ایران برای ویزای هلند اقدام کنند شرایط سختی را پیش رو دارند.

ترجمه مدارک ویزای هلند باید به چه زبانی ترجمه شوند و دارای چه ویژگی باشند؟

تمامی مدارک لازم برای ویزای هلند باید به صورت انگلیسی و توسط دارالترجمه‌های معتبر ترجمه شده باشند و دارای مهر دارالترجمه باشند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
تبسم غفاری احمدرضا شهابی علی هادی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!